Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Czy sie wstydzicie...?

arekk - Nie 23 Sty, 2005 13:32
Temat postu: Czy sie wstydzicie...?
U mnie w szkole (3 kl gima) jest taki dziwny zwyczaj- zaden z chlopakow przebierajac sie przed wf nie przychodzi w bokserkach czy w slipkach ale w kapielówkach takich jak na basen. Czy u was w budzie tez tak jest? Czy wstydzicie sie byc w szatni w normalnych slipkach? Ja osobiscie sie nie wstydze ale dostosowałem sie do innych i tez w dni kiedy jest wf chodze w kąpielówkach.
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 14:27
Temat postu:
Nie jestem chłopakie... ale mysle ze to durny zwycza ja sie nie znam ale u mnie w szkole chyba tego nie ma... nie zaglafalam do meskiej sztani cheh... ale wiesz mi sie wydaje ze najfajniej chlopak wyglada w spoko bokserkach biggrin
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 14:49
Temat postu:
w kąpielówkach?! ye... ja chodze dopiero do 6 podstawówki ale u mnie czegoś takiego nie ma i nigdy o czymś takim nie słyszałem... a co? przez slipy przecież nic nie widać przez boxerki też nie chyba ze macie takie duze....
RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz dalej sie nie wypowiem....RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 14:58
Temat postu:
Dla mnie (bez obrazy) to jest bezsensowny zwyczaj. Ale skoro to tylko zwyczaj, to sie mozna wylamac przeciez. Wink Powinno byc tak, ze kazdy chodzi jak mu sie podoba, a nie tak, jak 'musi'.
Noid - Nie 23 Sty, 2005 15:08
Temat postu:
Pierwszy raz słyszę o czymś takim Razz U mnie w szkole nie ma czegoś takiego, każdy chodzi ubrany tak jak chce i jak mu najwygodniej. Jedni są w slipkach inni w bokserkach, ale żadnego w kąpielówkach nie spotkałem Mr. Green
Merkavoth - Pon 24 Sty, 2005 16:02
Temat postu:
Pierwsze słyszę, a słyszałem dużo... Shocked
Przecież to nawet niezdrowe...
Anonymous - Pon 24 Sty, 2005 16:23
Temat postu:
no przyznam heh beznadzieja... i po co to?
Sylka1993 - Czw 27 Sty, 2005 11:37
Temat postu:
O boshe.. wprawdzie jestem dziewczyną.. ale ten zwyczaj... jest beznadziejny.. u nas chłopacy przebierają się normalnie tj. w slipkach Razz Bo my nie mamy oddzielnej szatni bo nasza szkoła jest mała, więc dziewczyny przebierają się w sali gim. a chłopacy w szatni Razz
pi - Czw 27 Sty, 2005 18:57
Temat postu:
ten zwyczaj to totalna beznadzieja chociaz chlopakiem nie jestem, ale mowiac powaznie heh jezeli mozna tutaj tak robic czy to nie ejst zbytnia dzicinada?? takie zabawy w przebieranie sie w kapielowki i co to daje?? PŁYNNIEJ biegasz na wefie hehe Smile)
Noid - Czw 27 Sty, 2005 19:08
Temat postu:
pi napisał/a:
PŁYNNIEJ biegasz na wefie hehe Smile)


Wiesz... większa opływowość ciała i te rzeczy Mr. Green
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 21:32
Temat postu:
Ten zwyczaj jest beznadziejny, u mnie chłopcy w klasie biegają bo szatni od WF w majtak i sie nie wstydzą (nie widziałam tego dokłądnie ale wiem jacy oni są Mr. Green )
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 16:15
Temat postu:
... oiszecie ,,ALe beznadzieja!,, itd. Ale czemu oni wogóle chodzą w tych kąpielówkach? bo jeśli to jest nibu zwyczaj to troszke głupi ale moze sie dowiemy dokładniej z jakiej przyczyny?!
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 20:21
Temat postu:
ja tam się nie mam czego wstydzić Razz
Michuś - Sob 29 Sty, 2005 20:13
Temat postu:
ja kąpielówki zakładam jak idziemy na basen a potem dopiero wkładam bokserki Arrow a jak mamy wf na sali to ubieram slipki bo zakładamy krótkie spodenki to bokserki nie pasują Laughing
Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 20:24
Temat postu:
ja tam zawsze coś mam założone, slipki lub bokserki, bo nie chcę patrzeć na bezrobotnego Wink
Gladiatorpl - Sob 26 Lut, 2005 15:11
Temat postu:
arekk, jest jeszcze inna mozliwosc czy moze po przebraniu sie wchodzicie do basenu? To by wszystko wyjsanilo Mr. Green , czego sie wstydzic w koncu czy ma sie normalne gacie, kapielowki czy bokserki to i tak zaslania to co trzeba Twisted Evil
arekk - Pią 04 Mar, 2005 18:09
Temat postu:
Gladiatorpl, sorki ze dopiero teraz wysylam posta ale mialem bana na kompa Sad . Nie mamy basenu w ogule-chodzi wlasnie o to ze zamiast normalnych slipek czy bokserek wszyscy chlopcy przychodza w kapielowkach i tak jest od 1 klasy. Dla mnie dziwne ale sie dostosowalem ale chyba chodze do jakiejs dziwnej budy Smile
Gladiatorpl - Pią 04 Mar, 2005 19:48
Temat postu:
hmm.... rzeczywiscie jakas dziwna buda, jeszcze bym zrozumial jakby sie wstydzili w bokserkach przychodzic, ale zeby w kapielowkach? Smile
a tak pozatym starczy Gladiator, a dla dziewczyn Gladi Razz
ajeczka11 - Sob 05 Mar, 2005 11:23
Temat postu:
Rzeczywiście dziwny zwyczaj przychodzić w kompielówkach...Niedługo zaczniencie przychodzić pewnie w stringac męskich!
Francesc0 - Sob 05 Mar, 2005 17:41
Temat postu: Re: Czy sie wstydzicie...?
arekk napisał/a:
U mnie w szkole (3 kl gima) jest taki dziwny zwyczaj- zaden z chlopakow przebierajac sie przed wf nie przychodzi w bokserkach czy w slipkach ale w kapielówkach takich jak na basen. Czy u was w budzie tez tak jest? Czy wstydzicie sie byc w szatni w normalnych slipkach? Ja osobiscie sie nie wstydze ale dostosowałem sie do innych i tez w dni kiedy jest wf chodze w kąpielówkach.


o bosh~~ co to za szkola? ;d
my normalnie sie przebieramy... u nas takl to jest ulozone ze dziewczyny przechodza przeznasza szatnie i nie a problemu... ofszem nie kazdy ma sie czym chwalic ale przeciesz to nie jest powod do wstydu ze jest tak a nie inaczej zbudowanym ;p
Na obozach harc spie w bokserkach i koszulce (nie ma sensu brac pizamy ;p ) i jak jest alarm w nocy (nie mundurowy) to wstaje, wkładam stopy do butow i ide na plac apelowy... i nikt sie nie napala ani nie brzydzi tym ze chodze sobie w bokserkach ;p pelny looz ;d
Anonymous - Pon 07 Mar, 2005 14:00
Temat postu:
A u mnie jak ktoś właśnie nie wstydzi się przebierać to juest troche uwazany za szpanera... jak ktos ma jakies zwykłe slipki to jest git a następnego dnia jest w boxerkach i szpanuje, ale mnie to wkurza Mad
Francesc0 - Pon 07 Mar, 2005 15:18
Temat postu:
oj stary jakies co wy takimi pedalami jestescie ze sobie patrzycie po dupach co kto ma ubrane? :/ co za roznica czy mam zwykle majtki czy bokserki ? ja osobiscie wole bokserki bo mnie nie gniata
i niby dlaczego szpan? czy to ze wiekszosc nosi majtki oznacza ze ja nie moge ubrac bokserek? wes mnie nie rozmieszaj^^

o ja [cenzura] ;d
Mr.Spike - Pon 07 Mar, 2005 20:02
Temat postu:
lol kąpielówki:D u mnie w budzie to mamy szatnie razem z prysznicem i czasami nawet niektórzy na golasa biegają co dopiero mówić o kąpielówkach
a tak to każdy w gatkach biega
Anonymous - Wto 08 Mar, 2005 16:05
Temat postu:
Francesco0 ty sie nie ryj, bo ja też powiedziałem że mnie to wkurza i to NIE JA szpanuje tylko wkurza mnie to że jak ktoś ma boxerki to lata w nich tak aby wszyscy widzieli, nawet dziewczyny, a nawet przedewszystkim Mad
Francesc0 - Wto 08 Mar, 2005 16:34
Temat postu:
widac jestes poprostu zazdrosny o to ze dziewczyny sie "napalaja" tym ze ktos wyskoczy w bokserkach... i taka jest prawda ;p
a jesli naprawde cie to wkurza to powiedz kumplom ze pajaca z siebie robią~~ (jesli faktycznie prezentują swoja bielizne), jak koles bedzie mial jakies wonty i ci cos przygada to podchodzisz do niego... popychasz na sciane, piescia w głowe, kopa w brzuch (...) az was nauczycielka nie rozdzieli... hyhyhy

a tak naprawde szczerze to przestan zwracac na to uwage, jesli zalezy ci na opini dziewczyn to badz prawdziwym gentelman'em ;] to zawsze dziala, dziewczyny predzej czy pozniej to doceniaja ;]
alf - Sro 09 Mar, 2005 16:17
Temat postu:
U nas każdy ubiera się tak jak chce i mu wygodnie.
W gimnazjum mamy basen. W męskiej szatni przebieramy się normalnie(tzn. ubieramy/zdejmujemy kąpielówki) i nikt się niczego nie wstydzi. Razz
adam(o)_1991 - Sro 16 Mar, 2005 11:08
Temat postu:
ja to w ogole sie wstydze i mam krotkie spodenki pod dlugimi, gorzej jak bedzie lato
Miracle - Czw 17 Mar, 2005 17:34
Temat postu:
Aren napisał/a:
w kąpielówkach?! ye... ja chodze dopiero do 6 podstawówki ale u mnie czegoś takiego nie ma i nigdy o czymś takim nie słyszałem... a co? przez slipy przecież nic nie widać przez boxerki też nie chyba ze macie takie duze....
RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz dalej sie nie wypowiem....RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz


Taa... Ty to masz wszczegolnosci... PIEKNE BOKSERKI!!! Mr. Green Jest kilka osob zeby to potwierdzic, ale niestety nikt nie zobaczyl wiecej a podobno byly jeszcze seksowniejsze Wink
Anonymous - Wto 22 Mar, 2005 08:12
Temat postu:
Miracle napisał/a:
Aren napisał/a:
w kąpielówkach?! ye... ja chodze dopiero do 6 podstawówki ale u mnie czegoś takiego nie ma i nigdy o czymś takim nie słyszałem... a co? przez slipy przecież nic nie widać przez boxerki też nie chyba ze macie takie duze....
RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz dalej sie nie wypowiem....RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz


Taa... Ty to masz wszczegolnosci... PIEKNE BOKSERKI!!! Mr. Green Jest kilka osob zeby to potwierdzic, ale niestety nikt nie zobaczyl wiecej a podobno byly jeszcze seksowniejsze Wink

Eno, eno ;> Razz
panienka_wierzba - Wto 22 Mar, 2005 08:39
Temat postu:
Gabr nie wnikajmy : >
może oni 'ubią' 'pokazywac' albo wiesz Wink
no niewazne, ich sprawa : >
Miracle - Wto 22 Mar, 2005 14:19
Temat postu:
To powiem tak w skorcie. Aren ubieral sie w sztni a tam bylysmy my czyli Ja, Nika, Elly a reszty nie znacie i zaczelysmy go laskotac do jaj. I tak jakos wyszlo ze Nika podniosla mu koszulke i bylo widac kawalasa. To wsysko Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink Wink
Merkavoth - Wto 22 Mar, 2005 19:26
Temat postu:
Miracle napisał/a:
To powiem tak w skorcie. Aren ubieral sie w sztni a tam bylysmy my czyli Ja, Nika, Elly a reszty nie znacie i zaczelysmy go laskotac do jaj. I tak jakos wyszlo ze Nika podniosla mu koszulke i bylo widac kawalasa. To wsysko Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink Wink


Matko, co za czasy...Rząd bawi się w reality show, w ulicach są dziury wielkości Kansas, a w szkolnej przebieralni dzieci oglądają sobie
Cytat:
kawalasy



-_-'
panienka_wierzba - Wto 22 Mar, 2005 20:25
Temat postu:
eeeeee a co to ten 'kawalas'?
bez czy ze skojarzeniami?
Noid - Wto 22 Mar, 2005 20:28
Temat postu:
W tym przypadku to chyba ze skojarzeniem Mr. Green
panienka_wierzba - Wto 22 Mar, 2005 20:33
Temat postu:
'kawalas' moze znaczyc:
członka męskiego : >
kawałek w tym przypadku bokserek (nei wiem skąd takie przypuszczenie)
albo jeszcze pare innych rzeczy =p
Gladiatorpl - Wto 22 Mar, 2005 21:30
Temat postu:
Wow, chyba niedlugo po w-f zaczne chodzic w spoconych ciuchach, bo strach sie przebierac Razz
Miracle - Sro 23 Mar, 2005 11:00
Temat postu:
Kawalek bokserek bylo widac. Bez skojarzen Wink
Kinga - Czw 24 Mar, 2005 09:24
Temat postu:
AAaaaaa ... = = czemu mis ie wszystko kojarzy nyo ! Razz to juz irytujące jest biggrin
"kawalas" no przecież to normalnie ... prowadzi do skojarzenia Razz

Aaaa ... nyo cos mialam napisac :p ale zapomniałam

(moje posty stają sie chyba coraz mniej zrozumiałe = = Aaajć ... )
Akacja12 - Czw 24 Mar, 2005 16:40
Temat postu:
kawalas LOL biggrin
Miracle - Pią 25 Mar, 2005 19:15
Temat postu:
No, no kingus taki wiek... A tak naprawde to tesh troche ja sie przyczynilam troszki do tego dosc smiesznego zamieszania Mr. Green Moglam przeciez napisac kawalek bokserek czy cos w tym stylu.Heh...
Anonymous - Wto 29 Mar, 2005 20:40
Temat postu:
Miracle napisał/a:
To powiem tak w skorcie. Aren ubieral sie w sztni a tam bylysmy my czyli Ja, Nika, Elly a reszty nie znacie i zaczelysmy go laskotac do jaj. I tak jakos wyszlo ze Nika podniosla mu koszulke i bylo widac kawalasa. To wsysko Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink Wink


Trochę to "łaskotanie do jaj" sprośne i lubieżne.
Pulkownik Nikt - Wto 29 Mar, 2005 20:43
Temat postu:
Hah wlasnie przeczytalem sobie posty.. I zastanawialem sie czemu kazdy doczepil sie tego kawalasa bokserek a nie laskotania DO jaj. Rozumiejac to doslownie kazdy domysli sie po czym nasz bohater byl smyrany xD
Anonymous - Wto 29 Mar, 2005 20:48
Temat postu:
z pewnoscia uzyto macka do jajka
panienka_wierzba - Sro 30 Mar, 2005 07:02
Temat postu:
nie bo tam był 'jajotłuk' = )
Kinga - Sro 30 Mar, 2005 13:45
Temat postu:
Wasze posty dzialaja na mnie Yy ... nie no przez was mam wiekszy shiz = =
Jak nie kawalas to laskotanie do jaj
Bosh biggrin ...
Anonymous - Sro 30 Mar, 2005 14:53
Temat postu:
ROTFL!
SIMON300195 - Wto 30 Gru, 2008 16:07
Temat postu:
Już wiem dlaczego bo majtki kąpielowe są obcisłe a jak ktoś będzie miał wzwód majtki kąpielowe zkryją a jak będzie miał nomralne majtki (slipy,bokserki) to dopiero będzie wystawał jak tam byłby wsadzone banany Twisted Evil
gal anonim - Wto 30 Gru, 2008 21:54
Temat postu:
Miracle napisał/a:
To powiem tak w skorcie. Aren ubieral sie w sztni a tam bylysmy my czyli Ja, Nika, Elly a reszty nie znacie i zaczelysmy go laskotac do jaj. I tak jakos wyszlo ze Nika podniosla mu koszulke i bylo widac kawalasa. To wsysko

po woli wytłumacz mi to Very Happy
SIMON300195 - Sro 31 Gru, 2008 11:40
Temat postu:
przeczytaj to ze zrozumnieniem

PS sorki że odnawiam ten temat Sad
Jakubo - Sro 31 Gru, 2008 12:50
Temat postu:
Może oni to homo? Ja tam zakładam bokserki i mnie tyo nie interesuje jak kto sie ubiera. Jak chcesz o tym myśleć to zostań drugim Jacykówem
Tremere - Sro 31 Gru, 2008 15:07
Temat postu:
kazdy jest homo moj drogi, homo sapiens.
Anonymous - Sro 31 Gru, 2008 15:21
Temat postu:
Chyba że jakieś małpy, barany i świnie.
Tremere - Sro 31 Gru, 2008 15:46
Temat postu:
no chyba ze sie doń zaliczasz, ja mowilam o ludziach Razz
gal anonim - Czw 01 Sty, 2009 19:19
Temat postu:
Jakubo napisał/a:
Może oni to homo?

nie homo sapiens
tylko homo erektus
a raczej homo erotus Very Happy
dobo - Czw 10 Wrz, 2009 21:37
Temat postu:
Ja nie wiem w czym inni chodza bo sie nie patrze, ja chodze w boskerkach bo mi wygodnie
smoczek250 - Pią 11 Wrz, 2009 21:05
Temat postu:
Uwielbiam dopisywać się do starych tematów. Za dużo jednak z tego działu przeczytałem aby teraz tak zwyczajnie go obejść.

U mnie w szkole są prysznice. Jakoś nikt się nie wstydzi i biega nawet nago. Ja wolę bokserki, pod prysznicem kąpię się rzadko, gdyż nie chce mi się gdy nie jestem aż tak spocony.

(Nie lubię biegać cały mokry po szkole.)

Nie wiem czego się wstydzić, wydaje mi się że wszyscy mamy chyba to samo...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group