Dzieci OnLine

Na luzie... - 13-nasto latki - magazyny i gazety(prasa)

Flippi - Czw 27 Sty, 2005 12:34
Temat postu: 13-nasto latki - magazyny i gazety(prasa)
Niema żadnych magazynów ani gazet dla 13-nastolatek !!! Może ktoś zna jakąś fajną gazetę ? Już nie ma co czytać. Może ktośmi doradzi ? Jaka jest Wasza opinia na temat "Magazyn 13" ?
Agentka - Czw 27 Sty, 2005 14:22
Temat postu:
hmm "Magazyn !3" to jeszcze większy chłam niz "Brawo", nigdy tego nie kupiłam ale oglądałam z koleżanką (dośc dawno , ale i tak każdy wie na jakim poziomie są tego typu pisemka). A z gazet młodzieżowych to może być "Hi" lub "Popcorn" Rolling Eyes
Carla - Czw 27 Sty, 2005 21:56
Temat postu:
hmmm....a codo tej gazety to myśle że jednak nie warto...czasem są takie prezenty że aż...! Confused
Carla - Czw 27 Sty, 2005 21:58
Temat postu:
hej "Agentko" ! Ile masz lat i jak sie nazywasz? Może się poznamy ? Czekam... Very Happy
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 23:01
Temat postu:
Cóż za niemoralna propozycja... Agentka skorzystaj, radzę ci Razz
Nikita - Pią 28 Sty, 2005 09:41
Temat postu:
Hmmm....Ja czytam Victora Juniora i Victora Gimnazjalistę - to są moim zdaniem jedyne gazety dla nastolatek/nastolatków , które da się jeszcze czytać Wink
Ona89 ===> Przenieś ten temat Wink
Pozdraviam
Ona89 - Pią 28 Sty, 2005 10:16
Temat postu:
Przenoszę ten temat do NASTOLATKI NA LUZIE. Tam chyba jest odpowiednie miejsce na takie tematy. Przeniosłam Very Happy


Ja osobiście czytam "Dziewczynę". Są tam wszystkie tematy jakie mnie interesyją. Czyli "Pytania intymne", jakieś kąciki, w których są zamieszczane śmieszne historie, no i zawsze jest co poczytać.
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 11:19
Temat postu:
jak nie ma gazet? bravo bravo girl yyy owa 13 dziewczyna popcorn i tyle ci wymienie chociaż tego w ogóle nie czytam te gazety są dla 13 latek [chociaż czasami mi sie wydaje że nie takie głupie tematy tam poruszają] a nie dla 40 latek no pomyśl, bo eee nie zawsze jest tak że tylko ta gazeta na której pisze 13 jest dla 13 latek

a co do owej trzynastki to sie nie wypowiem, kiedyś miałam okazje mieć w rękach jeden numer i poprostu niemoge tego czytać, powód?
" Jak być prawdziwą kobietą?
1. Codziennie rano jak wstaniesz to idź przed lustro i pomyśl "jestem piękna" potem powtórzy to kilka razy. Pamiętaj! Mówisz że jesteś piękna - jesteś piękna!
2. Aby nie było ci smutno przed wyjściem pomachaj na pożegnanie ulubionym misiom prezentom i pamiątkom. To na pewno poprawi ci humor i będziesz prawdziwą kobietą!"
tak, tych uwag było 13 ale nie czytałam dalej, bałam się.... [mamo ratuj ja nie chce być prawdziwą kobietą!...]
misia*** - Pią 28 Sty, 2005 11:23
Temat postu:
Ja czytałąm magazyn 13 jak byłam w szpitalu niedawno jeszcze w styczniu
Ona89 - Pią 28 Sty, 2005 11:34
Temat postu:
misia*** to może opiszesz nam wrażenia po jej przeczytaniu??

Ja raz kupiłam 13 bo był fajny dodatek. Przecież tego nawet gazetą nie można nazwać. Nie znalazłam, żadnego tematu, który zwrócił by moją uwagę. Odniosłam wrażenie, że to jest typowa gazeta, którą kupuje się wyłącznie dla dodatków.
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 17:39
Temat postu:
Moim zdaniem "trzynastka" jest do niczego... Miałam ja raz czy dwa razy w ręce i.......... Shocked Nic ciekawego, czasem sa niezle dodatki ale ogólnie "gazetka" denna.............
Elun - Pią 28 Sty, 2005 17:58
Temat postu:
ja tylko czytam czasem Victor gimnazjalista i Filipinke
Agentka - Pią 28 Sty, 2005 19:14
Temat postu:
"Filipinka" jest fajna bo to gazeta dla 16-17 latek i pisza tam mądre rzeczy Mr. Green
Co do niemoralnych prozycji to jestem za Mr. Green
Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 15:22
Temat postu:
Ja polecam Victora Gimnazjalistę (Junior też ujdzie, ale kiepski jak dla mnie Wink), Cogito, Hi i Filipinkę. Może i gazety dla osób starszych niż 13 lat, ale o wiele mądrzejsze od tych całych Brav, Popcornów, Twistów etc. (swoją drogą szlag mnie trafia jak widzę gazetę np. Bravo Girl z szajskim błyszczykiem [co śmierdzi jak smar] i tymi radami jak poderwać chłopaka, czym się interesować, żeby chłopcy za Tobą szaleli itd.).
Agentka - Sob 29 Sty, 2005 17:49
Temat postu:
Cytat:
(swoją drogą szlag mnie trafia jak widzę gazetę np. Bravo Girl z szajskim błyszczykiem [co śmierdzi jak smar] i tymi radami jak poderwać chłopaka, czym się interesować, żeby chłopcy za Tobą szaleli itd.).

Och tak Brawo girl to najgłupsza gazeta (razem z "13"). Porady tam mają nieziemskie a jak są ubrania (sesje) to w każdym zestawie musi być coś różowego. Różowy jest słiiit i trędi Twisted Evil Evil or Very Mad
mroweczka - Pon 31 Sty, 2005 21:42
Temat postu:
Hm...Szczerze mówiąc to nie nawidzę,wprot nie cierpię takich gazet typu Bravo,Bravo Girl...
Chociaż Filipinka,Dziewczyna,Popcorn itp. są fajne Razz Ale szkoda mi pieniędzy na nie wydawac. Regularnie kupuję Victora Gimnazjalistę Smile
Mróweczka Kwiat
Carla - Wto 08 Lut, 2005 15:18
Temat postu:
Agentko-może sie poznamy ? Love
Carla - Wto 08 Lut, 2005 15:20
Temat postu:
czekam...chcę Cie poznać- napisz do mnie Wink
Anonymous - Wto 08 Lut, 2005 15:30
Temat postu:
Co za odwaga LOL biggrin
Mała - Sro 09 Lut, 2005 23:59
Temat postu:
ja tylko focus i filipinka!
Kloe - Sro 23 Lut, 2005 20:42
Temat postu:
Ja tam kiedyś czytałam 13, ale to jest chyba gazeta dla 10 latek, a nie 13...oólnie to nic nie ma dla 13 latek...w bravo piszą o seksie, bravo girl, filipince i dizewczynie tez...mi to nie przeszkadza za bardzo, ale wejdźcie na forum 13... ( link ) i poczytajcie...wszyscy narzekają na 13, ale na inne gazety też xD .
ajeczka11 - Sob 26 Lut, 2005 13:10
Temat postu:
Kloe napisał/a:
Ja tam kiedyś czytałam 13, ale to jest chyba gazeta dla 10 latek, a nie 13...oólnie to nic nie ma dla 13 latek...w bravo piszą o seksie, bravo girl, filipince i dizewczynie tez...mi to nie przeszkadza za bardzo, ale wejdźcie na forum 13... ( link ) i poczytajcie...wszyscy narzekają na 13, ale na inne gazety też xD .


No w tej 13 to nic ciekawego://///////////// Lubię filipinkę i bravo
Czytam też popcorn ale on to jest o muzyce;)
sami10 - Sob 26 Lut, 2005 23:16
Temat postu:
mi sie podoba "13"
BamBI - Nie 27 Lut, 2005 11:31
Temat postu:
Jak dla mnie 13 jest dziecinna. Lubie czytac Filipinke i dziewczyne, czasem popcorn Razz
kabama - Nie 27 Lut, 2005 11:59
Temat postu:
hehehe ostatnio poszłam z kumpela do gazeciarskiego dla beki... i przeglądałyśmy wyżej wspomniane gazety normalnie zwijałyśmy się ze smiechu "czy pasujecie do sibie" "jak go poderwać" "bądź jak super trendi gwiazda" "noś róż jest modny" ol je bejbe c'mon straszne to jest ninawidze tych gazet a fuj ble itd w sumie to wogule gazet nie czytam... no czasem moja kumpela przytarga jakies mądre gazety.... ale co tam
jeszcze co do bravo moja kumpela (inna) stała się tego ofiarą Sad . Ja oczywiscie dla beki dorwalam sie do ostatniego numeru normalnie padalam ze smiechu gdy przeczytalam wywiad z Apocalyptica..... i sie zastanawialam czy bravo scieme wali czy nasi kochanie wiolonczelisci zglupieli.... obstawilam na to 1.... straszna ta gazeta.... wszystkie te gazety sa idiotyczne...
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 15:23
Temat postu:
pff... 13? po pierwsze droga i z beznadziejnymi dodatkami po drugie pisza tamo bzdetach dla pokemoniastych nastolatek... e jednym slowem dno...
Naomi - Nie 27 Lut, 2005 15:37
Temat postu:
Ja lubie ,,Dziewczynę". Chociaż uważam, że tak naprawdę nie ma fajnych i MĄDRYCH(!) gazet dla nastolatek//,...
Miracle - Nie 27 Lut, 2005 17:04
Temat postu:
Ja zadko kupuje takie gazety ale uwaam ze najlepsza jest FILIPINKA. W bravo girl sa czasami fajne prezenty, Dziewczyna tez ujdzie, Twist to kupilam raz w zyciu. Co do 13 to sie takie badziewie z tego zrobilo ze zal kasy. Co dwa miechy sa blyszczyki i mozna powiedziec ze wiekszosc jest do [cenzura]. A oto fota prezentu do kwietniwej 13. Tylko uwaga bo tutaj trudno powstrzymac sie od smeichu. Bedzie landrynkowy telefon komorkowy z blyszczykami!!! Zreszta sami ocencie bo ten prezent nadaje sie do czasopisma BARBIE.

http://www.magazyn13.pl/forum/viewtopic.php?t=25041 tu macie temat z forum13 razem z fota tego słłitt telefoniku komorkowego. Zrzygac sie idzie...
kabama - Nie 27 Lut, 2005 19:36
Temat postu:
nie moge pisac ze smiechu..... boze hahahahaha jakiez to trędi hahahaha w koncu rozowy w modzie ahahaha matko zaraz z krzesla spadne nie no przyznaje to sie nadaje do Barbie albo Księżniczki mojej kumpeli 6-cioletnia siostra bylaby zafascynowana... ale ona jest za mala na cos takiego bwahahaha dlatego nie kupuje tych wszystkich gazet dla "nastolatek" one som strasne.... bojem siem... bwahahaha
Chesterka - Pon 28 Lut, 2005 22:09
Temat postu:
Shocked Jedna z tych forumowiczek (zwie się agraff_ka) narzeka, że w 13 dają badziewiaste prezenty i piszą, że avril śpiewa rocka a sama pisze pOkEmOnOwYm pismem Neutral

żałosne....
kabama - Wto 01 Mar, 2005 00:42
Temat postu:
ej dobra ludzie żeby nie było że wyjeżdżam na 13 mimo że jej nie znam to pobuszowałam po stronce i normalnie padałam ze śmiechu ale jak zobaczyłam to
hehehe według tej durnej gazety to jest prawdziwy metal bosh teraz juz wiem skad sie biora te wszystkie kindermetale czytaja 13 i inne te smieci hehe nie no to jest straszne prawdziwy metal bwahahahahaahaha
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 11:06
Temat postu:
Nio rzeczywiście nezłeRazz

Widziałm ten sam w kumpeli gazecie(heh...)
Dopelfish^ - Wto 01 Mar, 2005 14:31
Temat postu:
Radze zajzec na ich forum - mozna zaliczyc niezle jazdy - http://www.magazyn13.pl/forum/
Do smiechu doprowadzil mnie chocby ten temat.
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 17:01
Temat postu:
kabama napisał/a:
ej dobra ludzie żeby nie było że wyjeżdżam na 13 mimo że jej nie znam to pobuszowałam po stronce i normalnie padałam ze śmiechu ale jak zobaczyłam to
Obrazek hehehe według tej durnej gazety to jest prawdziwy metal bosh teraz juz wiem skad sie biora te wszystkie kindermetale czytaja 13 i inne te smieci hehe nie no to jest straszne prawdziwy metal bwahahahahaahaha


a ty jesteś aż taka mroczna aby sie z tego naśmiewać? wiesz to działa w dwie strony;/
kabama - Wto 01 Mar, 2005 17:16
Temat postu:
ine mroczna nie jestem i jakos nie specjalnie chce taka byc bo to jest cool metalowe...
w sumie nie widziałam metala w ten sposób ubranego no chyba że kinder co biegają i nazywają się metalami Razz dlatego to mi sie wydaje zabawne ja tam osobiśnie metalem nie jestem ale w ukazany przez 13 sposób to sie tez nie ubieram....
nie no fakt moze troche przesadzam (przesada moja mocna strona... niestety...) ale sama powiedz czy widok dzieciaka uwazajacego sie ze jest super metalem itd itp nie jest zabawny? sam fakt ze za wszelka cene chce przynalezec do jakiejs subkultury jest zabawny... zeby nie bylo ze jestem jakas zakompleksiona badz wywyzszajaca sie... po prostu to jest dla mnie zabawne(cholera powtarzam sie)... no dobra to bylo troche glupie ale po prostu bylam pod wplywem emocji a wtedy nie mysle logicznie... ale dobra koniec wyjasnien...
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 17:23
Temat postu:
nielubie stwiedzeń oni są kurduplaści a ja jestem fajna, sory
kabama - Sro 02 Mar, 2005 23:32
Temat postu:
w ktorym momencie powiedziałamże jestem fajna tez sama miewam różne zaburzenie i jakos nie chce mi sie wierzyc ze ty taka swieta i zawsze wszystkim współczujesz pocieszasz i tępisz zło a jak ci sie cos nie podoba to co sie czepiasz tak trudno przejść na inna strone i nie czytac moich postow a poza tym jak tak bardzo cie wnerwiam to jest jeszcze opcja ignoruj to moze ci naprawde ulzyc i nie bedziesz musiala czytac postow "zakompleksionej z zaburzeniami psychicznymi uważającą się za super metala i nabijającą się z normalnych ludzi super tru hewi metaloofy" jeszcze jakies waty chetnie poslucham
Naomi - Pią 04 Mar, 2005 08:53
Temat postu:
No i zeszliście z tematu... Nie ładnie, nie ładnie Twisted Evil
No więc zamykam <>

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group