Dzieci OnLine

RPG Fantasy SF Horror - Rozbier Britney Spears (niby!)

Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 12:48
Temat postu: Rozbier Britney Spears (niby!)
To jest niby rozbieranie Britney Spears.
http://www.gry.jeja.pl/britney.html

Aż się popłakałam ze strachu... Neutral
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 13:00
Temat postu:
O KUR**********!!!!!!!!!!
Coś takiego powinno być zabronione!!!!!!! O_o
Jezu, to było najbardziej traumatyczne przeżycie, jakie kiedykolwiek przeżyłem!!!
To mi zostawi trwały ślad na psychice....... Confused
Ale szczerze mówiąc... kozackie Razz.
OSTRZEGAM!!!!!!!!!! TO NIE JEST DLA LUDZI O SŁABYCH NERWACH... I O SŁABYM SERCU!!!!! ZASTANÓWCIE SIĘ KILKA RAZY, ZANIM ODWAŻYCIE SIĘ W TO ZAGRAĆ!!!
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 13:11
Temat postu:
Mi na początku nie wychodziło. A jak to zobaczyłam, to omało co z krzesła nie spadłam. :[
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 13:12
Temat postu:
Nic nie mów. Aż mi się ręce trzęsą...
To jest okropne. I ani trochę nie śmieszne Neutral
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 13:27
Temat postu:
Witam.
Ja, nie chcąc słyszeć za głośno odgłosów wydawanych przez rozbieraną britney, sciszyłem głośniki do 3%. Na początku było dość dziwnie, bo nie wiedziałem o co chodzi. Dopiero potem przy 2 lvlu zauważyłem to...Gdybym miał głośniej, zapewne wstrząsnęłoby mną. Tak to śmieszny, kwiczący stworek <Razz
Pozdrawiam
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 13:45
Temat postu:
Tak, ja miałam głośniki na max. Słuchałam muzyki, ale pomyślałam, że wyłącze, żeby słyszeć odgłosy.
A tutaj takie coś ;(
Agentka - Wto 28 Gru, 2004 14:26
Temat postu:
ojj aż boje się włączyć
Elly - Wto 28 Gru, 2004 14:47
Temat postu:
Jużto kiedyś widziałm i znowu prawie nie dostałam zawału ...
Kinga - Wto 28 Gru, 2004 17:44
Temat postu:
Aaaaargh ! ... < dźwięk upadku na podloge> ...

Pare minut pozniej

/me wdrapuje sie na krzesło

OMG ... ładnie to tak Razz czy to rewanż za ankietkę Smile ?
<lol>
panienka_wierzba - Wto 28 Gru, 2004 18:05
Temat postu:
no omg - ____________ -
tak jak Tav. słuchałam muzyki, dałam se chwile ją na wstrzymanie (a że głośniki mialam głośno) dto zapuściłam Brit. patrze oł jaka dziw** no ale dobra, gram dalej i "aaa" brat w śmeich ze mnie ^^.
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 18:12
Temat postu:
Nooooo, koszmar. -_-
Myślałam, że zawału dostanę, jak tego demona zobaczyłam...
Tragedia. To miąło myć śmieszne -_-. Niah-niah-niah.
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 18:23
Temat postu:
Cytat:
Tragedia. To miąło myć śmieszne -_-.

A nie było?? Mr. Green
Btw, miałem gdzieś zapisane podobne stronki z "niespodzianką". Jeśli je znajdę (czego nie gwarantuję) to też tu zapodam Twisted Evil. Pośmiejemy się wszyscy razem Twisted Evil.
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 22:28
Temat postu:
I tak dla mnie najgorszym przeżyciem była Britni w rozchylonym płaszczu
zazulita - Wto 28 Gru, 2004 22:37
Temat postu:
Ja prawie spadłam z krzesła. W dodatku nie miałam podłączonych głośników tylko słuchawki ustawione na dosyć dużą głośność. Uważam, że to wcale nie jest śmieszne!!
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 22:50
Temat postu:
I dlatego ten kotek robi takie wielkie oczy? (no dobra nie moglam się powstrzymać...)
Anonymous - Sro 29 Gru, 2004 11:06
Temat postu:
Nie wiem, czy to zobaczyc... Ale mozliwe, ze to kiedys widzialm tylko w innej grze. Trzeba bylo kuleczka przejsc przez labitynt, i po ktoryms razie wlaczyl sie jakis chinski stworek i wrzasnal. To jest tym bardziej szokujace, ze w zwyklych straszacych fleszach spodziewasz sie czegos, a w takich grach nie. Mysle, ze chodzi po prostu o to, ze ludzie nie boja sie tyle szpetnego stwora, co tego, ze wyskakuje tak nagle i z takim wrzaskiem.
Chyba to obejrze...
Anonymous - Sro 29 Gru, 2004 11:10
Temat postu:
Ta... Jeszcze tego nie widzialam, ale widze, ze tu tez kuleczka i labirynt, zapewne to ta sama gry, tylko z wklejonym zdjeciem Britney... I tyle...
Anonymous - Sro 29 Gru, 2004 22:35
Temat postu:
AAAAAAAAAaa... zawał serca!!!!! co wy chcecie zeby ludzie poumierali..?

ufff.. moj kot az zesztywnial
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 13:24
Temat postu:
Cytat:
co wy chcecie zeby ludzie poumierali..?

Ta. Żeby łatwiej objąć władzę Laughing.
misia*** - Czw 30 Gru, 2004 21:19
Temat postu:
ja po waszych komentarzach nawet tam nie wchodzę bo się boje Crying or Very sad
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 18:28
Temat postu:
misia ty zawsze byłaś outsiderką^^

takie gry są dobre dla tych którzy je robią, pewnie dalatego że sami na nie nie wchodzą

a przy okazji chciałam udostępnić link pewnie niektórym znany z bardzo ładnymi życzeniami


http://www.hp.com/hpinfo/card1.html
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 01:44
Temat postu:
Hyhy, ja siedziałam z friend po horrorze i po mojej chorobie [za dużo się wypiło... Wink] no i takie coś... Agrh! Mało znów się nie pochorowałam... ;( A w tle Guano Apes sobie grało, lol biggrin
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 13:27
Temat postu:
Nie wiem, o co tyle krzyku... Nie przestraszylo mnie ani troche bardziej, niz te, co dalam tu kiedys... Kolezanka zaczela krzyczec, ale mysle, ze tylko robila sobie zwale...
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 15:35
Temat postu:
Oj, bo byłaś uprzedzona. A ja jak w to grałam, to myślałam, że to rozbieranki -_-' I do tego głośniki na maxa. Nie ma co porównywać.
Pulkownik Nikt - Sro 05 Sty, 2005 05:35
Temat postu:
Cytat:

To miąło myć śmieszne -_-. Niah-niah-niah.


I bylo Wink ja sie smialem a jak wiadomo smiech jest jedynym wiarygodnym sposobem "pomiaru" smiesznosci:)
Ja zawsze gdy jakies flashe odpalam to jestem na cos takieg przygotowany wiec nie wywarlo to na mnie wrazenia ale sie usmialem troche:)
Anonymous - Sro 05 Sty, 2005 19:38
Temat postu:
Boooże, jasne. Robicie z siebie takich hertz-zuchów. Żaden normalny człowiek nie śmieje się widząc mordę potwora.
Ani tak jak wierzba - nie lubi chodzić po cmentarzach nocą. Chyba że ma coś z główką.
A może wy nie jesteście ludźmi? :/
panienka_wierzba - Sro 05 Sty, 2005 19:43
Temat postu:
ja sie nie śmiałam co do giery, ja sie z leksza przestraszyłam ^^ ale panienko Tav, co w tym złego że ja lubię chodzić nocą, nie tylko po cmentarzach, najbardziej po lasach, bo uwielbiam widom księzyca i ciemnego nieba zza drzew, a akurat na wszystkich znanych mi cmentarzach są drzewa, i te znicze, piekny klimat.. nie moja wina.. moze jednak mam cos z glowka...
Anonymous - Sro 05 Sty, 2005 20:02
Temat postu:
Nie, masz bujną fantazję. Gdybyś poszła nocą na leśny cmentarz całkiem sama, to byś rankiem wróciła z mokrymi majtkami. Taka prawda.
Nawet żaden dorosły, zapewniam, w praktyce nie poszedł by sam nocą na cmentarz. Neutral
panienka_wierzba - Sro 05 Sty, 2005 20:04
Temat postu:
szczerze sama nie byłam jeszcze nigdy.. najmniejszą liczbą osób to we dwie, ale naprawdę, jeśli jest się cicho i chodiz nocą po lesie czy cmentarzu (nawet gdy nie ma ani jednej świeczki zapalonej) to jest naprawdę pięknie.
Anonymous - Sro 05 Sty, 2005 21:27
Temat postu:
Ja lubię tak jak Wierzba łazić po lesie w nocy... na cmentarzu nigdy nie byłam, ale nie młię planowałam kilka razy, ale osoby z którymi miałam iść, zawsze ktoś zdygał, a koleżanka nie chciała iść we dwie, ale co tam Wierzba ma obiecany cmentarz komunalny w BB
Pulkownik Nikt - Czw 06 Sty, 2005 03:09
Temat postu:
Nie robie z siebie her.. no tego zucha ale jak widze glupi flash w ktorym wiadomo co sie stanie to czego mam sie bac? Ja jestem strasznie bojazliwy ale dopiero gdy moje leki sa uzasadnionie np. gdy widze wieczorem przed soba bande dresikow to juz dostaje dreszczy i odchodze na bezpieczna odleglosc i w taki sposob aby nie okazac leku.
Zreszta nie jestem normalny tzn nie taki jak ty Smile Nie mierz swiata swoja miara ;P
Chesterka - Czw 06 Sty, 2005 19:55
Temat postu:
Nie no, nie było takie straszne... Rolling Eyes Ja kiedyś weszłam na jakąś stronkę i tam była "hipnoza" hehe spróbuję ją znaleść.... Wink
Anonymous - Sob 08 Sty, 2005 12:26
Temat postu:
Alex Ogg napisał/a:
podobno Britnej woncha marichułane, czy to prawda, ze przez to jej wyrósł 7 penis ?

Słyszałem, że jesteś jednym z nich. Czy to prawda?
Chesterka - Sob 08 Sty, 2005 12:39
Temat postu:
Co do tej hipnozy, to znalazłam tą stronkę:
http://bambusratte.com/Fun/hypno.htm
Miłej zabawy Wink
Anonymous - Sob 08 Sty, 2005 22:34
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Co do tej hipnozy, to znalazłam tą stronkę:
http://bambusratte.com/Fun/hypno.htm
Miłej zabawy Wink


Fajne Wink Nie wiem, jak dźwięk, bo mam głośniki wyłączone (nie ma to jak muzyka GA ^.^ Mr. Green) ale sam efekt - świetny. Smile Żadnych vampirów, czach ani nic. SUPER! biggrin
Kinga - Nie 09 Sty, 2005 11:24
Temat postu:
Yyy ... ale jakbys miala glosniki na full tak jak mialam ja ... i ten sam koniec z tym okiem i t glosnie "AAAaaaaaargh !" Oja :/
A myslalam że to faktycznie takie nic Razz no w sumie nic ale moglam glosniki wylaczyc
Anonymous - Nie 09 Sty, 2005 11:43
Temat postu:
Wiecie, czemu tak was to straszy? Bo w tym waskim korytarzu jestescie bardzo skupieni, i gdy cos takiego was z tego skupienia, bardziej przeraza.
klaudia - Nie 02 Paź, 2005 20:28
Temat postu:
spoko fajna jest ta hipnoza ta rozbierana Britney jest straszna zawalu bym dostala.Pokazalam te rozbieerana Britney mamie omalo nie peklam ze smiechu!!!! Smile Very Happy
Avril4 - Pią 07 Paź, 2005 18:40
Temat postu:
Jeeezu...omal z krzesła nie spadłam, o zawale nie wspominając...xD
kubap - Sob 23 Gru, 2006 14:16
Temat postu:
ale bajer
mała 13 - Nie 11 Lut, 2007 10:48
Temat postu:
o ja nie moge!!
KRZESLO MAM TAKIE NA KOLKACH TO AZ JE ODSUNELAM DO TYLU JAK TO NA KONCU WRZASNELO !!

a co do tej brithney to jak w to sie gra ??
Sissa11 - Nie 11 Lut, 2007 11:14
Temat postu:
Idziesz taką kulką w labiryncie, a na końcu ci takie ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAA wyskakuje biggrin
Słupek - Nie 11 Lut, 2007 12:01
Temat postu:
O RLY?
mała 13 - Nie 11 Lut, 2007 14:38
Temat postu:
no ja ide ale nic mi nie wyskakuje. tylko taka strona ze przegrales czy cos takiego Sad
Ninka - Nie 11 Lut, 2007 16:09
Temat postu:
A ja wyłączyłam głośniki:P
Marcia10 - Nie 11 Lut, 2007 16:54
Temat postu:
Dzikie to. Tylko powiedzcie czy Britney rozbiera sie do konca bo nei chce wlaczac pry starych jeszcze zauwaza.
Czarna - Nie 11 Lut, 2007 17:13
Temat postu:
Buahhah Smile spokojnie mozesz ogladac przy rodzicach Smile sami sie jeszcze posmieja ;]
Marcia10 - Nie 11 Lut, 2007 17:15
Temat postu:
Kurde biggrin Sprobuje....o bosh...zawalu mozna dostac
Memi - Nie 11 Lut, 2007 19:08
Temat postu:
o_____O w d***.
[Nie róbcie tego w domu.] Very Happy
DeaDAngeL - Pon 09 Kwi, 2007 12:31
Temat postu:
A takie sobie... Dużo takich krąży w sieci, jestem już do tego przyzwyczajona...
mała 13 - Wto 10 Kwi, 2007 17:01
Temat postu:
te cos czerwone i drace sie cala morda jest naprawde przerazajace. az sie zatrzeslam !!
Marcia10 - Wto 10 Kwi, 2007 18:12
Temat postu:
a ja mialam sluchawki na uszach i jak to nagle buchło biggrin
Anonymous - Wto 01 Maj, 2007 12:34
Temat postu:
Jakoś się nie przestraszyłam.
Moje kochane głośniki :*
Ikej - Sro 02 Maj, 2007 07:56
Temat postu:
O mój boshe o mało co zawału nie dostałem (głośniki na maksa)
Monik - Sro 02 Maj, 2007 08:11
Temat postu:
Heh, ja akurat jak miałam włączoną tę grę to miałam wyciszone głośniki i wyskoczyła mi tylko ta gęba ;P

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group