Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - mój biust

guga15 - Sob 03 Maj, 2003 17:36
Temat postu: mój biust
wiem ze to zabrzmi głupio ale mam wrażenie że mój bisut się zmiejszył, wydaje mi sie że w tamtym roku był większy, może jest to spowidowane tym ze urosłam i schudła , bo w tamtym roku miałamm 167 i ważyłam 57 a teraz 172 i 55 kg. nie mam pojęcia
staniki są na mnie dobre te cowtedy miałam
a i jeszcze jedno, jeżeli mi się nie zmiejszył to czemu od dłuszego czasu nie urusł
Szalona - Sob 03 Maj, 2003 18:21
Temat postu: Re: mój biust
guga15 napisał/a:
wiem ze to zabrzmi głupio ale mam wrażenie że mój bisut się zmiejszył, wydaje mi sie że w tamtym roku był większy, może jest to spowidowane tym ze urosłam i schudła , bo w tamtym roku miałamm 167 i ważyłam 57 a teraz 172 i 55 kg. nie mam pojęcia
staniki są na mnie dobre te cowtedy miałam
a i jeszcze jedno, jeżeli mi się nie zmiejszył to czemu od dłuszego czasu nie urusł

O ile się nie myle to biust nie rośnie przez cały czas. Jak skończysz rosnąć to biust też powinienen też przestać rosnąć nio chyba że tyjesz a to raczej nie w twoim przypadku. Wink
Anonymous - Sob 03 Maj, 2003 20:18
Temat postu:
Słuszałam, że jak się tyje to biust się powiękasza, a jak się chudnie to się zmniejsza. Heh...jakby wyglądała chuda kobieta z tam ogrumnym biustem ? A gruba z małym ? heh jakoś dziwnie. Szczupła kobieta ma normalny biust Razz Wink Laughing
Blanka - Nie 04 Maj, 2003 21:18
Temat postu:
wielkosc biustu zalexy przede wszystkim(oprucz wieku)od ilosci tkanki tlusczowej.jesli chydniesz biust sie zmniejwsza

rzeczywiscie to by bylo dziwne KleO
SŁONECZKO - Pon 05 Maj, 2003 10:08
Temat postu: .......
włąsnie przed chwila przeczytalam ten sam poblem w gazecie! Faktycznie chodzi o tkanke tluszczowa
deg - Pon 05 Maj, 2003 23:21
Temat postu:
Wiecie co, ludziska?
Coraz częściej jestem tu niepotrzebny Smile.
Mądrze odpowiadacie, nawet nie mogę się do czegoś doczepić Wink.
Niedługo chyba przejdę na emeryturę.

Dodam tylko jako ciekawostkę, że wielkość biustu zmienia się również podczas cyklu miesiączkowego.
I dodam też, że wielkość biustu nie ma związku z gruczołami mlecznymi - jest ich zawsze tyle, by wykarmić Wasze przyszłe dzieciaki. Cała "objętość" biustu to właśnie tkanka tłuszczowa.
Alice_10 - Sob 12 Lip, 2003 23:05
Temat postu:
to mozliwe ze jak schudniesz to ci pierssi tez schudna... Laughing

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group