Dzieci OnLine

Sport - Pośladki i uda

yellow_flower - Sro 16 Lut, 2005 18:44
Temat postu: Pośladki i uda
Witam! Smile Przez ostatni czas eh...tzn. przez ostatnie kilka miesięcy, nie zbyt dbałam o figure, objadałam się słodyczami i innymi łakociami jak nigdy, a teraz rezultatem tego jest to, że przytyłam i strasznie się z tym czuje. Nie byłoby źle gdyby nie to iż patrząc na mnie od pasa w górę jestem szczuplutką dziewczyneczką a od pasa w dół natomisat trochę bardziej przy kości Wink
Chciałabym wiedzieć jakie są dobre ćwieczenia na pośladki (moja pupa stała się troszkę odstająca) i na nogi, konkretnie to uda....jednak chodzi mi o ćwiczenia które mogę wykonywać w domu Smile
Słyszałam, że rozciąganie wysmukla sylwetkę? Jednak nie wiem co z tymi nieszczęsnymi pośladkami(?)
Do wakacji jeszcze trochę czasu zostało i muszę coś ze sobą zrobić Smile
Anonymous - Sro 16 Lut, 2005 20:43
Temat postu:
Rowerek... wiesz o co chodzi kłądziesz sie na plecach i nogami wymachujesz...
chodz na basen, to pomaga, najlepiej cwiczy sie w wodzie i przeciez to sama przyjemnośćSmile bieganie moze nie codziennie ale co 2 dni wieczorkiem albo rano lub w weekendy.
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 10:01
Temat postu:
1.Jazda na rowrze(obecnie sie ni da bo jest snieg,ale idzie wiosna,po zatym jest jeszcze rower trekingowy;) )
2.Zwykłe dziwczenia rowerka
3.Krążenie bioder
4.Wieczorne spacery, biegi...
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 17:19
Temat postu:
Hmm..... Jeszcze tu sie nie wypowidałam Confused Nodobra:

Oczywiście jak moje poprzedniczki polecam Ci rowerek, scyzroki (jesli wiesz co to jest (jak nie to wytłumacze w następnym poście)) I takie cuda..... Kładziesz się na plecach, wkladasz ręce pod pupe (bez skojarzeń Wink ) I nie odrywając tłowia podnosisz wyprostowane nogi jak najwyżej, spuszczam ale żeby nie dotknęły podłogi i tak dalej (mam nadzieje że mnie zrozumiałaś Wink )
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 17:54
Temat postu:
Dorotko zdaje mi sie ,ze to ostatnie ćwiczenie jakie polecałaś dotyczy mięśni brzucha bo one się wtedy naprężają ale nie wiem....
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 21:00
Temat postu:
Ajajaczko to tak naprawde ćwiczenia dotyczące brzucha i pośladek ale są bardzo przydatne Wink
impresja - Pią 10 Kwi, 2009 21:04
Temat postu:
Dobrym ćwiczeniem na pośladki jest unoszenie bioder przy leżeniu na plecach, z podciągniętymi nogami. Wykonanie parudziesięciu takich podniesień przy napięciu odpowiednich mięśni daje dobre rezulataty. Możesz zawsze spróbować z ćwiczeniami izometrycznymi, skoro zależy ci, aby pracować nad sylwetką w domowych warunkach. One nie wymagają wychodzenia na żadne fitnessy czy siłownie. W sumie, jeżeli już o tym mowa, to bardzo dobrym sprzętem do ćwieczenia ud jest wioślarz, więc jeżeli kiedyś się skusisz na szaleństwo na siłowni, to polecam:)
Anonymous - Pią 10 Kwi, 2009 21:12
Temat postu:
A one to miały w 2005 roku...
klotka - Wto 05 Sty, 2010 23:00
Temat postu:
Smile. Ja w swieta sie nie oszczedzalam. Zarlam ile wlezie. A noworoczne postanowienie, by piekna byc- trza wypelnic! Wiec codziennie rano cwicze. Min. 0,5h. Wczesniej polykam l-karnityne direct, ktora zamieenia moj tluszcz w energie Wink. I po kilku dniach juz widze roznice w sylwetce. Wiec polecam przede wszystkim ruch.
Madi - Sro 06 Sty, 2010 08:10
Temat postu:
Nie Odnawaj postów ! Confused
BluMore - Wto 17 Sie, 2010 08:59
Temat postu:
klotka no to gratuluje wytrwalosci;d
LoveHerMadly - Czw 19 Sie, 2010 21:33
Temat postu:
Na uda i pośladki jest tylko jeden sposób... Jedno dobre ćwiczenie... Kto wie ten wie!
Akacja12 - Pią 20 Sie, 2010 00:47
Temat postu:
No... to jest bardzo pomocny komentarz LoveHerMadly. Teraz każdy na pewno uzyska ksztaltne ciało Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group