Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Pryszcze na rzołędziu.

blixon - Pią 18 Lut, 2005 18:15
Temat postu: Pryszcze na rzołędziu.
Od pół roku na dole mojego rzołędzia zaobserwowałem około 30 bardzo malutkich białych pryszczyków. Co to może być ?

Jutro zamieszczę zdjęcie tych kropek.

Proszę o szybką odpowieź !!!!!!!
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 22:15
Temat postu:
Może lepiej bez zdjęcia Confused a po za tym to chyba cos wiecej niz pryszczyki
zazulita - Pią 18 Lut, 2005 22:21
Temat postu:
Zgadzam sie z poprzedniczka-zdjęcia lepiej nie zamieszczaj. A jeśli chodzi o te pryszczyki to możesz zgłosic sie z tym do lekarza Exclamation
blixon - Pią 18 Lut, 2005 22:31
Temat postu:
z ta fotka to tylko żartowalem Wink

a co do tych pryszczy to nie sa to nawet pryszcze tak jakbmy male biale plamki.w innych tematach pisze ze to moze byc od dojrzewania. mam 17 lat. proszę pomuszcie co to może byc ? zaczynam sie martwic.

nie wysylacje mnie tak odrazu do lekarza !!!!!
prosze o odpowiedz experta
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 22:53
Temat postu:
blixon napisał/a:
nie wysylacje mnie tak odrazu do lekarza !!!!!
prosze o odpowiedz experta

Ten tekst mnie normalnie rozwalił. Brawo!!! Laughing
Hah, ostatnio coraz więcej rzeczy mnie śmieszy... nie ma to jak dobry humor Laughing.

Ale spoko, żeby nie było że się nabijam, kiedy tu... poważny problem jest.
Na Twoim miejscu poszukałbym w sieci jakiejś strony, na której są poruszane problemy dojrzewania, i tam spróbował zapytać. Kiedyś nawet obiła mi się o oczy taka stronka, na której na pewno padały odpowiedzi dużo bardziej "expertowe" niż mógłby to uczynić ktokolwiek z forum :]. Jeśli znajdę to podam adres... o ile strona w ogóle jeszcze istnieje... Ale nie gwarantuję, że znajdę :].
babe - Sob 19 Lut, 2005 02:07
Temat postu:
no mi sie wydaje, ze to sa plemniki, bo juz dawno ich nie uwalniales, wiec chca zobaczyc swiatlo dzienne Laughing Laughing Laughing Laughing
a tak na serio to idz do lekarza, bo mozesz miec problemy pozniej Cool Cool
Anonymous - Sob 19 Lut, 2005 08:54
Temat postu:
Tak jak juz wspomniał Himitsu, poszukaj w sieci jakieś stronki,na której są specjaliści od tego Wink Może snajdziesz też nr. telefonu do takiego lekarza,który sie tym specjaizuje(czasem w gazetach jest cos takiego)
ajeczka11 - Sob 19 Lut, 2005 15:53
Temat postu:
Cuż sama nie wiem...Wejdz na www.google.pl albo inna wyszukiwarke i wpisz o co ci chodzi a znajdziesz profesjonalną odpowiedz;)
Kinga - Sob 19 Lut, 2005 16:01
Temat postu: Re: Pryszcze na rzołędziu.
blixon napisał/a:
Od pół roku na dole mojego rzołędzia zaobserwowałem około 30 bardzo malutkich białych pryszczyków. Co to może być ?

Jutro zamieszczę zdjęcie tych kropek.

Proszę o szybką odpowieź !!!!!!!



Jeśli mówisz o żołędziu to on powinien być idealnie gładki !
Wiec radze Ci iśc do lekarza
Przez net nei jestem w stanie okreslic co to moze byc ...
Anonymous - Sob 19 Lut, 2005 16:37
Temat postu:
Sorkim,zrobie offtop Smile
Ta część penisa to TA ŻÓŁĄDŹ a nie TEN ŻOŁĄDŹ bo żołędzie rosna na drzewie Razz
zajrzyj tu http://www.przychodnia.pl/porady/faq.php3?d=13&sub=&id_faq=461
Robal - Sob 26 Lut, 2005 18:30
Temat postu:
Te małe jaśniejsze bąbelki to prawdopodobnie tzw kaszaki lub prosaki. Poszukaj sobie po internecie pod tymi hasłami.
Gladiatorpl - Sob 26 Lut, 2005 18:40
Temat postu:
Prosaki to maleńkie, białawe twory, wielkości ziarnka maku lub prosa, umiejscawiają się tuż pod naskórkiem. Są to zwykle torbiele gruczołu potowego lub łojowego. Torbiel taka powstaje najczęściej na skutek nadmiernego rogowacenia wydzieliny zatrzymanej w wyniku zaczopowania ujścia mieszka włosowego. Prosak jest twardy (wygląda jak malutka biała kuleczka). Najczęściej występuje na twarzy (policzki, czoło, powieki), czasami może pojawić się na narządach płciowych lub na powierzchni blizn.

Podobnie do prosaków wyglądają kaszaki. Występują one w postaci pojedynczych lub mnogich, okrągłych, twardych torbieli (mogą mieć wielkość od ziarna grochu do gołębiego jaja) najczęściej w obrębie mieszków włosowych lub gruczołu łojowego. Kaszaki są pokryte skórą i nie wykazują cech zapalnych, na szczycie kaszaka może być widoczny rogowy czop. Kaszaki umiejscawiają się na owłosionej skórze głowy, na twarzy, na karku, za uszami, na tułowiu, w okolicy narządów płciowych. Leczenie powinien przeprowadzić chirurg, gdyż kaszak należy usunąć wraz z jego torebką. Nie zmuszajcie kosmetyczki aby po rozpoznaniu kaszaka usunęła go - może to być mało efektywny zabieg.




Jezeli masz male biale kropeczki pod napletkiem (czy jak to tam sie zwie, jednym slowem na penisie Very Happy ), to nie pekaj w wieku dojrzewania sporo osob tak ma, to z czasem znika. A jak chodzi ci o cos innego to do lekarza.
frigg - Sob 26 Lut, 2005 19:17
Temat postu:
heh moze to byc tez grzybica ktora nie zawsze przenosi sie za pomoca sexu - wytarczy basen i/lubk higienu - nawt u facetow Smile
Gladiatorpl - Sob 26 Lut, 2005 19:45
Temat postu:
frigg nie strasz blixona, ja mysle ze to to co napisalem w poprzednim poscie, wiec nie ma co sie przejmowac Razz, a jak mozna zlapac grzybice na zoledziu bedac na basenie? to nie wiem co by bylo trzeba tam wyrabiac Shocked
frigg - Sob 26 Lut, 2005 20:29
Temat postu:
co to blixon? a co trzba robic na basenie? to co wszyscy inni? kapapac sie - grzybica paznokci nieczym nie roznic sie od grzybicy narzadow plciowych......poprostu plusakasz sie i bakterie sie pzrzenosza......
eee no nuz wiem to blixton...nie doczytalam..........nie strasze...bo na to sie nie umiera a recz jest bardzo czeste (u bab napewno) i wystarcza jedna tabletka od lekarza...
Gladiatorpl - Sob 26 Lut, 2005 20:31
Temat postu:
blixon to ten co zalozyl temat, myslalem ze grzybice sie lapie jak sie chodzi po terenie basenu i pod prysznicem na bosaka Razz no ale nie jest fachowcem w tych sprawach wiec spoko
Anonymous - Sob 19 Mar, 2005 19:45
Temat postu:
buahauhuahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuahauahuahahuahuahuahuhauahuaha

dobre...
ilez to radosc sprawia prostym ludziom [cenzura] kupa ch*j c*pa i inne jaka to sensacja...
wow gratuluje odwage pisania o takich schorzeniach...nie przejmuj sie zostaniesz namierzony znajomi sie dowiedza jakie masz dolegliwosci biggrin
poniewaz to byl dobry żart...to tym bardziej bedzie weselej jak pojdzie to na jaw poza forum
nie wiem jak was ale mnie to poprostu rozwaliło
Anonymous - Sob 19 Mar, 2005 23:48
Temat postu:
Ludzie, nie wypowiadajcie sie, jak gowno wiecie..

Zalozycielu tematu - olej to, poniewaz jest to normalne zjawisko. ;]




edit: dodam jeszcze, ze nie sa to "pryszcze" Neutral oraz ze nie istnieje nic takiego, jak "rzoladz" Neutral

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group