Dzieci OnLine

Z życia szkoły... - "karteczki"

Anonymous - Pią 14 Sty, 2005 17:39
Temat postu: "karteczki"
Mam pytanie czy u Was w szkole też jest mania na te badziewskie karteczki?? Mnie to tak wnerwia , tak samo jak te breloczki-plecionki... To jest moje "skromne" zdanie na ten temat. Ale skoro ktoś z was zbiera te karteczki to niech spokojnie powiększa swoja kolekcję, przeciez sa gusty i guściska no nie?? Laughing
Elun - Pią 14 Sty, 2005 17:43
Temat postu:
oj u mnie w SP by;a na to ogromna mania, po prostu tragedia. Kazdy tylko latal z segregatorem pelnym karteczek i walil tekstami typu "wez sie wymien". Przeciez to jest badziewne, no przynajmniej to moje zdanie, ale jesli ktos nadal to zbiera to bez obrazy, kazdy lubi co innego.
Kinga - Pią 14 Sty, 2005 17:45
Temat postu:
U mnie to było ... Uu w 1 klasie podstawówki biggrin pozniej sie skończyło
Teraz nie ma biggrin
Fakt że to troche ... bezsensu Razz
Tzn każde kolekcjonerstwo ma sens Razz

Ale to akurat mnie nie pociąga Smile
zazulita - Pią 14 Sty, 2005 18:04
Temat postu:
U mnie w szkole karteczki zbierało się około sześć lat temu. Pamietam, że ja też zbierałam (nie wiem jak mogłam byc taka głupia!!). Teraz tez uważam, ze bez sensu jest zbieranie czegos takiego!!

Pozdrawiam Wink
Anonymous - Pią 14 Sty, 2005 18:20
Temat postu:
U mnie była taka mania, kiedy chodziłem do zerówki. I w podstawówce, może jakiś rok albo dwa. No i przyznam się, że też zbierałem, głównie w zerówce Wink. To przecież była sama frajda - pełno kolorowych karteczek, z notesików albo skądś tam... najbardziej wartościowe były lakierowane okładki notesów i kartki z Króla Lwa - bo wtedy też była na to mania niemożliwa ;P.
Anonymous - Pią 14 Sty, 2005 19:01
Temat postu:
Haaaaaaa Wy piszecie,że u was to bylo mode wśród dzieci z klas 1-3 a u mnie zbierajaą to także osoby z klas starszych!!!!!!!!!!! Shocked . I jest ich całkiem sporo!!!!!!!!!
ten świat schodzi na psy.........
Anonymous - Pią 14 Sty, 2005 19:39
Temat postu:
himitsu??? miałeś karteczki z królem lwem? ja niemoge to był rarytas mogłam dac nawet 4 za jedną z simbą czy mufasą^^
ale masz racje okładki miał ten kto sie zajmował tym na poważnie
sama miałam tylko 8Smile
i gdzieś na półce jeszcze sie leży wielki segregator z koszulkami i ponad 500 karteczek w nim jest - pamiętka z dzieciństwa
z zerówki lub nawet wcześniej

ale król lew ja nie moge a 101 dalmatyńczyków?:> wydaje mi sie że był troche mniejszy popyt ale pamiętam że kiedyś je sprzedawałam jak mi babcia przysłała^^
Elly - Pią 14 Sty, 2005 20:01
Temat postu:
U mnie w przeczkolu to było Razz Mr. Green Razz i potem w 1 klasie .
Noid - Pią 14 Sty, 2005 20:05
Temat postu:
Jeżeli chodzi o te "karteczki" to miałem z nimi kontakt jedynie w przedszkolu.
Anonymous - Pią 14 Sty, 2005 20:12
Temat postu:
U mnie w podstawówce też była mania i zbierałam... teraz wszystko oddałam kuzynce z 3 klasy podstawówki, która pewnie za pare lat to komuś innemu przekaże Smile rodzinny interes
Mariolcia - Pią 14 Sty, 2005 20:32
Temat postu:
Ja je uwielbiam, zbieram je od początku tego roku szkolnego i mam ich tysiące biggrin
Anonymous - Pią 14 Sty, 2005 21:00
Temat postu:
elfka ile wzięłaś?
mroweczka - Pią 14 Sty, 2005 21:23
Temat postu:
No pewno,ze zbierałam Mr. Green A jaka frajda to była...w 3 klasie Wink
Miracle - Pią 14 Sty, 2005 22:05
Temat postu:
Pamietam ze to byla mania w przedszkolu i potem w 1 klasie.Kazdy to ze soba nosil prawie zawsze i sie wymienial...To byly czasy Mr. Green
Napastnik - Sob 15 Sty, 2005 10:41
Temat postu:
Twisted Evil

Kiedyś w przedszkolu kumpel mi dał jedną karteczkę, bo miał podwójną. I na tym kończy się moja przygoda z karteczkami. Jednak przez całe życie dręczy mnie jedno pytanie: Po jakiego grzyba się te karteczki zbiera?

Dziwny jest ten świat... Twisted Evil
Agentka - Sob 15 Sty, 2005 12:09
Temat postu:
ja zbierałam w 2-3 klasie podstawówki Mr. Green tak jak inne dzieci Mr. Green Laughing
zazulita - Sob 15 Sty, 2005 12:30
Temat postu:
Napastnik napisał/a:
Jednak przez całe życie dręczy mnie jedno pytanie: Po jakiego grzyba się te karteczki zbiera?


Myślę, że zbiera sie to dla rozrywki. Tak samo jak ktoś zbiera znaczki, karty telefoniczne itp.
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 15:11
Temat postu:
napastnik ty jesteś facetem i nierozumiesz^^ bo tu chodzi o sam fakt posiadania czegoś na czego widok inne koleżanki mówią łaaaał

szczęście że się z tego wyrasta
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 15:43
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
napastnik ty jesteś facetem i nierozumiesz^^ bo tu chodzi o sam fakt posiadania czegoś na czego widok inne koleżanki mówią łaaaał

szczęście że się z tego wyrasta

Koledzy też u mnie w skzole wszyscy zbierali, faceci też Smile
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 15:46
Temat postu:
oj bo faceci zbierali takie brzdkie z samochodami czy coś i teraz żałują i sie wtydza przyznać^^Smile
Miracle - Sob 15 Sty, 2005 16:00
Temat postu:
U mnie faceci zbierali z TITANICA Mr. Green
Chesterka - Sob 15 Sty, 2005 17:01
Temat postu:
Ja tam zbierałam w przeczkolu... i może w 1 kl. pdts. Ale później to był szał na pokemony i takie tam Wink
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 19:15
Temat postu:
No ja zbierałam jak byłam w przedskzolu i chyba 1 klasa-2 podstawowki pamietam zawsze na przerwach albo na placu zabaw wszyscy :

" No wez sie wymien na myszke micky biggrin"

Załosne... ale teraz mam kilka kartekek kumpelka mi dała... ale nie zamierzam zbierac Mr. Green
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 19:31
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
oj bo faceci zbierali takie brzdkie z samochodami czy coś i teraz żałują i sie wtydza przyznać^^Smile

O właśnie!! Zapomniałem!! Poza okładkami i Królem Lwem takie właśnie kartki z samochodami, samolotami i statkami kosmicznymi też były bardzo wartościowe...
(Nie ma to jak pamiętać pierdoły sprzed 10 lat, a w szkole zaraz po lekcji zapominam, jaki był temat Cool.)
nika - Pią 21 Sty, 2005 16:48
Temat postu:
U mnie moda była na karteczki w przedszkolu i trochę ale mało w 1 klasie.Z tego co wiem teraz nawet młodsze klasy tego nie zbierają.
Anonymous - Pią 21 Sty, 2005 18:01
Temat postu:
Karteczki zbierałam w przedszkolu! Miałam przepełnione segregatory i każdej karteczki trzy wielkości. Heh... Teraz nabijam się z tego. A wczoraj jak byłam w papierniczym i zobaczyłam cała półkę karteczek z Barbie to pomyślałam że się zsikam Razz
Anonymous - Pią 21 Sty, 2005 18:28
Temat postu:
Ojesu, ja też to miałam! ^^ Z królem lwem, pinokiem, królewną śnieżką i z innymi Disney'a Smile Ale już ich nie ma :\ Booo..
Olcia - Pią 21 Sty, 2005 20:47
Temat postu:
Ja tez zbieralam takie karteczki Very Happy Tylko ze moj brat zawsze mial ich wiecej i zawsze mu zazdroscilam Crying or Very sad Ale mi przeszlo... Smile
justka007 - Sob 22 Sty, 2005 18:33
Temat postu:
U mnie w klasi nikt tego nie zbiera. Jak byłam w przedszkolu i przez 1-3 klasy zbierałam. Teraz to już mi sie nie chce.
MeGi111 - Sob 22 Sty, 2005 19:38
Temat postu:
Oczywiście, że zbierałam karteczki biggrinbiggrin w 2 klasie podstawówki Smile Teraz nie zbieram, jednak mam pare takich ślicznych Smile
panienka_wierzba - Sob 22 Sty, 2005 21:52
Temat postu:
aaaaaaa ^^ karteczki, omg ile ja tego mialam =) przedszkole a przedewszystkim 1 klasa podstawówki =] normalnie mialam tego mnóstwo, i to takie nietypowe :>
albo pamięta ktos? oprócz karteczek do segregatora były też takie karteczki z notesików ^^ u mnie sie to tez zbierało =) miałąm całą serie z króla lwa (z bratem razem =p) czyli z kilkadziesiąt rodzajów =] normalnie sie rządziło Wink
Anonymous - Sob 22 Sty, 2005 21:57
Temat postu:
wierzba niemoże być? miałaś z królem lwem? te małe były bardziej wartościowe od tych dużych, a kojarzysz taką serie one po boku były wycięte jakby w szlaczek z 101 dalmatyńczyków? i na okładce były naklejki... to były najleprze z całych serio a król lew to był najpopularniejszy więc wiesz szczególnie ta co simna na galęzi wisiał [motyw jak umiera jego ojciec] to ich miałam z 8 na wymiany
boże kiedy to było? niepamiętam:)
panienka_wierzba - Nie 23 Sty, 2005 09:32
Temat postu:
jesu ale serio cała seria z królem lwem ^^ i jeszcze chyba nawet wszystkie mam w takim albumie wielkiem to porobie foty i powrzucam na forum kiedys Wink a co do karteczków do segregatora to jakies pol roku prawie wszystkie oddałam kuzynce od kumpeli ^^ teraz jej kolej na zabawe =]
Kinga - Nie 23 Sty, 2005 11:54
Temat postu:
A ja miałam z animkami :> i z kłółem łwem ... ii żzzz ... żzzz żzzz dałamtyńszykami .... i wogółe :p ... <rotfl> ale ta mannioa była do pierwszej klasy podstawówki a pozniej juz minęła
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 20:51
Temat postu:
A ja jesce mam z : Klulem Lwem, Dematyńczykami, Bolkiem i Lolkiem, Dziewynkami z Mangi,Carodziejke z ksiezyca, Kubusa Puchatka, Garfieldka , Wilka i zajoca, Myske Miki, Batmana Embarassed Herculesa, Animki i z chlopczykami z jakies dretwego zespołu... resztę wywaliłam Razz
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 20:52
Temat postu:
A ja jesce mam z : Klulem Lwem, Dematyńczykami, Bolkiem i Lolkiem, Dziewynkami z Mangi,Carodziejke z ksiezyca, Kubusa Puchatka, Garfieldka , Wilka i zajoca, Myske Miki, Batmana Embarassed Herculesa, Animki i z chlopczykami z jakies dretwego zespołu... resztę wywaliłam Razz
zazulita - Wto 25 Sty, 2005 21:46
Temat postu:
Ja miałam pełno karteczek z różnymi kotkami i to były moje ulubione Razz Cały czas je trzymam na pamiatkę Mr. Green

Pozdrawiam Very Happy
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 15:54
Temat postu:
ja miałem też kiedyś karteczki z Królem Lwem Very Happy
Sylka1993 - Czw 27 Sty, 2005 16:21
Temat postu:
Buhehe... Ja karteczki zbierałam jak chodziłam do zerówki.. ale to nie była mania "szkolna" po prostu koledzy mojego brata i on (byli w 3kl) zaczeli je zbierać, no to ja też Laughing Pamiętam kiedyś był dzień dziecka to jak się szło do jakiegoś sklepu to sie dostawało za darmo lizaka czy coś i raz poszłam kupić chipsy i dostałam taki pliczek karteczek.. jak ja się wtedy cieszyłam Laughing Ostatnio była u nas w szkole moda na "Pokemony" tzn. wszyscy mieli te kapsle i nimi grali, a ja uznawałam to za badziewie i sie ucieszyłam gdy dyrektorka wprowadziła zakaz tych pokemonów Wink
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 16:39
Temat postu:
a u nas to był zakaz również karteczek, ale i tak nikt go nie przestrzegał :-)
Anonymous - Sro 27 Lip, 2005 11:27
Temat postu:
zgadzam sie. te chmmm... karteczki moga naprawde doprowadzic do szalu.jastem w szkole(kturej nie znosze) a tu nagle potykam sie o stos karteczek.NO ZWARIOWAC MORZNA!!! jeszcze te dzieciaki maja do mnie pretesie
cytuje:chej ty niedobly chlopaku.-dzieciak 1
dzieciak 2- k---a ty h--u patrz co zrobiles p----------y d----u,k---a
cho cho taki wulgaryzm u pierwszo klasisty no niezle
klaudia - Wto 23 Sie, 2005 19:12
Temat postu:
u mnie w szkole jest mania na te glupie karteczni!!!! Evil or Very Mad
Mruczka - Sro 28 Paź, 2009 21:59
Temat postu:
...
@siex - Czw 29 Paź, 2009 17:30
Temat postu:
Kinga napisał/a:
U mnie to było ... Uu w 1 klasie podstawówki pozniej sie skończyło
Teraz nie ma
Fakt że to troche ... bezsensu
Tzn każde kolekcjonerstwo ma sens

U mnie to jeszcze robią bransoletki z muliny, ale to akurat (te bransoletki) mi się podoba, bo sama robię.
SIMON300195 - Czw 29 Paź, 2009 19:25
Temat postu:
@siex napisał/a:
Kinga napisał/a:
U mnie to było ... Uu w 1 klasie podstawówki pozniej sie skończyło
Teraz nie ma
Fakt że to troche ... bezsensu
Tzn każde kolekcjonerstwo ma sens

U mnie to jeszcze robią bransoletki z muliny, ale to akurat (te bransoletki) mi się podoba, bo sama robię.



sam na rękach to mam i zrobiłem już około 45
bo 8 na rękach noszę a resztę sprzedałem i zrobiłem interes Twisted Evil i nadal robię Very Happy
@siex - Pią 30 Paź, 2009 09:16
Temat postu:
Ja mam 4 na rękach no i robię różne i zamierzamy z koleznaką jee sprzedawać, lub chociaż zrobić komuś jak mu się podoba. My też tego uczymy ;0
Basia61 - Sro 16 Gru, 2009 12:06
Temat postu:
U mnie też była taka mania karteczkowa. Po prostu mówiłam, że to dziecinne.
Ash - Pon 01 Mar, 2010 15:58
Temat postu:
U mnie to było tylko w 1 i 2 klasie podstawówki. Cóż, sama je zbierałam w tym wieku Wink Teraz leżą w mojej szafie i się kurzą :}
Anita - Wto 16 Mar, 2010 13:56
Temat postu:
U mnie też tak samo jak u Ash tylko w 1 i 2 klasie. Wszystkie wtedy umawiałyśmy się na jaki dzień, że przyniesiemy karteczki. Dziewczyny zawsze mówiły ,,Wymień się" a jak ktoś odmawiał to one mówią ,, No weź nie bądź taka". A teraz sobie spoczywają w szufladzie, tylko czasami do nich zaglądam Laughing
Anonymous - Wto 23 Mar, 2010 20:50
Temat postu:
u mnie była taka mania ale się skończyła ia zbierałam same małe i zrobiłam z tych
fajnych obrazek na ściane

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group