Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - uplawy.!

Mała - Wto 22 Kwi, 2003 15:24
Temat postu: uplawy.!
mam straszne uplawy, chyba uplawy. nieboli mnie nic, ale sa korpne. duzo ich ejst zawsze. znaczy czesto bylo mi sucho, a teraz jestem calla mokra, zmieniam majtki co njamniej 2 razy dziennie, koszmar! ta wydzieliin a [rzypoimna hmm... taki jakby katar z nosa =P ze to tak nazwe. czy to napewno uplawy?! i tak czesto! i tak mokro! nawet przez chwile nibylo zebym ich niemiala`
Iśka - Wto 22 Kwi, 2003 15:35
Temat postu: Upławy
Nie zabardzo mogę się wypowiedzieć, ale wiem, że z tym katarem nie jest zbyt dobrze. Wydzielina śluzowa (jeśli to o nią chodzi- tak wynika z twojego postu) powinna być przejrzysta lub lekko biała (tak czytałam).

Ale nie kieruj się zbyt tym co napisałam, bo nie do kończ jestem pewna. Lepiej poczekaj na bardziej doświadczonego człowieka.

Paaaaaaaaa, paaaaaaaaa Wink
Blanka - Wto 22 Kwi, 2003 16:40
Temat postu:
jej chodzilo o to ze sie ciagnie jak spikia nie o to ze jest zieloNA

mAŁA jesli nie masz okresu to jest oznaka ze zaniedlugo bedzie
Mała - Sro 23 Kwi, 2003 12:58
Temat postu: ...
niue, nie, nie.... nejest zieolna. jest przejrzysta, tylko ze... hmmm... jest jej STRASZNIE duzo, a napewn niedostane niedlugo okresu bo: mam 150cm wzorstu, 13 lat, a obwod klatki piersiowe wynosi: 69 =P
Anula - Sro 23 Kwi, 2003 21:01
Temat postu: Upławy
No nie wiem czy tak od razu dostaniesz ten okres. Ja już prawie rok tak mam (może nie cały czas) ale chyba rok temu myslałam że już dostanę ale nic ciagle ten "katarek" he .. fajne porównwnie. A ja mam 166 cm ( z tych wzorów wynika że mam mieć 171).
Tak więc spokojnie czekaj i nie panikuj to jeszcze może potrwać.....
deg - Sob 26 Kwi, 2003 14:45
Temat postu:
To co zauważyłaś, to normalna wydzielina śluzowa. Pojawia się podczas dojrzewania i zwiastuje miesiączkę (tzn. miesiączka zwykle pojawia się kilka lub kilkanaście miesięcy później).

Upławy chorobowe charakteryzują się nieprzyjemnym zapachem - jeśli zauważysz taką wydzielinę - powinnaś powiedzieć o niej mamie.

A teraz możesz używać wkładek higienicznych - poczujesz się lepiej i czyściej.
*SaUrAdAn* - Wto 20 Maj, 2003 19:17
Temat postu:
Jeśli wydzielina jest przeźroczysta to nie są to upławy Smile Dokładniej określa się tak chorobę, a to co Ty masz (z tego co napisałaś ) to jest zwykła wydzielina śluzowa, którą ma każda dziewczyna! Żeby nie zmieniać ciągle bielizny używaj wkładek higienicznych. Jeśli dalej masz wątpliwości to wejdź na "trudy temat". Właśnie jest tam o tym napisane. Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group