Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - :(

akasia - Nie 20 Lut, 2005 18:50
Temat postu: :(
Wf...Jutro mam a chyba dzisiaj dostałam okresu..Znaczy leci mi wydzielina ale jakaś taka..Pomarańczowo-jasno brązowa..i to kropeleczka tylko .. to mogę ćwiczyć , czy mnie przeleje? A nie powiem , wuefiście ze nie moge cwiczyc na trudnych ćwiczeniach bo jestem ten tego..Bo to facet! a jak usiąde to on będzie się darł :/ a mama poszła dzisiaj do pracy..na całą noc bo w szpitalu pracuje..I rano raczej nie zdaze jej powiedziec ze dostalam i zeby mi napisała zwolnienie Sad...co robić..Tacie nie powiem w 100%
Kinga - Nie 20 Lut, 2005 18:58
Temat postu: Re: :(
akasia napisał/a:
Wf...Jutro mam a chyba dzisiaj dostałam okresu..Znaczy leci mi wydzielina ale jakaś taka..Pomarańczowo-jasno brązowa..i to kropeleczka tylko .. to mogę ćwiczyć , czy mnie przeleje? A nie powiem , wuefiście ze nie moge cwiczyc na trudnych ćwiczeniach bo jestem ten tego..Bo to facet! a jak usiąde to on będzie się darł :/ a mama poszła dzisiaj do pracy..na całą noc bo w szpitalu pracuje..I rano raczej nie zdaze jej powiedziec ze dostalam i zeby mi napisała zwolnienie Sad...co robić..Tacie nie powiem w 100%



A więc ... mozliwe ze nie masz sie czym przejmowac bo plamienie moze do jutra zniknąć
zresztą mozesz sobie założyć jeszcze jutro podpaske i nie powinno być zle

A co do taty ... to mozesz mu powoiiedzieć poprostu " tato ... moglbyś mi napisac zwolnienie ze jestem niedysponowana?" i już ... a jak bedzie sie dopytywał to nie musisz nic mowic jesli nie chcesz powinien sie domysleć Razz
laniade - Nie 20 Lut, 2005 19:09
Temat postu: Re: :(
Jeśli chodzi o ćwiczenia to lepiej ćwiczyć ponieważ właśnie na taki stan najbardziej pomagają właśnie ćwiczenia!! biggrin Wink noo chyba ze nie masz ochoty to lepiej powiedziec panu wf-iscie ze jestes niedysponowana ze choidz o problemy kobiece. Nie boj sie !! na pewno zrozumie!! No chyba ze jest to moja fizyczka Razz Razz Razz Razz Smile Smile Laughing Laughing Laughing
akasia - Nie 20 Lut, 2005 19:09
Temat postu:
Nie no..ja jakoś się nie przełamie wiec nawet mnie nie nakłaniajcie..Cóż taka już ma natura Sad..

Tylko , że nie wiem czy założyć podpaske grubsza czy chudsza..Bo jak chudsza a potem mi w szkole poleccccci.. Sad a jeszcze mam 2 wf..nie wiem..a rano nic nie bedzie wiadomo bo w nocy zazwyczaj nic mi nie leci..dopiero potem się rozkręca..
laniade - Nie 20 Lut, 2005 19:11
Temat postu: Re: :(
Aaaa i nie myslcie ze jestem chlopakiem!! jestem dziewczyna tylko zle zaznaczylam przy rejestracji !! Z gory przepraszam !!
akasia - Nie 20 Lut, 2005 19:12
Temat postu:
Nigdy mu nie powiem!! Obcemu facecie!! Jak tacie nie powiem to tym bardziej muuuu.. :]
Miracle - Nie 20 Lut, 2005 19:13
Temat postu:
To nie okres. To tylko plamienie swiadczace o tym ze twoj organizm prygotowuje sie do pierwszego okresu i mozesz dostac zaniedlugo chociaz czesto sa 2-3 plamki przed 1 okresem.Jak sie tak martwisz to zaloz sobie wkladke a jak nie masz to cienka podpaske i wszystko bedzie spox.
laniade - Nie 20 Lut, 2005 19:14
Temat postu:
Ja zwsze używam podpaski always ultra nie pamietam jak sie nazywa bo nie mam juz opakowania ale wiem ze na rogach (zawsze po tym sprawdzam) maja łososiowy kolor na opakowaniu !!
Mowie ci bardzo dobra jest !!
Miracle - Nie 20 Lut, 2005 19:18
Temat postu:
laniade napisał/a:
Ja zwsze używam podpaski always ultra nie pamietam jak sie nazywa bo nie mam juz opakowania ale wiem ze na rogach (zawsze po tym sprawdzam) maja łososiowy kolor na opakowaniu !!
Mowie ci bardzo dobra jest !!


Wiem o ktore ci chodi. Always ultra plus. Ale po co jej podpsak jak to tylko plamienie??? Wystarczy dobra wkladka. No chyba ze tak sie strasnie tym stresuje to niech sobie kupi Always ultra light. One sa najmniej chlonne tzn. na skape miechy chociaz dalej uwaam ze wystarczy jej tylko wkladka.
Anonymous - Nie 20 Lut, 2005 19:20
Temat postu:
No wiesz jak mówiłą Miracle mogą to byc tylko plamienia... ale jesli sie boisz to radze zalozyc grubszą podpaske bo pierwsze miesiaczki potrafią byc obfite przynajmniej ja tak miałam... wiec jak zalozysz grubsza bedziesz miala wiekszy komfort.
laniade - Nie 20 Lut, 2005 19:25
Temat postu: Re: :(
Jak się boisz to weź tą podpaskę co ci mówiłam ja miałam jak na razie z 4 miesiączki też się tak bałam ale to będzie tylko na początku !!
I tak przecież miesiączkę bedziemy miały prawie połowę życia (nooo chyba ze bedziesz zyla 200 lat) Razz
akasia - Nie 20 Lut, 2005 19:27
Temat postu:
Ale to jest moja 2 miesiączka nie pierwsza Wink
laniade - Nie 20 Lut, 2005 19:32
Temat postu:
nie wazne ile wazne zebys ty sie czula swojsko biggrin
Miracle - Nie 20 Lut, 2005 19:48
Temat postu:
akasia napisał/a:
Ale to jest moja 2 miesiączka nie pierwsza Wink


No to mow tak od razu!!! 2 miesiaczki z reguly takie sa. Mozesz miec okres bezowulacyjny. A masz w terminie??? Zrob najlepiej tak. Zaloz sobie ta Always ultra light a miej na wszelki wypadek przy sobie chlonniejsza chociaz watpie ze bedzie ci grubsza potrzebna.
akasia - Nie 20 Lut, 2005 19:49
Temat postu:
Ale co z tym wf? Przecieknie? MoŻe coś mi się stanie..Jak się zmęcze? Jakie ćwiczenia są dopuszczane..? A jak bedzie mi prześwitywać podpaska..A jak np. powiem "skłamie" , że zapomniałam stroju..A jak mi postawi 1? Ech..nIE CHCIAła bym być chłopcem..Ale oni mają lepiej..Nie zachorują na jakąś chorobe ani nie boli ich brzuch przy wytrysku czy tam oni coś mają w nocy ..zapomnialam nazwy mogą swobodnie sobie robić co chcą..wf basen itp..gdy rodzi kobieta moze jej cos się stać..a chłop - nie rodzi..to tak na marginesie..ale do wszystkiego idzie sie przezwyczaić..Proszę nie komentować tego , że ja chce mieć operacje i się zmienić na chłopaka..eheh..

Ja używam subtelle za 6zł chyba..Małe opakowanie..Są cieniutkie ale chłonne..I nigdy mi sie nie zdazyło żeby przeciekły.. Ja nie wiem czy mam w terminie..bo to dopiero 2 będzie a dostałam 25 stycznia
laniade - Nie 20 Lut, 2005 19:55
Temat postu:
Na wfie możesz ćwiczyć ile chcesz!! Lecz unikaj ćwiczen takich jak stanie na rekach fikolki itp
Miracle - Nie 20 Lut, 2005 20:54
Temat postu:
Na wfie mozesz cwiczyc spokojnie. Jak to tylko plamienie i 2 okres to nic ci sie nie stanie. Zazwyczaj podczas 2 okresu malo leci wogole a mozna powiedziec ze prawie wcale. Mozesz np. zrobic tak. Przez pierwsze lekcje miej wkladke albo ta Always ultra light a przed wfem zmien sobie na Always ultra normal i bedzie wszystko spox. Mozesz z czystym sumieniem cwiczyc.
Kicia91 - Nie 20 Lut, 2005 21:10
Temat postu:
No wiec ci odpowiem na twoje pytanka... :
1. to może byc okres ale nie musi wiec lepiej sie zabezpiecz wkładka a do plecaka schowaj podpaske...
2. na w-f ie mozesz cwizyc chociaz ja gdy mam okres to nie lubie cwiczyc na w-f ie bo to jakostak dziwnie i wydaje mi sie z kazdy widzi...
3. jesli chodzi o zwolnienie to chyba macie na w-fie cos takiego ze mozecie sie zwolnic bo u mnie jest 3 kropki czyli 3 razy mozemy sie zwolnica za 4 to 1 dostajemy wic mozesz to wykorzystac jak maxcie cos takiego albo jednak poprosic tate zeby ci napisał zwolnienie bo on tez jest człowikiem ... jak nie hccesz mowic ze masz okres ( moj tez nie wie jeszcze he he ) to powiedz ze cie boli brzych albo noga albo wymysl cos... a jesli chodzi o w-fiste to nie wiem jak ty ale ja na twoim miejscu bym nigdy nie powiedziała he he...

A co do twojego pogladu na temat chłopaków ze maja lepiej toja cie popieram.....
ONI NAPRAWDE MAJA LEPIEJ NIZ DZIEWCYNY.....
akasia - Nie 20 Lut, 2005 21:41
Temat postu:
To już trwa od 17 a tylko mi poleciały z 3 plamki..zółto pomaranczowa wydzielina..W razie czego założyłam cieniutką podpaske subtella-prawie jak wkładka..Tylko boje się , że rano polecii...już miesiączka .. A jak bedzie mi przez spodnie prześwitywac..? na wf Albo przeleje..Ech..Ale przypomniało mi sie ze jutro mamy jakieś święto szkoły więc...Chyba nie będzie wf Smile

A to plamienie ile trwa? i po co ono w ogóle..
Anonymous - Pon 21 Lut, 2005 10:39
Temat postu:
Jezus Maria, jak sie boisz to do jasnej cholrey - nie ćwicz. Powiedz, że jesteś niedysponowana i [cenzura], zrozumie, bo to nie wół bezrozumny. :/ Poza tym nie ty jedna masz okres i zapewne bardzo często to słyszał, więc wątpię, abyś musiała mi tłumaczyć co to jest okres etc.

Jeśli chodzi o plamienie, to trwa ono tyle, ile mu się podoba, podobnie jak miesiączka. Ja nie miałam w ogóle. A jak się boisz to załóż podpaskę night NIE PRZECIEKNIE.
ajeczka11 - Pon 21 Lut, 2005 14:18
Temat postu: Re: :(
akasia napisał/a:
Wf...Jutro mam a chyba dzisiaj dostałam okresu..Znaczy leci mi wydzielina ale jakaś taka..Pomarańczowo-jasno brązowa..i to kropeleczka tylko .. to mogę ćwiczyć , czy mnie przeleje? A nie powiem , wuefiście ze nie moge cwiczyc na trudnych ćwiczeniach bo jestem ten tego..Bo to facet! a jak usiąde to on będzie się darł :/ a mama poszła dzisiaj do pracy..na całą noc bo w szpitalu pracuje..I rano raczej nie zdaze jej powiedziec ze dostalam i zeby mi napisała zwolnienie Sad...co robić..Tacie nie powiem w 100%

A moze nei dostałas okresu??? JA też mam takie coś juz od2 dni a miesiączki a ani sladu!! I co jest dziś?
mroweczka - Pon 21 Lut, 2005 19:44
Temat postu:
Jeny, to Ty nawet nie wiesz,czy masz w terminie? Od tego się zaczyna Wink . Najlepiej na poczatku sprawdzić,żeby ocenić czy możesz się już spodziewać miesiaczki. Idealnie okres pojawia się co 29 dni (28 dni cyklu) ale oczywiście nie zawsze sprawdza się to przy pierwszych miesiączkach. Nawet niektóre dorosłe kobiey mają cykl 25-35 dniowy a druga miesiączka może pojawic się po 6 miesiacach,a może także po 20 dniach. Na początku policz,który jest dzień cyklu. Dostałaś okres 25 stycznia,to pierwszy dzień cyklu. Nastepnie liczysz dni aż do dzisiejszego. Dzisiaj jest 21 lutego,więc to jest bodajże 28 dzień cyklu (wczoraj był 27),więc możesz spodziewać się okresu. Cykl menstruacyjny liczy się od pierwszego dnia miesiączki do dnia poprzedzającego następną.
Plamy te mogą świadczyć o zbliżającym sie okresie,wiec lepiej sie zabezpieczyć. Jeśli naorawdę nie chcesz ćwiczyć przecież nic Ci nie szkodzi poprosić tatę o zwolnienie:/. To jest TWÓJ TATA a okres to całkowicie NORMALNA sprawa. O tym,że papier toaletowy się skończył albo nie możesz ćwiczyć na wfie bo masz rozwolnienie(ale przykład Razz ) też się mu wstydzisz powiedzieć? Rolling Eyes Ja w tym nie widze nic wstydliwego w każdym razie...Poza tym miesiączka nie znaczy,że nie mozesz ćwiczyć. Ubierz do szkoły podpaskę i jeszcze przed wfem sprawdź,jak się sprawy mają. Przynajmniej zobaczysz,czy masz ten okres. A na wfie o ile nic Cię nie boli(i proszę mnie nie uświadamiać,że lekkie ćwiczenia rozluźniają mięśnie brzucha,bo wiem o tym a kiedy ja biegne 10 metrów to jeszcze bardziej mnie brzuch boli Rolling Eyes ) to możesz ćwiczyć, najwyżej powiesz facetowi,że niedyspozycja i nie bedziesz robić ćwiczeń na brzuch. Jeśli masz tak jak ja (biegłam na przystanek i nie dobiegłam z bólu Razz ) to lepiej sobie daruj i poproś tatę o zwolnienie-to jest Twój rodzic, i nie zje Cię jak mu powiesz. Krew Ci raczej nie przecieknie-chyba,że weźmiesz jakiegoś waciaka:/. Ale z taką podpaską jak Always Ultra powinno być OK Smile .
dziewczyneczka - Pon 21 Lut, 2005 20:13
Temat postu:
Po co ty się tak denerwujesz? Ale jeśli nie przekonały Cię zatwieerdzenia poprzedniczek załóż tampon i już!!!


A tak apropo masz drugi okres a twoja mama nic o tym nie wie?
mroweczka - Pon 21 Lut, 2005 21:25
Temat postu:
Dziewczyneczka a gdzie tu widzisz napis,że jej mama nie wie?
Poza tym łatwo powiedzieć "załóż tampon i już". Po pierwsze tamponu nie można zakładać tak "na wszelki wypadek" kiedy nie ma sie jeszcze miesiaczki...Chyba,ze przy wyjmowaniu chce sie krzyczec z bólu...A po drugie pierwsze aplikacje są zazwyczaj b.trudne,wiec łatwo powiedzieć "założ tampon i już".
Dziękuję za uwagę i dobranoc.
Anonymous - Wto 22 Lut, 2005 08:47
Temat postu:
Popieram mroweczkę. Poza tym, tampon powinno się zakładać [pierwsza próba] przy bardzo obfitym krwawieniu, a jak się nie mylę, to ona go nie ma. Neutral Z resztą i tak założenie jest trudne i mi np. się nie udało. :/ Ale mniejsza z tym.
Tak w ogóle, to nie można też wkładać tampona gdy nie ma miesiączki, ponieważ on zmagazynuje w sobie ten cały śluz, a jak wiadomo, pochwa musi być nawilżona... Wink
Zaledwie 12-15% kobiet ma cykl, który trwa 28 dni. Wink

Pozdrawiam.

ps. co z tym okresem? ...
akasia - Wto 22 Lut, 2005 19:41
Temat postu:
dobrze , że dzisiaj rano w razie czego załozyłam podpaske..w szkole dostałam , a gdy jest b.mało z 2 plamki albo jedna to też trzeba zmieniać co 4 godziny??
Anonymous - Wto 22 Lut, 2005 20:00
Temat postu:
Już się kiedyś pytałaś i już Ci kiedyś odpowiadałam. Neutral
Można co 5, góra 6. Należy ją zmieniać, bo bakterie się mnożą i można mieć potem nieprzyjemności i w ogóle infekcję łona. Wink
akasia - Sro 23 Lut, 2005 13:17
Temat postu:
Dzięki za wszystkie odpowiedzi jesteście koffane teraz jestem o wiele spokojniejsza i już mam za sobą moje trudne dojrzewania i chyba już mnie nic nie zaskoczy Smile)

Aha..jeszcze jedno pytanko..Może sie powtarzam czy co..Ale pytam Smile
Tak mnie boli nieraz po lewej stronie brzucha na dole.. i w ogóle nie mogę prawą nogą ruszyć ani się wyprostować..Najgrozej jak to złapie w szkole..Sad .. Czy coś nie tak?

A .. i ja od niedzieli miałam wiecie co wam pisałam..Taką wydzieline brązową..Od wczoraj zaczeła leciec miesiączka a dzisiaj już po niej ani śladu ani w nocy .. Jest pomaranczowo zólta wydzielina..
Czy to koniec miesiączki czy może się nawrócić?
Moja pierwsza trwała 5 dni..Wiec myslalam ze ta tez będzie..A od rana nic
mroweczka - Sro 23 Lut, 2005 13:31
Temat postu:
No Akasia koniec "trudnego dojrzewania" to to raczej nie jest, to dopiero poczatek Smile .
Co do miesiączki to wszystko OK,prawdopodobnie cały czas masz miesiaczke,nieraz adzrają sie nawet połdniowe przerwy a to poczatek,wiec sie nie przejmuj Wink .
Co do tych skórczy to też wszytsko ok, po prostu bóle miesiaczkowe. Lewa strona na dole to lewy jajnik.
W nocy nic nie leci(ma tak dużo dziewczyn), bo mało się ruszasz i leżysz,więc krew nie ma jak wypłynąć.
akasia - Czw 24 Lut, 2005 14:34
Temat postu:
No ale już się nie muszę martwić , co gdzie jak kiedy dostanę okres..Pierwszy stanik..Pierwszy wstyd przed pryszczem na czole Smile
ajeczka11 - Pią 25 Lut, 2005 15:02
Temat postu:
akasia napisał/a:
No ale już się nie muszę martwić , co gdzie jak kiedy dostanę okres..Pierwszy stanik..Pierwszy wstyd przed pryszczem na czole Smile

Rzeczywiście chyba najgorsze juz za tobąWink Ale jeszcze pewnie spotka Cię kilka niespodzianek...A co do tego bulu to ból miesiączkowy...Bli cię zapewne jajanik.Możesz używać jakiś środków przwciwbólowych tylko najpierw uprzedż mamę!A miesiączka penie jest i nie przejmuj sie;-) Powinno wyszystko być dobrze
akasia - Sob 26 Lut, 2005 10:12
Temat postu:
Np. jakich niespodzianek Confused
Anonymous - Sob 26 Lut, 2005 10:24
Temat postu:
akasia napisał/a:
Np. jakich niespodzianek Confused

Ey, co to za frajda, jak się je zna? Wink Wszystko w swoim czasie... ;P
ajeczka11 - Sob 26 Lut, 2005 12:32
Temat postu:
akasia napisał/a:
Np. jakich niespodzianek Confused

Każdych! Owłosienie w innych miejscach...A reszty Ci nie pwoiem! To właśnie są niespodzianki!!
akasia - Sob 26 Lut, 2005 13:29
Temat postu:
Ehe..ale chyba to nie są złe rzeczy jak okres itp ? Razz
Anonymous - Sob 26 Lut, 2005 13:45
Temat postu:
akasia napisał/a:
Ehe..ale chyba to nie są złe rzeczy jak okres itp ? Razz

Sugerujesz, że okres jest zły? Nice.
ajeczka11 - Sob 26 Lut, 2005 13:49
Temat postu:
No wiesz ja tam sie ciesze ,ze mam okres...Wkońcu chcę mieć w przyszłości rodzinęSmile

Ale czy golenie sobie wlosków z nóg jest przyjemnie ? Chyba nie....
akasia - Sob 26 Lut, 2005 13:55
Temat postu:
No ale wolała bym żeby w ogóle nie było okresu Rolling Eyes
ajeczka11 - Sob 26 Lut, 2005 13:56
Temat postu:
No wiem...Też bym chciała...Kto by nie chciał? Laughing Cool
Anonymous - Sob 26 Lut, 2005 14:26
Temat postu:
akasia napisał/a:
No ale wolała bym żeby w ogóle nie było okresu Rolling Eyes

Zrób sobie łyżeczkowanie macicy (albo ja wiem... takie coś koło tego, moja mama to miała mieć robione), albo usuń sobie jajniki, macicę etc. -> okresu nie będzie...

Cytat:
Ale czy golenie sobie wlosków z nóg jest przyjemnie ? Chyba nie....

Kto Ci każe je golić? Możesz usunąć laserowo, ewentualnie rozjaśnić tak, że nie będzie widać. Rolling Eyes

Cytat:
Kto by nie chciał?

Ja. Cool
mroweczka - Wto 01 Mar, 2005 18:03
Temat postu:
Nie,tu chodzi raczej o takie niespodzianki jak np. niespodziewany okres w szkole. Lub kiedy masz gdzieś wyjść. Wielkie pryszcze tuż przed randką. Brak kasy na podpaski w sytuacji krytycznej. Jak widzisz pierwsza miesiączka to nie koniec problemów związanych z dojrzewaniem Razz .
A ja lubię mieć okres Cool Możecie mnie już zjeżdżać...
akasia - Sro 02 Mar, 2005 12:01
Temat postu:
Zawsze jestem na okres przygotowana i MAM NADZIEJE , że on nigdy mnie nie zaskoczy.. Smile a kasy mi nie potrzeba , bo mama mi sama kupuje :]
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 12:31
Temat postu:
A jak dostaniesz na wycieczce szkolnej? Na obozie mimo, że nie miała być? to własnie o to chodzi. nigdy nie jestes na nia w 100% przygotowana...
ajeczka11 - Sro 02 Mar, 2005 12:35
Temat postu:
No własnie...Np. wypada ci miesiączka za tydzień a dostałaś dziś i to na imieninach babci...Zawsze w każde miejsce gdzie idziesz nosisz podbaski?
akasia - Sro 02 Mar, 2005 14:03
Temat postu:
Nie , ale gdy juz się zbliża m.in przed tygodniem , przed dwoma tygodniami to juz sie przygotowuje , na wycieczke bym nie jechała gdyby mi wypadało :/ A przewaznie przed dwoma dniami , jednym dniem leci mi taka pomaranczowo - brazowa wydzielina i wtedy wiem , że za pare dni dostane..;D A przewaznie dostaje we wtorki..To chyba zbieg okoliczności ale 25-wtorek pierwsza , druga chyba 22,23 - wtorek :] bo 25 juz by nie ywpadał we wtorek..Chyba zbieg okoliczności..A i tak miałam farta bo pierwsza trwała 5 dni , a druga 2 ! nawet nie.. bo jeden dzien leciala wydzielina..brazowo -pomaranczowa
mroweczka - Sro 02 Mar, 2005 16:05
Temat postu:
A czemu rezygnować z wycieczki? Neutral Ja nie widze powodu...Na dwa tygodnie,tydzień przed sie przygotowujesz? Razz Wooow to przypuszczając,że Twój okres trwa tydzień,msz tydzień spokoju a nastepn dwa tygodnie juz czekasz na kolejny? Razz
akasia - Czw 03 Mar, 2005 09:02
Temat postu:
Dostałam 25 stycznia .. Miałam spokój nie , że nosiłam podpaske , ale miałam świadomośc , że mogę dostać i mnie to nie zaskoczy i dopiero 20 lutego już się szykowałam na następny..Właśnie najgorsze jest to , że ja rezygnowac bede..Ciekawe jak bym pojechała na basen? Nie..z tamponem nigdy..i już nie mogę sie kompać..Bym pojechała na zwiedzanie czegoś na cały dzień..Raz pójdziemy na cały dzień do toalety i będę tą samą podpaske trzymać cały dzień ? Albo gdybyśmy spali gdzieś na pare dni..Napewno bym nie pojechała..jeszcze w nocy {przypuśćmy} jak by mnie przelało ojej..Albo to słychać jak się "odrywa" podpaske..Nie..Ja jestem inna chyba ;P
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 10:16
Temat postu:
Nie jesteś inna, brak Ci odwagi. Okres to coś normalnego, każda kobieta/dziewczyna to ma. Jedna szybciej, druga później... Jakbym myślała tak, jak ty, to bym chyba nigdy z domunie wychodziła, bo ojej okres, osz okres, qwa okres. Rany..Dobra. Okres mi wypadał na niedzielę ( 6 marca) a dostałam go wczoraj na mszy w kościele (rekolekcje). I co? Jakoś żyję, jakoś się nic nie odkleiło (mimo,ze miałam samą wkładkę Razz) i nikt nie wiedział.
Więcej luzu, to coś normalnego. Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group