Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - PyTaNiE!!!

Idiotka - Sro 19 Sty, 2005 18:21
Temat postu: PyTaNiE!!!

Nikita - Sro 19 Sty, 2005 18:34
Temat postu:
Cze
Moim zdaniem jest to okres. Wszystko na to wskazuje Wink Apetyt, wydzielina, bole brzucha...A to, że raz ci leci ta wydzielina, a raz nie to chyba normalne Wink
Ankaaa - Sro 19 Sty, 2005 18:36
Temat postu:
Ja myślę że to okres...
Ale poczekaj na wypowiedzi bardziej "doświadczonych" forumowiczek Wink



Jeśli to "to" Very Happy to (ale się powtarzam Laughing ) gratuluję stania się młodą kobietką Wink
Chesterka - Sro 19 Sty, 2005 19:26
Temat postu:
A miałaś już wcześniej białą wydzielinę? Urosły ci już piersi? Ile masz lat? To podstawowe pytania które trzeba zadać żeby stwierdzić czy to misiączka. Bo jak się okaże, że masz 8 lat, jesteś płaska i nie miałaś wcześniej białej wydzieliny, to to może być objaw jakiejś choroby. Chociaż wątpię, ale zawsze lepiej jest być pewną. Wink
Idiotka - Sro 19 Sty, 2005 19:37
Temat postu:
Hehe o tej wydzielinie i wszytskim to wiem,bo z Arletą gadałam kiedyś Smile Ale tak głupio mi ją o wszystko wypytywać...Wydzieline mam 1,5 roku,piersi też mam 13 lat Smile
Dzięki straszne za wszystkie wypowiedzi. Dziewczyny,a czy Wy jak macie okres to też tak macie? Że raz leci a raz nie? Czy cały czas?
Wiem,ze panikuje,ale lepiej mieć pewnosć Wink
Anonymous - Sro 19 Sty, 2005 20:17
Temat postu:
najpierw były trzy średnie plamy potem krecha.... nie czekaj jeszcze raz.... najpierw były dwie plamy [lizy na palcach] potem z dwóch zrobiły się trzy średniej wielkości a więc doszła jedna plama a na końcu krecha więc hm....

a tak na poważnie to albo to okres albo coś co "sygnalizuje" że w najbliższym czasie będzie okres
powodzenia
nidhogg - Sro 19 Sty, 2005 21:54
Temat postu:
no pewnie, ze nie leci caly czas, czasami to etz bywa tak, ze leci, pozniej pol dnia przerwy, pozniej znowu etc etc.

a tak btw - to piersi akurat wiele do okresau nie maja ;-) mi urosly juz po Wink
Idiotka - Sro 19 Sty, 2005 22:01
Temat postu:
Kradziejka co sie dziecko poekscytować nie może? Razz NO wiem,przeżywam ale chciałam uzyskac odpowiedź,więc to dokłądnie opisałam Razz
Dzięki jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group