Dzieci OnLine

Z życia szkoły... - Co to ma znaczyć???

Nacia - Sro 19 Sty, 2005 10:01
Temat postu: Co to ma znaczyć???
Umnie pan od wf jest zboczony (tak mi się wydaje). Kazał dziewczyną z mojej klasy połozyc sie na materacach a innej po nas się turlikać.Głupie troche nie???? Albo mam czasem wrażenie że on parzy się na moje cztery litery. Czyję się czasem skrępowana.
Czy on jest jakiś dziwny czy mi się wydaje???
Anonymous - Sro 19 Sty, 2005 13:12
Temat postu:
wydaje ci się
też mamy takie ćwiczenia chociaż mamy z kobietą
w podstawówce miałam w-f z facetem i normalny był
zazulita - Sro 19 Sty, 2005 14:23
Temat postu:
Jeśli czujesz się skrępowana zawsze możesz to zgłosić do wychowawczyni, ale myślę, że to nie jest jakiś pedofil czy zboczeniec. Gdybyś zauważyła coś bardziej niepokojącego to koniecznie zgłoś to do kogoś!!


Co do ćwiczeń, to też miałam takie na WF-ie
Ankaaa - Sro 19 Sty, 2005 19:07
Temat postu:
Wydaje mi się że wyolbrzymiasz sprawę. Jeśli dotykałby Cię i Twoje koleżanki tam, gdzie nie powinien to miałabyś powód do zmartwień. Jeśli nic takiego nie ma miejsca, to chyba nie masz powodu do niepokoju.

A tak na marginesie, jest stary czy młody?
Agentka - Sro 19 Sty, 2005 20:02
Temat postu:
Cwiczenie zupełnie normalne, iedawno miałam podobne, a facet napewno nie jest pedofilem Mr. Green
Inversja - Sro 19 Sty, 2005 20:28
Temat postu:
Nie buj żaby.
My też mamy faceta od WF-u ale jet spoko brdzo go lubie ale mam jedno ale.
On sobie mnie chyba wygrał na swojego pupilka!! Cały czas coœ takiego "Szybciej Rafał Szybciej" A do nikogo innego tak nie "Krzyczy" albo na basenie zawsze musze nosić deski i jego krzesło bleee
Nacia - Sro 19 Sty, 2005 21:32
Temat postu:
tez bym się wkurzyła . ale mnie to bardzo wkurza bo ostatnio miałyśmy wchodzić non stop na drabinmki walłam sie w kolana i miałam olbrzymiego siniaka az mamie szczęki odpadły Very Happy .
Papierowa Tęcza - Sro 19 Sty, 2005 22:34
Temat postu: Re: Co to ma znaczyć???
Nacia napisał/a:
Albo mam czasem wrażenie że on parzy się na moje cztery litery. Czyję się czasem skrępowana.
Czy on jest jakiś dziwny czy mi się wydaje???
I co poradzisz? Jest facetem - jak każdy inny. Oczywiście nie powinien tego robić no ale co mu zrobisz :\ A może po prostu Ci się wydaje?..
Miracle - Pią 21 Sty, 2005 09:19
Temat postu:
Rozumiem cie.Ja mam takiego faceta od histori.W kazdej klasie ma upatrzona jedna dziewczyne do ktorej mowi rybko, robaczku, slonko etc.malo tego stawia im niezgodne oceny tzn. zawyza je im.Przybija piatki, gra w lapki.To kazdego wkurza.Nikt go w budzie nie lubi.Wszyscy uwazaja go za pleyboya w srednim wieku.Z takim kiks nie idzie wytrzymac na dluzsza mete.
Sylka1993 - Czw 27 Sty, 2005 17:44
Temat postu:
Miracle napisał/a:
Rozumiem cie.Ja mam takiego faceta od histori.W kazdej klasie ma upatrzona jedna dziewczyne do ktorej mowi rybko, robaczku, slonko etc.malo tego stawia im niezgodne oceny tzn. zawyza je im.Przybija piatki, gra w lapki.To kazdego wkurza.Nikt go w budzie nie lubi.Wszyscy uwazaja go za pleyboya w srednim wieku.Z takim kiks nie idzie wytrzymac na dluzsza mete.

Eee ;/ To macie strasznie głupio :/ Szczęście ze ja tam nie mam Wink
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 20:08
Temat postu:
Eeee, nie przesadzacie trochę laski ??? ja tam też sobię lubię popatrzeć w różne miejsca podobnie jak większość normalnych chłopaków Razz
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 20:43
Temat postu:
Nie martw sie o nic Smile też miałam takie ćwiczonka, tylko że my mamy babke od w-f'u Very Happy
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 20:52
Temat postu:
no to wiadomo że babka nie będzie patrzeć gdzie nie trzeba Smile
a z WF-istami to różnie bywa, chociaż nas uczy taki dziadzio co ma chyba 60 lat i raczej nie wygląda na playboya.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group