Dzieci OnLine

Napoje i drinki - Piętrowy. :P

Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 15:36
Temat postu: Piętrowy. :P
Piętrowy drink (można zrobić kilka 'pięter' to wyjdzie tęcza, ja podam na dwa]

Potrzebne skadniki:
- sok pomaranczowy (lub podobny konsystencja)
- coca-cola lub napoj gazowany
- plasterek cytryny

Nalewany do polowy sok pomaranczowy. Kladziemy cytrynke tak, zeby zapelniala cala szerokosc szklanki. Powoli lejemy na srodek cytryny coca-cole. Czekamy az wszystko 'wroci na swoje miejsce' i gotowe. Smile Wink

Swoja droga na gore mozna dac 3 mm wodki, ale to dla osob pelnoletnich. RazzRazzRazz

Powiem tyle, ze dobre. Smile
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 20:37
Temat postu:
Ale przecież z tą cytrynką może coś się stać no i piętrowiec się załamie i napoje się zmieszają a to chyba takie pyszne nie będzie :/ Heh... ale spróbuje to zrobić na własną odpowiedzialność mamo Razz
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 21:03
Temat postu:
Właśnie, jeśli będziesz lała pomału na środek cytyrynki, to nic się z nią nie stanie. Pod warunkiem, że pomału i dokładnie. Wink A wtedy się nie zmieszają. O to właśnie chodzi, bo co byłby to za efekt zmieszany? Wink Mi wyszło za 4 razem gdy o tym usłyszałam.
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 21:27
Temat postu:
No dobra postaram się to zrobić... ale czy to tego trzeba dość duże i cienkie naczynie czy zwykła szklanka jest okej ??
Chesterka - Wto 25 Sty, 2005 13:04
Temat postu:
Myślę, ze takie żeby cytryna była akurat. Bo jak będziesz miała szerszą szklankę niż obwód cytryny to nic z tego nie wyjdzie. Rolling Eyes Zresztą liczy się też efekt, więc ważne jest żeby nacczynie było ładne, a nie jakaś tam zwykła szklanka do herbaty Wink
Anonymous - Sro 26 Sty, 2005 19:14
Temat postu:
Chesterka - dokladnie o to mi chodzilo. Wink Najlepiej zeby szklanka nie byla jakas wymyslna, tylko dluga i chuda (w sam raz na kawalek cytrynki). Wink
A i PS. najlepiej to spiać słomką, to sie nie wymieszaja tak szybko. xD
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 20:17
Temat postu:
ja najbardziej nie lubię bić z szerokich szklanek, a czasem w takich podają drinki.
Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 12:53
Temat postu:
Piłam cuś podobnego u koleżanki i........... Puke Fuuuuuuuuuu !!! Bo jak niosła te szklanki to jej sie to wymieszało i wiecie... "pychotka"
Anonymous - Pon 31 Sty, 2005 16:47
Temat postu:
zwariowana_jedenastka napisał/a:
Piłam cuś podobnego u koleżanki i........... Puke Fuuuuuuuuuu !!! Bo jak niosła te szklanki to jej sie to wymieszało i wiecie... "pychotka"


No bo cała sztuka w tym, żeby tego nie wymieszać. Wink Bo przyznam, że po zmieszaniu się jest obrzydliwe (zależy też jakie to były napoje Wink ).

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group