Dzieci OnLine

Blogi - Po co wam blogi??

Francesc0 - Czw 17 Lut, 2005 14:18
Temat postu: Po co wam blogi??
Tak sie właśnie zastanawiam, po co wam te blogi?... piszecie na nich albo jakies psrawozdanie dnia, albo swoje uczucia albo wklejacie wiersze, opowiastki jakis autorow... Czego oczekujecie po takim blogu? Tego, ze wejda na niego te same osoby przeczytaja notke i jak zawsze pochwala lub napisze slowo otuchy?? Przeciesz to bezsensu... jesli chcecie sie wykazac, ze stworzyliscie cos fajnego to zrobcie stronke. Ja bardziej doceniam lamerskie i bez ladu stronki niz super wypicowane blogi bo jednak zrobic stronke to jest cos... a bloga to zrobie w max 5 minut...
Elun - Czw 17 Lut, 2005 14:21
Temat postu:
tez sie tak zastanawiam, po co ludziom te blogi. No moze nie wszystkim, ale wiekszosci. Przeciez ponad 50% ludzi nie pisze nic wartosciwego na tym blogu, az sie nie milo je czyta. Sa czasem takie naprawde blogi z prawdziwego zdarzenia, ale to bardzo zadko.
panienka_wierzba - Czw 17 Lut, 2005 14:28
Temat postu:
hm.. ja tam nie oczekuje niczego
bloga swojego zrobiłam hmm dla siebie
opisuje tam co, swoje uczucia, mysli, czasami i zdarzenia, jeśli akurat mam taką ochotę
od czasu do czasu ktos zaglada, raz na jakis czas ktos cos skomentuje.
Czy trzeba czegos oczekiwac od bloga?
Kinga - Czw 17 Lut, 2005 14:33
Temat postu:
Ja bloga nie posiadam ...
Cóż świat sie zmienia niegdyś chowane skrzetnie pamietniki teraz zastepujemy blogami
Nie wiem czy ten publiczny ekshibicjonizm jest dobry czy zły ... nie mi to oceniac kazdy ocenia to inaczej
Na forum tez piszemy o swoich problemach i tez obnazamy sie publicznie ze swoich mysli uczuc etc
Słowa otuchy ? tak masz racje wiele osob liczy wlasnie na to ... lub na jakas rade
Fakt że blog jest załozyć bardzo łatwo ... ale to chyba mało istotne
Francesc0 - Czw 17 Lut, 2005 14:37
Temat postu:
No wiesz... sa tacy, którzy robia bloga po to zeby sie pozniej pochwalic jaki to oni fajny skin maja...
Nacia - Czw 17 Lut, 2005 16:03
Temat postu: gjgjg
♣ JA piszę bo chce tak dla siebie.niektóży piszą bo po komęty.A tak apropo mało ludzi nie wie jak zrobić www naprzykład ja Smile biggrin
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 16:22
Temat postu:
JA mam bloga dlatego, ze jest to mój pamiętnik, jeden mam na hasło i wcale nie wchodzą tam znajomi chociaz niektorym tylko podałam...
drugi jest bez hasla po to zeby znajomi wyrazic co mysla o danym dniu lub wierszu jaki napisałam... czy to takie trudne do zrozumienia?
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 16:34
Temat postu:
ja das na hasło blog eins mam czyli swojego rodzaju rozmowy ze znajomymi przez komenty i moje monologi aby se mózg odciążyć
paulinka-blondynka - Sob 02 Kwi, 2005 23:07
Temat postu:
Blogi sa po to,aby pisac tam co się chce...
Ma sie doła-można się wyżalić
Jest się radosnym/smutnym-można to napisać....
AloneMoon - Nie 03 Kwi, 2005 13:23
Temat postu:
Ja mam bloga poto by testowac nowe szablony ktore zrobie.Odczasu do czasu napisze jakas notke,ale nie czesto.
Nigdy nie umialam pisac pamietnika,nie wiem dlaczego,...
Anonymous - Nie 03 Kwi, 2005 14:00
Temat postu:
Blog to fajna rzecz, można sprawdzić kto o tobie pamięta pisząc komentarze, można sie dzielić wrażeniami z innymi i pozostać anonimowym etc.
maadzia - Nie 03 Kwi, 2005 15:18
Temat postu:
fajnie jest mozna sie wygadac i bk czasem=)
BamBI - Nie 03 Kwi, 2005 17:50
Temat postu:
Ja lubie prowadzic swojego bloga. Ćwicze pisanie, no i na mojej stronce umieszczam inne fajne stronki - lepiej jak sa zgrupowane w jednym miejscu. Zależy mi też na komentarzach i odwiedzinach . Very Happy
ajeczka11 - Wto 05 Kwi, 2005 15:55
Temat postu:
skoro juz odnawiacie temat to:
ja średnio lubię blogi,ale to chyba przez moje lenistwo Wink
Blanka - Sro 06 Kwi, 2005 23:06
Temat postu:
hm... moj pierwszy blog...heh 1,5 roku temu... taki brzydki, szary, nawet szablonu nie mial...a nie mialam kogo zapytac bo nie bylo to tak popularne jak teraz... hm zakladalam go wtedy bbo chcialam miec w iternecie cos swojego, gdzie moze sie podzielic swojimi spostrzezeniami... i uslyszec co sadza inni. Potem tamten usunelam... zalozylam nowy... niezly byl i mialam goo dlugo heh... w lipcu zalozylam bloga w talku... pomyslalam, co mi szkodzi... moze bedzie fajnie;] NIe bylo wtedy tam jeszcze obcji szablonu do wyboru, wklejilam sobie szablonik sama...zaczelam poznawac troszke HTML;]. No i pisze w nim do dzis... hm a po co? Ten blog stal sie czescia mojego zycia... opisywalam w nich moje wzloty i upadki, smutne chwile... wklejalam wiersze, obrazki, pisalam na rozne tematy... i robie to dalej... Dzieki temu wydobywlam z glebi swe mysli... dzieki temu w jakis sposob wyżywam sie...bo piszac cos rozladowuje stres... To w pewnym sensie blogi i internet nauczyly mnie samodzielnosci... sama musialam wszystko zalapac, nikt mi nie mowil jak mam cos robic...A z tym chwialeniem... to nie prawda... owszem wiele osob podlizuje sie mowiac jaki to wspanialy blog (ja zwykle staram sie zyczyc powodzenia i mowie co mi nie podoba a co nie)... ale spotkalam sie z okropnie krytycznymi komami, a wrecz czepianiem sie szczgolow... Mysle ze blog w pewien sposob odbija nasza psychike...nasze mysli... nasze samopoczucie. Mysle ze wspaniale jest miec miejsce gdzie mozna napisac cos spokojnie, bez cenzur... gdzie nikt ci nic nie nazuca...masz prawo wyboru... robisz, piszesz co chcesz....Blog to takie male krolestwo... A z drugiej strony fajnie jest po roku czytac swoje stare notki... przypominac sobie okolicznosci tamte... hmmm ja jak zwykle sie rozpisalam hehe papa wam, juz koncze bo was jeszcze bardziej zanudze;]
nasty_girl - Czw 07 Kwi, 2005 07:08
Temat postu:
ja mam prawie 3 lata bloga, i ostatnio nie chce mi sie pisac notek ale czasami jakos tak mam ochote napisac o tym co czuje, jak spedzilam dzien..
jagara - Wto 02 Sie, 2005 21:20
Temat postu:
Ja zakładam blogi dla zabicia nudy zrobie wszysto co powienna zawierać blog pużniej coć chrzania eby założyć nowego i tak wkółko Smile




każdy ma w sobie debila Mr. Green
Anonymous - Wto 02 Sie, 2005 21:26
Temat postu:
jagara napisał/a:

każdy ma w sobie debila Mr. Green

A ty ponadto odkopywacza.
Anonymous - Wto 02 Sie, 2005 21:29
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
jagara napisał/a:

każdy ma w sobie debila Mr. Green

A ty ponadto odkopywacza.


I to na dodatek tematów, których autorzy już od dawna nie wchodzą na forum :!

NA STOS Exclamation z archeologami Twojego pokroju.
Anonymous - Wto 02 Sie, 2005 21:44
Temat postu:
Musi umrzec.
Anonymous - Wto 02 Sie, 2005 21:52
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
Musi umrzec.


W piekielnych czeluściach, bo gdzieżby indziej Razz
Anonymous - Wto 02 Sie, 2005 22:00
Temat postu:
Moze byc pod sciana.Rozstrzelanie to nie taka zla alternatywa.
Anonymous - Wto 02 Sie, 2005 22:51
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
Moze byc pod sciana.Rozstrzelanie to nie taka zla alternatywa.


Ale za to brudna, ja nie zamierzam się tym paprać, niech się Belzebub męczy, przynajmniej się jeszcze archeolog troszkę podgrzeje.
Marcia10 - Pią 05 Sie, 2005 21:43
Temat postu:
Moj blog, jest wedlug mnie fajny. A tez lubie blogi, bo duzo konkursow jest:D. To jest moj pamietnik, ktoremu prawie wszystko mowie.
nasty_girl - Sob 06 Sie, 2005 15:33
Temat postu:
zakladamy blogi dla konkursow.. oto odpowiedz na pytanie biggrin


<lol>
Marcia10 - Sob 06 Sie, 2005 18:17
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
zakladamy blogi dla konkursow.. oto odpowiedz na pytanie biggrin


<lol>


Wlasnie. No i o to wlasnie chodzi!!
Anonymous - Sob 06 Sie, 2005 18:35
Temat postu:
Marcia,mialas poszukac w slowniku slow SARKAZM i IRONIA.JAZDA DO BIBLIOTEKI,ALE TO JUZ!!!

Mozna sie [cenzura].
nasty_girl - Sob 06 Sie, 2005 19:27
Temat postu:
ironia - zamaskowana kpina; drwina zawarta w pozornej aprobacie; lekki sarkazm, ujęty w wypowiedź, której zamierzony sens jest odwrotnością dosłownego znaczenia słów.


juz jej kiedys mowilam co to znaczy.. jak widac.. jeden raz to za malo
Marcia10 - Nie 07 Sie, 2005 20:30
Temat postu:
Wcale nie za mało. Offtopujecie, wiecie?
Tremere - Nie 07 Sie, 2005 20:37
Temat postu:
Ale wy jesteście dziwni. Dopóki temat nie jest zamknięty, jest możliwość odpisania. I co z tego, że ktoś odkopie? Tylko raj dla nabijaczy.
Anonymous - Nie 07 Sie, 2005 20:38
Temat postu:
Owszem,za malo,bo nie zrozumialas.
nasty_girl - Nie 07 Sie, 2005 20:39
Temat postu:
marcia ale zauwaz ze tym offtopem probojemy ci cos wbic do glowy..
Flaszeczka - Nie 21 Sie, 2005 15:39
Temat postu:
Ja może wrócę do pytania z pierwszego posta. Mam bloga, po to by się uzewnętrznić. byćmoże czasem pisze tam bzdury bez sensu, ale przecież nhikomu nie każę tego czytać, a mi to w jakiś sposób pomaga, mogę innym opowiedzieć o moich problemach czy o moim zyciu. Czasami ktoś mi coś doradzi, w czymś pomoże. tyle.
Marcia10 - Nie 21 Sie, 2005 19:25
Temat postu:
Zgadzam się z Flaszeczką. mniej więc dlatego załloży lam bloga
Anonymous - Nie 21 Sie, 2005 19:27
Temat postu:
Uzewnetrznianie sie przy pomocy konkursow...Niesamowite.
Marcia10 - Nie 21 Sie, 2005 19:31
Temat postu:
konkursy to 1/10 bloga. Wedlug mnie. A jesli tobie sie nie podoba to sie nie odzywaj i trzymaj ddziob na klodke!
Anonymous - Nie 21 Sie, 2005 19:32
Temat postu:
Nie mam zamiaru.I grzeczniej wobec starszych.
nasty_girl - Nie 21 Sie, 2005 19:37
Temat postu:
konkursy na blogach to tylko urozmaicenie dla szalonych nastolatkach.. blog to inaczej pamietnik.. w pamietniku prowadzi sie konkursy? puknij sie w ten pusty leb dziecko
Anonymous - Nie 21 Sie, 2005 19:41
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
puknij sie w ten pusty leb dziecko

A uslyszysz dzwiek donosny niczym dzwonienie dzwonu zygmunta.
Marcia10 - Nie 21 Sie, 2005 19:45
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
konkursy na blogach to tylko urozmaicenie dla szalonych nastolatkach.. blog to inaczej pamietnik.. w pamietniku prowadzi sie konkursy? puknij sie w ten pusty leb dziecko

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Przwepraszam bardzo, kto tu ma pusta glowe? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Bo na pewno nie ja. Evil or Very Mad Evil or Very Mad ja na swoim blogu [pisze co sie wydarzylo dzisiejszego dnia itp. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ja nie zakladam konkursow. wiec, dziecko, nie wyzywaj mnie z łaski swojej!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Bo to wcale nie jest przyjemnie jak ciebie ktos wyzywa calymi dniami i pisze ci obrazkliwe teksty Evil or Very Mad Evil or Very Mad (jak sie nie myle zrobila to kielbasa na gg) Zobaczymy czy toie tez bedzie do smiechu jak bedziemy sie z ciebie smiac! Wiec wezcie to sobie do serca! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Anonymous - Nie 21 Sie, 2005 19:46
Temat postu:
Nie bedziemy sie smiac z Nasty,bo ona nie dajen am powodow do smiechu.Natomiast Ty wrecz przeciwnie,dajesz nam ich cale mnostwo.
Cytat:
wiec, dziecko

[cenzura] motyw.

Idz lepiej poogladac Krola lwa.
nasty_girl - Nie 21 Sie, 2005 19:48
Temat postu:
zamiast pisac dalej glupie posty, bys sobie pomyslala jaki jest powod tego ze wszyscy sie z ciebie nabijaja.. sama sobie jestes winna..

a czy ja gdzies powiedzialam ze ty organizujesz konkursy? za to bierzesz w nich udzial.. no ale szalone nastolatki musza sie jakos dowartosciowac..

Cytat:
wiec, dziecko
dzieckiem jestem, i jescze dlugo bede.. ale w porownaniu do ciebie jestem duzym dzieckiem..
Nacia - Nie 04 Wrz, 2005 14:57
Temat postu: odp
JA obecnie mam dwa blogi. NA jednym pisze opowiadanie którę piszę w zeszycie tam liczę na ocenę tego bloga i opwiadnia. Drugi to blog o mich przeżyciach tam mogę się wyzyć użalić prosić o pomoc i takie tam.
http://blog.tenbit.pl/mojaja/ - z uczuciani mojimi Razz
i moje opowiadanie o maigi Razz - http://www.lili-lander.mylog.pl/
adam(o)_1991 - Pią 07 Paź, 2005 15:51
Temat postu:
Ja osobiscie nie mam bloga i nie rozumiem po co ktos go ma, no ale jezeli ktos lubi pisac o swoich przezyciach w internecie tak samo jak w pamietniku to prosze bardzo, nie mam nic przeciwko temu - kazdy jest inny Wink
Marcia10 - Pią 07 Paź, 2005 20:41
Temat postu: Re: odp
Nacia napisał/a:
JA obecnie mam dwa blogi. NA jednym pisze opowiadanie którę piszę w zeszycie tam liczę na ocenę tego bloga i opwiadnia. Drugi to blog o mich przeżyciach tam mogę się wyzyć użalić prosić o pomoc i takie tam.
http://blog.tenbit.pl/mojaja/ - z uczuciani mojimi Razz
i moje opowiadanie o maigi Razz - http://www.lili-lander.mylog.pl/



Po co skasowalas www.magiczna-luiza.mylog.pl ? Tak bytly odjechane zeczy! A ja mam bloga www.t-u-p-t-u-s.blog.onet.pl
Mała - Wto 25 Paź, 2005 16:53
Temat postu:
fajnie sie czyta ten temat:)
nie przyczepiajcie sie do marci:P kazdy w jej wieku byl smieszny, a nikt nie jest tez nadzwyczaj inteligentny, co prawda ja juz wyroslam z blogow pokemonowych z konkursami, mam swoj, dla siebie. o sobie.
pomieszana.ownlog.com
Marcia10 - Czw 27 Paź, 2005 19:34
Temat postu:
dzięki:*. Pomysl o konkursie przyszedl mi gdy weszlam na pewnego bloga dziewczyny ktora miala okolo 14 lat i byl konkurs na naj blogasa. I jej sie nikt nie czepial - przeciwnie - bylo kolo 100 albo i wiecej ludzi ktorzy odwiedzali i oddawali swoj glos.
joker - Czw 27 Paź, 2005 20:07
Temat postu:
Ja nie cierpie blogow, wedlug mnie to bezsensu i wogole na nie nie wchodze. Co kogo obchodzi co robilem rano jak wstalem gdzie poszlem i czy sie zesrałem czy zjadłem wafla. Dla mnie to strata czasu. Nic pozytecznego z tego nie ma
Blanka - Nie 30 Paź, 2005 14:44
Temat postu:
Blog niekoniecznie musi być prowadzony jako dziennik. Można tam przeciez umiescic prawie wszystko... mozna apelowac do ludzi mozna pytac co sądzą i dzielić się spostrzeżeniami. Hm ale nasuwa mi się takie pytanie.... czy idzie się od blogowania uzależnić?
Marcia10 - Nie 30 Paź, 2005 19:10
Temat postu:
tak, mysle ze tak. I to chyba wcale nie jest trudne...
Anonymous - Pon 31 Paź, 2005 15:54
Temat postu:
A po co mi blog? właśnie nie wiem. Chyba po to żeby wpisywać wspomnienia w pamiętniku... ;/

[ Dodano: Czw 03 Lis, 2005 18:51 ]
jej! ja znowu wracam do starocia. jak coś, to sorka. Poprawie sie. A poza tym to było w Pon.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group