Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Książka

Nacia - Sro 19 Sty, 2005 09:29
Temat postu: Książka
Hej ludzie!
Mam propozycję, co do wolnego czasu. Jeżeli się nudzisz i nie masz, co zrobić z czasem pisz książką ja sama piszę i fajnie się bawię. Ja razem z koleżanką piszemy swoje, ksiązki. Pozdrawiam i zachęcam do pisania jej Smile .
Anonymous - Sro 19 Sty, 2005 09:33
Temat postu:
Dobra, daj spokój. Widać, że polujesz na moda. Odpuść sobie. Dopóki na tym forum będą istoty myślące, nie dopuszczą cię do bycia w kadrze moderatorów. Razz
Nacia - Sro 19 Sty, 2005 09:42
Temat postu:
Wale już mi natym nie zależy bo daliście mi już do zrozumienia że nie będę modem tylko mi sie nudzi i pisz posty. I sprawdzam co śie tu dzieje. nIe mogę?? Chyba każdy ma prawo kozystać z tego forum nie ???
Anonymous - Sro 19 Sty, 2005 10:51
Temat postu:
Oczywiście, że możesz. Ale akurat w tym dziale?
Drażni mnie to. Tyle. Confused
Chesterka - Sro 19 Sty, 2005 13:18
Temat postu:
ABC, wg mnie to przesadzasz... jak narazie Nacia nie spamuje a nawet jeśli nadal się stara o moda nie znaczy, że od razu go dostanie. Dział Ci nie odpowiada? Może akurat ona go lubi i dlatego tu pisze Wink Kończymy offtopa Razz

Książki... ja lubię takie typu pamiętniki. Najlepsze jakie czytałam to: "Pamiętnik B.J." "Pamiętnik Księżniczki" i "Dziewczyna Ameryki: Smile
Anonymous - Sro 19 Sty, 2005 13:37
Temat postu:
Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem - żeby zawalić czas wolny można pisać książki. A nie jakie ty lubisz.
A po drugie, pcha się jak wół. Dobra, koniec. Razz
Anonymous - Sro 19 Sty, 2005 13:39
Temat postu:
wszystkie książki czytam tylko takie na wyższym poziomie

a co do Naci to nie trzeba było mówić że piszesz ten post z nudów tylko że z ciekawości
i tak to na nudę wygląda ale brzmiało by lepiej
Elly - Sro 19 Sty, 2005 14:41
Temat postu:
Ja czytam książki przygodowe , romanse i pamiętniki tytułów nie będe podawaćbo by było ich bardzo dużo ... Smile
Nacia - Sro 19 Sty, 2005 18:13
Temat postu:
ABC napisał/a:

A po drugie, pcha się jak wół. Razz


Wcalę się nie pcham. I jak byś mie mogła nie obrarzać. I mogę pisać co mi się chce a jeżeli ci to przeszkadza zabiesz mi klawiaturę jak juz nie bedziesz miała co wymyślic. I nie pcham się tylko piszę jeżeli ci toprzeszkadza sama teraz wiesz co możesz mi zrobić(już muwiłam) No to tyle no to pa!
Chesterka - Sro 19 Sty, 2005 19:20
Temat postu:
Nacia, załatwiaj takie sprawy na PW, bo denerwujące są takie posty. Jeśli chcesz być w przyszłości (założę się że będzie ona b. daaaleeekaa) moderatorem to nie offtopuj. Zakończcie to ok? Albo dokończcie na PW. Potem tylko jest problem z kasowaniem postów. Rolling Eyes
Anonymous - Sro 19 Sty, 2005 19:28
Temat postu:
Ucz się poprawnie pisać, małolato. Za głupia jestem żeby zostać modem, pchasz się jak wół, obrażasz się jak jakaś zdurniała. To wszystko.

Chesterka, ja nie mogę z takimi niedorozwojami. I nie zgrywaj takiej porządnej. Od offtopów nikomu się krzywda nie stanie.
Chesterka - Sro 19 Sty, 2005 19:37
Temat postu:
Nie zgrywam wcale "takiej porządnej" mi też zdarza się offtopować, ale takie sprawy naprawdę można załatwić na PW. Po prostu drażni mnie gdy widzę jak ktoś kłóci się o byle co w temacie o np. książkach. Neutral
Cytat:
obrażasz się jak jakaś zdurniała

Równie dobrze można powiedzieć, że ty się wściekasz jak "jakaś zdurniała".
Buahahaha, bawi mnie wasza kłótnia i twoje czepianie się każdego. Laughing
Agentka - Sro 19 Sty, 2005 19:58
Temat postu:
No więc w tej ankiecie brakuje opcji: "kryminały", taką opcje bym właśnie zaznaczyła. Najbardziej lubię kryminały Agathy Christie, ale moją naj naj naj ulubieńszą książką jest "Piotrek zgubił dziadka oko a Jasiek chce dozyć spokojnej starości" - jak ją czytam brzuch mnie boli ze śmiechu. Mr. Green
Papierowa Tęcza - Sro 19 Sty, 2005 20:19
Temat postu:
Osobiście kocham książki historyczne i fantastyczne ; ) - tyle Razz
Anonymous - Czw 20 Sty, 2005 18:52
Temat postu:
moim zdaniem TAVION czyli ABC przesadza.Od razu widac ze to ona.No sory-mysli ze sie nie ujawni bo ma inny nick i moze sobie jechać po ludziach bez skrupółow.Tavion,zwolnij.To naprawde nie jest miłe.
Anonymous - Czw 20 Sty, 2005 19:18
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Nie zgrywam wcale "takiej porządnej" mi też zdarza się offtopować, ale takie sprawy naprawdę można załatwić na PW. Po prostu drażni mnie gdy widzę jak ktoś kłóci się o byle co w temacie o np. książkach. Neutral
Cytat:
obrażasz się jak jakaś zdurniała

Równie dobrze można powiedzieć, że ty się wściekasz jak "jakaś zdurniała".
Buahahaha, bawi mnie wasza kłótnia i twoje czepianie się każdego. Laughing


Bo ty zabawna jak czort jesteś Laughing -_-'
Idź lepiej przepisy dodawać. Razz
Gabra, ty taka gupia jesteś? Razz Myślisz, że tav odeszła żeby wrócić? To jest dziwne, ale tak nie jest. W razie wątpliwości zapraszam na PW.
Anonymous - Pią 21 Sty, 2005 13:00
Temat postu:
ABC napisał/a:

Gabra, ty taka gupia jesteś? Razz Myślisz, że tav odeszła żeby wrócić? To jest dziwne, ale tak nie jest. W razie wątpliwości zapraszam na PW.

a moze tav jest taka głupia ze odchodzi,zeby wrócic Razz
to po co mi przypomniałas o tym zeby napisac kto avka zrobił,co?
Anonymous - Pią 21 Sty, 2005 13:08
Temat postu:
Bo to ja go robiłam? Nie Tavion? -_-' Tak trudno to pojąć?
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 18:36
Temat postu:
Tavion już nie ma, jest za to ABC. I jak dla mnie to już wszystko jasne.

Książki? Fantastyczne, o wróżkach lub o magii (potter i spółka Razz). Przygodowe, czyli książki Niziurskiego (zazwyczaj) - saga o Panu Samochodziku i "Klub Włóczykijów". Historyczne, zazwyczaj o 2 wojnie światowej (posiadam jedną, ok. 800 stron i pełno fotografii [najwięcej o Oświęcimiu], więc jak czytam to ryczę). Horrory, tytułów dużo, a co tytuł to inny autor. Ogólnie to lubię dreszczyk emocji. Smile
Podsumowując - wszystko poza romansidłami. :]
Anonymous - Pon 24 Sty, 2005 12:09
Temat postu:
Ja lubię ksiązki przygodowe i o Harrym Potterze i jego paczce Razz Ostatnio wciągęły mnie książki BS - czyli Bez Sennik Smile Gorąco polecam Smile
Anonymous - Sro 26 Sty, 2005 13:10
Temat postu:
Ja nie czytam księżek wogule bo mam ciekawsze zajęcia. Jak myślicie, co może robić taka różowa świnka w chlewiku... Smile Szczegółów nie zdradzę, bo chcę jeszcze pobyć na tym forum.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group