Dzieci OnLine

Pogawędki kulinarne - Kącik kulinarny- wady i zalety.

Ona89 - Pią 07 Sty, 2005 12:11
Temat postu: Kącik kulinarny- wady i zalety.
Już od jakiegoś czasu widzę, że w Kąciku kulinarnym jest bardzo mały ruch. Założyłam, więc ten temat, abyście pisali w nim, co wam tu się nie podoba i co przydało by się zmienić, aby dział był ciekawszy oraz przeciwnie. Może brakuje tutaj jeszcze jakiegoś działu? Chcę abyście się ze mną podzielili swoimi pomysłami Wink Mam nadzieję, że wasze wypowiedzi będą przemyślane i nie zaczniecie mi tu pisać po 10 przykładowych nowych działów.
Naomi - Pią 07 Sty, 2005 13:58
Temat postu:
Dla mnie nic dodać nic ująć... Myślę, że mały ruch przejawia się ty, że gotowanie to nie temat, którym interesują się wszyscy. Mi osobiście nie podoba się to, że mało tu jest własnego doświadczenia, pomocy, a za dużo przepisywania przepisów żywcem z książek kucharskich Neutral .
Kinga - Pią 07 Sty, 2005 15:25
Temat postu:
Mnie jakoś Yy odsunęło od tego działu to że każdego dnia jak przychodziłam na forum było od razu 10 nowych potraw Smile

Jakby Hym dodawano stopniowo ale z własnymi radami Takie dopracowane te przepisy to luz Wink
Anonymous - Pią 07 Sty, 2005 15:40
Temat postu:
Jak dla mnie kącik jest spoko i podawałabym trochę jakbym znalazła przepisy na niektore potrawy, bo ja sama je potrafie zrobic i wszystkiego sypac juz jak leci na wyczucie, bo mi sie uda, ale nie dam "nasyp na wyczucie proszku do pieczenia"... a co do kącika to moze ne same przepisy dawać, ale też pisać o tym co się lubi i co nie, polecać jakieś firmy produkujące skłądniki czy coś takiego
Anonymous - Pią 07 Sty, 2005 19:57
Temat postu:
Sorry to ja dodałam za dużo potraw tera juz wiem ze nie trzeba... skzoda ze troszke za pzono no ale jak ktos chce jakis przepisik do usług Very Happy
Ona89 - Sob 08 Sty, 2005 12:40
Temat postu:
Macie rację ta ilość 10 nowych przepisów dziennie to przesada. Zwłaszcza jeśli są jakieś Zagraniczne nazwy, z których nie można odczytać jaka to jest potrawa. Jeśli chodzi o polecanie jakiś potraw lub firm oraz jeśli macie jakiś problem to piszcie o tym w dziale "Pogawędki kulinarne". Chciała bym także abyście eksperymentowali w kuchni. Ja ostatnio zaczęłam wymyślać jakieś własne potrawy, ale nie były one zbyt dobre aby je tu umieścić.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group