Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - mutacja głosu

adam(o)_1991 - Sro 09 Lut, 2005 10:57
Temat postu: mutacja głosu
mam pytanie,otóż przechodze mutacje,ale jeszcze nie mam takiego facecitokowego głosu,więc czy pewnego dnia się obudze z takim grubym glosem czy jak?
panienka_wierzba - Czw 10 Lut, 2005 08:37
Temat postu:
http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=5256 zajrzyj prosze =]
moze znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie Wink
PS. mamy tu takie specjalne podforum do spraw chłopców =]
dziewczyneczka - Czw 10 Lut, 2005 10:02
Temat postu:
Możesz być spokojny, tak nie jest. Głos będzie Ci się pogrubiał stopniowo.
Anonymous - Pią 11 Lut, 2005 14:55
Temat postu:
Nic sie nie stanie z dnia na dzien.Mozesz troche piszczeć i skrzeczec,ale to stopniowo przejdzie w meski głos :] hyhy :]
panienka_wierzba - Pią 11 Lut, 2005 18:53
Temat postu:
ekhekehkhe : > podałam linka do rozwiązania zadania Mr. Green
Anonymous - Pią 11 Lut, 2005 19:59
Temat postu:
Mysle ze nie tak od razu... stopniowo. Nie wiem ile trwa mutacja.. ale wspolczuje mek..
Kicia91 - Pią 11 Lut, 2005 21:31
Temat postu:
He he Wspólczuje... Nie jestem chłopakiem i nie wiem ale to jest chyba głupio chodzic i tak piac... Sama juz nie wiem kto m gorzej czy chlopaki czy dziwczyny... Pod wzgledem dojrzewania oczywiscie... he he No troche odeszłam od tematu... No ale nie martw sie kazdy musi przez to przejsc (niestety) i trzymaj się...
ajeczka11 - Sob 12 Lut, 2005 16:20
Temat postu:
Też nie jestem chłopakiem i nie wiem dokładnie jak TO jest. Ale czytałam o tym na jakimś forum...Podobno głos pogrubia się stopniowo. Najpierw jest taki piskliwy,potem trochę z chrypką. Więc to będzie trwało chyba długo...może z rok? Neutral
Anonymous - Sob 12 Lut, 2005 19:31
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
Więc to będzie trwało chyba długo...może z rok? Neutral

Hah, moj chłopak miał to 3 lata, tzn. ma i już powoli widać koniec. Razz (a w listopadzie mu stuknie 17 lat Wink)
Robal - Sob 12 Lut, 2005 20:59
Temat postu:
Nie połapiesz się nawet. Głos się będzie obniżał powoli i na to nie zwrócisz uwagi że już po mutacji (chyba, że ktoś kto cię dawno nie widział powie ci o tym, że głos ci "zmężniał") a jedyne co da się zaobserwować to to, że nie ma się już wysokotonowych incydentów. Ale one też mijają powoli i cięzko jest ich zanik zaobserwować. Poza tym głos zmienia się całe życie, tylko potem już wolniej. No i nie wiadomo jak się obniży- znam faceta lat 50 z głosikiem 14latka Wink
dziewczyneczka - Nie 13 Lut, 2005 14:38
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
Więc to będzie trwało chyba długo...może z rok? Neutral


Moim zdaniem każdy chłopak przechodzi to inaczej tzn. jednen np. 2 lata a inny 3
Michuś - Pią 18 Lut, 2005 16:20
Temat postu:
mi się już chyba kończy mutacja Arrow to znaczy już mi się tak często głos nie załamuje i nie jest piskliwy Exclamation troche to trwało ale już jest niski bo wcześniej czasem nawet jak się starałem mówić grubszym głosem to mi się załamywał Confused moi kumple niektórzy już są po mutacji a większość w trakcie i czas trwania mutacji jest chyba u każdego inny Exclamation
arekk - Sob 19 Lut, 2005 18:01
Temat postu:
Ze mną podobnie jak z Michusiem ale chyba troche gorzej niz u niego-czesto mi sie glos zalamuje i szczerze muwiąc mam na tym tle kompleksy-mam skonczone 15 lat, chodze do 3 kl gima i chyba póżno dojrzewam
ajeczka11 - Sob 19 Lut, 2005 18:13
Temat postu:
arekk napisał/a:
Ze mną podobnie jak z Michusiem ale chyba troche gorzej niz u niego-czesto mi sie glos zalamuje i szczerze muwiąc mam na tym tle kompleksy-mam skonczone 15 lat, chodze do 3 kl gima i chyba póżno dojrzewam


15 lat? Późno dojrzwasz? Wg. to akurat...Przecież chłopcy zazwyczaj dojrrzewają do ok.18 roku życia...Chyba zabardzo stajesz się zakompleksinony...Zapomnij o tym...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group