Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Wydzielina śluzowa

Anonymous - Pon 21 Kwi, 2003 20:06
Temat postu: Wydzielina śluzowa
Embarassed Mam dosyć wstydliwe pytanko: Czy jeśli ma się wydzielinę śluzową, powinno się nisić podpaski ? Bo ja od kilku miesięcy mam wydzielinę śluzową i majtki zawsze są brudne i nie wiem czy mam nosić podpaski, czy nie ??? Embarassed Embarassed Crying or Very sad Odpowiedzcie, ale nie śmiejcie się !!! Embarassed Embarassed Crying or Very sad
Wicherek - Pon 21 Kwi, 2003 20:30
Temat postu:
Ten dział forum powstał dla młodych ludzi i ich problemów. Nie będziemy się z ciebie smiać bo była by to hipokryzja. Jesli naprawdę chcesz cos zrobic z brudnymi majtkami, powinnaś nosić wkładki higieniczne (używa sie ich po okresie, kiedy jeszcze wydziela się trochę krwi w tak małych ilościach, że nie warto "marnowac" podpasek).

Ps. Gratuluję, nidługo będziesz kobietą biggrin
Blanka - Wto 22 Kwi, 2003 14:24
Temat postu:
Wicherek ma racje!

dorzuce jeszcze tylko ze wkladki powinno uzywac sie codziennie a nie tylko wtedy gdy jest wydzielina (polecam te zielone i niebieskie wkladki bella sa wygodne i dosc tanie!)
Kinga - Pią 25 Kwi, 2003 19:46
Temat postu:
Cze

A wiecie czemy kobiety i kobietki Smile noszą wkładki higieniczne ??

Dlaczego kobiety korzystają z wkładek higienicznych?

Exclamation Ciało kobiety wydziela naturalne substancje które powodują zabrudzenia bielizny.

Exclamation W okresach miesiączkowych, w okresie ciąży, menopauzy, zaburzeń hormonalnych proces ten ulega nasileniu

Exclamation Na każde 8 kobiet 1 posiada nieregularny cykl miesiączkowy, stosowanie wkładek zapobiega przykrym niespodziankom

Exclamation Przy różnego rodzaju zakażeniach, stanach zapalnych tworzą się upławy, skrzepy, które są wydalane i mogą brudzić bieliznę

Exclamation W czasie podróży, gdy higiena intymna jest utrudniona wkładki są wręcz niezastąpione

Exclamation Część kobiet jest uczulona na proszki do prania, stosując wkładki nie ma kontaktu pomiędzy bielizną a miejscami intymnymi
Iśka - Pią 25 Kwi, 2003 21:55
Temat postu:
Czy z wypowiedzi Kingi mamy rozumieć, że kobieta nigdy nie rozstaje się z wkładką higieniczną ??? Confused
Anula - Pią 25 Kwi, 2003 22:05
Temat postu:
Rozstaje się i zamienia wtedy na podpaskę.
Iśka - Sob 26 Kwi, 2003 21:22
Temat postu:
Ale przecież skóra musi mieć trochę odpoczynku !!!
A pozatym np. nad morzem, kiedy kobieta się kąpie w wyciętym stroju kąpielowym, to nie używa chyba wkładek, co ??? Shocked
Anonymous - Sob 26 Kwi, 2003 22:15
Temat postu:
nad mozesz jesli nie ma okresu nie uzywa ani wkladek ani podpasek chyba a jesli ma okres a chce sie kapac uzywa tamponow ktore sie wklada do pochwy
Anonymous - Pon 28 Kwi, 2003 19:57
Temat postu:
ja tez mialam takie cos i nosilam wkladki .mialam do wczoreraj od ponad roku.mialam szczescie ze sobie czegis nie zrobilam bo mialam przez to dola
Myszorka - Sob 18 Paź, 2003 09:09
Temat postu: wedlug mnie ...
..... powinass a nawet nalezalo by nosic te podpaski bo po pierwsze bedziesz miaudzone majtki a podrufgie brzydki zapach .....[/list]
Anonymous - Sob 18 Paź, 2003 20:42
Temat postu:
Mśle, że podpaski raczej nie beda Ci potrzebne a władki, są wygodne i dzieki nim niebedziesz miała zabrudzonej bielizny ja tez nosze wkładki:)
Anonymous - Nie 19 Paź, 2003 09:02
Temat postu:
Ktośka

Kto powiedział, że od razu podpaski Exclamation Question Na wydzielinę śluzową wystarczą wkładki higieniczne, ale to wstydliwe nie jest, bo każda dojrzewająca dziewczyna, a nawet dojrzała kobieta na wydzielinę nosi wkładki higieniczne. To na miesiączke nosi się podpaski Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group