Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - kiedy znowy sie pokaze?

hajdulka - Sro 30 Kwi, 2003 20:31
Temat postu: kiedy znowy sie pokaze?
okres dostalam w kwietniu 3 - 5 czyli 3 dni teraz jest 30 a jutro 31 minelo juz 27 dni a okresu nie ma pojawily sie tlyko bule brzucha i takie maluutenkie ale bardzo malutkie plami jakby z krwi takie jak przed 1-wsza miesiaczka pytanie brzmi za ile moge ja dostac ??
Szalona - Sro 30 Kwi, 2003 21:21
Temat postu:
To jest oznaka że już masz początek okresu już powinnaś nosić wkładki a jak zaczniesz bardziej obficie krwawić noś podpaski (przy sobie też) Wink
deg - Sro 30 Kwi, 2003 23:05
Temat postu:
Tak, tak - wrzuć sobie do tornistra podpaskę. Może się przydać w każdej chwili.

A tak przy okazji, to drugi okres lubi płatać figle i występować nawet pół roku po pierwszym.
Anonymous - Czw 01 Maj, 2003 08:11
Temat postu:
Po pierwszej miesiączce, nastąpi druga miesiączka, ale nie wiadomo kiedy, bo miesiączki w tym czasie jeszcze nie nadchodzą regularnie. Musi minąć trochę czasu, aby dostać drugiej miesiączki.
hajdulka - Czw 01 Maj, 2003 11:22
Temat postu:
a ile moze trwac odstep pomiedzy 1 a 2 miesiaczka?? 28 dni?? 30?? a moze 31???
Szalona - Czw 01 Maj, 2003 14:07
Temat postu:
Może być przerwa nawet pół roku
guga15 - Czw 01 Maj, 2003 16:36
Temat postu:
wszystko zależy od ciebie, jest to kwestia indiwidualna każdej kobiety, ja od razy miałam co 30 dnim napweno kiedyś to nastąpi ale noś podpaskę przy sobie
Anonymous - Pią 02 Maj, 2003 15:10
Temat postu:
hajdulka

Jak napisałam w moim wcześniejszym poście, że po pierwszej miesiączce, nastąpi druga miesiączka, ale nie wiadomo kiedy, bo miesiączki w tym czasie jeszcze nie nadchodzą regularnie. Musi minąć trochę czasu, aby dostać drugiej miesiączki.
Miesiączka pojawi się za pół roku lub później.
Anonymous - Pią 02 Maj, 2003 15:22
Temat postu:
KleO napisał/a:
hajdulka

Jak napisałam w moim wcześniejszym poście, że po pierwszej miesiączce, nastąpi druga miesiączka, ale nie wiadomo kiedy, bo miesiączki w tym czasie jeszcze nie nadchodzą regularnie. Musi minąć trochę czasu, aby dostać drugiej miesiączki.
Miesiączka pojawi się za pół roku lub później.

nie zgadzam się z tobą, wszystko zależy od kazdej z dziewczyn, ja mam regularne od poczatku
Anonymous - Pią 02 Maj, 2003 16:09
Temat postu:
Anonymous napisał/a:
KleO napisał/a:
hajdulka

Jak napisałam w moim wcześniejszym poście, że po pierwszej miesiączce, nastąpi druga miesiączka, ale nie wiadomo kiedy, bo miesiączki w tym czasie jeszcze nie nadchodzą regularnie. Musi minąć trochę czasu, aby dostać drugiej miesiączki.
Miesiączka pojawi się za pół roku lub później.

nie zgadzam się z tobą, wszystko zależy od kazdej z dziewczyn, ja mam regularne od poczatku


Ale jak widzisz hajdulka napisała, że minęły 27 dni, a miesiączka się nie pojawiła, a przy większości dziwcząt pojawia się po pół roku lub dłużej (tak czytałam w książce) he he he Cool
Iśka - Pią 02 Maj, 2003 17:27
Temat postu:
Druga miesiączka może nastąpić nawet po pół roku lub dłużej, ale też po miesiącu, dwuch, trzech itp. W wieku około 12, 13, 14 lat miesiączki najczęściej nie są regularne Wink
hajdulka - Sob 03 Maj, 2003 10:56
Temat postu:
czyli w akzdej chwili moge sie jej spodziewac??? łeee !!! no i co z basenem....... Sad jeziorem........
Iśka - Sob 03 Maj, 2003 15:01
Temat postu:
Nie martw się... od czego są tampony ??? biggrin biggrin biggrin Laughing Laughing Laughing
Anonymous - Sob 03 Maj, 2003 20:29
Temat postu:
Heh...

Iśka

Inni boją się stosować tampony Wink ale podobno to wcale nie straszne Wink podobno nic nie boli Wink heh... Wink
Szalona - Nie 04 Maj, 2003 13:26
Temat postu:
Kleo to naprawdę nic nie boli, ale ja np. stosuję tampony gdy muszę właśnie np. na basen albo jak w wkacje byłam na Chorwacji i dostałam okres to używałam tamponów bo bardzo lubię wodę a morze na
Chorwacji jest ciepłe i fajne. Smile
trach - Sro 12 Gru, 2007 23:55
Temat postu:
wlasnie oczekuje 2 miesiaczki. minelo juz 30 dni od pierwszej. moja mama dostala drugiej miesiaczki po 2 latach i sie strasznie denerwuje ze tez bede miala taka przerwe. ;/
dzisiaj mialam dziwne bole brzucha. czasem dostawalam skurczu na dole, a czasem bolal mnie wyzej, roznie. tez mialam 1 kropeleczke krwi i dosc czesto wycieka ze mnie jakis kleisty sluz. strasznie sie martwie. ;/
Shaunri - Pią 14 Gru, 2007 14:24
Temat postu:
Czym się strasznie martwisz?
trach - Pią 14 Gru, 2007 15:54
Temat postu:
nie wiem co to oznacza. slyszalam od roznych osob ze ten sluz oznacza ze jestem plodna teraz i okres powinien sie pojawic za ok. dwa tygodnie.
nasty_girl - Pią 14 Gru, 2007 17:25
Temat postu:
A potrzebny do szczęścia ci jest okres?
CHoCoLaTE - Pią 14 Gru, 2007 19:02
Temat postu:
Gdybym mogła wybierać, to okres chciałabym mieć tylko w tym czasie, kiedy chciałabym zajść w ciążę xD Nienawidzę go!
Anonymous - Sob 15 Gru, 2007 14:45
Temat postu:
To se wytnij jajniki.
olunia - Wto 15 Lip, 2008 11:23
Temat postu:
Hejka, a się troszke martwie bo pierwszy okres miałam 21 maja a drugi 12 lipca i trwał on tylko trzy dni bo dziś juz nie mam chyba bo brzuch mnie troche boli. Question Question Question

[ Dodano: Wto 15 Lip, 2008 11:24 ]
ja tak wogóle to jestem dziewczyną tylko że nie chce mi sie płec zmnienic w profilu
Akacja12 - Wto 15 Lip, 2008 14:45
Temat postu:
To tylko różnica dwóch miesięcy, a na początku bywają i większe wahania, nie masz się czym martwić. W ciągu 2-3 lat powinien się uregulować Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group