Dzieci OnLine

Uwagi - dotyczy "Tytułu brak :)"

Kinga - Sob 05 Lut, 2005 09:18
Temat postu: dotyczy "Tytułu brak :)"
Hym nie wiem co mi z tego wyjdzie Smile
Czekam na wasze opinnie co o tym sadzicie
Nikita - Sob 05 Lut, 2005 09:38
Temat postu:
Bardzo tajemnicze i ciekawe Wink Nie mogę oczekać się następnej części ! Very Happy
Kinga - Sob 05 Lut, 2005 09:51
Temat postu:
Czy ciekawe i tajemnicze to nie wiem Razz
Bedzie o zyciu poprostu Wink
panienka_wierzba - Sob 05 Lut, 2005 09:58
Temat postu:
a mi sie okropnie podoba.. jak na razie prześliczne...
Papierowa Tęcza - Czw 10 Lut, 2005 15:59
Temat postu:
Jak wiele w tym melancholii.. smutku... nie wiem czemu, ale po przeczytaniu tego opowiadania - a raczej fragmentu - czuję się zasmucony... smutne, ale i piękne - z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy
panienka_wierzba - Pią 11 Lut, 2005 10:05
Temat postu:
o aniołkach.. taaak, pamietam naszą rozmowę z kiedys dawno dawno temu na gadaku :*
Papierowa Tęcza - Pią 18 Lut, 2005 15:38
Temat postu:
Cóż... najnowsza część zachowana w tym samym klimacie co wcześniejsze - niezwykle smutna i przykra. Nie wiem czemu, ale kiedy to czytam, zaczyna mnie kłuć w sercu... Sad
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 19:57
Temat postu:
nie da sie inaczej? bez smutku bez aniołków śmierci i innych pierdół? mało to rzeczy na świecie aby wszyscy pisali o tym samym?
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 20:35
Temat postu:
Od jakiegoś czasu pierniczysz o jednym i tym samym Kradziejko ^
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 20:38
Temat postu:
R2 napisał/a:
Od jakiegoś czasu pierniczysz o jednym i tym samym Kradziejko ^


tak wiem ale zauwaz że wszyscy piszą w kółko to samo?
ja wiem ty jesteś super mega kolejnym fanem kingi i dla ciebie to jest super ciekawe a ja nie przepadam za jej twórczością i tyle nie będzie kompromisu
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 22:46
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
R2 napisał/a:
Od jakiegoś czasu pierniczysz o jednym i tym samym Kradziejko ^


tak wiem ale zauwaz że wszyscy piszą w kółko to samo?
ja wiem ty jesteś super mega kolejnym fanem kingi i dla ciebie to jest super ciekawe a ja nie przepadam za jej twórczością i tyle nie będzie kompromisu

Pierniczysz jak potluczona coraz bardziej Wink. Co znaczy kolejnym super fanem?
Anonymous - Sob 19 Lut, 2005 11:16
Temat postu:
jeżeli ja piernicze to wasze wszystkie wypowiedzi są tak wazeliniaste że aż sie spać chce
jakie to śliczne oj masz talent oj jakie smutne o życiu ojeeeej ale to boskie i w kółko to samo, taaaaak wiem znowu mi powiesz że piernicze ale poprostu sie nie zgadzasz z moją opinią, tobie sie to podoba to niech ci sie to podoba ja nie neguje że ci to ma sie nie podobać [oł jeah co za konstrukcja zdania] tylko że to jest strasznie płytkie i mów sobie co chcesz o pieniczeniu droga wolna per panie

a co znaczy że jesteś kolejnym fanem kingi? no chociażby to

"Złożę życzenia tylko indywidualnie do osób z kórymi miałem co nieco do czynienia i czuję jakąs nić sympatii, reszta niech płonie.

1.Cytat:
Kindziuli aby w koncu spotkala kogos 'nie chop siup' tylko kogos kto powie 'kocham' przemyslane... i zeby byla szczescliwa =)

Podpiszę się pod tym i dodam od siebie :* masz boskie oczy dziewczyno; "

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group