Dzieci OnLine

Uwagi - Odnośnie tematu "Tajemnice"

Anonymous - Wto 04 Sty, 2005 17:38
Temat postu: Odnośnie tematu "Tajemnice"
W dziale Utwory założyłem temat "Tajemnice" - jest to tytuł pierwszego odcinka mojego opowiadania (tytuł roboczy - może się jeszcze zmienić). Jest on jeszcze nieskończony, ale dzisiaj powinienem już postawić ostatnią kropkę Wink. Pierwszy odcinek zamieszczę na forku w trzech (góra czterech, zależy jakie długie wyjdzie) częściach. Teraz dałem pierwszą część, później przyjdzie czas na drugą, a jak dokończę to wrzucę trzeci (względnie trzeci i czwarty) fragment. Najpóźniej jutro powinien już być dostępny cały pierwszy odcinek.
Kolejne odcinki pojawią się, kiedy je napiszę (Razz) i jeśli będę miał szansę wrzucić je na forko. Całkowite zakończenie opowiadania planuję napisać w trakcie ferii zimowych. Z pewnych niezależnych ode mnie przyczyn w niedługim czasie mogę zostać odcięty od sieci na dłuższy czas, jednak postaram się dodawać nowe odcinki w miarę szybko po ich napisaniu.
panienka_wierzba - Wto 04 Sty, 2005 20:19
Temat postu:
oj musze przyznac że opowiadanie (bądź coś innego co masz zamiar z tego zrobić) jest hm.. b. ciekawe :>
będę z zapartym tchem czekać na dalsze części =]
Anonymous - Wto 04 Sty, 2005 20:33
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
oj musze przyznac że opowiadanie (bądź coś innego co masz zamiar z tego zrobić) jest hm.. b. ciekawe :>
będę z zapartym tchem czekać na dalsze części =]

Hehe, dzięki Mr. Green. A kolejna część pierwszego odcinka już jest Wink (pojawia się pierwszy gnom Twisted Evil).
A teraz muszę coś nadmienić odnośnie poprzedniego posta - pierwszy odcinek będzie jednak podzielony na 4 części, a nie na 3 jak wcześniej planowałem Wink (ostatnia będzie jednak bardzo krótka). Trochę za dużo tego wyszło Razz. Trudno, poczekacie troszku dłużej, to Wam nie zaszkodzi ;P.
Może jeszcze dzisiaj wrzucę trzecią część (która powinna bardzo wiele rozjaśnić w Waszych główkach, bo na razie nie przeczę, że może się to wydawać troszku bez sensu Razz), czwartą wrzucę jutro.
Btw, za jakieś pół godzinki powinienem skończyć pisać ;P. I pierwszy odcinek skończony :].
panienka_wierzba - Wto 04 Sty, 2005 20:44
Temat postu:
no chłopczyku i przeczytałam drugą, oł dzis =) pisz wiecej pisz ^^ ja moge zaprojektować ew. obrazki i bedzie ksionżka =] i masz ją wydać, bo jak narazie to to to cudo jest ^^, i jako tako rozumiem hehe =D, praktycznie sysko Wink.
Kinga - Wto 04 Sty, 2005 20:53
Temat postu:
Swietna ... aa co do obłazkó ja tesh kcem Razz
panienka_wierzba - Wto 04 Sty, 2005 21:29
Temat postu:
grrrrrr :> coraz bardziej mi się podoba ^^ ja chce jeszcze jeszcze (to uzależnia =D) że pierwszy kawałek był długi (jak na psota) i musiałam się zmuszać żeby dobrnąc do końca to trzeci pochłonęłam już jednym tchem =] chłopie normalnie kocham Cie za to dzieło =) sliczniusie. Teraz juz serio będe dążyć do wydania jeśli powstanie w całości ^^, i mam nadzieje że dostane egzemplarz nr 00001 Mr. Green.
Kinga - Wto 04 Sty, 2005 21:38
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
grrrrrr :> coraz bardziej mi się podoba ^^ ja chce jeszcze jeszcze (to uzależnia =D) że pierwszy kawałek był długi (jak na psota) i musiałam się zmuszać żeby dobrnąc do końca to trzeci pochłonęłam już jednym tchem =] chłopie normalnie kocham Cie za to dzieło =) sliczniusie. Teraz juz serio będe dążyć do wydania jeśli powstanie w całości ^^, i mam nadzieje że dostane egzemplarz nr 00001 Mr. Green.


skoro bierzesz 00001 Smile to ja biore 1 Razz <loL>
no i co ze to samo Razz nie no ja przynajmniej 2 muszem mieć Razz
Anonymous - Wto 04 Sty, 2005 22:24
Temat postu:
Niom, udało mi się jeszcze dziś wstawić ostatni odcinek. Miał być krótki, a jednak taki nie był Razz. Lepiej dla Was Wink.
Co do książki... hehe, marzenia Wink. Kto wyda takie coś Wink.

A teraz odnośnie dalszych części - myślę, że do przyszłego tygodnia powinienem skończyć drugi odcinek, nie wiem jednak, czy mi się to uda. Wiecie - szkoła itp. Ale postaram się dokończyć historię jak najszybciej Wink. Planuję duży szok w ostatnim odcinku, kiedy będzie wyjaśnione, jak powstały elfy i wampiry. (No chyba, że ktoś się wcześniej domyśli Razz.)
panienka_wierzba - Sro 05 Sty, 2005 08:11
Temat postu:
no więc przeczytałam 4 częśc (niestety dopiero dziś) i wciąż uważam że historia ciekawa zaskakująca i wogóle. A co do tego czy ktoś wyda, to o to juz sie nie musisz martwić, każdy by to wydał =) bestseller roku 2006/7 by był Wink hyhy.
Anonymous - Sro 05 Sty, 2005 16:42
Temat postu:
Cytat:
A co do tego czy ktoś wyda, to o to juz sie nie musisz martwić, każdy by to wydał =) bestseller roku 2006/7 by był

Heh... wiesz, ja rozumiem, że niektórzy ludzie potrafią dobrze myśleć abstrakcyjnie, ale to już jest lekka przesada Razz.
A poza tym, to będzie za krótkie na książkę Wink.
Zaś jakby to kogoś interesowało, to kiedyś miałem w planach napisanie książki (a dokładniej - trylogii) - niestety, wena opuściła mnie szybciej niż przyszła i nie ma nic więcej prócz prologu. Oczywiście książka miała być fantasy Twisted Evil.
Anonymous - Nie 09 Sty, 2005 11:37
Temat postu:
Przeczytałem kilka pierwszych linijek, reszty już nie mogłem.
Przede wszystkim, brak jakich kolwiek opisów, drogi, zamku i przede wszystkim opisu zewnętrznego ludzi. Brak wprowadzenia i kilka błędów.
niezręczna cisza - tutaj takie sformułowanie nie pasuje głucha cisza, przecięgła skoro długo nie rozmawiali a może po prostu rozmyślali?
Głowa jednego z pasażerów zaczęła się powoli bujać - kiwać imo lepsze roziwązanie
oraz herb królestwa, wyszywany na plecach płaszcza, bądź też futra - w końcu płaszcza, czy futra?
Więcej nie mam ochoty wymianiać. Jak będzie mi się chciało przeczytać trochę więcej to powiem co myśle o całości Wink
Anonymous - Nie 09 Sty, 2005 13:32
Temat postu:
Cytat:
Przede wszystkim, brak jakich kolwiek opisów, drogi, zamku i przede wszystkim opisu zewnętrznego ludzi. Brak wprowadzenia i kilka błędów.

Opisów u mnie i tak wiele nie uświadczysz (jeśli w ogóle Razz), bo sam za nimi nie przepadam i prawdę mówiąc niezbyt dobrze potrafię je pisać... tak, żeby wszystkim się rozjaśniło gdzie, co i jak Razz.
Poza tym opowiadanie jest pisane tak bardziej "na szybko" niż "na spokojnie", więc błędy jakieś na pewno będą. Może kiedyś je poprawię Razz.
Anonymous - Nie 09 Sty, 2005 14:47
Temat postu:
Nie gustuje w kilkustronicowych opisach przyrody, ale np opisując zamek przydałoby mu się jakiś klimat na dać. Łatwiej go sobie wyobrazic

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group