Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Wasz styl

Wielka Łapa - Czw 17 Lut, 2005 17:27
Temat postu: Wasz styl
Właśnie, jaki jest wasz styl? Jak się ubieracie?

Czerwona rączka zwykle odziana jest w ortalion Mr. Green Twisted Evil lub czasem w jeans.
Noid - Czw 17 Lut, 2005 18:16
Temat postu:
Natura skate'a zmusza mnie (tzn. jakby co to ubieram się tak dobrowolnie =P) do noszenia stosunkowo luźnych rzeczy, w których czuję się swobodnie i dobrze. Aczkolwiek jeansy też bardzo lubię Mr. Green
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 19:05
Temat postu:
Dziewczynka się wtrąci, ale u mnie w szkole wszyscy chłopcu udają skate biggrin Trochę się im nie udaje o po pierwsze są za bardzo dziecinni :/ Ale już ich taki charakter, a przecież wiadomo że chłopcy dojrzewają później od dziewczyn biggrin
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 19:07
Temat postu:
Dorota moge się założyć, że za kilka lat przynajmniej 3 z tych skate zapuści włosy i będzię tępić wszystko co ze skate wziązane, znam na wielu przypadkach =)
Noid - Czw 17 Lut, 2005 19:12
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Dorota moge się założyć, że za kilka lat przynajmniej 3 z tych skate zapuści włosy i będzię tępić wszystko co ze skate wziązane, znam na wielu przypadkach =)

Normalnie strach się bać Mr. Green
Ale faktycznie, często tak bywa, że Ci udawani pseudo skateci próbują szpanować jacy oni guru, a deskę widzieli może raz czy dwa razy w życiu.
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 19:21
Temat postu:
U mnie w szkole są tacy którzy tak szpanują na cholerę.... Wszyscy ich wytykaja palcami, nauczyciele ,,gnębia'' Co do Elfki to jeden skate już planował zapóścić włosy biggrin

Dorotka Kwiat
Papierowa Tęcza - Czw 17 Lut, 2005 20:02
Temat postu:
Styl? Oczywiście necro doom grimm metalowo, noobsko, mangowo, patriotyczny Smile.
Noszę głównie szatańskie ubrania, z napisami typu: Zło, zjem Cię, diabeł tu był, czyż mangowe lolitki nie są kawaii, etc ;P

A tak na serio:
Noszę głównie czarne ubrania, koszulki metalowe, na to czarny polarowy swetr na zamek, jeansy i jest ;D Chociaż jestem też wielkim fanem golfów - w ten sposób bardzo lubię sobie włózyć od czasu do czasu jakiś golfik. Szczerze mówiąc niezbyt lubie wszelkiego rodzaju bluzy, które miałyby w jakiś sposób wisieć na mnie ;P....
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 20:37
Temat postu:
Podoba mi się jesli chłopacy noszą jeansy takie cieniowane ale nie przesadnie, proste nie zwierzane. Do tego jakas bluza fajna i jest git... nie wiem dlaczego ale lubie jak jakis chlopak ma żel na włosach. Nie chodzi mi o przylizywanie ale o takie stawianie jerzyka cos takiego.
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 21:26
Temat postu:
Agnieszka12 napisał/a:
nie wiem dlaczego ale lubie jak jakis chlopak ma żel na włosach. Nie chodzi mi o przylizywanie ale o takie stawianie jerzyka cos takiego.

Przyznam Ci rację, że to ładnie i atrakcyjnie wygląda, ale potem taki chłopaczek fajnie bez tego żelu wygląda. Razz Na takich mówię "żeluś". Wink [bez obrazy, bo do żelu nic nie mam, w sumie to fajnie czasem wyglądają meny Razz]

Ja natomiast lubię, jak facet ubiera się tak, jak mu się podoba. Nikogo nie udaje, ma własny styl, a nie taki jak połowa miasta. Wink
frigg - Czw 17 Lut, 2005 21:38
Temat postu:
Tenchion napisał/a:
Styl? Oczywiście necro doom grimm metalowo, noobsko, mangowo, patriotyczny Smile.
Noszę głównie szatańskie ubrania, z napisami typu: Zło, zjem Cię, diabeł tu był, czyż mangowe lolitki nie są kawaii, etc ;P

A tak na serio:
Noszę głównie czarne ubrania, koszulki metalowe,


hehehe a czy noszenie koszulek metalowych (bo jak mniemam sa to zespoly metalowe a nie koszulki ze stali) nie jest prawie rozwnoznaczne z koszulka 'zlo'? bo chyba zespoly metalowe o kwitakch i milosci bozej nie spiewaja...no chyba ze 'tymoteusz' Wink chyba ze ja znam nie te co trzeba zespoly Smile
Mała - Czw 17 Lut, 2005 21:43
Temat postu:
Smile
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 22:29
Temat postu:
Mała napisał/a:
Czasem lubie odbiegać od moich ciuchów na codzień i ubieram sie troche inaczej. W sumie lubie to w czym czuje sie dobrze.
Jeansy, najlepiej szersze troche,w obcisłych czuje sie w sumie też dobrze, ale jednak wole luźniejsze, mogą być anwet troche za duże. Na nogi w sumie w zime to glany, lub jakieś tam butki inne. W wiosne trampy, jak i w lato, czy tam sandałki ^^. Gacie nosze ee, albo bokserki damskie, albo stringi:P Co tam ukrwyać byle wygodnie. Co do bluzek to na sportowo i wygodnie najlepiej. Jakaś na krotki rękaw a na to bluza. Najwygodniej i najlepiej:) A tam, w sumie to nie mam szczególnego stylu. Jednak najlepiej czuje się w rzeczach niezbyt obcisłych i wygodnych:)


czy to nie był temat dla facetów?Smile^^
Mała - Czw 17 Lut, 2005 22:41
Temat postu:
hahaha:P
zawsze przejawiałam skłonnośćiRazz rotfl.
nie no bo wziełam pokaz ostatnie tematy od mojej wizyty i nie patrzyłam jakie to forum:P
a tam ^^ ja to co chwile takie wpadki łapie. norma u mnie Scratch
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 10:50
Temat postu:
Ja lubie jakies bojówki lub czarne jeansy Do tego najlepiej polarek (ja mam kolekcja polarówRazz) tylko szkoda żę do nich się chwyta wszytsko od kruszek po włosy :/ koszulka to jakaś farbiona, lecz planuję zakupić jakąś ze slipknota bo z tej nowej płyty będą fajne nowe wzory, a później możę coś z In Flames... Mr. Green jednak lubie się ubierać na ciemno, nie lubie się jakoś wyróżniać wyglądem, lecz jeśli coś mi się podoba to bronie swojej racji Wink I nie dam sobie w kasze dmuchać, lecz problemu rozwiązuje pokojowo Razz
Papierowa Tęcza - Pią 18 Lut, 2005 12:42
Temat postu:
Cytat:
z tej nowej płyty będą fajne nowe wzory
Co do tego, to polecam koszulke z Iowa (mam osobiście) oraz koszulke ppl=shit Smile
Noid - Pią 18 Lut, 2005 15:05
Temat postu:
To jest najgorsze jak moi kumple uberają się tak, a tak, bo taka jest moda i to jest super. A gdy minie owa moda na to coś to mówią, że to było brzydkie, itp. i ubierają się z nowym stylem. Normalnie zwariować idzie zwłaszcza, że to faceci, którzy teoretycznie przyjmują mniejszą wagę do mody =]
Wielka Łapa - Pią 18 Lut, 2005 15:23
Temat postu:
A czy prześladujecie inne osoby, które inaczej się ubierają niż wy lub macie jakieś uprzedzenia do nich?

Np. czy nękacie dresiarzy itp.
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 15:28
Temat postu:
Wielka łapo a do czego innego są stworzeni dresiarze? Wszyscy się z nich nabijają Cool
Noid - Pią 18 Lut, 2005 15:31
Temat postu:
Nie nękam i nie mam żadnych uprzedzeń do ludzi. Niech sobię robią co chcą byleby mnie zostawili w spokoju, bo jak coś się rzucają to wtedy już nie jestem taki tolerancyjny Mr. Green
Kinga - Pią 18 Lut, 2005 15:45
Temat postu:
Wielka Łapa napisał/a:
A czy prześladujecie inne osoby, które inaczej się ubierają niż wy lub macie jakieś uprzedzenia do nich?

Np. czy nękacie dresiarzy itp.


Ja ? ... a czemu
nienawidze ... nienawidze ... nienawidze szufladkowania ludzi podkreslam to w prawie kazdym poscie

Dla mnie liczy sie wnetrze ... znajomych mam z kregu roznych Hym subkultur ...
Wielka Łapa - Pią 18 Lut, 2005 15:53
Temat postu:
Eurynomos napisał/a:
Nie nękam i nie mam żadnych uprzedzeń do ludzi. Niech sobię robią co chcą byleby mnie zostawili w spokoju, bo jak coś się rzucają to wtedy już nie jestem taki tolerancyjny Mr. Green


Czeszę sie...

Przecież nie każdy dresiarz jest ogolony na łyso, chodzi z pałą po ulicach, na drugie imię ma Stefan ( Mr. Green ) i ma ksywę Drech. Chociaż takiego rasowego dresa, który spełnia powyższe wymagania nie przepuszczę Evil or Very Mad . Czasami... Embarassed Żartuję... Chociaż bardzo rzuca się w oczy! Cool Very Happy

Tak czy owak dresy są wygodne i dobre do sportu, ale z umiarem, powtarzam z umiarem, lepiej nie robić z siebie "kreatury mody". Ale i tak każdemu należy się szacunek, przecież nie szata zdobi człowieka...
Michuś - Pią 18 Lut, 2005 16:09
Temat postu:
.... no właśnie niech każdy chodzi jak chce i lubi Very Happy to że ktoś jest metalem a inny nie nie znaczy że nie mogą się kumplować i ubierać po swojemu Exclamation ja lubie loożne ciuchy najczęściej chodzę w bluzie z kapturem albo bez Arrow jeansy albo bojówki Arrow adidaski ale i glany mam Laughing latem jakaś koszulka Wink
Coupe - Pon 28 Lut, 2005 21:15
Temat postu:
Jeansy najlepiej niebieskie t-shirt ,bluza sportowe buciki Smile
Gladiatorpl - Pon 28 Lut, 2005 21:54
Temat postu:
ja ubieram sie jak skate, slucham metalu i nawalam bejzbolem ludzi ktorzy patrza stereotypowo Razz wlasy mam krotkie, albo dluzsze jak nie chce mi sie ich obstrzyc Razz a zelu nie urzywam, ale moze zaczne tyle ze to tylko w dni wolne od szkoly bo w szkole nie pozwalaja Razz
Francesc0 - Sob 05 Mar, 2005 17:50
Temat postu:
a ja? humm...
wogole nie przejmuje sie tym co inni mowia o moim wygladzie... ubieram sie tak jak chce. a juz tym bardziej nie tak jak matka by chciala ;p a co do samych ubran to sa rozne... raz ubiore sobie bojowki i polarem, wychodze na miasto i zaden dresiasz mnie nie zaczepia (mam 182cm wzrostu to tez robis woje ;p) a czasem normalnie dzinsy bluza albo jakas koszula w kratke rozpieta i happy~~ jak mi sie podoba to zaloze jakis zemien na rke lubbransoletke z muliny. nie robie niczego dla szpanu. ubieram sie tak jak mi sie podoba. nie mam jakis ukierunlowanych upodoban typu skate czy metal ;p wlosy raczej mam krotsze niz dluzsze ;]
Pulkownik Nikt - Nie 06 Mar, 2005 06:48
Temat postu:
Jak sie ubieram?Wink Zdecydowanie niechlujnie. Brudne butki dokerka koszula wymiete spodnie Smile
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 13:26
Temat postu:
Francesc0- wbrew pozorom wzrost raczej by ci przeszkadzał niż pomagał, o ile byłbyś wysokim chudziną.
justka007 - Sro 09 Mar, 2005 15:39
Temat postu:
jak już wcześniej ktos napisał, ze llubi chłopaków w cieniowanych i prostych spodniach. ja tez raczej wolę takich chłopaków od skeitów. Nie przeszkadza mi jak chłopak ma zel na włosach to nawet fajnie wygląda.
Anonymous - Sob 12 Mar, 2005 15:38
Temat postu:
Styl? ;] Dziwny temat, ale jak tam chcecie ;]
Szerokie ubrania ze skate shopu w ciemnyh barwach raczej. Muzyka emo. Nie mam tez nic do zelu, chociaz ostatnio postanowilem sprobowac zapuscic ;].

Do tego kogos wyzej, komu nie pozwalaja uzywac w szkole zelu - LOL co to za szkola? Ja mialem czerwonego iro i nic mi nikt nie mowil ;]
Anonymous - Czw 28 Lip, 2005 21:14
Temat postu:
dresy i lekka koszylka
kicp - Pią 12 Sie, 2005 11:38
Temat postu:
Staram się nie utożsamiać z żadną kulturą, noszę luźne ciuchy, ale raczej sztruksy, które poprostu wolę od okropnych jeansów, a tak to wszystko w czym dobrze się czuję, luźne bluzy z kapturem, koszule, wszystkocofajne. Średni temat Neutral
Devil - Pią 12 Sie, 2005 18:57
Temat postu:
Metal, czerń i tylko czerń. Twisted Evil
Ale dokładniej czarne sztruksy koszulka czarna z K2 i polarek albo sweter wełniany oczywiście czarny Twisted Evil

Dresów i panków należy tępić Twisted Evil \,,/ (-.-) \,,/ AVE

Pozdro MASTER DEVIL666 Twisted Evil
Shaleniec - Pią 12 Sie, 2005 19:58
Temat postu:
ja lubie jak chlopak nosi takie proste jeansy.. troszke cieniowane.. i jakas koszulka z nadrukiem czy cos ;] czy z napisem. i wloski na żel biggrin <--- czyli tak jak moj Daniel wszystko =)
Anonymous - Sob 13 Sie, 2005 14:57
Temat postu:
Ja nie lubię dresów. Lubię zadbanych chłopaków, proste dżinsy, jakaś bluzka lub takich na czarno ubranych metalowców/rokowców z glanami czy też trampkami ;P
TomcioMag - Nie 14 Sie, 2005 00:09
Temat postu:
kiedys dresy .. bluza z kapturem.......... teraz to raczej dzinsy długie : o i jakas czarna koszulka albo biała ;] troche dluzsze włosy (niz wczesniej) a
DJ-ScorpioN - Nie 14 Sie, 2005 21:38
Temat postu:
Styl Hawajski:
-Koszula Hawajska
-Dżinsy albo krutkie spodenki do kolana (zależy od pogody)
-Halówki albo sandałki
-Okulary
Czasem się ubieram inaczej tak aby mi było wygodnie i wyluzowanie
Yarpen_Abbil - Sro 17 Sie, 2005 11:42
Temat postu:
Styl?! Zazwyczaj ubieram się luźno i na sportowo (nie skejtowsko)... Po prostu: szerokie jeansy, wygodne buty typu np. Mc.Artur - nie wiązane itp. do tego szeroki T-shirt itd. Względnie kulturalnie się ubieram, mimo iż ideologicznie stoję między hipisem a punkiem biggrin biggrin biggrin ... No mój strój do tych kultur zdecydowanie nie pasuje, ale po prostu nie przepadam za ich stylem ubierania, a liczy się to, żebym sie w swoich ciuchach dobrze czuł....
Pan_Feanor - Pon 22 Sie, 2005 10:16
Temat postu:
hmm styl.... czy ja mam jakiś styl. Przeważnie to glany czarne jeansy i czarno koszulka, ewentualnie husta na głowie. alternatywny strój to golf na to czarny nałoże Razz....
w zimie s\to skórzane spodnie i ramoneska.. a jak mi odbija to wkładam kilt i białą koszulę sakwę i hajda na Angoli :]
Anonymous - Pon 22 Sie, 2005 12:31
Temat postu:
o ubiorze...byle wygodnie...zawsze sztruksy, na nogi addiki albo sandały
koszylki zwykłe podkoszulki o kolorach jesieni albo flanelowe w zime kapeluszoberet i korzuch skórzany z szalikiem, z grubsza brązowym
klop - Sro 21 Wrz, 2005 08:39
Temat postu:
styl... na sk8... jeszcze rok czy dwa temu w mojej budzie co trzeci chłopak miał luźne ciuchy... teraz ci "pseudo" uspokoili się
kicp - Sro 21 Wrz, 2005 15:17
Temat postu:
klop napisał/a:
styl... na sk8... jeszcze rok czy dwa temu w mojej budzie co trzeci chłopak miał luźne ciuchy... teraz ci "pseudo" uspokoili się


wiesz, co to znaczy byc skejtem? Imho nie to, ze sie nosi luzne ciuchy i spodnie z krokiem gdzies w okolicy kolan
Anonymous - Sro 21 Wrz, 2005 15:59
Temat postu:
klop napisał/a:
styl... na sk8... jeszcze rok czy dwa temu w mojej budzie co trzeci chłopak miał luźne ciuchy... teraz ci "pseudo" uspokoili się

Stylizowanie się "na sk8" to też pseudo. ;]
klop - Czw 22 Wrz, 2005 18:39
Temat postu:
skate... bardziej określił bym się "hiphopowcem"... słucham hh, piszę teksty, ćwiczę beatbox, graffiti już się chwytałem, ale mam urlop dożywotni (bo miałem kilka incydentów)
nasty_girl - Czw 22 Wrz, 2005 19:35
Temat postu:
no i o to wlasnie chodzi.. nie jestes na prawdziwym skate, bo cos sie stalo, i sie do tego zraziles..


swoja droga przypomniala mi sie dzisiejsza rozmowa przed lekcja

a: jakos nie moge sie przyzwyczaic do tej twojej nowej fryzury
b: no to sie lepiej przyzwyczaj, bo zmiany beda czesto, w fryzurach czy tez wygladzie
c: no tak pamietam jak kiedys chodziles w glanach, albo w skatowskich spodniach
b: no mialem taki okres buntu, kiedys chodzilem w dresach, no wiec mowie ze to sie moze czesto zmieniac..


po czym kazdy probowal sie jakos ukradkiem smiac, co nie ktorym sie to nie udalo, i wybuchli niepanujac nad swoim smiechem..
klop - Pią 23 Wrz, 2005 08:52
Temat postu:
ech... "coś" to znaczy, że miałem mieć wpier za takie jedno graffiti i nie mówię, że jestem SKEJTEM tylko raczej HIPHOPOWCEM Wink rozróżniajcie pojęcia Wink Wink
Anonymous - Sob 24 Wrz, 2005 13:47
Temat postu:
klop napisał/a:
ech... "coś" to znaczy, że miałem mieć wpier za takie jedno graffiti i nie mówię, że jestem SKEJTEM tylko raczej HIPHOPOWCEM Wink rozróżniajcie pojęcia Wink Wink

"Na sk8"... znaczyło, że robisz się na skate... czyli jakbyś był skatem... ale do końca nie (tak, wysłowić to ja się umiem jak mało kto ;P)
Mała - Sro 05 Paź, 2005 19:35
Temat postu:
powoli wyrabiam sobie swój własny styl, nie kreuje sie na nikogo, i nic na sile.
grungeowo punkowo normalno miedziano dziwny

dzis np. czarne trampy(musze sie pochwalic ze wkoncu uzbieralam i mam conversa:D haha), jeansy znoszone(troche naddarte na kolanie), czarno czerwona bluzka w paski, na to czarna kurtka, i tyle:) that's my
adam(o)_1991 - Pią 07 Paź, 2005 19:52
Temat postu:
Ja szczerze mowiac nie mam zadnego stylu, chodze w spodniach takich nie-dresowych, nie dzinsowych, takie normalne i nigdy nie dbam jak sie ubieram, co lezy w szafce na wierzchu to ubieram Very Happy
Anonymous - Pią 07 Paź, 2005 20:15
Temat postu:
Czyli czasami fajnie wyglądasz. ;P
kicp - Pią 07 Paź, 2005 22:40
Temat postu:
a moj styl to 'kicper style'
adam(o)_1991 - Sob 08 Paź, 2005 13:26
Temat postu:
HeyaH napisał/a:
Czyli czasami fajnie wyglądasz. ;P

Co masz na mysli?Bo jezeli myslisz ze chodze w jednej koszulce caly rok to sie mylisz, bo jak w niej pochodze dzien to ja rzucam na biurko i mama daje do prania Smile
Krotko mowiac o moj wyglad dba mama, co wcale nie znaczy ze nie mam wlasnego zdania;)
Anonymous - Sob 08 Paź, 2005 20:59
Temat postu:
adam(o)_1991 napisał/a:
HeyaH napisał/a:
Czyli czasami fajnie wyglądasz. ;P

Co masz na mysli?Bo jezeli myslisz ze chodze w jednej koszulce caly rok to sie mylisz, bo jak w niej pochodze dzien to ja rzucam na biurko i mama daje do prania Smile
Krotko mowiac o moj wyglad dba mama, co wcale nie znaczy ze nie mam wlasnego zdania;)

Mam na myśli to, że jak wyciągasz pierwszą lepszą rzecz, to nieraz możesz wyparadować w zielonych spodniach i czerwonej koszulce, co moim zdaniem wygląda koszmarnie.
Natomiast, czy to tak ciężko zanieść do łazienki/pralni koszulkę/spodnie/bieliznę? O.o Już nie wspomnę o tym, jakimż to wysiłkiem jest wrzucić to do kosza na pranie...
adam(o)_1991 - Nie 09 Paź, 2005 12:51
Temat postu:
Nie no wrzucam do prania, a co do ubioru to raczej nie ubieram sie tak czerwono-zielno.Spodnie czarne, szare lub ciemne,a bluzy wszystkie mam ciemne Wink
Crakken - Pon 10 Paź, 2005 09:11
Temat postu:
Spróbujcie rozszyfrować (jakże enigmatyczną) treść tego posta :] :

Jestem nieorygnalny w swej oryginalności, lub też oryginalny w swej nieoryginalnośći, będąc jednocześnie oryginalnym (choć czasami w swej oryginalnej nieoryginalności robię się zbyt oryginalnie oryginalny). Razz
DaQ91 - Sro 12 Paź, 2005 15:08
Temat postu:
elo

mój styl to wylko i wyłącznie ciuchy markowe tzn:
jeansy (lee lub bigstar)
t-shirt (big star ew. kolekcja ferrari)
no i bluza ( te tylko z kolkcji ferrari)
buty jakies fajne i jets GIT RazzRazz
pozdro
...:::DaQ:::...
opętana - Sro 12 Paź, 2005 18:53
Temat postu:
taki joł ;p

hm, a ja....jak zwykle jeansy...(za dlugie;/), t-shirt i bluza...zazwyczaj z kapturem zapinana albo cos takiego...hm i to wszystko raczej w ciemnych barwach. Czarny w wiekszosci. No i zazwyczaj coś na ręce... ;p
plejer - Wto 08 Lis, 2005 23:45
Temat postu:
Bojówki/jeansy to obowiazek - bojówki mam czarne jedne, jedne w camo metro i jedne w kamo jakich uzywał Wehrmacht i te nosze od swieta bo są najfajniejsze ^^

glany albo czarne adidasy mocne, ale to drugie w lato tylko, albo jak naprawde ciepło jest.

koszulki? czarne tylko - duzo bez nadruku, kilka z ulubionymi kapelami i kilka z dziwnymi/smiesznymi napisami.

na to koszula czarna jeansowa do kazdego/bluza BDU w kamuflazu stylizowanym na ten ktory uzywalo waffen-SS do czarnych spodni, do innych czarny swetr lub bluza bez kaptura, bo kapturow nie lubie zbytnio ;P w zimie czarny płaszcz skórzany po kostki prawie (yeah gestapo man ;p) lub ramoneska, zalezy. jeszcze mam jeansowa kurtke bez rekawow i skatowana na maksa, lubie ją ^^
Anonymous - Sro 09 Lis, 2005 17:53
Temat postu:
Jakies szersze dzinsy,bluza z kapturem,albo gora od dresu.
Zwykle,proste buty do kosza.
Anonymous - Czw 10 Lis, 2005 15:30
Temat postu:
Cytat:
kurtke bez rekawow


To się chyba nazywa "kamizelka".
Anonymous - Czw 10 Lis, 2005 19:08
Temat postu:
Ariamehr napisał/a:
Cytat:
kurtke bez rekawow


To się chyba nazywa "kamizelka".


seriooo? ;O

to tera ja:
dzinsy [albo za szerokie, albo za dlugie], bluzka jakas i na to bluza... choc ost. czesto chodze w samych bluzkach. no i jakis pasek Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group