Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - .....:::::TyLkO DlA DzIeWcZyN :/:/:/:::::.....

misiaczek19 - Sob 29 Sty, 2005 22:06
Temat postu: .....:::::TyLkO DlA DzIeWcZyN :/:/:/:::::.....
Mam dojsc krepujace pytanie!!!
pewnie wiekszo¶æ z was sie goli w tych miejscach!!! (w³osy ³onowe)
tylko w jaki sposob??? czym to golicie i jak?? bo kiedy prubowa³am to zostawa³y takie malutkie ciemne pod skura w³oski!!! a chcia³abym zeby nic nie by³o widaæ!!! no wiecie o co mi chodzi!!! pewnie wiekszo¶c z was sie goli w tym miejscu!!!
pomozcie mi!!! prosze!!! chce wspo³zyc z ch³opakiem ale jest mi wstyd poniewaz ......... no wiecie!!! prosze o pomoc!!!
Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 22:54
Temat postu:
U¿yj kremu do depilacji okolic bikini, wtedy na jakies 2-3 nie bedzie nawet tych najkrótszych w³osów Very Happy Ja tak robie jak ide na basenik :-)
frigg - Nie 30 Sty, 2005 00:03
Temat postu:
ja chodze do kosmetyczki na wosk...i mam problem z glowy na jakies 3 tygodnie
misiaczek19 - Nie 30 Sty, 2005 00:46
Temat postu:
chodzisz do kosmetyczki na wosk??? i depiluje cie w tym miejscu???
Anonymous - Nie 30 Sty, 2005 10:11
Temat postu:
Maszynka albo kremy np. Veet do okolic bikini.
nidhogg - Nie 30 Sty, 2005 10:43
Temat postu:
misiaczek a chodzi Ci o cale owlosienie lonowe czy tylko pachwiny/tzw bikini ?
Anonymous - Nie 30 Sty, 2005 10:52
Temat postu:
osobiscie nie gole sie w TYM miejscu,a Twoj chlopak pwenie tez sie nie ogoli Wink
Pod pachami np maszynk± przejedz a cos czarnego pod skora jak to nazwa³as;zostan±
mroweczka - Nie 30 Sty, 2005 11:04
Temat postu:
Ja siê ogoli³am 'tam' zwyk³± jednorazówk±. Na pocz±tku nic nie by³o widaæ,dopiero na drugi dzieñ pojawi³y siê te czarne kropki pod skór± i zaczê³o swêdzieæ...Bardzo to bola³o,kiedy odrasta³y ale s³ysza³±m,¿e tak jest tylko za pierwszym razem. Dlatego ja raczej polecam specjalne kremy do okolic bikini.
Mróweczka Kwiat
misiaczek19 - Nie 30 Sty, 2005 14:15
Temat postu:
tak chodzi mi o ca³e okolice ³onowe!!! wszystko chcia³abym zgoliæ!! moze ewentualnie zostawic ma³y paseczek!!!
Anonymous - Nie 30 Sty, 2005 14:43
Temat postu:
oh God.Pos³uchaj sie mróweczki ;p
Albo we¼ jak±s golarka przejed¼ to ci wyjdzie nawet gwiazdka ;p
frigg - Nie 30 Sty, 2005 14:51
Temat postu:
hmm chodze na wosk do kosmetyczki usowac wlosy z okolic bikini (usunie tyle ile bede chciala - moze zostawic paseczek, albo tylko z pachwin usunie)..wlosy miedzy samymi nogami taktuje maszynka do golenia..i nie wiem co w tym dziwnego ze chodze do kosmetyczki..Smile
rodzynka - Pon 31 Sty, 2005 23:04
Temat postu:
maszynką jednorazową, na początku bedzie cie troche swędziało ale potem już spoko. No i polecam golenie sie "tam" bo jak sie nie golisz to tak troche nie bardzo... raczej bradzo niebardzo!
pi - Wto 01 Lut, 2005 12:11
Temat postu:
an rynku jest pelno kremow do bikini i depilacji stref intymnych jak np veet, mozesz seie golic jednorazowka, ja akurat gole sie jdnorazowka i rzadko zostaja mi te czarne wloski pod skorra.. Smile
natasha - Wto 01 Lut, 2005 21:06
Temat postu:
HMMM WYDAJE MI SIE ZE SPECJALNY KREM BEDIZE NAJLEPSZY Smile
frigg - Wto 01 Lut, 2005 21:47
Temat postu:
z kremami moze byc taki problem ze moga uczulac, albo jak ma sie twarde wlosy to nie zawsze chca dzialac - i z tych powodowa ja nie uzywam
Lavile - Nie 06 Lut, 2005 13:03
Temat postu:
Jejku jak fajnie, ze taki temat jest ^^ Ja bym sie w zyciu do kosmetyczki nie odwazyla pojsc x_X I jesli chodzi o kremy czy cos innego np. Veet, to co najbardziej polecacie ? Bo tego jest tak duzo... Smile
A zwykla maszynka jest okropna -_-
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 13:08
Temat postu:
no to japolecam veet .... skutkuje i nie bolesne... chodzi o nogi to ja wole zwykla maszynka.
Olcia - Nie 06 Lut, 2005 13:23
Temat postu:
Czytalam kiedys w gazecie ze niektore dziewczyny "traktuja" te miejsca woskiem...brrr to musi bolec, ja jednak polecam roznise kremy lub pianki...widzialam taka pianke veet ale ona chyba byla tylko do nog....dobra ale jeszcze sa kremy=]
Pozdrawiam Kwiat
panienka_wierzba - Nie 06 Lut, 2005 14:31
Temat postu:
veet jest przecholernie drogi =/ krem kosztuje ponad 22 z³ote, a pianka miejscami nawet siêga 35 =/
sama u¿ywam zwyk³ej golarki, ewentualnie jakich¶ tanich kremów z Rossmana, ostatnio chcialam kupic wosk, ale byl drogi i malo go bylo...
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 17:00
Temat postu:
Ja narazie nie gole sie w TYCH bo nie mam potrzeby, wiêc nie wiem co poradziæ ale chyba specjalne maszynki i pianka lub wosk za³atwi± sprawe
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 18:14
Temat postu:
panienka_wierzba napisa³/a:
ostatnio chcialam kupic wosk, ale byl drogi i malo go bylo...

Mnie osobi¶cie by posra³o z bólu, gdybym mia³a siê depilowaæ woskiem. Kiedy¶ depilowa³am nogi i ledwo dotrwa³am do koñca, a co dopiero miejsca intymne... Wink
babe - Pi± 18 Lut, 2005 16:22
Temat postu:
ja birê brzytwe mojego dziadka!! daje najlepsze rezultaty!! Smile Smile To bie tez radze
ajeczka11 - Pi± 18 Lut, 2005 16:41
Temat postu:
babe napisa³/a:
ja birê brzytwe mojego dziadka!! daje najlepsze rezultaty!! Smile Smile To bie tez radze

Wiesz nie wiem czy to dopry pomys³, szczególnie dla delikatnych dziewczyn...Ale moze Tobie to pomaga?
yellow_flower - Pi± 18 Lut, 2005 18:40
Temat postu:
ajeczka11 napisa³/a:
babe napisa³/a:
ja birê brzytwe mojego dziadka!! daje najlepsze rezultaty!! Smile Smile To bie tez radze

Wiesz nie wiem czy to dopry pomys³, szczególnie dla delikatnych dziewczyn...Ale moze Tobie to pomaga?

Hehe nie tyle ¿e brzytwa, ale od dziadka??!! feee....
Pozbywanie siê woskiem w³osów z intymnych miejsc napewno straszliwie boli! Podziwiam osoby które siê na to decyduj±, ja nawet jednej nogi sobie woskiem nie zrobi³am tak mnie bola³o Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group