Dzieci OnLine

Wymiana Avatarów - Forumowa Wymiana Avatarów

Papierowa Tęcza - Czw 27 Sty, 2005 16:35
Temat postu: Forumowa Wymiana Avatarów
Tak więc przeprowadzamy pierwszą w historii tego forum wymiane avatarów.
Z regulaminem tej wymiany zapoznani są już chyba wszyscy, jednakże, żeby nie było potem, że ktoś nie pamiętał reguł:
---
Wymiana polegałoba na tym, że do robienia avatarów zgłasza się pewna liczba ludzi, a następnie robi się losowanie:

np.
zgłoszeni
Pan A
Pan B
Pani C
Pan D


następuje losowanie, z którego wynika kto komu robi avatar
wyniki
Pan A --> Pani C
Pan B --> Pan A
Pani C --> Pan D
Pan D --> Pan B


następnie zgłoszone osoby miałyby jakiś tydzień na przygotowanie takowych avatarów.
Osoba, dla której dany avatar zostałby przygotowany ma obowiązek nosić go na forum przez tydzień - chyba, że owy avatar obrażałby daną osobę lub ogólnie został uznany za "nie do przyjęcia". Oczywiście tematyka przygotowywanego avatara powinna być w jakiś sposób nawiązująca do danego użytkownika, ewentualnie do ogólnie przyjętego tematu: np. na mangaforum była "Jesienna wymiana avatarów" - i tam zgłoszeni przygotowywali avatary dla wylosowanych, które nawiązywały do tematyki jesiennej. [/b]
---

Zgłoszone osoby:
Tenchion
Kinga
Iśka
kradziejka
Gabra
elfkaNenar
R2
panienka_wierzba


---
Następnie zostało przeprowadzone losowanie (przeprowadziłą je Kinga)

Tenchion --> Kinga
Kinga --> panienka_wierzba
panienka_wierzba --> Gabra
Gabra --> Tenchion
elfkaNenar --> kradziejka
krajdziejka --> Iśka
Iśka --> R2
R2 --> elfkaNenar

---
pracę proszę składać na mojego maila - fuma4@tlen.pl - lub na PW (jeżeli praca będzie wstawiona na server - to link na PW). Zabawa trwa do 3.02.2005 - a wyniki ogłoszę 4 lub 5 Smile ZACZYNAMY Very Happy
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 17:06
Temat postu:
słońce mi sie wydaje że losowanie tenchion - kinga jest mało prawdopodobne ale niech ci będzie;)
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 17:19
Temat postu:
Proponuje powołanie komisji śledczej ;]
btw. Nie lepiej poczekać na trochę większą ilość osób i dopiero wtedy zacząć?
Papierowa Tęcza - Czw 27 Sty, 2005 17:23
Temat postu:
R2 -> nawet nie wiesz ile jest z tym nieprzyjemnosci jak jest wiecej osob Razz (ktos zapomni wyslac, doniesc) - a tak to malo osob = malo problemow
kradziejka -> ee wydaje Ci się! Kinga przeprowadzala uczciwe losowanie ;P
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 17:31
Temat postu:
Cytat:
a tak to malo osob = malo problemow

Ale większej skali. Po drugie zabawa powinna być ogólno dostępna a nie "tylko dla wybranych". Zresztą ja tam jestem lewy jeśli chodzi o grafikę komputerową
Papierowa Tęcza - Czw 27 Sty, 2005 17:33
Temat postu:
Zabawa nie jest tylko dla wybranych, ale tylu ludzi jawnie zgłosiło swe uczestnictwo w ankiecie ;]
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 17:33
Temat postu:
R2 słońce rzecz w tym że byl temat ogólnodostępny osoby organizującej czyli pana tenchiona
kto chciał się zgłosił komu sie podobało powiedzial że sie podoba ale sie nie zglasza
potem pan tenchion ustalił date i pani kinga zrobiła losowanie
przypadkowe pary zostały ogloszone publicznie
tyle:)
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 17:39
Temat postu:
co ja tam wiem
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 22:54
Temat postu:
A ile mamy czasu na robienie avatarów, bo bym chciała zrobić coś fajnego biggrin dla pani K. tylko, zę w tym tygodniu mam ptrochę nauki, ale się postaram jeśli na zrobienie avatarów mamy tydzień
Papierowa Tęcza - Pią 28 Sty, 2005 00:40
Temat postu:
Cytat:
następnie zgłoszone osoby miałyby jakiś tydzień na przygotowanie takowych avatarów.

to takie pierwsze info
Cytat:
pracę proszę składać na mojego maila - fuma4@tlen.pl - lub na PW (jeżeli praca będzie wstawiona na server - to link na PW). Zabawa trwa do 3.02.2005 - a wyniki ogłoszę 4 lub 5 Smile ZACZYNAMY biggrin
a to 2 ;p

//edit//

hmm.. mam juz 6 avatarów.. hmm tylko się zdecydować nie mogę ;P
Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 16:04
Temat postu:
Można jakieś porady co do sposobu robienia avatarów. (Programy etc etc)
Papierowa Tęcza - Sob 29 Sty, 2005 16:12
Temat postu:
Cóz... na początku radziłbym znaleść jakiś elo obrazek - który kojarzy Ci się, lub w jakiś sposób jest związany z tematyką osoby dla jakiej robisz tego avatara - (polecam do tego google). Potem jak już znajdziesz to masz kilka dróg:
a)jeżeli obrazek wg. Ciebie nie wymaga żadnej obróbki - to wkładasz do painta i wycinasz wybrany kawałek obrazka - potem już tylko dostosowywujesz rozmiary i robisz ramke (najlepiej po prostu czarny kwadrat ;])
i tutaj przykład: (całkiem możliwe, że to właśnie ten avatar będzie moją propozycją na tą edycję wymiany avatarów)
http://tenczi.republika.pl/xtapeta.jpg <-- obrazek głowny
http://mwk0.republika.pl/avav5.JPG <-- avatar z niego zrobiony

b)jeżeli chcesz dorobić jakieś bajery to polecam uruchomić obrazek w Photoshopie lub innym stosownym programie wybranym przez Ciebie do edycji ;]

c) no i chyba tyle Razz
Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 17:09
Temat postu:
Tenchion napisał/a:
http://tenczi.republika.pl/xtapeta.jpg <-- obrazek głowny

mówiłam mówiłam że ten obrazek wydaje mi sie perwersyjny!!!
Papierowa Tęcza - Sob 29 Sty, 2005 17:51
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
Tenchion napisał/a:
http://tenczi.republika.pl/xtapeta.jpg <-- obrazek głowny

mówiłam mówiłam że ten obrazek wydaje mi sie perwersyjny!!!

mowilas o tym:

Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 17:55
Temat postu:
ale to ponoć twarz wyraża emocje:)
Iśka - Sob 29 Sty, 2005 22:58
Temat postu:
Hmm... no to mam czas do 3-go lutego =]
R2, jakie masz cechy charakteru? Wink
Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 23:08
Temat postu:
Poczytaj moje posty, obrazują moj charakter w prawdzie przeinaczony, ale w jakimś stopniu prawdziwy Wink. Nie powinienem się określać i oceniać, od tego są inni Wink
Papierowa Tęcza - Czw 03 Lut, 2005 12:00
Temat postu:
Do tej chwili avatary oddali mi:
---
Tenchion (uaaau ;p niesamowite)
kradziejka
R2
Wierzba
Kinga

---
Na resztę avatarów nadal czekam Wink
Anonymous - Czw 03 Lut, 2005 14:42
Temat postu:
o qrfa zapomniałam o avie...juz go ide robic biggrin biggrin
edit:juz zrobiłam wysłałąm i wiem,ze nie umiem robic Sad
wierzba...a ty masz juz dla mnie avka ;> no ciekawe jakiego^^
Papierowa Tęcza - Czw 03 Lut, 2005 19:34
Temat postu:
Gabra XD... z jakiego hentaia ty żeś ten av wzięła? XD Spoko jeeest ;D -

a no i aktualka:

Do tej chwili avatary oddali mi:
---
Tenchion (uaaau ;p niesamowite)
kradziejka
R2
Wierzba
Kinga
Gabra
Iśka
---

Czekamy jeszcze na elfke - ostrzegam tylko, ze jezeli dzis mi nie da avka - to bedziecie musieli poczekac do poniedzialku - bo jutro wyjezdzam na weekend ;P
Anonymous - Czw 03 Lut, 2005 19:54
Temat postu:
a niemożna zrobić tak że wszyscy sie już wymienią bez elfki a jak ona zrobi to mi prześle??
Anonymous - Czw 03 Lut, 2005 20:28
Temat postu:
Tenchion napisał/a:
Gabra XD... z jakiego hentaia ty żeś ten av wzięła? XD Spoko jeeest ;D

Zdradze ;D z deviant artu biggrin grzebałam z pol godzinki biggrin
Anonymous - Czw 03 Lut, 2005 22:12
Temat postu:
Sorry za spóxnienie, ale dzisiaj poprostu nie miałam zbyt czasu na forum, po za tym nawalał mi serwer i nawet do poczty nie mogłam się dostać, zeby wysłać no i do tego doszła kłutnia z matką i wszystko murowane. Mam czas tylko wieczorkiem, wiec przynajmniej tym wieczorkiem postanowiłam wysłać ava. Wiem,z e czekacie na mnie z wszelakimi ostrymi narzędziami, ale się zlitujcie
Papierowa Tęcza - Czw 03 Lut, 2005 22:53
Temat postu:
Kinga (by Tenchion)

panienka_wierzba (by Kinga)

Gabra (by panienka_wierzba)

Tenchion (by Gabra)

kradziejka (by elfkaNenar)

Iśka (by kradziejka)

R2 (by Iśka)

elfkaNenar (by R2)


---
avatar od elfki coś nie działa - ale mam nadzieje, iż Panna Nenar wyśle dobrą wersję do kradziejki Smile - w każdym razie - myślę, że jeżeli nie macie większych zastrzeżeń - to avatarki moglibyśmy nosić do 11.02 Smile (od jutra)

//edit//
No i już pojawily się pierwsze problemy - av dla R2 jest niestety zbyt duży Sad... pytanie do Iśki - czy można by go troche zmniejszyć?
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 15:16
Temat postu:
^^ [respekt]
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 15:23
Temat postu:
Tenchion napisał/a:

panienka_wierzba (by Kinga)
Obrazek

AAA!!!widziałam to biggrin to z devartu *^^* zywcem wziete ;d
Nikita - Pią 04 Lut, 2005 16:06
Temat postu:
Witam
Moim zdaniem wszystkie avy są wprost cudowne Very Happy ~~
Ekhm...Jeśli można spytać to kiedy następna edycja Wymiany Avatarów ? Razz Mr. Green
Pozdraviam <lol>
Kinga - Pią 04 Lut, 2005 16:15
Temat postu:
Mozna juz za tydzień zrobic Smile jesli bedą chetni Smile
panienka_wierzba - Pią 04 Lut, 2005 18:18
Temat postu:
Gabra napisał/a:
Tenchion napisał/a:

panienka_wierzba (by Kinga)
Obrazek

AAA!!!widziałam to biggrin to z devartu *^^* zywcem wziete ;d


nieprawda że żywcem wzięte =p
bo wycięte ^^ (obrazek był duzy =) ) i te 'a'la gwiazdki' u góry zrobiłam sama ^^ hyhy, z pol godizny tego Avka gupiego robiłam Wink
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 18:54
Temat postu:
a ja z poł godzinki grzebałam w deviantarcie ^^
A moj avek jest swietny *^^* [oczywiscie ten w wykonaniu Wierzby]
A dalczego akurat jakis Konio biggrin o_O XD XD XD ale i tak jest spoks ful wypas lajtowy ziom XDDDD
A Ty mnie nie oszukasz ^^ ściemniaro tyyy łożesz ty aaa bugabugaaa biggrin zobacz se tu http://www.deviantart.com/deviation/14692116/ Razz aa haha XD XD XD haaa =D
Cytat:
i te 'a'la gwiazdki' u góry zrobiłam sama ^^ hyhy, z pol godizny tego Avka gupiego robiłam Wink

Taaa,a ja te stringi szyłam dwie minuty =D
panienka_wierzba - Pią 04 Lut, 2005 19:02
Temat postu:
ooooo ^^ Kinga wzięła gotowy =p no coz =) trudno
(tak tak Twój avek jest świetny, jestem boska =p) nie no miałam do wyboru 4 avki (wszystkie zrobiłam dla Cibie) Tenchi zdecydował który umieści =) jak chcesz, prześle Ci pozostałe 3 na maila (odezwij sie na PW i napisz mail)
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:05
Temat postu:
ej a wy może mi eee powiecie skoro gadacie co jest na moim avatarze? [elfuś nie bij ale ja niewiem:P]
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:07
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
ej a wy może mi eee powiecie skoro gadacie co jest na moim avatarze? [elfuś nie bij ale ja niewiem:P]

eeEe no jakby ci t powiedziecc XDDDD
To chyba taki eee o_O zbiorniczek na wode (a moze wóde ^^) uzywany...eeee XD wczesniej biggrin
panienka_wierzba - Pią 04 Lut, 2005 19:08
Temat postu:
mychy Wy głuptasy jedne =) to jest zapalniczka =p ^____^
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:10
Temat postu:
e?
A nooo taaak ^^ XD wyglada bardzo..ekhm podobnie do tego co wyżej napisałam =D
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:12
Temat postu:
o.O zapalniczka? a no widze widze tak to napewno zapalniczka [ale ze mnie kłamczuch nic nie widze^^]
panienka_wierzba - Pią 04 Lut, 2005 19:16
Temat postu:
nie widziałyście nigdy zapalniczek takich drogich? z wymienianymi wkładami?
To po lewej po boku to pokrywka, a to na środku, to miejsce z którego wydobywa się ogień Razz (gaz) a po prawej jest ten taki uchwyt do odpalenia ^^
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:17
Temat postu:
aa nooo taaak < udaje ze rozumie >
Taaak,fajne to jest omg biggrin xd
panienka_wierzba - Pią 04 Lut, 2005 19:26
Temat postu:
nie lubie jak sie ze mnie ktos nabija : > pogryźć? zgwałcić? wykorzystać? zmolestować? ukraśc schować pod łózkiem i juz nie oddać? : > ^__________________^
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:27
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
pogryźć?

Twój chomiczek to zrobi ^^
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:27
Temat postu:
mnie zgwałcić i wykorzystać!!!!!! me odda cnote za zapalniczke!!!
panienka_wierzba - Pią 04 Lut, 2005 19:30
Temat postu:
hahahaha < zanosi się szyderczyk i supermega strasznym i glosnym śmiechem > choc tu : >>>>>>>> *wyciąga rączki w strone kradziejki po czym chowa ją pod kołderką a następnie sama się nią zakrywa Wink * ^^
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:33
Temat postu:
ty zboku!!! Razz
< łóżko mocno sie trzesie> ojaaa <wypada kradziejka >
<wierzba zasapana gada biggrin > moze jeszcze raz biggrin XD
panienka_wierzba - Pią 04 Lut, 2005 19:34
Temat postu:
ja sie nie pytam 'moze jeszcze raz' tylko ^^ *wyciąga łapki po kradziejke po czym grutalnie aczkolwiek delikatnie chowa ją spowrotem ^^*
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 19:39
Temat postu:
zaraz wracam ide po boga seksu [boże co za offtop:D]
panienka_wierzba - Pią 04 Lut, 2005 19:56
Temat postu:
albo ten co za schiz=/ ja mam w pokoju za telewizorem 2 bulteki po winie schowane (lol ^^) a moja matka lubi mi szlupać po pokoju ([cenzura] =/) noi ja se tak siedze na komputerze a ona przed chwilą mnie woła, w taki jakis dziwny spokoj. Ja już schiziol, całą zestresowana, przychodze do pokoju a matka 'ale masz bajzel w tej chwili sprzątaj' ja uuffffff normalnie zyje od nowa =).
Tak sprzątam sprzątam i znalazłam taki jeden sweter, wącham czy nie śmierdzi (wiecie, imprezy, papierosy alkohol czy coś) a tu pachnie moim byłym (zerwalismy jakies poltorej miesiaca temu) ^^ nie no. Bo w tym swetrze byłam pare razy jak bylismy w takich troche blizszych sytuacjach =) widocznie od tamtej pory go nie prałam bo nie chodziłam w nim zbyt częst . nie no ale lol ^^ a przed chwilą jeszcze se taki opis wale 'loooooool ^^ znalazłam sweter pachnący Piwoszem =p lol lol ^^' a on wlazi na gg
Kinga - Pią 04 Lut, 2005 20:33
Temat postu:
< tuli wierzbę > moja siostrzyczka Smile

btw Razz niom Av z Deva Razz ale co tam ^,^ przeciez ladny ... czy nie? Sad Razz


Wszem i wobec pragnę podziękować słodkiemu < rotfl > tenchiemu ... ekkhh tru tenchiemu za Ava for me < dyg > dziękujem biggrin =*~
Iśka - Pią 04 Lut, 2005 20:39
Temat postu:
Tenchion napisał/a:

//edit//
No i już pojawily się pierwsze problemy - av dla R2 jest niestety zbyt duży Sad... pytanie do Iśki - czy można by go troche zmniejszyć?


A no jak zwykle przeze mnie kłopoty... Sad
Wymiary sa ok, ale rozmiar jest za duzy... niestety nie umiem zmniejszyc.
Może być nierychomy?

(mniejszylam trochę liczbę kolorów)

Kradziejko: śliczny avater Wink I Gina na nim jest <jupi> A więc prawie wszystko potrafię odczytać: na srodku jest moja wieczna kaczucha (uu dzieki :*), na dole po lewej jest nowy avatar, po prawej (na dole) nie wiem co to jest (Sad), a na gorze po prawej chomiczek Mr. Green a po lewej Ginaa (moj psiak Mr. Green )... dzieki :*
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 20:46
Temat postu:
a dla kogo ja moge zrobic????
Kinga - Pią 04 Lut, 2005 20:47
Temat postu:
Agnieszka musisz poczekac do nastepnej edycji a jak bedzie to sie zglosisz Smile
jesli beda chetni to nastepna edycja bedzie juz za tydzień Smile
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 20:49
Temat postu:
Ach Kradziejka, Kradziejka... drogich zapalniczek nie widziałaś? Przecież Ci nie dam taniej i byle jakiej. Jak ma isć na ava dla ciebir to tylko coś lepszego. biggrin
Chciałabym podziękować R2 za ava
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 20:53
Temat postu:
Moj jest przezajebisty, tylko szkoda że nie zmieścil się w pierwotnej postaci ;]
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 21:14
Temat postu:
iśka zgadłaś prawie wszystko a to ostatnie to miało być LP^^ ale sie tak zmniejszyło że nic niewidać

aaa elfuś na upartego zapalniczke w tym widze stokrotne dzięki:* [ to taka mała dygresja abym niepaliła?==`Smile]
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 21:25
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
aaa elfuś na upartego zapalniczke w tym widze stokrotne dzięki:* [ to taka mała dygresja abym niepaliła?==`Smile]

Każdy może rzucić - masz tu zywy przykład, któy rzucił na samym poczatku kiedy to zbyt wcigające było =) a tak szczerze to zawsze mi się kojarzyłaś ze złodziejami zapalniczek Pidżamy... nie pamietam czy czasem nie cytowałaś kiedyś tego a jak nie to takie jakieś zchizo
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 21:29
Temat postu:
złodzieje zapalniczek? fakt ukochana piosenka [me nie będzie musiała złodziejować zapalniczki:P] a do cytotywania to chyba coś innego ale pidzamy też więc schizo jest ale taki no wspólny:)
ToJa - Pią 04 Lut, 2005 22:36
Temat postu:
Chyba trochę nie doceniłam Wymiany... Jeśli macie zamiar robić następne edycje, to mogę zrobić podforum do tego. Tak jak Miss i Mister forum. Napiszcie tylko na jakim forum (O wszystkim czy Nastolatki na luzie). Przeniesie się ten temat a następny będzie jako II edycja. Teraz trudno trafić na ten temat.
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 22:37
Temat postu:
Ja bym dała na "o wszyskim"ale to reszta musi potwierdzic Mr. Green
ToJa - Sob 05 Lut, 2005 00:02
Temat postu:
Gotowe! Jeśli przenieść na inne forum to piszcie. Później niech mod wywali te rozmówki o przeprowadzce Razz
Iśka - Sob 05 Lut, 2005 12:35
Temat postu:
R2 napisał/a:
Moj jest przezajebisty, tylko szkoda że nie zmieścil się w pierwotnej postaci ;]

No dokladnie, szkoda, że nie w pierwszej postaci Razz Aga, nie dałoby się ztym coś zrobić (w ustawieniach forum troszkę zwiększyć rozmiar avatarów? Smile )

Kradziejka napisał/a:
iśka zgadłaś prawie wszystko a to ostatnie to miało być LP^^ ale sie tak zmniejszyło że nic niewidać

Noo to widać jak mnie znasz Wink Już wiem czemu się pytałaś o ten zespół... dziękii :* Avek całkowicie mnie odwzorowuje :*

ToJa napisał/a:
Gotowe! Jeśli przenieść na inne forum to piszcie. Później niech mod wywali te rozmówki o przeprowadzce Razz

Ja bym zostawiła w "O wszystkim" ... tu mi pasuje Razz
ToJa - Sob 05 Lut, 2005 13:18
Temat postu:
Zwiększyłam do 20 Kb, ale nie wiem czy nie odbije się to na szybkości forum. Jeśli wszyscy wstawią takie byki i dowalą się do tego obrazki w podpisach, to może być kiepsko. Razz
Nowy admin to nie deg. Jak siądzie serwer, to kaput będzie dla forum. To samo było u dega. Za dużo bajerów, fotek i dupa blada...
Anonymous - Sob 05 Lut, 2005 13:23
Temat postu:
Mwahahahah wreszcie garfield w pełnym majestacie
Anonymous - Sob 05 Lut, 2005 15:52
Temat postu:
No wiec komu moge zrobic avka?
Kinga - Sob 05 Lut, 2005 15:53
Temat postu:
Jak bedzie nowa edycja ... czyli za tydzien najpewniej ...
To znow sie ludzie pozglaszają zrobi sie losowanie i z losowania wyjdzie komu masz ava zrobic Wink
Iśka - Nie 06 Lut, 2005 01:09
Temat postu:
No a może ustalmy już kiedy będzie ta nowa edycja? Wink
Ja chce jeszcze, jeszcze Razz
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 15:59
Temat postu:
No to jak się skończy to może znów dostaniemy tydzień na zrobienie i wszystko wiadomo jak dalej, tylko znów jakiś nabór zoogranizować biggrin
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 17:06
Temat postu:
ja chce znowu a potem te wszystkie avatary moje szlag trafi i niebęde mogła wybrać który najładniejszy, jak siebie znam:D

a swoją drogą ma może ktoś tego mojego glana zapisanego bo ja nie?biggrin
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 17:11
Temat postu:
Glana ma Nyszka więc jej poszukaj biggrin a co do avów to "zbiorniczek na wodę" jest najładniejszy Wink
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 17:15
Temat postu:
Nyszka Nyszką sie przyda dzięki a co do zbiornika na wódzie [nie zapominajmy o jej praktycznym zastosowaniu] to jest najleprzy bo jest Twojej roboty, bo jest na wódzie bo jest co najwazniejsze mój ^^Smile ale tak na poważnie to myśle że wymiana sie udała
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 17:18
Temat postu:
Dziękować za taką pochwałę, ja nie nażekam i z tego co widze nikt nie narzeka, a nawet chcą następną edycję =)
Nikita - Pon 07 Lut, 2005 18:29
Temat postu:
Heh...To może już zacznijmy zbierać chętnych do następnej edycji ? Very Happy
panienka_wierzba - Pon 07 Lut, 2005 20:00
Temat postu:
no ja wciaż mam zamiar brać udział
Kinga - Pon 07 Lut, 2005 20:06
Temat postu:
To zglaszajcie sie w tym topicu Wink
Anonymous - Pon 07 Lut, 2005 20:16
Temat postu:
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[sory to moja sztuczna inteligencja]
Anonymous - Pon 07 Lut, 2005 20:58
Temat postu:
No to sie zglaszam biggrin
Iśka - Pon 07 Lut, 2005 21:04
Temat postu:
Ja też, ja też ! Beze mnie by się odbyć nie mogło Razz
Elly - Pon 07 Lut, 2005 21:08
Temat postu:
Ja teżsie zgłaszam oczywiście Very Happy Mr. Green Very Happy
Nikita - Wto 08 Lut, 2005 16:22
Temat postu:
<nieśmiało szepcze> Ja też...ja też chcę wziąć udział Mr. Green
Anonymous - Wto 08 Lut, 2005 21:05
Temat postu:
<wpada i rozgląda się szaleńczo po wszystkim po czy zza jej pleców wyskakuje transparent "Elfka bierze udział w następnej edycji> biggrin
Anonymous - Wto 08 Lut, 2005 21:20
Temat postu:
ja nie,ten wierzby zostanie mi jeszcze na jakis czas,podoba mi sie Razz biggrin
Iśka - Wto 08 Lut, 2005 21:37
Temat postu:
Ekhemm... [uroczystym tonem] czy ktoś oprócz mojej skromnej osoby jest za tym, aby szanowny pan Tenchion poprowadził następną edycję? Możeby tak założyć następny temat? [opuszcza uroczysty ton] ... Bo ja sie już doczekać nie moge Razz
Kinga - Wto 08 Lut, 2005 21:52
Temat postu:
Słuchajcie ... tenchiona narazie nie bedzie
Tak wiec moge sie tym zając jak narazie ... jak wroci sam to poprowadzi dalej ... Ok to zakladam drugi topic Wink
panienka_wierzba - Sro 09 Lut, 2005 09:52
Temat postu:
Gabra napisał/a:
ja nie,ten wierzby zostanie mi jeszcze na jakis czas,podoba mi sie Razz biggrin

oooo ^^ jeeej =) myszko ^___^ czuje sie zaszczycona Smile mmmmmmmmm :* jejciu, buzia buzia buzia buzia buzia :**** Cheers
cornelia - Pią 13 Maj, 2005 17:45
Temat postu:
Głupie.A jak ktos SPECJALNIE zrobi komuś głupi avatar????Jak juz taki konkurs to niech będzie przemyślany
Papierowa Tęcza - Pią 13 Maj, 2005 18:54
Temat postu:
cornelia - weźże przeczytaj dokładnie regulamin do diabła == jak mnie wkurzają tacy ludzie co nie czytają, a piszą - jeżeli ktoś komuś zrobi nieodpowiedni avatar, obrażający daną osobę, lub jej uczucia - osoba taka ma prawo nie przyjąć avatara

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group