Dzieci OnLine

Big Brother Dzieci Online - Dom Big Brother Dzieci Online

Chesterka - Sob 26 Lut, 2005 17:08
Temat postu: Dom Big Brother Dzieci Online
A więc to jest wasz dom Wink Piszcie tutaj jakieś dialogi z BBDO jak by to tak było na żywo Wink
Pierwsze zadanie będzie podane jutro! Powodzenia!!!

Uczestnicy:
Arrow Aren
Arrow ElfkaNenar
Arrow Idda
Arrow Kinga
Arrow Dorota93
Arrow Akacja
Arrow Mała
Arrow Mróweczka
Arrow Gabra
Arrow Panienka_Wierzba
Arrow Wielka Łapa
Arrow Napastnik
Arrow Gabrielen
Arrow Agnieszka
Arrow Nikita
Arrow Iśka

Arrow Odpadli:
Ajeczka11
Himitsu
BlackLady

Anonymous - Sob 26 Lut, 2005 17:39
Temat postu:
Dzień doberek chce was powitać Smile Jestem Dorotka mam 12 wiosenek i pochodze z Hajny biggrin Większość z was mnie zna bo jestem tutaj juz od 13 grudnia 2004r. Będę zawzięta i sprubuje wygrać Mr. Green
Anonymous - Sob 26 Lut, 2005 17:47
Temat postu:
Witam zwę się elfkaNenar, chociaż na imię mam prawdziwie Paulina, mam 16 wiosenek, pochodze z malowniczego BB, czyli góralka ze mnie chociaż pochodzenie po dziadkach mam mieszane, postaram się wygrać, w Domu Wielkiego brata nie poszukuje faceta =) wzięłam udział by zobaczyć jak daleko zajdę... jestem tu by wprowadzać chaos także jako postać chaotycznie zła (za dużo RPG)
Wielka Łapa - Sob 26 Lut, 2005 18:50
Temat postu:
Witam wszystkich!
Na wstępie chciałbym uświadomić wszystkich, że nazywam się Gulczas. Smile
Pasjonuje mnie wszysko co ładne, szybkie i kolorowe. Mam nadzieję, że mieszkańcy domu Wielkiego Brata mają wyższe IQ ode mnie i oprowadzą mnie po tym labiryncie, ku**a mać! Mad

Ja pie****ę Wielka Siostro, to żarcie w lodówce jest przeterminowane! I jeszcze jedna prośba: GDZIE SCHOWALISCIE ALKOHOL?! Evil or Very Mad
Inversja - Sob 26 Lut, 2005 19:17
Temat postu:
Wielka Łapo.
Alkochol w Domu Wilekiego Brata jest ZABRONIONY! Nie zapominaj że oglądają nas dzieci! I proszę hamuj troszkę ze słownictwem nawet jak robisz gwaizdki oki.
P.S Wyśpijcie się dobrze jutro pierwsze zadanie!!
Anonymous - Sob 26 Lut, 2005 19:34
Temat postu:
Hej!
Mam na imię Kaśka, jestem z Zabrza, mam 12 wiosenek Mr. Green Będe walczyć jak lwica, pokonam Was wszystkich Twisted Evil
Anonymous - Sob 26 Lut, 2005 19:50
Temat postu:
zwariowana_jedenastka napisał/a:
Będe walczyć jak lwica, pokonam Was wszystkich Twisted Evil

O łał, jak to groźnie zabrzmiało. :] Aż mi się przypomniał "Duch i Mrok" z Val Kilmer'em Razz.

A ja?? Ja sem se Himitsu, dla przyjaciół i dobrych znajomych Himi (ale jak inni tak mówią to się nie obrażam Mr. Green). W realu na imię mam Tomasz Razz. A jestem tu po to, żebyście się nie nudzili Twisted Evil.


OFFTOPOWE POST SCRIPTUM
Czy w dziale Twój wolny czas posty są normalnie naliczane?? Bo jeśli tak, to przydałoby się tą opcję zablokować w tym temacie. Ewentualnie przenieść go do Gier i zabaw.
Akacja12 - Sob 26 Lut, 2005 20:07
Temat postu:
Skasujcie
Idda - Sob 26 Lut, 2005 20:22
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Himitsu planowo miało być 15 uczestników. Pogadam z Wojciechowską zobaczymy co powie.


No,pogadaj,pogadaj!To nie jest sprawiedliwe! Evil or Very Mad Very Happy

A ja jestem Ipa i normalnie...mam downaaa!!!!!!I z Akacją znamy się od plemnikaaa!!!!! biggrin Ale jej plemnik musiał się prenieść do innego ciała,bo mój był szybszy XD XD BUAAHAHA!!!!!!!!! biggrin Twisted Evil Razz Laughing Smile Wink : P
panienka_wierzba - Sob 26 Lut, 2005 22:40
Temat postu:
Hej =)
jestem Wierzba =] jestem pół rudą pół brązowowłosą 47 kilogramową 15 letnią dziewczyną =]
chce wygrać ten program i poznać kuuuuuuupe ludzi =]
pozdrawiam cała swoja rodizne przyjaciół i wszystkich moich kochanych panów :*
Kinga - Sob 26 Lut, 2005 23:27
Temat postu:
A mnie znacie Smile i lubicie i Kochacie (coniektorzy Razz )

A tak na serio to jestem Kinga <lol> biggrin
Napastnik - Nie 27 Lut, 2005 00:06
Temat postu:
Witam wszystkich mieszkańców Domu Big Brother Dzieci Online Twisted Evil .

Jestem Napastnik, znany też w innych kręgach pod nickiem Gygax ;] . W prawdziwym świecie mam na imię Krzysztof. W programie chce się dobrze bawić, nie zależy mi na wygranej (taaa, tak się zawsze mówi :f).
Wielka Łapa - Nie 27 Lut, 2005 10:43
Temat postu:
Olo, olo. Bo się pozabijacie! Też proponuje wprowadzić po jakimś czasie nowych użytkowników Domu BB... ale dopiero jak starzy mieszkańcy zardzewieją.

Znalazłem kolejną usterkę (mam głęboką nadzieję, że ostatnią) z kranu leci brunatna woda! Jako prawdziwy mężczyzna postanawiam zawiadomić szanownego Wielkiego Braciszka, żeby wezwał hydraulika. To tylko moja sugestia. Chyba, że szanowne ku**a kierownictwo usadowione na tyłkach za lustrami weneckimi chce żebym przep*****lił pół ogródka i wykopał studnię! Bo tu się myć nie da! Bo będzie strajk generalny! Z głodówką, bo żarcie i tak jest do d**y, znaczy się jest zepsute!!!

A tak wogóle to fajne tu, he he... Cool
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 11:13
Temat postu:
Do mieszkańców.
Wielka Łapo. To jest zadanie specjalnie dla ciebie.(sam zresztą je chciałeś) masz jeden dzień na przekopanie ogródka i wykopanie studni jeden warunek żaden uczestnik nie może ci pomóc!! albo jest druga opcja. Napraw kran sam masz na to również jeden dzień. Podobno należysz do Osiedlowego Kluu spartakus więc nie powinne sprawić Ci to trudności:)
ajeczka11 - Nie 27 Lut, 2005 11:39
Temat postu:
Siema dopiero wstałam...aAaaaaaaaaaaa (niewygodne macie tu łóżka:/) i odebrałam wiadomosc ,ze się DOSTALAM! Aha fajnie miło mi was poznaćWink
Wielka Łapo ...Kiedy naprawisz ten kran:) Czy wolisz przekopać ogródek? Laughing
Chesterka - Nie 27 Lut, 2005 11:40
Temat postu:
KOMUNIKATY OD WIELKIEJ SIOSTRY


Idda napisał/a:
(...)I z Akacją znamy się od plemnikaaa!!!!! biggrin Ale jej plemnik musiał się prenieść do innego ciała,bo mój był szybszy XD XD BUAAHAHA!!!!!!!!! biggrin Twisted Evil Razz Laughing Smile Wink Razz


Jakaś aluzja do mojego podpisu na gg? Twisted Evil
-------------------------------------------------------------------------------
Uwaga, uwaga! Niemieszkańcy Domu BBDO! Swoje uwagi Wpisujcie w ten temat!!!, bo inaczej posty usuwam! To jest dom BBDO i nie mogą tu pisać inni ludzie niż uczestnicy programu!
-------------------------------------------------------------------------------
Jedenastko i Agnieszko, casting do programu już się zakończył, bo zebraliśmy maxymalną il. osób do programu. Ale w związku z błędem (za jaki najmocniej przepraszam Gabrielen) rozważyłam z Aragornem S. wasze uczestnictwo i postanowiliśmy dopisać was do listy uczestników.
-------------------------------------------------------------------------------
Za wszelkie usterki najmocniej przepraszamy. (nie chodzi tu o kran, czy jedzenie :] )
-------------------------------------------------------------------------------
Życzymy miłej zabawy!
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 11:51
Temat postu:
elo jestem gabra pochodze z naszej kochanej stolicy ale mieszkam daleko od jej centrum kolo dzielnicy zazulity!Mam 13 jesieni lubie ostra muze,dobre żarcie i kocham wyzwania !! [ale sciema ;]] lubie robic szablony na bloga i tworzyc strpny www!Obecnie robie forum dotyczace klubu swistakow moich kolegow ;p!
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 12:11
Temat postu:
Aaaaa! :DDD
Ja żem se jest Gaba, ale mi mówcie heyah. Wink
I ide sobie pośpiewać do wc, cześć. Razz
Nikita - Nie 27 Lut, 2005 12:44
Temat postu:
Heej !
Jestem Ninaaaaaa i liczę sobie 34 kg, 157 cm wzrostu i 11 jesieni Very Happy
Przyjechałam tu, aby wreszcie się zakochać Razz
Akacja12 - Nie 27 Lut, 2005 12:53
Temat postu:
Chesterka napisał/a:

Idda napisał/a:
(...)I z Akacją znamy się od plemnikaaa!!!!! biggrin Ale jej plemnik musiał się prenieść do innego ciała,bo mój był szybszy XD XD BUAAHAHA!!!!!!!!! biggrin Twisted Evil Razz Laughing Smile Wink Razz


Jakaś aluzja do mojego podpisu na gg? Twisted Evil
O nie nie ma mowy o żadnej aluzji! Toż to zwykła znajomość od plemnika Razz. Ale Idda się myli bo mój plemnik był szybszy (jak to brzmi XD)biggrinbiggrin MÓJ SŁYSZYSZ???

W poniedziałek wyjeżdzam na 5 dni...nie wyrzucicie mnie w tym czasie? Crying or Very sad
Mała - Nie 27 Lut, 2005 12:58
Temat postu:
no to ja jestem nata:)
mam 163cm Razz i 15 lat.
ii Wink i to wszystko?
ajeczka11 - Nie 27 Lut, 2005 13:25
Temat postu:
Nie przedstawiłam sie jeszcze? Andzia jestem...Mam 12 latek i jestem z Lublinka....

Cuz są tu jacyś fajni przystojniacy bo z Niną_006 chyba tworzymy zespół:D Teżbym chciała sie zakochać :P
Wielka Łapa - Nie 27 Lut, 2005 14:00
Temat postu:
Wielki Bracie, widzę że nie wezwałeś hydraulika, tylko dałeś mi pie*****ne narzędzia do wykopania studni. He, he trafiłem na piękna żyłę wodną i postawiłem na tym miejscu cudowną (a może i nie Razz ) studnię.

JEJ WALORY:
Leci z niej tylko czysta, krystaliczna woda (boje się powiedzieć że górska, bo dom BB to chyba na nizinach stoi).
UWAGA! Proszę wszystkich mieszkańców o nie wrzucanie śmieci do środka. (typu pluszowych maskotek, szczotek do włosów, sztucznych szczęk i innych zapychaczy).
Obowiązuje też szczególny zakaz załatwiania się do studni. Toaleta dzięki Bogu jeszcze działa. Smile
Aha, myślę o małej opłacie za użytkowanie... ale na razie macie friko, więc korzystajcie.

http://www.tacyn.dit.pl/images/studnia.jpg <---- możecie se zobaczyć te cudo


Małe pytanie: Dlaczego chłopców jest mniej niż dziewcząt?
Akacja12 - Nie 27 Lut, 2005 14:10
Temat postu:
Cuż za piękna studnia, ale coś chyba nie idzie Ci to kopanie ogródka bo kwiatki rosną na swoim miejscu...
Nikita - Nie 27 Lut, 2005 14:19
Temat postu:
Zgłodniałam i chciałam sobie zrobić najnormalniejszą w świecie zapiekankę...A tu proszę, ani sera żółtego, ani ketchupu, ani majonezu, ani chrzaniku, ani ogóreczka, ani szyneczki...nic nie ma w tej lodówce ! Razz Puuuuściutkooo ! Dziewczęta, trzeba zrobić genaralne zakupy Wink Która idzie ze mną ? Mr. Green <lol>
Wielka Łapa - Nie 27 Lut, 2005 14:25
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Cuż za piękna studnia, ale coś chyba nie idzie Ci to kopanie ogródka bo kwiatki rosną na swoim miejscu...


Są sztuczne. Mr. Green Jak szukałem miejsca gdzie jest żyła wodna, to zaraz je znalazłem, więc ogródek za bardzo nie ucierpiał.
Chesterka - Nie 27 Lut, 2005 14:33
Temat postu:
Uwaga, Uwaga!!! PIERWSZE ZADANIE!


Zrób ava z napisem Uczestnik Big Brother Dzieci Online (lub w skrócie Uczestnik BBDO albo UBBDO) i noś go do zakończenia/wyjścia z programu!!! Na zrobienie avów macie czas do czwartku (3 marca).
Powodzenia!
Chesterka Wojciechowska i Aragorn Sołtysik



Ps.Łapa, bo tyle się ich zgłosiło. ;]
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 14:36
Temat postu:
A więc ja powiem, ze postaram się, tylko kiepsko u mnie z programami graficznymi, bo painta mam tak zawirusowanego, ze nawet się otwierać nie da, ale się postaram
Nikita - Nie 27 Lut, 2005 14:37
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Uwaga, Uwaga!!! PIERWSZE ZADANIE!


Zrób ava z napisem Uczestnik Big Brother Dzieci Online (lub w skrócie Uczestnik BBDO albo UBBDO) i noś go do zakończenia/wyjścia z programu!!! Na zrobienie avów macie czas do czwartku (3 marca).
Powodzenia!
Chesterka Wojciechowska i Aragorn Sołtysik



Ps.Łapa, bo tyle się ich zgłosiło. ;]


A co z tymi z Wymiany Avatarów ?
Czy to by oznaczało, że będąc w BBDO, nie można będzie brać u działu w Wymianie Avów ?
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 14:39
Temat postu:
Będzie można, tylko avy będą musialy mieć ten napis Cool
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 14:45
Temat postu:
Wielka Łapo - studnia jest całkiem całkiem :]. Ale nie mogłeś trafić na jakąś żyłę ropy naftowej?? W ostateczności bez wody można by się było obejść te kilka tygodni Cool.

A co do zadania ogólnego, zwracam się z pytaniem do szanownego Wielkiego Rodzeństwa - jaka jest przewidywana kara za nie wywiązanie się z zadania?? Cool
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 14:47
Temat postu:
Chyba będą wywalać...
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 14:55
Temat postu:
OMFG... no toście wypalili z tym zadaniem... aż chciałoby się powiedzieć "trzy słowa do Rodzeństwa prowadzącego" Twisted Evil.

To był żart jakby co. ;P
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 14:56
Temat postu:
Uuu cięzko będzie... a wiecie jeszcze sie nie przedstawiłam no to jestem Agnieszka mam 163 wzrostu, waze 42 kg. Interesuje się muzyka biggrin slucham rocka, techno, popu.. z zreszta wszystkiego co łatwo wpada w ucho Smile gram na pianinie oboju ... bla bla bla.. mam 14 zim Smile Przyjechalam tu zeby się fajnie bawic.

I mam pomysł... czy nie moznaby było tych avów umieścic w podpisie? ja nie chce za bardzo zmieniac ava nie wiem jak inni.
A moze bysmy dali sobie pseudonimy z pierwszej edycji BB ? co wy na to?
Wielka Łapa - Nie 27 Lut, 2005 15:03
Temat postu:
Big Sister, zadanie wykonane, a może zamiast avataru (dla tych co chcą zamiast) można poprostu umieścic napis w podpisie?

Proszę, o rozważenie mojej sugestii.

Re Himi

Wydaje mi się, że dom BB postawili na gigantycznej żyle wodnej, a na żyłę ropy naftowej nie natrafiłem. Ale jeszcze mogę przekopać trochę działki. Smile Tylko szkoda mi pelargoni. Crying or Very sad Laughing
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 15:23
Temat postu:
Wielka Łapa napisał/a:
Big Sister, zadanie wykonane, a może zamiast avataru (dla tych co chcą zamiast) można poprostu umieścic napis w podpisie?

Popieram. Już dawno sobie postanowiłem, że nie będę kaleczyć żadnego ze swoich avatarów jakimiś dodatkami. Tym bardziej tego, który mam, bo mam do niego pewien sentyment.
Wielka Łapa napisał/a:
Tylko szkoda mi pelargoni. Crying or Very sad

Hah!! Jeśli znajdziesz żyłę ropy, to zasiejesz sobie ogród wielkości puszczy amazońskiej, pełen pelargonii Laughing. Jak chcesz, to mogę pomóc Ci kopać :].
Napastnik - Nie 27 Lut, 2005 15:23
Temat postu:
<ruszył tyłek z kanapy>

- Zadanie wykonane Wielka Siostro - mówię, po czym znowu rozkładam się na kanapie Twisted Evil .
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 15:36
Temat postu:
Nikt nie rozwazyl mojego pomyslu... hej wielki bracie co o tym myslisz??
Chesterka - Nie 27 Lut, 2005 15:37
Temat postu:
Napastnik, zapomniałeś o "U" Razz Miało być "UBBDO" ja "Uczestnik Big Brother Dzieci Online" a nie "BBDO" ;]
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 15:39
Temat postu:
Tu Wielki Brat.
Agnieszko. Twój pomysł jest w trakcie rozpatrywania.
Chesterka - Nie 27 Lut, 2005 15:44
Temat postu:
Agnieszka napisał/a:
I mam pomysł... czy nie moznaby było tych avów umieścic w podpisie? ja nie chce za bardzo zmieniac ava nie wiem jak inni.
A moze bysmy dali sobie pseudonimy z pierwszej edycji BB ? co wy na to?


1. Nie musisz zmieniać ava ;] wystarczu że dopiszesz "UBBDO" lub "Uczestnik BBDO" albo "Uczestnik Big Brother Dzieci Online"
2.Ok. To wpiszcie swój pseudonim pod nickiem lub w podpisie biggrin Ja i Aragorn już na początku sobie daliśmy ;]
Napastnik - Nie 27 Lut, 2005 15:48
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Napastnik, zapomniałeś o "U" Razz Miało być "UBBDO" ja "Uczestnik Big Brother Dzieci Online" a nie "BBDO" ;]

- Heh, no rzeczywiście. Ehh, to moje czytanie ze zrozumieniem... W każdym bądź razie niedociągnięcie naprawione Twisted Evil .

Po wypowiedzeniu tych kilku zdań ponownie siadam na kanapie.
Wielka Łapa - Nie 27 Lut, 2005 16:11
Temat postu:
Himi, jak Wielki Brat da ci łopatę, to razem poszukamy.

Do ekipy Wielkiego Brata i jego samego.

A nie można tego "UBBDO" umieścić w podpisie?
Żądam jasnej i ostatecznej odpowiedzi!
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 16:15
Temat postu:
Ja tam dałem UBBDO pod swój nick - myślę, że powinno być OK. Razz

Jea!! Fajno!! Dawać łopatę, dawać!! Może przy okazji znajdziemy jakiegoś zakopanego trupa i będzie megaafera - całoroczna, przed komisją śledczą Twisted Evil.
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 16:15
Temat postu:
Wielka Łapo.
Zadanie jest chyba prosto wytłumaczone nie??
Macie mieć podpis w Avie rozumiecie w Avie a nie w podpisie czy gdzie kolwiek indziej. Jeśli się komuś nie podoba to się niestety ale pożegnamy.

P.S
Drugą łopate znajdziecie w spiżarni.
ajeczka11 - Nie 27 Lut, 2005 16:17
Temat postu:
I jak Wam się podoba? Jestem Karoliną he he...Jak tylko mj Grzesio odejdzie to ja zan nim Laughing
A kłótnie to mamy tu jak w prawdziwym programie:D


Chesterko kiedy będzie 1 zadanie?
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 16:21
Temat postu:
Uuuu, no to fatalnie...
Trudno, idę po ten szpadel, pomogę troszku Łapie w kopaniu i potem wyjazd z chałupy Cool. Przysięgałem jednej osobie, że nie oszpecę żadnymi "dodatkami" jakiegokolwiek ava, który od tej osoby dostałem, i tego nie zrobię Razz. Trudno się mówi - będzie więcej dla Was Mr. Green.
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 16:21
Temat postu:
Ajeczko gdybyś dokłądnie śledziła temat zobaczyła byś że pierwsze zadanie już jest podane!! POszuka sobie a dokłądne wyjaśnienia znajdziesz na poprzedniej stronie!!

Trudno Himitsu.
Musisz opóścić dom jako pierwszy. A byłeś moim faworytem do wygrania szkoda..
ajeczka11 - Nie 27 Lut, 2005 16:29
Temat postu:
Nie Himitus tylko nie ty...JA myslałam że wygrasz:/Szkoda........
Wielka Łapa - Nie 27 Lut, 2005 16:50
Temat postu:
Protestujemy!!! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Wolimy wcinać stare pączki niż szpecić avatary!

Jak inni mieszkańcy?

Pomożecie!?

Proponuję, jeśli Himitsu i ja znajdziemy ropę to możemy wymienić je za zadanie. A "UBBDO" umieścimy gdzie indziej.
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 17:01
Temat postu:
Dobra Ten jeden jedyny raz pójdziemy wam na łape.
Ale pod warunkiem że:
-będziecie codziennie zmywać naczynia
-sprzątać całą chate
-karmić wasze kurczaki.

P.S
Himitsu jesteś w grze.

Nikita - Nie 27 Lut, 2005 17:22
Temat postu:
Czyli UBBDO umieszczamy w podpisie ? Smile
A czy te pseudonimy mają być z poprzednich edycji Big Brothera, czy własne - wymyślone ?
Co do zmywania naczyń i sprzątania naszego domku to ja się zgłaszam Very Happy
Tyle, że kurczaki będzie karmić kto inny ! Napewno nie ja ! Mr. Green
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 17:46
Temat postu:
Ło rany, ale się zamieszanie zrobiło, kurcze no... ;P
Co do obowiązków - codziennie zmywać naczynia mogę, kurczaki karmić też. Gorzej będzie z całą chałupą... ale jakoś dam radę Cool.

PS. Ajeczka11 i Aragorn aka Wielki Brat - cóżem ja takiego uczynił, że jestem Waszym faworytem?? O_o Nie powiem, miło mi bardzo w związku z tym, ja jednak wolę wiedzieć, za co jestem lubiany Razz.
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 18:07
Temat postu:
Nina muszą być z pierwszej edycji Big Brothera.
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 18:29
Temat postu:
Ja jestem Manuela Michalak Razz w przeciwienstwie do niej myje włosy i ciało Razz
Kinga - Nie 27 Lut, 2005 18:35
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Dobra Ten jeden jedyny raz pójdziemy wam na łape.
Ale pod warunkiem że:
-będziecie codziennie zmywać naczynia
-sprzątać całą chate
-karmić wasze kurczaki.

P.S
Himitsu jesteś w grze.



Ło maryjo !! to tu kurczoki są ??

Dzidzaz !! Btw ... czyli com pseudonimy też musimy umieszczac w tytule ??

Qzwa ... wezcie piszcie te zadania w pierwszym poscie bo trudno sie idzie polapać Smile
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 18:43
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Nina muszą być z pierwszej edycji Big Brothera.

Chamstwo, chciałam być Frytką... a tak w ogóle to jakie były osoby w pierwszej edycji? Razz
eeej no, ja chce być Frytką, ja chce być Frytką! Sad((

Edit: na potrzeby programu zmieniłam ava. Wink to jak coś to jestem Monika... ale chce być Frytką!!!!! <lol2>
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 19:06
Temat postu:
Podaje osoby biorące udział w Pierwszej Edycji Big Brothera:

Arrow Alicja Walczak
Arrow Anna Baranowska
Arrow Grzegorz Mielec
Arrow Janusz Dzięcioł
Arrow Karolina Pachniewich
Arrow Klaudiusz Sevkovic
Arrow Małgorzata Majer
Arrow Manuela Michalak
Arrow Monika Sewidło
Arrow Piotr Gulczyński
Arrow Piotr Lato
Arrow Sebastian Florek
Arrow Wojciech Kromka



Kinga - Nie 27 Lut, 2005 19:09
Temat postu:
Nie przeszkadza mi "UBBDO" w avie

Ale ludzie plx ... musze byc te pseuda ??
Jesli tak to zamawiam "Alicja Walczak"

Ale plx zastanowcie sie jeszcze nad tym Razz
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 19:12
Temat postu:
to ja chce byc Małgorzatą Maier
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 19:14
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Co do obowiązków - codziennie zmywać naczynia mogę, kurczaki karmić też. Gorzej będzie z całą chałupą... ale jakoś dam radę Cool.

wiesz, tak czy siak sprzatac trzeba Razz chyba, ze wybierzemy koczowniczty tryb na workach ze smieciami Wink

ja moge gonic kurczaki Smile [sory, ale mi dzisiaj wali biggrin]
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 19:19
Temat postu:
JA chce karmic kurczaki rano D: bo wczesnie wstaje oki?
Kinga - Nie 27 Lut, 2005 19:23
Temat postu:
Taaa karmu kurku* ... <lolz> ...
ale ja sie pytam organizatorów co z tym napisem czy ma on byc w tym avie i czy konieczne jest to pseudo RazzP




*tekst by Pułkownik biggrin
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 19:40
Temat postu:
ej i własnie, musi byz z 1 edycji? musi, musi, musi? biggrin [powiedzcie, że nie, bo sie przeciw wam Frytki zbuntują]... Razz
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 19:42
Temat postu:
Ouuu, jeah!! To ja będę Piotr Lato!!!! Twisted Evil Cała reszta to dziwaki - Lato był jedynym spoko gościem w pierwszej edycji. Wink
Btw, tego Kromki to nawet nie pamiętam... a zresztą, w ogóle z pierwszej edycji niewiele pamiętam Razz.
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 19:45
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Ouuu, jeah!! To ja będę Piotr Lato!!!! Twisted Evil Cała reszta to dziwaki - Lato był jedynym spoko gościem w pierwszej edycji. Wink
Btw, tego Kromki to nawet nie pamiętam... a zresztą, w ogóle z pierwszej edycji niewiele pamiętam Razz.

łączmy sie w klubie sklerotyków Razz
zagraj mi na gitarce a ja coś powyje <lol2><lol2><lol2>


[eh no sory, ale mi dzisiaj gorzej Razz]
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 19:51
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
zagraj mi na gitarce a ja coś powyje <lol2><lol2><lol2>

OKejos Laughing.
<Himi "Lato" podchodzi do swojej wypaśnej gitarki, bierze ją, siada wygodnie na kanapie i zaczyna pobrzdąkiwać> :]

Hmmm... kruca bomba, istnieje jakaś onomatopeja (czy jak to się tam zwie) na dźwięki gitary?? Rolling Eyes

PS. Skoro jestem Lato, to od dziś mówcie mi Summers. Scott Summers Cool. Zbieramy resztę ekipy X-Menów Laughing.
Kinga - Nie 27 Lut, 2005 20:41
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
zagraj mi na gitarce a ja coś powyje <lol2><lol2><lol2>

OKejos Laughing.
<Himi "Lato" podchodzi do swojej wypaśnej gitarki, bierze ją, siada wygodnie na kanapie i zaczyna pobrzdąkiwać> :]

Hmmm... kruca bomba, istnieje jakaś onomatopeja (czy jak to się tam zwie) na dźwięki gitary?? Rolling Eyes

PS. Skoro jestem Lato, to od dziś mówcie mi Summers. Scott Summers Cool. Zbieramy resztę ekipy X-Menów Laughing.



Aa co do gitary biggrin <lol> to mi pani w pierwszej klasie mowiła że gitara robi "plum plum plum"

A ekipaa ... ja cem Ekippeeeeeeeee Razz i co ze X-menów Razz ja cem biggrin
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 20:48
Temat postu:
Pisało wyraźnie Pierwsza Edycja W końcu BBDO to pierwsza edycja więc jeśli taka będie miała miejsce druga edycja to sobie będziecie mogli brać frytki nie frytki.
Idda - Nie 27 Lut, 2005 20:58
Temat postu:
A ja nie wiem,kim mam być : P wybierzcie kogoś,kto do mnie pasujeee XD XD Bwehehhe!!!Chyba wszystkim dzisiaj szajba odwala,ale mi CODZIENNIE!!!!
biggrin
Akacja12 - Nie 27 Lut, 2005 21:05
Temat postu:
Dobra Idda mnie uprzedziła Razz nie wiem kim mam być więc moge być kimkolwiek bo sie na tym nie znam Razz
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:08
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Pisało wyraźnie Pierwsza Edycja W końcu BBDO to pierwsza edycja więc jeśli taka będie miała miejsce druga edycja to sobie będziecie mogli brać frytki nie frytki.

fytka byla w 3 Razz
poprostu chcialam powydziwiać, jak to ja Wink i sie soltysik nie wsciekaj bo ci zmarszczki wyskocza biggrin

Lato vel. summers - jutro nasza wielka piesn bedzie brzmiala we wszystkich rozglosniach radiowych w Polsce <lol>

...po czym wstała, znów siadła i zasnęła z kubkiem w ręce.
Inversja - Nie 27 Lut, 2005 21:10
Temat postu:
Moniko.
Wielki Brat się nie wścieka. Tylko głośno mówi:)
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:13
Temat postu:
<wstaje,zaglada dolodowki... > e czyzbym widziala tylko saszetke ketchupu i ogorki kiszone ? a gdzie dżem?
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:14
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Moniko.
Wielki Brat się nie wścieka. Tylko głośno mówi:)

racja Razz
swoja droga, wielki bracie, masz seksowny glos <lol><rotfl>

budzi sie w nadzieji pojscia pospiewac do wc i mowi: "małgosiu - dżem trzyma w łapie gulczas i goni kurczaki Wink" po czym zasypia ponownie na fotelu
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:32
Temat postu:
Jestem załamany... nie moge sie zalogowac... pisze ze moje dane są nie aktywne... to koniec.. niemam już nic...
Akacja12 - Nie 27 Lut, 2005 21:35
Temat postu:
Wszystko będzie dobrze mój męski Aragornie Smile
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:37
Temat postu:
A jak nie będzie?? Ja się załamie...
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:40
Temat postu:
To niesprawiedliwe ja tez chce karmic kurczaki Sad
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:40
Temat postu:
Aragorn nie rob z siebie dzieciaka.
Akacja12 - Nie 27 Lut, 2005 21:44
Temat postu:
R2 a kysz nie jestes wybrańcem
Kinga - Nie 27 Lut, 2005 21:45
Temat postu:
<lol> wprawdzie nie jestem kurczakiem :p ale R2 dla Ciebie moge sie posiwecic i byc karmiona usypiana etc przez Ciebie <lol>
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:53
Temat postu:
Z propozycji bardzo chętnie skorzystam kurczaczku mój :* ;].

Cytat:
R2 a kysz nie jestes wybrańcem

Nazwijcie po imieniu, że nie jesteście mnie godni i po sprawie ;p
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 21:56
Temat postu:
ej ja jestem emanuelą a dorota93 se ja wzieła po mnie ;[
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 22:02
Temat postu:
R2 napisał/a:
To niesprawiedliwe ja tez chce karmic kurczaki Sad

biegaj za nimi z gulczasem, z dżemem w łapie to same przylezą Wink
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 22:52
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
Lato vel. summers - jutro nasza wielka piesn bedzie brzmiala we wszystkich rozglosniach radiowych w Polsce <lol>

...po czym wstała, znów siadła i zasnęła z kubkiem w ręce.

No a jak :]. A potem przyjdzie czas na płytę, potem na kolejną, potem koncerty, tournee... i będziemy sławni i bogaci, i będziemy mieli wszystko czego zapragniemy Laughing. Np. piękne samochody i szybkie kobiety Laughing.
Iśka - Nie 27 Lut, 2005 23:17
Temat postu:
Ojejku jejku... jestem z Wami ! Mr. Green
A wiec jam ci Isia... kto ze mna zadze tem umarł... w butach ;P
Przywitajcie mnie gromkimu brawami <z szalonym usmiechem na ustach> Laughing
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 07:49
Temat postu:
tak w ogóle, to wczoraj znalazłam chleb w fotelu. Razz tylko nie wiem czmu jest od spodu zielony... Question


Himitsu - ja bym tam wolała przystojne samochody i szybkich mężczyzn. Razz Laughing
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 09:20
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:

pozdrawiam cała swoja rodizne przyjaciół i wszystkich moich kochanych panów :*


przepraszam bardzo dziecko nie pozdrawiaj mnie na wizji
czy ty wiesz co sobie sąsiadki o mnie pomyślą??? czy to nie dbasz o reputacje własnej matki??? wiesz jakie plotki one puszczą? wstyd!! jeżeli przegrasz w pierwszym tygodniu to cie wydziedzicze!!!

z poważaniem Pani Wierzba

Cool Cool Cool
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 09:54
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
tak w ogóle, to wczoraj znalazłam chleb w fotelu. Razz tylko nie wiem czmu jest od spodu zielony... Question


Himitsu - ja bym tam wolała przystojne samochody i szybkich mężczyzn. Razz Laughing

Nom, to logiczne, każdy dostanie to co chce, z uwzględnieniem swojej płci Wink.

A co do chleba... może ktoś na nim usiadł, pierdnął sobie, no i zzieleniało? Razz
panienka_wierzba - Pon 28 Lut, 2005 10:16
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:

pozdrawiam cała swoja rodizne przyjaciół i wszystkich moich kochanych panów :*


przepraszam bardzo dziecko nie pozdrawiaj mnie na wizji
czy ty wiesz co sobie sąsiadki o mnie pomyślą??? czy to nie dbasz o reputacje własnej matki??? wiesz jakie plotki one puszczą? wstyd!! jeżeli przegrasz w pierwszym tygodniu to cie wydziedzicze!!!

z poważaniem Pani Wierzba

Cool Cool Cool


a me nie rozumie =D
przepraszam, przez kilka dni nei bylo mnie na forum (odwiedzałam NENAR +DDD aaa ^^ było bosko =])

Chesterka napisał/a:
Uwaga, Uwaga!!! PIERWSZE ZADANIE!


Zrób ava z napisem Uczestnik Big Brother Dzieci Online (lub w skrócie Uczestnik BBDO albo UBBDO) i noś go do zakończenia/wyjścia z programu!!! Na zrobienie avów macie czas do czwartku (3 marca).
Powodzenia!
Chesterka Wojciechowska i Aragorn Sołtysik

postaram się zrobić jak najszybciej :]

Aragorn napisał/a:
Podaje osoby biorące udział w Pierwszej Edycji Big Brothera:

Arrow Alicja Walczak
Arrow Anna Baranowska
Arrow Grzegorz Mielec
Arrow Janusz Dzięcioł
Arrow Karolina Pachniewich
Arrow Klaudiusz Sevkovic
Arrow Małgorzata Majer
Arrow Manuela Michalak
Arrow Monika Sewidło
Arrow Piotr Gulczyński
Arrow Piotr Lato
Arrow Sebastian Florek
Arrow Wojciech Kromka



ale eeeej babek jest u nas wiecej niz facetow i nie starczy babków :/ weźcie, to jest głupie. Ja nie bede ządną gupia baba z big bradera, ja chce być głupią Wierzbą z big bradera i tyle =).
ajeczka11 - Pon 28 Lut, 2005 10:36
Temat postu:
Ja też może sie postaram...Narazie jstem chora i leże w tych waszych niewygodnych łóżeczkach:/Własnie zrobiłam sobie jajeczniczkę...Wydaje mi sie że te wasze jajka jakieś takie niedobre...Aha mówiłam Wam juz ze jestem Karolinką??:-)
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 10:41
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
Ja też może sie postaram...Narazie jstem chora i leże w tych waszych niewygodnych łóżeczkach:/Własnie zrobiłam sobie jajeczniczkę...Wydaje mi sie że te wasze jajka jakieś takie niedobre...Aha mówiłam Wam juz ze jestem Karolinką??:-)

Skąd ty jajka wziełaś?! Przekupiłaś kury?!
Aaa gdzie masz Karolciu grzesia? Razz

Cytat:
A co do chleba... może ktoś na nim usiadł, pierdnął sobie, no i zzieleniało?

... i tym oto sposobem nie zjem dzisiaj w domu wielkiego brata sniadanka. ;P
ajeczka11 - Pon 28 Lut, 2005 10:48
Temat postu:
[quote="Gabrielen"]Aaa gdzie masz Karolciu grzesia? Razz
Nie wiem zginą mi gdzieś...Musze przemyślieć decyzję czy odejś za nim czy raczej zostaćbiggrin
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 11:37
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
Aaa gdzie masz Karolciu grzesia? Razz

Nie wiem zginą mi gdzieś...Musze przemyślieć decyzję czy odejś za nim czy raczej zostaćbiggrin

Istnieje duze prawdopodobienstwo, ze go Gulczas zakopal w ziemi jak szukal czegos tam Razz warto poszukac biggrin
ale pytam sie - skad do licha masz jajka?! kury przekupilas?!
ajeczka11 - Pon 28 Lut, 2005 12:51
Temat postu:
Aha jajka!

Schowała się w komórce i tam była sobie jedna kurka...I specjalnie dla mnie zniosła takie śliczne 2 jajeczka!!

Gulczas gdzie jesteś??? Zabij zabije Cię ! Mojego Grzesia zakopać!!!!!!!Ja mozesz być taki okrótny!
A tu Cię mam jesteś zazdrosny!! Żałosne...Ale prawdziwe!
Nikita - Pon 28 Lut, 2005 14:15
Temat postu:
Agnieszka napisał/a:
<wstaje,zaglada dolodowki... > e czyzbym widziala tylko saszetke ketchupu i ogorki kiszone ? a gdzie dżem?


Trzeba było mówić wczesniej !!!! <rotfl> Wczoraj kupiłam ketchup, kiełbachę, szyneczkę, serek topiony, serek żółty, serek biały, dżemik, ogórki, pomidorki...A tu proszę....Dzisiaj pusta lodóweczka ! Wszystko zeżarliście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz Łakomczuszki moje Mr. Green Aż się po fotelach przewraca ! Eh... Very Happy Dzisiaj i tak znów muszę pójść na zakupy Wink CZY KTOŚ ZAMAWIA COSIK SPECJALNEGO ? Mr. Green Zawsze do usług ! Very Happy

Do Wielkiej Siostry i Wielkiego Brata :

Ekhm...Mamy wybierać sobie pseudonimy z I edycji Big Brothera ?
Ciekawe jak...Przecież użytkowników w DBB jest 20, a w I edycji było 13 uczestników Exclamation
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 14:25
Temat postu:
Aren jacuzzi czeka obiecałeś =)... ja jestem osobą poważną, odpowiedzialną i wrażliwą przynajmniej według mojej babki z anglika <lol> więc wasze domowe sprawy sercowe mozecie do mnie zgłaszać, bedę ciocią z ramieniem do wypłakiwania się, ze ktoś was nie kocha i że wasza przyjaciółka odpadła =)
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 14:41
Temat postu:
Och.... ja zawsze ostatni Razz to jest od nie dawna o wy tu juz tyle rozmów.... ok Razz No więc Nazywam się Aren, pan Aren, i nie mów do mnie.... baby Smile
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 14:44
Temat postu:
Dobra, idziemy do jacuzzi Cool <idzie po butelkę szampana, dwa kieliszki i bukiet róż> no więc nennarusio czekam z kwiatami Smile
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 14:49
Temat postu:
Dzieci w dolnym rogu ukazuje się czerwony znaczek =), a więc nynu do łóżeczek, bo to nie program dla was, przynajmniej dzisiejszy odcinek
<Nenar bierze kwiaty i łądnie się uśmiecha... wchodząc do jacuzzi> Nie musisz długo czekać
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 15:19
Temat postu:
a ja ide was podglądac!! Razz
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 15:21
Temat postu:
Nie możesz Razz miliony telewidzów moga, ale ty nie Twisted Evil a po za tym gdzie mi Aren zwiał?
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 15:50
Temat postu:
<BU!!!!! wylatuje z wody> dobra już jestem, ładne kwiatuszki? zakupiłem je specjalnie dla ciebie
Kinga - Pon 28 Lut, 2005 15:56
Temat postu:
Aren napisał/a:
ładne kwiatuszki? zakupiłem je specjalnie dla ciebie



E ty ... z tymi kwiatkami to nie piernicz ... widzialam :p jak o 5 rano zrywałeś je w ogrodku ! RazzP <lol>
A jak cos to przeprowadzimy im (kwiatkom) test DNA Razz i sie wszystko wyjasni biggrin
Inversja - Pon 28 Lut, 2005 15:59
Temat postu:
Skoro tak lubicie kwiaty mam do was zadanie specjalne.
W spiżarni znajdują się nasiona roślin tzn. kwiatów oraz wszystkie potrzene rzeczy do sadzenia. Macie cały dzień na zasianie.

Powodzenia
Chesterka I Aragorn

Himitsu.Wiemy że Piotr Lato umiał grać na gitarze.A ty masz jego nick więc w spiżarni czeka na ciebie gitara.
Kinga - Pon 28 Lut, 2005 16:01
Temat postu:
< wchodzi do spizarni widząc te ogromne szpadle i kg worki z nasionami lkrzyczy>
OMG !
A co to ? Razz dla mutantow chyba narzedzia :p
A tymi nasionami to bys Polske całą obsiał Razz
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 16:02
Temat postu:
Łuuuhuuu, fajne zadanko... bierzemy sie do roboty!!!! Cool
Tak zasadzimy, coby nie było wiadomo, gdzie truposza trzymamy Twisted Evil. (Łapa - a nie mówiłem, że będzie trup?? Twisted Evil)

<kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu><kopu>
<sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju><sieju>
Cool
Kinga - Pon 28 Lut, 2005 16:03
Temat postu:
Mhmm ... Ta Himi Razz ladnie Ci idzie :p

< kopu kopu kwiatku sadzu Razz >
ajeczka11 - Pon 28 Lut, 2005 16:19
Temat postu:
Skopała jeden kwiatuszek i więcej nie mam zamiaru! Paznokieć mi sie przez Was złamał!!!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Inversja - Pon 28 Lut, 2005 16:21
Temat postu:
Ajeczko.
Za nie wykonanie zadania wiesz o grozi??
Więc prosze ładnie do ogródka. A pazni=okciem zajmiesz się jak skopiesz conajmniej 25 kwiatków.
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 16:39
Temat postu:
bleeeh wywalcie mnie z domu nie chce mi sie nic robic =="
Inversja - Pon 28 Lut, 2005 16:41
Temat postu:
bawić się nie umiecie?? przeciez to tylko zabawa!! wlozcie w to trochę serca!!
ajeczka11 - Pon 28 Lut, 2005 16:43
Temat postu:
Manuelko przecież my Cię tak lubimy Tongue Nie popełniaj takiego błędu jak ja...Odeszłam za Grzesiem Crying or Very sad (narazie jeszczenie:) )

Oki Wielki Bracie ide do tego skopanego ogródka:)
(kopu) (kopu) (kopu) (kopu) (kopu) (kopu)

AŁŁŁŁŁŁA znowu paznokieć!!!

Musze sobie zrobić obiadek...
(tup) (tup) (tup)
Pusta lodówka nie..................!!!!!!!!!!!!
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 16:45
Temat postu:
ne kce,ne kce Razz
Wielka Łapa - Pon 28 Lut, 2005 17:59
Temat postu:
Dementuję, że zakopałem Grzegorza Mielca w ogrodzie! Evil or Very Mad
Może wpadł do studni, zapewnie ktoś mu pomógł tam wpaść (napewno nie ja). Nie martwicie się, być może zasnął w kurniku, bo słyszałem głośne chrapanie... pewnie on. Ale w studi też słychać było echo, więc poczekamy - zobaczymy. Smile

Co do zakupów. Lepiej nie wychodźcie przez dach, bo was Wielki Brat wypie... wyrzuci! Evil or Very Mad Taka mała dygresja, żeby nie było, że kamer pierwszego dnia nie włączyli. Wink Myślę, że powinniśmy spisać listę potrzebnych nam artykułów spożywczych, zostawić ją w pokoju zwierzeń, a Wielki Brat powinien zostawić żarcie w spiżarni.

Kurczaki proponuje nakarmić zepsutym jedzeniem... na to idealnie się przyda. Aha, potem nie narzekać na wątpliwą "jakość" jajek.

Aha, przy okazji sadzenia nasion spróbuje wbijać łopatę głębiej - może trafię na ropę.

Piotrze Lato, myślę że nieboszczyka należy:

A. Wypchać go słomą z kurnika i uczynić maskotką BBDO.

B. Zabawić się w doktora Frankensteina i ożywić denata.


Wybór oddaje wam, drodzy mieszkańcy.
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 18:11
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
kradziejka napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:

pozdrawiam cała swoja rodizne przyjaciół i wszystkich moich kochanych panów :*


przepraszam bardzo dziecko nie pozdrawiaj mnie na wizji
czy ty wiesz co sobie sąsiadki o mnie pomyślą??? czy to nie dbasz o reputacje własnej matki??? wiesz jakie plotki one puszczą? wstyd!! jeżeli przegrasz w pierwszym tygodniu to cie wydziedzicze!!!

z poważaniem Pani Wierzba

Cool Cool Cool



no sory jak można być kimś z big brothera to chyba można być rodzicem kogoś z big brothera?Wink miło mi pani wierzba jestem:D

ajeczko kochanie ty nie bądź karoliną ona jest taka głupia że sie w głowie nie mieści a przypomniało mi sie jak ona z prawdziwego big brothera odpadła to dość duża ilość moich znajomych poszła na starówke pikietować że sie wreszcie kompromitacja skończyłaSmile
ajeczka11 - Pon 28 Lut, 2005 18:12
Temat postu:
Co za szczeście ,ze nie zakopałaś Grzesia bo byłoby juz po tobie!!!

Aha i Grzesiowi ktoś dał środek nassen podejrzewam o to MONIKĘ! Moze być zazdrosna:/
Biedaczek...No ale najważniejsze ze teraz jestem koło niego:)))

Co do karmienia kur...Już nigdy nie zrobię sobie jajecznicy z tych bigbrotherowskich kur!
Zauważyła że ro źle wpływa na moją cerę! Cool

Dobrze że wzięłam zapas tipsów i teraz mogę sobie przykleić n moje biedne zniszczone paznokietki po dzisiejszej harówe:( Jak tylko opuszczę program pujde do maniciurzystki Wink

Cio proponujecie na kolację???
Idda - Pon 28 Lut, 2005 18:46
Temat postu:
<kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu kopu> mam już 25 dołków ^^ Teraz tylko zasaaadzić biggrin

<sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu sadu > biggrin No,to wszystko...teraz możecie obejrzeć efekt Cool
Inversja - Pon 28 Lut, 2005 19:08
Temat postu:
Wieli Brat jest dumny. Ładnie wykonana praca. Jutro czeka was jeszcze więcej pracy. Ajeczko nie ubolewaj tak nad tymi paznokciami. Zakładam nowy temat. Pokój Zwiezeń. Tam będziecie zamieszczać czego wam jest najbardziej potrzeba. P.s Wybieżcie szefa grupy z którym będe mógł się kontaktować.
Wielka Łapa - Pon 28 Lut, 2005 19:13
Temat postu:
Przypominam, że trup którego odkopał Himitsu (Piotr Lato) zaczyna się psuć, a wy macie takie przyziemne sprawy! Pomyślcie, co z nim mamy zrobić, bo inaczej...

podam go na kolację! Twisted Evil




Żartuję...
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 19:20
Temat postu:
Wielka Łapa napisał/a:
Przypominam, że trup którego odkopał Himitsu (Piotr Lato) zaczyna się psuć, a wy macie takie przyziemne sprawy! Pomyślcie, co z nim mamy zrobić, bo inaczej...

podam go na kolację! Twisted Evil

z kolacją niezły pomysł - zapas gulaszu na kilka dni... można go wypchać, o!


Cytat:
Aha i Grzesiowi ktoś dał środek nassen podejrzewam o to MONIKĘ! Moze być zazdrosna:/

Prawda jest taka, że owszem leciałam na niego, ale przxeszło mi, jak zobaczyłam, że goli nogi........ swoja droga mozecie zatanczyc razem tango na pniaku, bo widzialam, ze takowy w ogrodku stoi Smile
Wielka Łapa - Pon 28 Lut, 2005 19:37
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
(...) jak zobaczyłam, że goli nogi........ swoja droga mozecie zatanczyc razem tango na pniaku, bo widzialam, ze takowy w ogrodku stoi Smile


A przepraszam, co widzisz złego w goleniu nóg?
Nikita - Pon 28 Lut, 2005 19:53
Temat postu:
Widocznie niezauważyli :

Do Wielkiej Siostry i Wielkiego Brata :

Ekhm...Mamy wybierać sobie pseudonimy z I edycji Big Brothera ?
Ciekawe jak...Przecież użytkowników w DBB jest 20, a w I edycji było 13 uczestników [/quote]
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 20:21
Temat postu:
Ludziska może zrobimy sobie jakąś niewielką imprezke? Razz A może jakiś fajny men pójdzie ze mna do jacuzzi :> ?
Kinga - Pon 28 Lut, 2005 20:23
Temat postu:
A czemu pani zawariowana jedenastka ma za pseudonim panią Alice Walczak Wink
Skoro ja ją mialam wczesniej ?
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 20:29
Temat postu:
<<No to Elfka zmęczona po kopaniu ogródka>>, bo przeca tam byłam =) tylko, ze nie miałam jak być na forum ^-^<<wskakuje do jacuzzi znowu i czeka na Arena, bo się minęli ostatnio, a Elfka ma coś obiecane =)>>
PS. Ładne kwiatki
PSS. Jedenastka Arena nie oddam, w tej edycji to my okupujemy jacuzzi chyba, ze nam się znudzi biggrin
Mała - Pon 28 Lut, 2005 20:34
Temat postu:
Natalka stwierdza, że trzeba jakąś afere i rozrube zrobić. To idzie do jaccuzi do elki i arena i wpieprza się im na trójkąt.
Natalka lubi trójkąty.
yeah
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 20:48
Temat postu:
A Natalka ma 15 latek? Kurcze Arena się nie zapytałam... niech się ktos z nim skontaktuje, bo tu będzie ciekawie z tym trójkątem biggrin
Elfka właśnie się zastanawia czy chce dziewczynkę =)
Inversja - Pon 28 Lut, 2005 20:49
Temat postu:
Wazne Ogłoszenie!!
Wielki bart zauważył że nie wsyscy zrobili sobie podpis oraz nie wszyscy wybrali sobie nicki. Dlatego też ogłaszam liste dopuszczonych nicków z drugiej educji BB jeśli do jutra nie zostanie to wykonane dostaniecie zadanie karne i nie dostaniecie od wielkiego brata papieru toaletowego następnym razem!!

Nicki
Arrow Agnieszka Frykowska-Gabrielen
Arrow Agnieszka Lorek
Arrow Barbara Knap
Arrow Jurek Kulicki
Arrow Irek Grzegorczyk
Arrow Wojtek Witczak
Arrow Arek


P.s Kobiety mogą brać nicki męskie a mężczyźni nicki źeńskie.
Zwariowana_Jedenastko jest na ciebie skarga. Prosze wybrać sobie inny nick bo ten już ma Kinga a jeśłi nie wielki brat wybierze ci nick i dostaniesz zad karne!!
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 20:52
Temat postu:
A można z 3 edycji? Ja chce być Barbie =( bo ona jest z BB
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 20:54
Temat postu:
Wielka Łapa napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
(...) jak zobaczyłam, że goli nogi........ swoja droga mozecie zatanczyc razem tango na pniaku, bo widzialam, ze takowy w ogrodku stoi Smile


A przepraszam, co widzisz złego w goleniu nóg?


no wiesz to zdeka mało meskie. Razz osobiscie wole... 'owlosionych' mezczyzn. <lol2>

JESTEM FRYTKĄ!!!
panienka_wierzba - Pon 28 Lut, 2005 21:01
Temat postu:
eeeej no teeen wybierzcie mi jakies inne, ja nie chce z big bradera =p łeeee
no dobra niech, ten facet główny (tak Ty wielkib racie) wybierze mi jakis fajny nick i da mi jakies zadanie karne...

< Wierzba po męczącym dniu (w którym nic nie robiła zresztą =p) kładzie się na łózku w jakiejs tam pidzamce (taaaaaaak w pidzamie od Nenar =] błękitna w misiaczki ^_________^) i czeka aż ktoś przyjdzie bo tez ochote ma na co nieco =p >
Chesterka - Pon 28 Lut, 2005 21:07
Temat postu:
Uwaga, Uwaga!!!


Nastąpiła drobna zamiana uczestników! AmazonkAA zrezygnowała z programu, więc na jej miejsce wchodzi Moróweczka!!! Przyjmijcie ją ciepło i przyjaźnie!

Inversja - Pon 28 Lut, 2005 21:10
Temat postu:
Wierzbo możesz być kim chcesz ale musisz wyczyścić WC-ta.
Kinga - Pon 28 Lut, 2005 21:11
Temat postu:
Aaaa ... to ja wyczyszcze drugiego Razz i bede soba Razz moge moge ??
panienka_wierzba - Pon 28 Lut, 2005 21:27
Temat postu:
< wchodzi do toalety po czym szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szorujeszoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje szoruje.. i szoruje.. aż wreszcie kończy > uuuuuf - -"
skończyłam

< po czym idzie pod prysznic : > mrrrr >
Kinga - Pon 28 Lut, 2005 21:29
Temat postu:
W tym samym czasie /me kończy szorowanie drugiego wuceta Razz

I tez chce isc pod przysznic ale oczywiscie wszytskie zajete Razz

< dobija sie > Aaaaj szybciej tam RazzP biggrin
panienka_wierzba - Pon 28 Lut, 2005 21:30
Temat postu:
< wychodzi spod prysznica... > aaaaaa gdzie jest mój ręcznik < biegnie nago do pokoju, po czym ubiera się w cokolwiek a nastepnie kladie się spać >
dobranoc kochani :* do jutra
Kinga - Pon 28 Lut, 2005 21:31
Temat postu:
< wchodzi pod prysznic > nareszcie Razz
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 21:42
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
(taaaaaaak w pidzamie od Nenar =] błękitna w misiaczki ^_________^)

Ona mi zawędziła pidżamkę (porno^^), ona mi znów zawędziła pidżamkę (kiedyś to było konieczne) Nenar bolą już oczka, Arena nie ma, a Mała dzieczeje tak, ze strach się bać, więc lepiej uciekać z jacuzzi. Nenar wskakuje pod kołderkę dają buzi pluszowemu łosowi, który stoi przy jej głowie, mówi dobranoc a i tak jeszcze pewnie nie zaśnie

PS. To mogę być Barbie? Bo to tak ciekawie brzmi =)
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 08:51
Temat postu:
Ta noc była straszzzzzzzna! Grzesio ciągle marudził że go plecki bolą i brzuch bo w tym kurniku to chodziły po nim kury podobno:/
Co proponujecie na śniadanie bo jestem głodna...A co do moich paznokci Wielki Bracie tjuz lepiej Wink Ale Grzesio mówi że jest na Ciebie wściekly,bo mnie tak zrójnowałeś w ogródku:( Widzisz jaki z nigo dzentelmen?


PS.Kto jest Grzesiem z tych naszych uczestników?
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 09:50
Temat postu:
zjedzmy sobie... tego trupa. Bo go chyba jednak nie wypchano ? eh no, głodna jestem. :-/
Wielki Bracie - kiedy kolejne zadanie? ;>
Gulczas - to co w końcu z tym trupem? RazzP
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 12:36
Temat postu:
Dobra, zjedzmy go Twisted Evil <idzie po tępą,zardzewiałą piłkę do metalu> no to kto chce ozorek? Razz
Iśka - Wto 01 Mar, 2005 13:41
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
zjedzmy sobie... tego trupa. Bo go chyba jednak nie wypchano ? eh no, głodna jestem. :-/
Wielki Bracie - kiedy kolejne zadanie? ;>
Gulczas - to co w końcu z tym trupem? RazzP

Co tam zadanie... ja chceee jeść!
<skanduje 'ja chce jesc, ja chce jesc'>
<po czym siada na krzesle przy stole z widelcem w ręce gotowa udźgnąć każdego kto się do niej zanadto zblizy ;P>
Ale tu łóżka niewygodnee...
Ej Elfka moge Ci pożyczyć swoją, taką samą jak Ci ukradła Wierzba, tylko że beeżową ;D Bo mam jeszcze rozowa, ale roz jest moj ;P

Edit: ej no... bez kitu, az taka głodna to nie jestem... trupa nie bede jesc... to (zauważcie tą grę słów Razz) NIESMACZNE! Rolling Eyes
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 13:48
Temat postu:
No to czy ktoś moe odpowiedzieć na moje skromne pytanko:
KTO W BBDO JEST GRZESIEM???

Laughing Cool Laughing
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 15:47
Temat postu:
nie wiem kto jest Grzesiem ale ja chce już jeść! Twisted Evil Rzeczywiście to troche nie smaczne ale co tam... Razz Ej, patrzcie ma Snickers,a ® w kieszeni! <jupi> dobra, nie będe taki ham/cham Razz podziele się <bierze i kroi Snickers,a ® na 30 części, czyli kazdy ma po dwie kruszki Razz>
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 15:52
Temat postu:
Wielka Łapa napisał/a:
Przypominam, że trup którego odkopał Himitsu (Piotr Lato) zaczyna się psuć, a wy macie takie przyziemne sprawy! Pomyślcie, co z nim mamy zrobić, bo inaczej...

podam go na kolację! Twisted Evil




Żartuję...

Ja wiem!!!!!! Ja wiem!!!!!! Ja wiem, co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!
ODDAMY GO HAGENSOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted Evil
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 16:08
Temat postu:
Nuda.......... Nuda............. Nud..... Nu....... Nu.... ............ WIEM! Very Happy Może zrobimy sobie karaoke night club show Very Happy
Chesterka - Wto 01 Mar, 2005 16:17
Temat postu:
Nie narzekać, że jesteście głodni!!! Aren nie dał wam tej jajecznicy? Przeież nią można by było wykarmić wszystkich bohaterów mangi i anime razem wziętych!!!

Ajeczko, to nie sanatorium, z actimelem się pożegnaj na czas programu!

Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 16:20
Temat postu:
Embarassed Owłasnie maiłem wam dac jajecznice... troche ochłodła ale zaraz odgrzeje Razz Ale nie mo.żecie być znowu aż tak głodni, przecież wrąbaliscie już Snickers,a ® ;> Podano do stołu! jedzcie!
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 16:22
Temat postu:
< wygląda zza pleców Arena > OMG taka skurupka w jajecznicy .. ! ja bym chciala powiedziec ze jajecznice sie robi bez skorupek Razz
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 16:24
Temat postu:
To nie skorupka.... Razz Przypomniałem sobie ze obcianałem poznokcie nad garnkiem.... RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz SMACZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 16:28
Temat postu:
DObrze ze akurat ja duzo jesc nie musze Razz tak wiec ... < wyjmuje z kieszeni chlebek zbozowy > dzis rezygnuje z obiadu i kolacji i tej Twojej jajecznicy tez Razz
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 16:30
Temat postu:
Heh, kruca bomba, niech nam dadzą jeszcze ze dwa-trzy strusie jaja i mamy żarcia do końca edycji Cool.
Dobra, a ja idę sobie troszku w jacuzzi poleżeć, bom zmęczony... mam nadzieję że nie będzie zajęte :].
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 16:33
Temat postu:
Bo się obraże ;> Dobra, to był żart Razz tam są kawałki skorupek, Kinga wygadała.... ;>
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 16:34
Temat postu:
< wskakuje na Himiego > a jaaaa ? < robi slodkie oczka >
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 16:35
Temat postu:
Gdzie się tu wpychasz! Obecnie ja i Grzegorz jesteśmy w tym milutkim miejscu<cmok>* i nie przeszkadzan nam<cmok> bo właśnie rozmawiamy o naszym związku! <cmoK>




<cmok>= całus dla grzesia=]
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 16:37
Temat postu:
Wszyscy mają jakieś romanse a ja nie.,. ja tez cce! Cool Tylko z kim?!
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 16:40
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
Gdzie się tu wpychasz! Obecnie ja i Grzegorz jesteśmy w tym milutkim miejscu<cmok>* i nie przeszkadzan nam<cmok> bo właśnie rozmawiamy o naszym związku! <cmoK>

Błeh, a co mnie obchodzą jakieś Wasze dziecinne i niepoważne zauroczenia?? Twisted Evil Nawet Was nie słucham Razz. Po co mam sobie uszy męczyć Laughing.

Kinga napisał/a:
< wskakuje na Himiego > a jaaaa ? < robi slodkie oczka >

Na?? O_o Khem... no cóż...
Ale co tam, przecież miejsca jest sporo :]. Pogawędzimy sobie troszkę Smile.
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 16:41
Temat postu:
Aren napisał/a:
Wszyscy mają jakieś romanse a ja nie.,. ja tez cce! Cool Tylko z kim?!

Aren kim jesteś?(chodzi o imę uczestnika)

Hmmm...Ala ma juz chłopaka po za...moze frycia albo Manuela (hehe...!) zostaje jeszcze gosia i Barbie!!
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 16:47
Temat postu:
A wiesz że ja nawet nie wiem? ;> a nie można być sobą? =(
panienka_wierzba - Wto 01 Mar, 2005 17:16
Temat postu:
a ja bede tez mieć tego jak mu tam, romansa!! tak tak ale z kim hm...
ide po prośbe do Wielgiego brada =D
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 17:18
Temat postu:
Dobre!!!!! : D Też idę!
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 17:35
Temat postu:
Wielki Bracie, prosze o wlaczenie mi Guano Apes Cool
swoja droga zastanawiam sie, co sie stalo z moim zelem pod prysznic O_o czy ktos byl az tak glodny, ze go... pochłonął? Razz
Inversja - Wto 01 Mar, 2005 17:44
Temat postu:
Uwaga!! Ogłaszam rozpoczęcie zadanie numer 3!!

Każdy wymyśla imię dla swojej kury!!! Jutro każda kura ma być nazwana! Każdy znajduje jakiś szczegół w swojej kurze po którym ją rozpozna!

Chesterka i Aragorn
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 17:46
Temat postu:
Może i pochłona...
Wkońcu tutaj nas tak głodzą:/
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 17:56
Temat postu:
Jea, ale bojowe zadanie!!!!! Cool
Moja będzie ta z nastroszonymi piórami na głowie - Hermenegilda Cool.

Hm, a skoro Gabrielen prosiła o muzę, to ja też poproszę Wielkiego Brata o odrobinę rozrywki w postaci kilku piosenek któregoś z tych zespołów: BlutEngel, Terminal Choice, Therion, Epica, Nightwish, Mercenary, Diary of Dreams, Catamenia, Via Mistica bądź Rammstein. (Poprosiłbym jeszcze o Gambita, ale znalezienie ich płyty będzie niemożliwe nawet dla Wielkiego Brata. Cool)
ajeczka11 - Wto 01 Mar, 2005 18:01
Temat postu:
A ja jusz mam dla swojej kurki imię!

Kokocha! Będziej jej wszedzie peło i będzie bardzo gruba bo zawsze zbiera innym jedzenie hehe
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 18:20
Temat postu:
Moja sie zwie Izylda- to ta z czarnym "ogonkiem" Razz

P.S. czy ja jestem ślepa, czy nie było ZADANIA NUMBER 2 ? Confused
jeśli było, to mam nadzieje,że w spiżarni znajde jakies fajne okularki Very Happy
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 18:29
Temat postu:
<zastanawia sie> Hym Józefina ? ... Yyy ... Julka ? <lol>

A co do romansow :p ja z Himim nie romansuje Razz Himi to moj brat przeciez RazzP
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 18:58
Temat postu:
A moja kura ma na imię Zdzisiu =]
PS. mi nie wolno romansować dostałam zakaz Wierzba wie od kogo biggrin
PS. chętnie przyjmę pidżamkę (porno)
Wielka Łapa - Wto 01 Mar, 2005 19:09
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:

Wielka Łapa napisał/a:

Gabrielen napisał/a:

(...) jak zobaczyłam, że goli nogi........ swoja droga mozecie zatanczyc razem tango na pniaku, bo widzialam, ze takowy w ogrodku stoi



A przepraszam, co widzisz złego w goleniu nóg?



no wiesz to zdeka mało meskie. osobiscie wole... 'owlosionych' mezczyzn. <lol2>


A to rozumiem... i czeszę się. Cool


Himitsu napisał/a:
Wielka Łapa napisał/a:
Przypominam, że trup którego odkopał Himitsu (Piotr Lato) zaczyna się psuć, a wy macie takie przyziemne sprawy! Pomyślcie, co z nim mamy zrobić, bo inaczej...

podam go na kolację! Twisted Evil




Żartuję...

Ja wiem!!!!!! Ja wiem!!!!!! Ja wiem, co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!
ODDAMY GO HAGENSOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted Evil


Dobry pomysł, ale jest jeden mały kruczek prawny. WYMAGANA JEST ZGODA SAMEGO DENATA. Bo inaczej ci od Hagensa pomyślą, że my to jakaś rosyjska mafia od zwłok jesteśmy i Stalina spod Kremla odkopaliśmy.

Jeśli naprawdę jesteście zdesperowani to... wyjmiemy wnętrzności i zrobimy gulasz po węgiersku. Gdzie Klaudiusz, ku**a mać?! A ciało wypchamy słomą z kurnika. Ja zamawiam porcję z móżdżkiem! Twisted Evil Twisted Evil
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 19:24
Temat postu:
Łapa - i dobrze, niech tak myślą Twisted Evil. Za "Stalina" więcej dostaniemy kasy Twisted Evil.

PS. A wiecie, że Klaudiusz Sevkovic pochodzi z moich okolic?? Cool W moim mieście się chyba urodził, potem się przeprowadził do sąsiedniego Chorzowa... a może na odwrót Razz.
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 19:32
Temat postu:
A moja kura to będzie: Panna Dipsi (od Teletubisiów Razz) to taka z malutkim pyszczkiem Razz
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 19:36
Temat postu:
dorota93 napisał/a:
A moja kura to będzie: Panna Dipsi (od Teletubisiów Razz) to taka z malutkim pyszczkiem Razz

Z teletubisiów?? To fajnie - zjemy ją jako pierwszą, coby nam później życia nie obrzydzała Cool.
Wielka Łapa - Wto 01 Mar, 2005 19:41
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Łapa - i dobrze, niech tak myślą Twisted Evil. Za "Stalina" więcej dostaniemy kasy Twisted Evil.


Potrzebna jest zgoda Wielkiego Brata lub Sołtysika, czy zechce wysłać trupa do Hagensa. A jak nam nie zapłacą???

Moja kura - będzie się zwać Delirka, dlatego że ma limy pod gałami i chodzi jak naj***na.
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 19:43
Temat postu:
Łapa - jeśli nam nie zapłacą, to Hagens sam siebie spreparuje Twisted Evil.
panienka_wierzba - Wto 01 Mar, 2005 19:44
Temat postu:
moja sie bedzie nazywać Hahaczyk =D
hahaha ^^i moja jest kogutem ^^ bwahahaha
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 19:47
Temat postu:
A nie lepiej Hahahaczyk?
Iśka - Wto 01 Mar, 2005 19:54
Temat postu:
Moja kura... hymm...
Dori... ahaha... ale angielskie imie xP
No wiecie... moj kurczaczek jest niezmiernie charakterystyczny... a to dlatego, ze jest caly bialy i ma zolty dziobek (no tak tak... jest krzyzowka kury z kaczorem xP). Mogę nawet wstawis portret ^^
Ta-dam:

Ktoś poznaje? ;P
Co do piżamy to masz Elfciu, zawsze sluze pomoca <wrecza beezową pidzamke porno>
Boshe... taka jestem glodna, ze zaraz chyba pozre tego kaczko-kurczaka... =='

Coś tu tak mało kolorowo... <Idzie zerwać kwiatki jeszcze niedawno zasadzone i wsadza do wazonu> ... No! Teraz ładniej ;P

A kto poromansuje z Agnieszką Lorek [khemm... khemm... czyt ze mną ;P] ... Boshe, pierwszy raz slysze to nazwisko XD
panienka_wierzba - Wto 01 Mar, 2005 19:57
Temat postu:
no to neich bedzie hahahaczyk Wink
przechrzciłam swojego koguta =D..
< idzie do kuchni, bierze gruszki, pomarańcze, jabłka. Lody zrobione poprzedniego dnia i robi sałatke owocow lodową > =]
Wielka Łapa - Wto 01 Mar, 2005 20:07
Temat postu:
Dobra Himitsu zapakuj go w worek na śmieci. Zaczekajmy na decyzję Wielkiego Brata, czy pozwoli wysłać go do grabarza - artysty- stolarza. (Aha, Wielki Bracie dzięki za węgiel i papierowe torby. Razz)

A teraz wskoczę do jakuzy i trochę odpocznę po tej ciężkiej pracy przy kopaniu studni i zasadzeniu kwiatów (cudne pelargonie Smile Smile Smile ). Ropy nie znalazłem, ale ten nieboszczyk może być warty krocie. Cool Twisted Evil
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 20:14
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
dorota93 napisał/a:
A moja kura to będzie: Panna Dipsi (od Teletubisiów Razz) to taka z malutkim pyszczkiem Razz

Z teletubisiów?? To fajnie - zjemy ją jako pierwszą, coby nam później życia nie obrzydzała Cool.

Oj, będzie dopry obiadek. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Moja to Gumochłom, ma kropke przy dupie taką... biało-siną. Mr. Green

Wielki, mógłbyś nas nie katować co rano disco polem, tylko jakąś normalną muzyką... Wink
Chesterka - Wto 01 Mar, 2005 20:15
Temat postu:
Oto co macie zrobić z trupem:

Przywiążcie go do pala i rozłóżcie wokół suche patyki (koniecznie na dworzu!!! Razz ). Stańcie wszyscy wokoło i niech Łapa go podpali. Tańczcie wokół ogniska i pieczcie kiełbaski które czekają na was w spiżarni!

Buahahahahahaha (złowieszczy śmiech)

Chesterka W. i Aragorn S.
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 20:17
Temat postu:
Yy ... to ja ide zrobic kurce Józi kitke ładną Razz a wy sobie kielbaski pieczcie Razz
< głaszce kurke >
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 20:17
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Oto co macie zrobić z trupem:

Przywiążcie go do pala i rozłóżcie wokół suche patyki (koniecznie na dworzu!!! Razz ). Stańcie wszyscy wokoło i niech Łapa go podpali. Tańczcie wokół ogniska i pieczcie kiełbaski które czekają na was w spiżarni!

Buahahahahahaha (złowieszczy śmiech)

Chesterka W. i Aragorn S.

Ale... to jest sposób na wywołanie deszczu. :-/ d-u-p-a, żarcie jest, kiebłaski są, to i można jakąś kurę spalić i full wypas biggrinbiggrinbiggrin
too kiedy go hm... spalimy? :>
[a już miałam smaka... Sad]
panienka_wierzba - Wto 01 Mar, 2005 20:20
Temat postu:
ja protestuje!
nie będe jeśc kiełbasek
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 20:20
Temat postu:
< bierze niebieską i srebrną farbe do wlosów i łądnei farbuje piorka kurce Józi >

< z łazienki słychać : KOOooooOOKokkKkOOdaak KKOOOO !!! Koo ... >
Wielka Łapa - Wto 01 Mar, 2005 20:23
Temat postu:
No to c**j! Miała być kasa po tąd (Gulczas wyjmuje rekę z wody i wskazuje na czoło.)
Piotrze Lato, zgadzasz się na ognisko z truposza?
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 20:25
Temat postu:
Kinga napisał/a:
< bierze niebieską i srebrną farbe do wlosów i łądnei farbuje piorka kurce Józi >

< z łazienki słychać : KOOooooOOKokkKkOOdaak KKOOOO !!! Koo ... >

oł maj, bidna kurka... Wink
ej, jest tu jakiś em... kogut? ;>
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 20:27
Temat postu:
< siedzi w lazience stawiajac kurce piorka na czubku > Łoo no Józia niezly punk z Ciebie Razz
panienka_wierzba - Wto 01 Mar, 2005 20:39
Temat postu:
strajk okupacyjny!!
< wypuszcza wode z jakuzzi po czym kładzie się w nim w ubraniu >
nie będę jadła kiełbasek Exclamation
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 20:41
Temat postu:
< podchodzi do jakuzzi z kurką Józią niebiesko srebrną z postawionymi piorkami na głowie >
Ja tez jesc nie bede Razz ... zresztą nie mam zamiaru w tym ognisku uczestniczyć

< kura > : KoooKokoko ( tłumaczenie: i ja tez )
Inversja - Wto 01 Mar, 2005 20:47
Temat postu:
Za nie uczestniczenie w ognisku grozi zadanie karne oraz zakaz wstępu do jacucuzzi.
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 20:48
Temat postu:
A jakie zadanie ?
Inversja - Wto 01 Mar, 2005 20:52
Temat postu:
Trudne do wykonania.
Wielka Łapa - Wto 01 Mar, 2005 20:57
Temat postu:
Ku**a! A miało być ku**a tak pięknie!
Idę spać... Himitsu wykopał trupa, więc niech on zadecyduje. I uprzedzam, że go poprę. Razz

DOBRANOC
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 20:57
Temat postu:
Napisz jakie biggrin moze wykonam Razz albo bede musiala na to ognisko isc Wink
panienka_wierzba - Wto 01 Mar, 2005 21:01
Temat postu:
ja moge brac udzial ale nie jem kiełbasek!!!
ja jestem wegetarianką =p wy niedobrzy =)
Kinga - Wto 01 Mar, 2005 21:03
Temat postu:
A ja mialam Józi tatuaż zrobic < pokazuje kure ktora robi w tym czasie : KOOOooKkKOooookokko ! > Nio Razz
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 21:06
Temat postu:
No dobra ja chce podpalać zapalniczkami, które ukradłam wielkiemu bratu biggrin
Zdzisiu właśnie próbuje latać, ale mu to nie wychodzi.. ja też nie chcę kiełbasek,a le mogę śpiewać Akurat
I proponuje imprezke Pidżamową, bo mam nową pidżamkę pornoi na czas programu
Idda - Wto 01 Mar, 2005 21:48
Temat postu:
Zgadzam z Wierzbą się! biggrin Nie będę jesć kielbach zrobionych z biednych zwierzątek! Ale w ognisku,jak widać,uczestniczyć muszę biggrin Kot idzie ze mną narąbąc drwa?? biggrin
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 21:50
Temat postu:
Wielka Łapa napisał/a:
No to c**j! Miała być kasa po tąd (Gulczas wyjmuje rekę z wody i wskazuje na czoło.)
Piotrze Lato, zgadzasz się na ognisko z truposza?

NIE!!! NO!!! NEIN!!! NON!!! NIET!!! IIE!!!!!!!!!
Ognisko może być, ale nie z naszego truposza!!!!!!!!!!!!!!!! Truposza wymieniamy na kasę!!!!!!!!!
A ja mam nowy pomysł!! Może nie sprzedamy go do preparatu, ale łódzkim lekarzom?? To jednak zależy od tego, kto da więcej kasy za ciało Cool. I dobrze by było szybko sprzedać, bo już zaczyna śmierdzieć Laughing.
Idda - Wto 01 Mar, 2005 22:37
Temat postu:
A,właśnie...zapomniałam o imieniu dla kurki.. biggrin więc...będzie ona miała na imię..Wybałuszk...a to ze względu na jej wieeelkie oczy biggrin
Anonymous - Wto 01 Mar, 2005 22:53
Temat postu:
Gulczas pewnie... on ciagle kanape wysiaduje ... biggrin a co do kurczakow to ja sobie biore tego najmniejzego oki? bedzie sie nazywał dziubdziek Mr. Green
Napastnik - Wto 01 Mar, 2005 23:01
Temat postu:
< Ruszam się z kanapy, na której siedzę prawdo podobnie od kilku dni i ide w kirunku ogniska >

A tą kure to nazwe Wichłacz.
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 08:21
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Wielka Łapa napisał/a:
No to c**j! Miała być kasa po tąd (Gulczas wyjmuje rekę z wody i wskazuje na czoło.)
Piotrze Lato, zgadzasz się na ognisko z truposza?

NIE!!! NO!!! NEIN!!! NON!!! NIET!!! IIE!!!!!!!!!
Ognisko może być, ale nie z naszego truposza!!!!!!!!!!!!!!!! Truposza wymieniamy na kasę!!!!!!!!!
A ja mam nowy pomysł!! Może nie sprzedamy go do preparatu, ale łódzkim lekarzom?? To jednak zależy od tego, kto da więcej kasy za ciało Cool. I dobrze by było szybko sprzedać, bo już zaczyna śmierdzieć Laughing.

To się z łaski swojej pospieszcie, bo ten fetor źle oddziaływuje na moją cerę... Confused
<woła Gumochłoma (Gumochłomkę? Wink to obojnak Razz) po czym zaczyna robić mu/jej warkoczyyyki>
ajeczka11 - Sro 02 Mar, 2005 10:00
Temat postu:
Wiecie co???Wstałm i patrze na moją Kokoszkę i i ona zniosła jako! O BOshe jakie to wzruszające Crying or Very sad Jeszcze wczoraj było dzeckiem!!! Jak ten czas leci....Razz
Chesterka - Sro 02 Mar, 2005 11:33
Temat postu:
Trupa macie w worku na śmieci zanieść do spiżarni!!! Pożegnajcie się z wizją o wielkiej kasie, BBDO zapewni mu powrót do ziemskiej głębiny!
ajeczka11 - Sro 02 Mar, 2005 11:42
Temat postu:
Bleffff!
Ja nie dotknę tego worka? Kto go tam włoży?
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 13:17
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Trupa macie w worku na śmieci zanieść do spiżarni!!! Pożegnajcie się z wizją o wielkiej kasie, BBDO zapewni mu powrót do ziemskiej głębiny!

TEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Twisted Evil
A ja przejrzałem Wielką Siostrę!! Twisted Evil Zabierze trupa i sama go sprzeda!! Oj nieładnie... trupa znaleźliśmy my i trup jest nasz, i to my za niego kasę dostaniemy, a nie kto inny. Evil or Very Mad
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 13:33
Temat postu:
Bunt się szerzy. Cool
Iśka - Sro 02 Mar, 2005 15:07
Temat postu:
No to co w końcu mamy zrobic z tym truposzem? Wielka siostra cos niezdecydowana... najpierw ognisko, a teraz ze mamy go wywlec do piwnicy czy gdzie xP

Ale z tym ogniskiem to dobry pomysł (byle bez trupów na stosie). Zrobilibysmy imprezke pidzamkowa wraz z ognikiem (a jak kts wegetarianin to se moze chlebech na chrupiaca podsmazyc ;P)... I byśmy se przynajmniej pospiewali! =)

<siada i czesze kokoszko-kaczkę... tak sie zastanawia czy nie zciagnac pmyslu od Kingi i tez nie pofarbowac kurki... ale moze tak na rozowo? Jeee... roz rls! XD >
KoooOoooKoo Koo ! <kurka gwałtownie protestuje>
<zmeczona uzeraniem sie z niegrzeczną kurką idzie sie odprezyc>

Ide do jacuzzi poki jeszcze moge (bo nie daj Boze padnie na mnie ze mam wywlec truposza w worku do piwnicy to bede musiala robic karne zadanie i pewnie jacuzzi tez mi zabiara Razz)
Inversja - Sro 02 Mar, 2005 15:24
Temat postu:
Skoro nasze prośby nie zostały wysłuchane to macie kare!!
Będziecie słuchać disco-polo a trup zostaje w chacie!! Prosze w pokoju zwierzeń nie pisać żeby Wielki Brat coś zrobił z tym trupem!

Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 15:54
Temat postu:
A moja kura będzie się nazywać jęczybuła Razz Bo ma bułę na głowie i ciągle coś tam ,mruczy, pod nosem Razz
Idda - Sro 02 Mar, 2005 16:04
Temat postu:
Wielki Bracie,bez urazy,ale myslisz,że mi to coś robi??Lubię zapach zwłok biggrin Buhehe XD A po drugie,to...Disco polo mi nie robi Razz
Wielka Łapa - Sro 02 Mar, 2005 16:05
Temat postu:
Ludzie!!! Shocked Ktoś przed chwilą wrzucił list przed dach! (Gulczas powoli otwiera kopertę, wachając, bo zaj***ło mu siarą, wreszcie wyjmuje list i czyta go):

Drodzy mieszkańcy Domu Bik Bradera (jak to się pisze?) Dzieci Onlajn,
natknąłem się przypadkiem na wasz program i Bogu dziękuję, że się natknąłem... hmmm... do rzeczy. Zerkając na ekran zauważyłem, że odkopaliście ciało, lecz tym ciałem po moich dłuższych oględzinach okazał się sam generał Jerzy Filip Czaszkobrody, który w roku 1587 lub w 1691, albo kiedyś tam, ale na pewno stoczył tu bitwę z wrogą armią Turków. Niestety poległ, ciała nigdy nie odnaleziono.
Mam 100% pewności i 200% nadzieji, że wy go macie w posiadaniu. Jest to "fant" bezcenny i jak najprędzej powinnien znaleźć się w Muzeum Narodowym, za to znalazcy Piotr Gulczas Gulczyński i Piotr Lato zostaną nagrodzeni w postaci wpisu do księgi Złotych Znalazów. A po wyjściu z programu Stowarzyszenie Archelogów Polskich wspomoże ich niezłą sumką, zostanie wypłacona w EURO, bo tak zadecydował Parlament Europejski w Starsburgu. Tuż po zakończeniu programu wszyscy mieszkańcy pojadą do Ciechocinka wyleczyć węch, nadwyrężony fetorem, który wydobywał się z psującego się ciała generała. Na dzień dzisiejszy (po dostaniu ciała generała) zafundujemy wam na jeden dzień masażystów, kosmetyczki, fryzjerów, którzy uczeszą i wyperfumują, czy tam wystylizują was na bóstwo. Ze względu, że imieniem zmarłego generała nazwano sklep AGD, sam prezes tego sklepu, ma zamiar w najbliższym tygodniu dostarczyć wam materiały na budowę sauny! Widzicie, posypało się wiele nagród, myślę, że przemyślicie wszystko na zimno i zwrócicie nieboszczyka nam, a nie Guntherowi von Hagensowi czy Łodzkiemu Pogotowiu.

Z wielkim poważaniem Alfred Solniczka - Zerwigrucha


No to pięknie! Zaniosę go do spiżarni. Teraz rola Wielkiego Brata jest w tym, żeby doręczyć go temu panu.
Zobaczcie jakie bajery dostaniemy, że go odkopaliśmy.... Jak widać denat jest "bezcenny". Twisted Evil
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 16:11
Temat postu:
bravo! Laughing
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 16:38
Temat postu:
Wielka Łapa napisał/a:
Drodzy mieszkańcy Domu Bik Bradera (jak to się pisze?) Dzieci Onlajn,
natknąłem się przypadkiem na wasz program i Bogu dziękuję, że się natknąłem... hmmm... do rzeczy. Zerkając na ekran zauważyłem, że odkopaliście ciało, lecz tym ciałem po moich dłuższych oględzinach okazał się sam generał Jerzy Filip Czaszkobrody, który w roku 1587 lub w 1691, albo kiedyś tam, ale na pewno stoczył tu bitwę z wrogą armią Turków. Niestety poległ, ciała nigdy nie odnaleziono.
Mam 100% pewności i 200% nadzieji, że wy go macie w posiadaniu. Jest to "fant" bezcenny i jak najprędzej powinnien znaleźć się w Muzeum Narodowym, za to znalazcy Piotr Gulczas Gulczyński i Piotr Lato zostaną nagrodzeni w postaci wpisu do księgi Złotych Znalazów. A po wyjściu z programu Stowarzyszenie Archelogów Polskich wspomoże ich niezłą sumką, zostanie wypłacona w EURO, bo tak zadecydował Parlament Europejski w Starsburgu. Tuż po zakończeniu programu wszyscy mieszkańcy pojadą do Ciechocinka wyleczyć węch, nadwyrężony fetorem, który wydobywał się z psującego się ciała generała. Na dzień dzisiejszy (po dostaniu ciała generała) zafundujemy wam na jeden dzień masażystów, kosmetyczki, fryzjerów, którzy uczeszą i wyperfumują, czy tam wystylizują was na bóstwo. Ze względu, że imieniem zmarłego generała nazwano sklep AGD, sam prezes tego sklepu, ma zamiar w najbliższym tygodniu dostarczyć wam materiały na budowę sauny! Widzicie, posypało się wiele nagród, myślę, że przemyślicie wszystko na zimno i zwrócicie nieboszczyka nam, a nie Guntherowi von Hagensowi czy Łodzkiemu Pogotowiu.

Z wielkim poważaniem Alfred Solniczka - Zerwigrucha
[/i]


No no!! Ja rozumiem myślenie abstrakcyjne, czy tam schizy, czy nawet autyzm, ale na takie coś, że to jakaś cenna osobistość (jak to zabrzmiało Cool), to bym w życiu nie wpadł Cool.
ajeczka11 - Sro 02 Mar, 2005 16:44
Temat postu:
nieźle:)


PS>Sam pisałeś ten list???biggrinD
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 16:51
Temat postu:
A co do masazysty to ja poproszę faceta... najlepiej z czarnymi długimi włoskami, o jak widze sprzeciwów nie ma =)
PS. Moja kura Zdzisiu jest siwa
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 18:42
Temat postu:
O a co to za ankieta tu w górze? I czy mamy się spowiadać z tego na kogo głosujemy?
Chesterka - Sro 02 Mar, 2005 18:48
Temat postu:
Poprostu głosujecie. Nie musicie uzasadniać, bo głosują także osoby z zewnątrz ;]
Wielka Łapa - Sro 02 Mar, 2005 18:58
Temat postu:
Łee! A nie lepiej by było gdybyśmy wyelimowali kogoś na PW. Później dwie osoby z najwiekszą liczbą głosów negatywnych (nominacji) wsiadają na ankietę i dopiero wtedy głosują widzowie?
Nikita - Sro 02 Mar, 2005 18:59
Temat postu:
Można głosować na siebie ? Otóz ja powinnam opuścić to forum. Powody:
- bywam tu raz-dwa razy na dzień, ale widzę, że to za mało, bo w ogole nie mogę się połapać co się dzieje w naszym domku Razz Ludzie, musicie tak dużo pisać ? Smile
- oprocz zmywania naczyn i robienia zakupów nie jestem wam tu potrzebna Wink
panienka_wierzba - Sro 02 Mar, 2005 19:01
Temat postu:
aże Wierzba dostała bonusa : > (aaaaaaa kocham Was wielka Siostro i wielki Bracie :* jejuu =])
< wchodzi do ogrodu z którego słyszała krzyki > aaaaa Paweł co Ty tu robisz ^^ < po czym rzuca się chłopakowi na szyję i przytula go mocno >
=) choć przedstawie Cie wszystkim w środku.. zresztą Ajeczke już znasz : / grrrr niedobra, a wiedziała że jesteś moim bonusem <cmok w policzek =] >
< wchodze z nim do środka, po czym oprowadzam go po wszystkich miesjcach i przedstawiam wszystkim ludzikom =] >
no to teraz moze zrobimy sobie coś smacznego do jedzonka? (wielka siostroooo mam prośbe, czy mogłabym prosić o jakieś wyjątkowe jedzenie i jakiś mały nastrojowy kącik? wie siostra : > świeczuszki, jakas delikatna muzyczka (no weźmy na to anatheme albo apocalyptyke) moze jeszcze jakas bielizna specjalna by sie przydała : > będe bardzo wdzięczna). =) < usmiech aisę do niego milutko, po cyzm puszcza oczko Nenar =D >
Chesterka - Sro 02 Mar, 2005 19:02
Temat postu:
Można głosować na siebie, ale doda to tylko jeden głos Razz

Łapa, ty się lepiej już nie wymądrzaj, bo za podważanie zdania Wielkiej Siostry i Wielkiego Brata grozi wyalenie ;]

Wierzbo zajżyj do spiżarni ;]

A w tle leci anathema....
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 19:18
Temat postu:
Wielka Siostro rozważ moją proźbę na pokoju zwierzeń
<<Bierze Łukaszka za łapkę i wszystkim przedstawia oprócz Wierzby, którą on już zna po czym wszystkich wywala z jacuzzi pod prysznic no i zamyka drzwi i zawiesza wywieszkę "Nie przeszkadzać - kiedyś się zwolni">>
panienka_wierzba - Sro 02 Mar, 2005 19:24
Temat postu:
uh zajęci nam jakuzzi pawełku =( musimy znaleźc coś innego Wink
sms do Nenar 'potem wymiana =D my idziemy do lazienki'
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 19:27
Temat postu:
SMS do Wierzby - oddamy za niedługo

Ale wykonując swój obowiazek swój głos już wrzuciłam do urny
panienka_wierzba - Sro 02 Mar, 2005 19:38
Temat postu:
czekaj zaraz wracam < szybko gdzieś ucieka, naciąga na siebie pryzniesioną ze spiżarni bielizne =D > idziemy sie gdzieś zaszyć =) <bierze szampana, świecznik ze świeczkami, truskawki, bita smietane i kieliszki po czym szuka jakiegos ustronnego miesjca, gdy tylko je znajduje, przygasza światło, prosi o puszczenie muzyki. Rozsiadamy się wygodnie (albo kładziemy =p) nalewamy do kieliszków, zapalam świeczki, rozmawiamy śmiejemy się, jemy truskawki... rzucamy w siebie truskawkami... pryskamy się bitą śmietana.. bierzemy bitą śmietanę i... no dobra niewazne =] zarzucamy na kamery ubrania ^_________^ >
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 19:42
Temat postu:
<<Elfka wychodzi z jacuzzi w bieliźnie od brata, łukaszek ma na sobie wyproszone boxerki z St. Anger... biorą wszystko co dał brat, łóżeczko i parawanik i zaszywaja się w ciemnym kącie domku i tyle ich widzieli>>
panienka_wierzba - Sro 02 Mar, 2005 19:45
Temat postu:
< wyskakują z piskiem w samej bieliźnie (jeju, no nie wierze żeby Paweł cos takiego zrobił no ale niewazne =]) i wszystkimi rzeczami w rękach po czym z trzasiem zamykają się w łazience. Znów gaszą światło, rozstawiają świeczki a co chwilę słychać tylko śmiechy, pluskk wody... niezidentyfikowane dźwięki niewiadomego pochodzenia Wink i 'pffffffff' robione przez bitą śmietane =D>
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 19:55
Temat postu:
łubudubu du! <wylazi z krzakow> czy inkt nie zauwazyl ze nie bylo mnie przez 3 dni? ja wiem ! to Karolina mnie tak lopata trzepnela jak sobie paznokcia zlamala... ja lezalam w tych krzakach nieprzytomna i nikt tego nie zauwazył... łeee Crying or Very sad zimno mi...

a moja kurek nazywa sie Dziubdziek
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 21:01
Temat postu:
<<Elfka wyskakuje w satynowym szlafroczku i przytula wszystkich i mówi wszystkim dobranoc i nie przejmujcie się nominacjami, na pewno zostaniecie, bo ja was koffam, albo ewentualnie was nie oddamy i wraca za parawanik po czym nie wychodzi aż do rana, a jak zgasły światła to słychać ciągły śmiech i rozmowy i moz.e coś jeszcze a moze nie>>
A Zdzisiu zniknął gdzieś z Józią Kingi (Józia lubi sadomaschistycze zabawy), ale o Zdzisiu pani zapomniała
Anonymous - Sro 02 Mar, 2005 21:04
Temat postu:
Wielka Łapa napisał/a:
Łee! A nie lepiej by było gdybyśmy wyelimowali kogoś na PW. Później dwie osoby z najwiekszą liczbą głosów negatywnych (nominacji) wsiadają na ankietę i dopiero wtedy głosują widzowie?

Oj tak!! Moim zdaniem to dużo lepszy pomysł... Ale skoro już ankieta ruszyła, to niech zostanie.

PS. Coś mi się zdaje, że z Łapą to się w tej chacie skumplujemy jak nikt inny Cool. Mogłem wziąć Sevkovica, to by bardziej pasowało... ale jest OK Cool.
Iśka - Sro 02 Mar, 2005 21:36
Temat postu:
<siedzi w telewizyjnym pokoju i przeskakuje po kanalach... i jest jej smutno, mimo to ze koffa i wierzbe i elfke, bo sama na dzisiejszy wieczor zostala... a jak slyszy te radosne okrzyki z jacuzzi i pokoju dziewczyn to az ja zal przeszywa... Wszyscy sie gdzie zaszyli... no dobra, dzisiaj wieczor Elfki i Wierzby, ale jutro moj! <drepta do pokoju zwierzen, zeby zamowic jutrzejszy wieczor>>
<wychodzi z pokoju> Oooomg... Agnieszko, co Ci sie stalo!? O_o
Zaraz sie Tobą zajmę Razz
<robi goraca herbate z miodem <ktory przypadkowo znalazla w spizarni Wink>

Cytat:
Oj tak!! Moim zdaniem to dużo lepszy pomysł... Ale skoro już ankieta ruszyła, to niech zostanie.

PS. Coś mi się zdaje, że z Łapą to się w tej chacie skumplujemy jak nikt inny . Mogłem wziąć Sevkovica, to by bardziej pasowało... ale jest OK .

Juz sie przyjaznie nawiazuja Wink
Idda - Sro 02 Mar, 2005 22:25
Temat postu:
Uff....nie prawda,Iśko moja koffana =* nie jesteś sama... biggrin Chodź se coś pośpiewamy??Na przykład... JESTEEM TAKI SAAAAM!!!!JAK PALEC AAALBO COOOOŚ TAAAAM!!!!!! biggrin
Iśka - Czw 03 Mar, 2005 08:36
Temat postu:
A Ty Iddus jak zwykle ze spiewaniem biggrin
Ja Cie poslucham, bo wiem ze masz dobry sluch, a ja pieje jak ... no doslownie jak moja Doris XD
A poza tym bede Cie sluchala z łóżka (wiec wiesz, muszisz glosno ;P) bo mam goraczke =( [na serio] ...
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 10:30
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Wielka Łapa napisał/a:
Łee! A nie lepiej by było gdybyśmy wyelimowali kogoś na PW. Później dwie osoby z najwiekszą liczbą głosów negatywnych (nominacji) wsiadają na ankietę i dopiero wtedy głosują widzowie?

Oj tak!! Moim zdaniem to dużo lepszy pomysł... Ale skoro już ankieta ruszyła, to niech zostanie.

No moim zdaniem tez tak powinno byc... Nominowalo sie 2 osoby i trza bylo argumenty podac. A tutaj ktos moze sobie zrobic wyliczanke etc. Troche bezsensu ale coz. Wink

lalala... gdziez jest moj Ken? ;>
Idda - Czw 03 Mar, 2005 13:11
Temat postu:
A teraz....piosenka special for Iśkuuś biggrin (Co mam Ci do łóżeczka dzis zaspiewać??)A teraz ta piosenka XD -Śpisz,pięknie taak!!Po kąąątach cisza graaa...szkoda słów....resztę dopowie księężyc ! biggrin A co do ankiety,to ja już zagłosowałam biggrin i baardzo chciałabym mieć już tę ankietę za sobą,bo i tak wiem,że odpadnę biggrin
Nikita - Czw 03 Mar, 2005 14:24
Temat postu:
DO WIElKIEGO BRATA I WIELGACHNEJ SIOSTRY Very Happy :
Czy liczą się głosy nieuzasadnione ?
Nie mogę sobie wybrać nicku Neutral Bo nie wiem, które nicki są jeszcze nie zajęte Smile
Inversja - Czw 03 Mar, 2005 15:14
Temat postu:
Nina.
Wy nie macie uzasadniać swoich głosów tylko głosować!! To jest ankieta anonimowa!![/b]
Nikita - Czw 03 Mar, 2005 15:16
Temat postu:
Ok ! Smile Wielki Bracie , czy mógłbyś umieścić listę wolnych nicków ? Prosim
Inversja - Czw 03 Mar, 2005 15:32
Temat postu:
Nina
Ja sam niewiem jakie sa wolne nicki.Musisz sie dogadac w srod innych uczestników.[/b]
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 15:47
Temat postu:
Hm.... lepiej byłoby, gdyby każde nominacje mieściły się w osobnym topicu - mnie zamieszania. =)

A jak ogłosicie wyniki? Tutaj? :>

Co z moim Kenem ?...
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 16:11
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Nina
Ja sam niewiem jakie sa wolne nicki.Musisz sie dogadac w srod innych uczestników.[/b]

Ooo, nasz Wszechmocny i Wszechwiedzący Wielki Brat nie wie, kto jest w jego domu Razz. Ciekawe Razz.
(Już samo to że WB czegoś nie wie, jest nowością. Cool)
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 16:13
Temat postu:
O jej, już pierwsze głosowanie, ale ten czas leci...
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 21:10
Temat postu:
Już są wyniki i prawie jednogłośnie poleci jedna osoba... uchhh całe szczęście, że to nie ja, po za tym chłopa mi abrali, ale co tam Idda jak chcesz śpiewać to ja zawsze mogę służyć Pidzamą Porno Cool
<<Podchodzi do kamery>>Dziekuję wszystkim, któzy na mnie nie głosowali
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 21:59
Temat postu:
Uau, ostro.
A ja dziękuję, że zostałam. =)
Idda - Czw 03 Mar, 2005 22:05
Temat postu:
KTO NA MNIE GŁOSOWAŁ!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Razz biggrin nie no,dobra,spoko biggrin buhehe XD a czemu ajeczka musiała odejść,bo nie kumam...za bardzo.. Sad przecież nic złego nie zorbiła,poza tym,to.. nie wiem biggrin chyba na odwrót nawet..się udzielała i w ogóle.. biggrin No coż,ajeczko Sad taki los...dodam Cię na gadu i poprzytulam na pocieszenie biggrin
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 22:52
Temat postu:
<wchodzi do pokoju wspolnego w pięćdziesięciu swetrach i z goraca herbatka od Iddy> o juz wyniki, uff fajnie ze nie odpadlam moze to i dobrze ze sobie w tych krzakach polezalam Smile dziekuje w szystkim ktorzy na mnie glosowali:D <podchodzi i całuje kamerke> eee...<spoglada jeszcze raz na wyniki> przykro mi Ajeczko no ale coz ja moge zrobic.
<kladzie sie na sofie i przykrywa piecioma kocami>
Akacja12 - Pią 04 Mar, 2005 12:19
Temat postu:
heya szczęśliwie powróciłam z wycieczki biggrin. Czy coś przegapiłam?
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 13:24
Temat postu:
Hmm, coś mi śmierdzi z tą ankietą Confused. Oszukana jakaś Confused.
Akacja12 - Pią 04 Mar, 2005 13:48
Temat postu:
Widocznie ktoś kogo wkurza ajeczka pozakładał użytkowniki (Razz) i łupnął ją az, drugi...bo to troche mało prawdopodobne.
Nikita - Pią 04 Mar, 2005 14:31
Temat postu:
Hmm....Myślę, że ajeczka11 odpadła tylko i wyłącznie ze względu na to, że niedawno się zarejestrowała Wink A czy w tej ankiecie mogły głosować też osoby z po za programu ? Confused
Iśka - Pią 04 Mar, 2005 14:42
Temat postu:
<Wchodzi z kubkiem goracej herbaty w rece>
Ooo... wyniki!
<siada tylem do tablicy ogloszen>
Dobra, kiedys trzeba sie dowiedziec...
<patrzy, patrzy>
Jesso... jestem... dalej? :O
<patrzy, patrzy jeszcze>
uuu... Ajeczko, papa Sad Bedziemy tesknic!
<wypija herbate i idzie nakarmic Doris>
Kinga - Pią 04 Mar, 2005 14:45
Temat postu:
< wymyka sie z pokoju w ktorym spi elfka pozostawiajac tam Jozie >

Haha Razz ... Niom ... OO wyniki ...
OO jestem ?!? RazzP to ja dziekuje tym co nie glosowali na mnie Smile

< siada wygodnie na kanapie ... nudzac sie niezmiernie >
Nikita - Pią 04 Mar, 2005 15:03
Temat postu:
< siada koło Kingi>
<włącza TV>
eee...
<włancza polsat>
bleee...Zbuntowany Anioł ? Razz
<wyłącza Tv>
Ufff...
<tuli się do Kingi>
zasypiam....
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 15:05
Temat postu:
<Widząc ponurą atomsferę w chacie, Piotr "Summers" "Cyclops" "X-Man" Lato (Cool) bierze swoją wypasioną w kosmos gitarkę, ubiera się w jaskrawo-oczojebne-zółto-czerwone ubranko Cool, wychodzi na środek salonu i wrzeszczy>
Hej ludki, tak tu ponuro, to i pomyślałem, coby se troszku pośpiewać i nudę zabić!! Co Wy na to?? Cool
<Po czym zaczyna całkiem przyzwoicie pobrzdąkiwać i śpiewać różne znane piosenki, próbując rozwiać atmosferę nudy i przygnębienia>
Hej, hej, a teraz będą różne pioseneczki na życzenie - kto co chce, to zagram!! Cool
Am I not the bestest?? Mr. Green
Nikita - Pią 04 Mar, 2005 15:15
Temat postu:
<otwiera oczy>
Co się dzieje ?
OoO ! Razz Yeah !<słyszy przecudowne dźwięki> <klaszcze>
Piotrusiu zanuć mi cosik po góralsku ! Twisted Evil Razz Very Happy
Inversja - Pią 04 Mar, 2005 15:20
Temat postu:
Oficjalne Wyniki

Wynikiem 50% dom opuszcza ....
Ajeczka11.Masz minute na pożegnanie się z uczestnikami. Wyjść możesz od strony spiżarni.

Nikita - Pią 04 Mar, 2005 15:25
Temat postu:
Nie tak drastycznie ! Very Happy Wielki Bracie !
Do ajeczki11 :
No to będę pierwsza i chyba ostatnia <lol> Było mi miło cię poznać Wink <tuli> Będziemy tęsknić ! Wink Trzymaj się ! <całuje><roni łzy>
Iśka - Pią 04 Mar, 2005 15:29
Temat postu:
<wychyba glowe z lodowki, wklada wszystko na miseczke (lol) Doris i biegnie do salonu. siada pod kanapa i przylacza sie do ogolnego spiewu Razz>
<potem zegna sie z Ajeczka, ktorej minuta juz dawno uplynela (ale nie moze sie wyrwac z uscisku Iski Razz)>
Nikita - Pią 04 Mar, 2005 15:39
Temat postu:
U siu siu siu siu siu
<biegnie pędem do łazieneczki>
Oh...Uff.. Razz
<myje rączki, no i przy okazji kurce pazurki:P >
Tylko jak jej dać na imię ? Hmm...<myśli> A...już wiem! Kunegunda ! Yo ! Very Happy
ajeczka11 - Pią 04 Mar, 2005 16:09
Temat postu:
wiem że minut juz minęła lae to dl a Was moi koffani:
Kwiat

Miło było z Wmi spędzić te chwile...
<beczy><beczy> Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Jezuuuujakie to straszne odchodze odchodze!!!
pa...................
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 17:14
Temat postu:
<Wyłazi spod pieciu kocy i krzyczy na cały dom - papapapa Ajeczka bedziemy tesknic, ogladaj nas!! papapapapa<cmok>

<sciaga z siebie 50 swetrow i idzie do wspolnej spiewanki, tanczac na stole>
Wielka Łapa - Pią 04 Mar, 2005 17:25
Temat postu:
Żegnaj! Sad

Dziwi mnie tylko jedno: ANKIETA. WSZYSTKICH GŁOSÓW JEST 18, GŁOSOWAŃ: 24, A SUMA WYNOSI 16. Co jest? Nie zgadza się! Czy kierownictwo TVN-u mogłoby mi to wytłumaczyć, albo w ostateczności ktoś z mieszkańców? Mad Confused
Neutral
Chesterka - Pią 04 Mar, 2005 17:30
Temat postu:
Ja nie wiem, ale może to dlatego, bo usunęłam z ankiety EU (odszedł z programu na własne życzenie) a ktoś oddał na niego głos ;]
Wielka Łapa - Pią 04 Mar, 2005 17:44
Temat postu:
Teraz wszystko rozumiem...

Aha, dostałem cynk od Wielkiego Brata, że prawdopodobnie jutro przyjdą do nas masażyści i fryzjerzy, rozumiecie. Razz Dzięki naszemu nieboszczykowi.
Cały dzień będą się zajmować naszym wyglądem, możecie prosić o każdą fryzurę o jakiej nie śnilibyście itp.

P.S.
Ci od masażu mają dyplom z Korei. Podobno cudownie robią masaż! Very Happy
panienka_wierzba - Pią 04 Mar, 2005 19:43
Temat postu:
oooj no cóz Jaeczko moja słodka.
No żal że podchodzisz ale sie przynznać musze, tak głosowałam na Ciebie (za dostawianie się do Pawełka Wink) no ale trzeba było na kogoś zagłosować.
Trzymaj się tam gorąco :*

< przychodzi w sukieneczce > mrrr kosmetyczki i masażyści : > to sie rozumie =D
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 20:06
Temat postu:
mmm masazysci... fryzjerzy biggrin hie hie Smile to ja ide za wierzba ..Razz
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 20:49
Temat postu:
<Podskakuje wesoło i woła "Ja chce irokeza", po czym bierze siwego Zdzisia i mu daje witaminki do pyszczka>
Szkoda, ze Ajeczka odpadła, ale no cóż tak szczerze to i ja na nia głosowałam, bo nie chciałam na kogoś kogo lepiej znam, a ja, ze zwierze stadne to nie mogłam na tych których yak koffusiam głosować, Ajeczkę na pewno też pokofusiam i będzie ze mną gorzej
<Odchodzi śpiewają "A najbardziej komercyjny jest pies policyjny...">
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 21:16
Temat postu:
Jak sie nie myle, to za ujawnianie kto na kogo głosował wylatywało się z doma. Razz

Piotrze Summers (...) Lato zagraj mi "To nie był film" Razz A ja moge pośpiewać. biggrin
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 21:30
Temat postu:
Wierzba też powiedziała, a nie wyleciała, po za tym chyba w naszych zasadach tak nie było, a te z TVN są nagminnie łamane =)
<<Zaczyna skocznie tańczyć i śpiewać trzymając Zdzisia za łapki>>
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 22:59
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
po za tym chyba w naszych zasadach tak nie było, a te z TVN są nagminnie łamane =)

Niestety Confused.

Gabrielen napisał/a:
Piotrze Summers (...) Lato zagraj mi "To nie był film" Razz A ja moge pośpiewać. biggrin

OKejos Cool.
<Piotr "Summers" "Cyclops" "Havok" "X-Man" Lato (Cool) bierze po raz kolejny swoją wypaśną gitarkę i zaczyna pobrzdąkiwać na życzenie GabrielenFrytki Wink>
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 23:35
Temat postu:
Jejciu nie nadązam z BBDO Confused Strasznie szybko piszecie i wszystko jets pogmatfane...

A może by tak założyć oddzielny temat zamknięty z poleceniami zadań ?
Albo dla każdego użytkownika oddzielny pokój-temat gdzie mógł by pisać od siebie to tak wszyscy raz....ciżęko

Pees. To było raczej do modów
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 23:46
Temat postu:
Większego cyrku jak to szczerze mówiąc nie widziałem na wielu i poważniejszych czy mniej poważnych forach... ;d
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 23:57
Temat postu:
r2 nie marudz Razz hie hie

<wychodzi w pizamce z pokoju dizewczyn w ktorym juz prawie wszystkie spia i leci do kurnika nakarmic dziubdzieka> <wchodzi do kurnika..aaaaa><wychodzi cała w kurczakowych piorkach> <biegnie do pokoju chlopakow> buuu
panienka_wierzba - Sob 05 Mar, 2005 10:13
Temat postu:
aaaaaaa nareszcie sobota =D
<wychodzi w samej bieliźnie do salonu > i gdzie Ci przystojni masażyści w długich włosach : >, i gdzie te kosmetyczki, gdzie te fryzjerki... =D aaaa są..
no to ja sie może położe u pana na stoliczku : > huhuhuh^__________^ <kładzie sie na stoliku do masarzu, ale wpierw zamienia z przystojnym panem masarzystą kilka zdań =] > uh ah jak dobrze aaaaa oooo eeeee uh uh xD
Chesterka - Sob 05 Mar, 2005 12:06
Temat postu:
Za karę, za ujawnienie swoich głosów czeka was wytrzepanie wszystkich dywanów z domu BBDO i uprzątnięcie kurnika!!! Dodatkowo macie odłączoną TV! (Ci którzy nie ujawnili swoich głosów mogą podziękować Wierzbie i Nenar)

Kolejne zadanie


Zorganizujcie bitwę w kisielku w basenie BBDO. Sędzią będzie Agnieszka a Komentatorem Łapa. (Sędzia i Komentator nie uczestniczą w bitwie) W spiżarni znajdziecie materiały i maszyny do szycia. Uszyjecie sobie kostiumy do bitwy.
Powodzenia!

Za niewykonanie któregoś z powyższych zadań grozi wywalenie z DBBDO,

Chesterka Wojciechowska i Aragorn Sołtysik.
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 12:52
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Za karę, za ujawnienie swoich głosów czeka was wytrzepanie wszystkich dywanów z domu BBDO i uprzątnięcie kurnika!!! Dodatkowo macie odłączoną TV! (Ci którzy nie ujawnili swoich głosów mogą podziękować Wierzbie i Nenar)

Kolejne zadanie


Zorganizujcie bitwę w kisielku w basenie BBDO. Sędzią będzie Agnieszka a Komentatorem Łapa. (Sędzia i Komentator nie uczestniczą w bitwie) W spiżarni znajdziecie materiały i maszyny do szycia. Uszyjecie sobie kostiumy do bitwy.
Powodzenia!

Za niewykonanie któregoś z powyższych zadań grozi wywalenie z DBBDO,

Chesterka Wojciechowska i Aragorn Sołtysik.


Co do zadania karnego - dywany trzepać mogę, no problem. Gorzej będzie z kurnikiem, ale w ostateczności mogę troszku tam "wyszuflować", brudów jednak nie wynoszę.
Co do zadania zwykłego - O KUR** O_O.
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 12:54
Temat postu:
<tup,tup,tup.bierze dywan.tup,tup,tup> <trach!klap!puf!>
Dywan wytrzepany Very Happy
<biegnie do kurnika><zakłada rękawiczki> fuuuuuu Mad Ile tu "tego" blehhh....Nie sprzatam! Twisted Evil To Elfka i Wierzba zawiniły, więc niech one sie tym zajmą Evil or Very Mad
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 12:56
Temat postu:
Dobra ide do spizarni ppo ten materiał i maszyne o_O . O kurde! Jak sie to obsługuje? Rolling Eyes
Aha chyba wiem Very Happy<szyje,szyje,tnie> Tada! Very Happy gotowe Smile
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 13:07
Temat postu:
Chesterka napisał/a:


Kolejne zadanie


Zorganizujcie bitwę w kisielku w basenie BBDO. Sędzią będzie Agnieszka a Komentatorem Łapa. (Sędzia i Komentator nie uczestniczą w bitwie) W spiżarni znajdziecie materiały i maszyny do szycia. Uszyjecie sobie kostiumy do bitwy.
Powodzenia!

Za niewykonanie któregoś z powyższych zadań grozi wywalenie z DBBDO,

Chesterka Wojciechowska i Aragorn Sołtysik.


Jesteście poryci ;d
Iśka - Sob 05 Mar, 2005 13:16
Temat postu:
R2 nie wprowadzaj buntu Wink lol

Co do trzapania dywanów to wytrzepię... ale w kurniku powinny posprzatac Wierzba i Elfka ;P Ja nie bede kurzych gowienek wynosila xP
A co do zadania...
Boshe, ja nie ide na krawcowa... jak mam se uszyć strój? Przeciez mam swoj... nie moge w tym swoim?
Poza tym dlaczego Agnieszka ma sedziowac? Ja tez chce sie nie bic... nie wejde do zadnego obslizłego basenu z kisielem! fuuuuj! O_o
Napastnik - Sob 05 Mar, 2005 13:35
Temat postu:
<trzep, trzep> i dywany wytrzepane Twisted Evil

- A co do głównego zadania to pewnie kolejny perwers Wielkiej Siostry Twisted Evil
Chesterka - Sob 05 Mar, 2005 13:42
Temat postu:
A czemu odrazu Wielkiej Siostry? :> Co to już Wielki Brat nie może wymyśleć czegoś perwersyjnego? ;]
Napastnik - Sob 05 Mar, 2005 13:52
Temat postu:
Hehe, no dobra, niech będzie ;] .

Sprostowanie:
- (...) kolejny perwers Wielkiego Rodzeństwa Twisted Evil .
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 14:04
Temat postu:
Elfka bierze szufelkę, czyjąć chstkę na twarz (no swoją bandamkę), ubiera gumowe rękawiczki i idzie sprzątać <szur szur szur>> posprzątane, Elfka wychodzi cała w piórach i czyms innym (bez kometarza) wchodzi pod prysznic i zmywa z siebie wszystko, po czym krzyczy <<Wierzba ty będziesz nastepna>> Idzie do pana fryzjera, robi sobie irokeza podczas czego zaczyna oglądać materiał jaki dało wielkie rodzeństwo. Wybiera rażące kolory i juz z irokezem =) idzie sobie szyć kostium
Nikita - Sob 05 Mar, 2005 14:47
Temat postu:
< zaklada szpileczki, obcisłą, prześwitującą bluzeczkę i idzie do spiżarni> Oh..Ajajaj Razz Łeee...złamałam se paznokcia Mr. Green <idzie dalej> Ohh..Ahh..dlaczego tu tak ciemno i ponuro ? Razz <słyszy dziwne dźwięki> Aaaa !! Uff...To tylko Napastnik, który chce mnie napastować Razz
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 15:06
Temat postu:
a NIBY JAKIM prawem łapa i aga mają się nie paplać w tym syfie? to nie fer. Confused
proponuje do zadan zakladac nowe topici bo tu pelno syfu i ciezko znalezc. :/

Ale mój kostium już wykonałam Smile
Oto jego foty:

(a to kask i rura, jakš mam zamiar oddycha będšc w mazi bliżej nieokreœlonej)


Ładny, prawda? Smile
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 15:17
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
a NIBY JAKIM prawem łapa i aga mają się nie paplać w tym syfie? to nie fer. Confused

Jep, dokładnie.
Nie robię żadnego stroju, póki to nie zostanie wyjaśnione.
Chesterka - Sob 05 Mar, 2005 15:24
Temat postu:
A skąd wiecie, że każdy nie będzie kiedyś w czymś przewodniczył/sędziował/komentował? :>

A więc zamknijcie się i do roboty Razz (hehe jak to zabrzmiało ;] ) Nie no, po prostu musicie się wszystkiego czepiać?! Neutral Wyluzujcie trochę....

Himitsu, jak nie zrobisz to wylatujesz ;]
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 15:26
Temat postu:
Ja sobie uszyłam zwykly strój dwuczęściowy, mam nadzieje, ze nic mi spadnie =), a na głowę bedzie arafatka... tylko jak ja ją wezmę na mojego BBirokeza? mniejsza z tym w kolorach rażących żółtozielonych... PS. no bo jaki inny strój do kisielu. Kisiel poproszę malinowy, albo pomarańczowy =)
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 15:32
Temat postu:
OO jak fajnie <podskakuje> sedzia kalosz sprawiedliwy hie hie
<wchodzi do kurnika><sprzata>
-a idz dziubdziek nie po glowie, Józio ! zostaw wybaluszke
<wychodzi znowu cała w pierzach>
Frytka świetny stroj przygotowałąs biggrin

<idzie do sypialni, ubiera miniowke i krotka bluzeczke><biegnie do pokoju wspolnego... oczywiscie do masazysty biggrin>
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 15:34
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
A więc zamknijcie się i do roboty Razz (hehe jak to zabrzmiało ;] ) Nie no, po prostu musicie się wszystkiego czepiać?! Neutral Wyluzujcie trochę....

Bycie Wielką Siostrą nie jest sielanką :]. Jeśli teraz nie wyrabiasz, to co będzie potem... Razz

A czepiać się będziemy. A przynajmniej ja. :] I się nie wyluzuję, bo mam wrodzoną antypatię do wszystkiego, co zalatuje perwersją, nawet jeśli to zwykła zabawa :]. (No, może poza momentami, kiedy mam dobry humor, i zależy z kim o tym rozmawiam.)

Ale niech będzie, idę robić ten strój.
<Po pół godzinie strój jest gotowy - coś ala Superman Razz>
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 16:00
Temat postu:
Very HappyMój Strój :]

A to jest mój strój Razz Dwuczęściowy, z kapturem....
Napastnik - Sob 05 Mar, 2005 16:15
Temat postu:
<Po napadnięciu i napastowaniu Niny (;]) zabieram się za szycie kostiumu>

Po kilku godzinach wyteżonej pracy strój jest już gotowy. Do oglądnięcia tu. Niesamowicie perwersyjny prawda? ;]
Chesterka - Sob 05 Mar, 2005 16:16
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
(...)Jeśli teraz nie wyrabiasz, to co będzie potem... (...)

Wyrabiam, tylko was uspokajam, żebyście się tak nie wzburzali ;]
Himitsu napisał/a:
Ale niech będzie, idę robić ten strój.
>

Widzisz? Nie jest tak trudno wykonać nasze zadania ;]

Jedenastko, zmieniłaś nick?
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 16:26
Temat postu:
Tak, mam zmieniony nick :] Jeśl byś mogła Wielka Siostro to zmień moja nazwe w uczestnikach Smile
P.S. Tak do Waszej wiadomości: Jak jeszcze raz ktoś do mnie powie "jedenastko" to zabije na miejscu! Twisted Evil
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 16:34
Temat postu:
A skąd się wziął nick Blacklady... siedziałam chyba przez 10 minut i się zastanawiałąm z kim mam do czynienia, najpierw myślałąm, że jesteś Dorota93
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 16:41
Temat postu:
Przecież pisze jak byk w podpisie, "to ja zwariowana_jedenastka" Razz A co do nicku:
-po pierwsze: wkurzał mnie, że każdy mówił do mnie "jedenastko"
-po drugie: ostatnio zmieniłam stylna bardziej "black" Very Happy
-i po trzecie: spodobał mi sie ten nick Razz
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 16:50
Temat postu:
No więc jeśli nie chciałaś być odmładzana przez forumowiczów (bo zakładam, że o to chodzi Wink) to czy nie lepiej byłoby wziąć nick Arrow BlackWidow??
Laughing Mr. Green
Wielka Łapa - Sob 05 Mar, 2005 16:51
Temat postu:
Panowie fryzjerzy proszę mnie ufarbować na czerwono i lekko przystrzyć. Razz
Masażyści prędzej i szybciej masować moje zbolałe łapy!

Ha, rodzi się dyktator! Mr. Green

Nowe zadanie - kiedy zacznie się ta bitwa w kisielu?
Chesterka - Sob 05 Mar, 2005 16:55
Temat postu:
Jutro. Dzisiaj musicie skończyć szyć kostiumy!
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 17:09
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
No więc jeśli nie chciałaś być odmładzana przez forumowiczów (bo zakładam, że o to chodzi Wink) to czy nie lepiej byłoby wziąć nick Arrow BlackWidow??
Laughing Mr. Green

Bardzo śmieszne panie Himitsu Evil or Very Mad
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 17:16
Temat postu:
blackLady napisał/a:
Bardzo śmieszne panie Himitsu Evil or Very Mad

Wiem Mr. Green. Ja ogólnie śmieszny próbuję być :].
I jaki tam panie, ja młody jestem... sądząc po profilu, mam dopiero 23 lata ;].
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 17:19
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
blackLady napisał/a:
Bardzo śmieszne panie Himitsu Evil or Very Mad

Wiem Mr. Green. Ja ogólnie śmieszny próbuję być :].
I jaki tam panie, ja młody jestem... sądząc po profilu, mam dopiero 23 lata ;].

no właśnie próbujesz Razz Ale ci nie zawsze wyjdzie Mr. Green
Iśka - Sob 05 Mar, 2005 17:49
Temat postu:
<oburzona szyje kostium, a że nie umie jakiegoś dla nurków to robi se zwykły taki jak na plażę>
rezultat Smile
Czerwony, żeby bylo jeszcze bardziej perwersyjnie xP
A do tego uszylam sobie jeszcze tzw. 'plaszcz kapielowy ' zeby mi zimno nie bylo jak wyjde z kisielu ;P
<a ze szafy wynorglała piekny reczniczek pod kolor =] !>
No, jestem gotowa Razz

co do kisielu to ja prosze o truskawkowy =]
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 18:00
Temat postu:
Heh... sam nie wiem, co bardziej przykuwa uwagę - "strój" (Mr. Green) Iśki, czy ta modelka Laughing.
Iśka - Sob 05 Mar, 2005 18:42
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Heh... sam nie wiem, co bardziej przykuwa uwagę - "strój" (Mr. Green) Iśki, czy ta modelka Laughing.

Dlaczego wyraz strój dales w cudzyslowiu? Razz Czy cos z nim nie tak? XD
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 19:01
Temat postu:
No wiec chociaz jestem sedzia to i tak musze miec stroj, bo chetnie potem sie pokapie i nie chce sie wyrozniac..Smile
no to sobie uszyłam taki


Idda - Sob 05 Mar, 2005 19:20
Temat postu:
A oto mój kostium biggrin prawda,że śliczny?? XD bwehehe taki....słiiiiiit! Razz


Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 19:35
Temat postu:
Jak tak dalej pójdzie, to BB trzeba będzie puszczać w nocy, bo sie pornol zrobi. Razz
Inversja - Sob 05 Mar, 2005 19:53
Temat postu:
Gabrielen to nie jest żaden pornol!!
A mam takie pytanko ma ktos z was może najnowszy album Apocalypticki?? A jeśli nie to z jakiej strony mogę go ściągnąć. O odpowiedzi prosze na PW żeby tu nie robić zamieszania:]P.S z tym kisielem to był mój pomysł hehe tylko mam pytanie jaki chcecie smak??
Wielka Łapa - Sob 05 Mar, 2005 19:57
Temat postu:
Moja kurka Delirka zniosła 3 jajka! (Gulczas chowa jajka do........ tam gdzie inni mieszkańcy ich nie znajdą i być może uratuje je przed bezczelnym popier******em ze strony współmieszkańców.)

Skorzystałem z porady stylisty, na czas zadania będę nosić to: Łachy komentatora

Co do smaku kisiela no to może być malinowy, bo będzie kolor do stroju mi pasował.
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 20:11
Temat postu:
<odwraca sie, patrzy na stroj Gulczasa>
hehehehhehehebuhahhaa <tarza sie po podlodze> gitez swietny !!!biggrin
Kinga - Sob 05 Mar, 2005 20:12
Temat postu:
Z braku laku i materiału na kostium

Jestem zmuszona do udzialu bez stroju ... no coż ... mam nadzieje ż epozwolicie mi chociaz zostawic na sobie dolna czesc bielizny RazzP
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 20:14
Temat postu:
<podnosi sie z podłogi, pada znowu>
wiecie co chyba raczej bedzie trzeba to ocenzurowac Smilebiggrin
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 21:02
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Gabrielen to nie jest żaden pornol!!

Jeszcze nie. Kurxde, doczekam sie Kena czy nie? Evil or Very Mad Inni mają co chcieli, a ja nawet Kena nie mam! Evil or Very Mad Co to 4 zł w kiosku! Evil or Very Mad QWA! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 21:11
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Gabrielen to nie jest żaden pornol!!
A mam takie pytanko ma ktos z was może najnowszy album Apocalypticki?? A jeśli nie to z jakiej strony mogę go ściągnąć. O odpowiedzi prosze na PW żeby tu nie robić zamieszania:]

'Wielki bracie" co jakiś durny album ma wspólnego z BBDO? Neutral Nie można było założyć tematu na jakimś innym forum? Neutral A co do smaku to ja chce truskawkowy
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 22:10
Temat postu:
Iśka napisał/a:
Dlaczego wyraz strój dales w cudzyslowiu? Razz Czy cos z nim nie tak? XD

Hm, no cóż... tak jakoś mi się napisało :]. Sam nie wiem czemu Razz.

Łapa - strój masz zajedwabisty. Też taki chcę!!!!!!!! Laughing
Akacja12 - Nie 06 Mar, 2005 10:54
Temat postu:
No dobra se zrobiłam już strój biggrin. Apocalyptica wymiata biggrin. Powiedz jak się nazywa to se ściągne biggrin.

Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 12:32
Temat postu:
No a więc ja już opisałam swój strój, bo jest tak perwersyjny, ze nigdzie zdjęć nie ma i mówiłam, ze chcę malinowy
<Zakłada stwój, na strój szlafroczek i idzie w stronę basenu pełnego kisielu>
Czekam na dalsze instrukcje
Iśka - Nie 06 Mar, 2005 12:46
Temat postu:
<przebiera sie w strój>ymm... jak ladnie lezy ;D <zawija na bioderka recznik, bo szlafroczek zostawia se na 'po bitwie'>
<siada kolo Elfki i rozglada sie za reszta uczsstnikow>
Buahaha... Gulczas tym strojem wymiatasz XDD

Cytat:
Inni mają co chcieli, a ja nawet Kena nie mam!

No tu sie nie zgodze Razz Ja łukaszka nie dostałam Razz
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 14:41
Temat postu:
<ubiera się w stroj, zakłąda wandamke moro, zawiesza na szyi gwizdek i dzie do dziewczyn Smile>
Idda - Nie 06 Mar, 2005 15:38
Temat postu:
Ej,mam pomysł
może te zawody urządizmy dziisaj o 20:00 na przykład na czacie?? Bo tak w temacie,to dosyć trudno.. biggrin
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 15:40
Temat postu:
Lepej chyba w temacie, bo ja nie wiem zy bede wtedy na necie...

Kto pierwszy?
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 15:59
Temat postu:
Ja też bym wolała w temacie, bo mnie raczej nie bedzie o 20...... Rolling Eyes
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 16:05
Temat postu:
ok... urzadzamy w temacie. No wiec rozpoczynam <bierze gwizdek do ust> siuuuuu!!!!
na miejsca.
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 16:07
Temat postu:
Nenar stoi i rusza tyłkiem jak an filmach czeka na gwizdek biggrin
Kinga - Nie 06 Mar, 2005 16:08
Temat postu:
STOP ... Hey ... aaa chyba Ten noo Wielkie rodzenstwo przygotowalo jakis Hym system walk ? ... a btw ja nie wiem czy moj "stroj" sie nadaje <lol> biggrinD
Iśka - Nie 06 Mar, 2005 16:23
Temat postu:
E no system walk jest taki ze Aga tu jest sedzia wiec moze zaczynac biggrin
Boisz sie Kingus ze przegrasz? I weź cos zaloz na siebie bo tu sa dzieci XD
<ustawia sie gotowa do bitwy>
ey, a jaki jest w koncu smak? ;D
Inversja - Nie 06 Mar, 2005 16:38
Temat postu:
System Walk Będzie następujący:

Mała-Himitsu
Iśka-Kinga
Nina_006-Aren
Idda-ElfkaNenar
Mroweczka-Panienka_wierzba
Blacklady-Napastnik
Dorota93-Gabra
Gabrielen-Akacja

Na następne wskazówki czekajcie o 19.00
Miłej Zabawy!!

Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 16:52
Temat postu:
Ale to jest nie fair, bo czasem babka walczy z babką, a czasem babka z facetem, więc babka walcząca z facetem ma mniejsze szanse na wygraną Confused
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 17:01
Temat postu:
blackLady napisał/a:
Ale to jest nie fair, bo czasem babka walczy z babką, a czasem babka z facetem, więc babka walcząca z facetem ma mniejsze szanse na wygraną Confused

Jep, dokładnie, idiotyczne.
Wszystko by się zgadzało, gdyby sędziowie też walczyli - byłoby akurat do pary facet-facet kobita-kobita.
Ewentualnie można zrobić tak, że dziewczyny walczą w parach (takie jakby eliminacje do finału) a chłopy w systemie każdy z każdym.
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 17:04
Temat postu:
No bardzo dobrze mówisz bracie Himitsu! Wielki Brat to olewa, bo nie bierze w tym udział! Ja to pierniczę! STRAJKUJE!!!!!!!! Twisted Evil
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 17:09
Temat postu:
Wielki bracie mysle ze powinni byc kobeta-kobieta mezczyzna - mezczyzna...
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 17:14
Temat postu:
Agnieszka napisał/a:
Wielki bracie mysle ze powinni byc kobeta-kobieta mezczyzna - mezczyzna...

Fajnbie,że napisałaś to samo co ja =]
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 17:19
Temat postu:
A... sorki sie zauwazylam ... biggrin
No ale strajkuje z Toba
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 17:24
Temat postu:
no to Bdb Very Happy Thum Kto jeszcze strajkuje niech sie podpisuje Wink [ale mi sie rymło Very Happy]
Iśka - Nie 06 Mar, 2005 17:36
Temat postu:
Łubu <spada z tapczanu> Ja sie bije z KINDZIĄ! XDD
Ale bombowo ;d
Ja tam nie strajkuje, moge sie bic z Kindzią :* (byle coś na siebie zalozyla XD)
Kinga - Nie 06 Mar, 2005 17:56
Temat postu:
Iśka :> speszal for ju ... zaloze bikini RazzP
Inversja - Nie 06 Mar, 2005 18:30
Temat postu:
Nowy System Walk Będzie następujący:

Aren-Himitsu
ElfkaNenar-Idda
Kinga-Dorota93
Akacja-mała
Mróweczka-gabra
Panienka_Wierzba-gabrielen
Napastnik-Wielki Brat
BlackLady-Nina_006
Wielka Siostra-Iśka

Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 18:35
Temat postu:
Lol to ja nie wiedziałam,że WB też będzie walczył Laughing
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 18:38
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Panienka_Wierzba-gabrielen

Khem. Fajnie. Razz

Ey ale to troche bezsensu, jak WB będzie walczył, bo się ujawni. :/
Napastnik - Nie 06 Mar, 2005 18:45
Temat postu:
- Ożesz w morde, mam się pojedynkować z samym WIELKIM BRATEM?! Nie mam szans ;/ .
Idda - Nie 06 Mar, 2005 18:45
Temat postu:
Ale my i tak wiemy,kto to WB biggrin Aaaa!!A ja mam moją Pulinkę *^^* biggrin tak Ci wepcham przez uszy ten kisil,ze będziesz miała nowy płyn w mózgu biggrin
Inversja - Nie 06 Mar, 2005 18:59
Temat postu:
Ja i WS będziemy mieć maski. Więc nie zobaczycie jak wyglądamy:)
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 19:28
Temat postu:
Heheheh wielka Łapa bedziemy rzadzic WS i WB hehehe ale fajnie biggrin
zobaczycie bede sedzia kalosz niesprawiedliwy.. Twisted Evil
Inversja - Nie 06 Mar, 2005 19:48
Temat postu:
Zaś się wszystko skomplikowało!!
Właśnie się dowiedziałem że Himitsu odchodzi na własne życzenie i zaś musze układać system walk nieeee!!
Inversja - Nie 06 Mar, 2005 19:52
Temat postu:
Aren-Napastnik
ElfkaNenar-Idda
Kinga-Iśka
Akacja-Mała
Mróweczka-Gabra
Panienka_Wierzba-Gabrielen
BlackLady-Nina_006
Dorota93-Wielka Siostra/Wielki Brat wybierz kogo chcesz.

panienka_wierzba - Nie 06 Mar, 2005 20:07
Temat postu:
a ze ja nie wiedzialam nic ani ten, bo nie mialam czasu wcozraj ani dzis wczesiej wejsc tot ez nie mam stroju do walki =( pozwolicie zebym chociaz w samej bieliźnie brała udział.
haaa < beirze kisiel i wpycha go gabr do ust > Ty =D Tyyy burżuju ^^ hahaha a masz =D
Iśka - Nie 06 Mar, 2005 20:19
Temat postu:
STOP! jeszcze nie! <sa pewne niejasnosci Razz>
No basta! Ja sie z nikim nie bede biła!
Ja chce KINDZIE! Oddajcie mi Kindzie! <biega z transparentem wokol basenu z kisielem>
I strajkuje! Nie bede sie bila z wielkim rodzenstwem bo nie mam szans, poza tym od poczatku bylo ustalone ze z Kindzia to ja chce Kindzie! =(

Edit: o widze ze juz Wielki brat zmienil... dziekujem :*
To teraz sie moge bic =]
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 21:31
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
a ze ja nie wiedzialam nic ani ten, bo nie mialam czasu wcozraj ani dzis wczesiej wejsc tot ez nie mam stroju do walki =( pozwolicie zebym chociaz w samej bieliźnie brała udział.
haaa < beirze kisiel i wpycha go gabr do ust > Ty =D Tyyy burżuju ^^ hahaha a masz =D


Ooooo ty! :[
*rzuca wielka gałe kisielu wprost panience na twarz po czym triumfalnie krzyczy* Haha! *i obrywa kisielem*
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 21:38
Temat postu:
Hue hue hue Idda zobaczysz ja Ci się nie dam niech Ci tylko strój spadnie to Ci wepcham kisielu do odbytu odkurzacz ustawię na wsteczny biggrin co za sado masochistka ze mnie biggrin
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 21:44
Temat postu:
Elfka zostaniesz wtedy zdyskwalifikowana hie hie hie
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 21:48
Temat postu:
Za co? Ja tylko będę karmiła kisielem od drugiej strony
Akacja12 - Nie 06 Mar, 2005 23:12
Temat postu:
Mała a masz!! <bierze garść kisielu i rzuca w małą ile się da XD>
Anonymous - Pon 07 Mar, 2005 13:48
Temat postu:
O ludzie..... ale mi łeb napierdal* Mad *na serio Mad Mam gorączke... Wielki bracie p[oproszę o lekarza, bo nogi mam jak z waty i chyba zaraz zemdleje..........
Mała - Pon 07 Mar, 2005 15:22
Temat postu:
mała idzie po wiadro gotuje mega kisiel i wlewa akacji za bluzke <yeah>:>
Akacja12 - Pon 07 Mar, 2005 16:59
Temat postu:
O nie!! <wrzuca małą do wanny wypełnionej kisielem i wkłada jej do buzi ile się da> biggrinbiggrinbiggrin
Idda - Pon 07 Mar, 2005 19:36
Temat postu:
Gosh,ale sado-maso z Was =.=' biggrin AAA!!!NENAR!!!!CZY NIE TROCHĘ ZA GORĄC TEN kISIEL??!!!!/me bierze szczotkę ,garść kisielu i zaczyna wczesywać Paulince go we włosyyyy!!! XD Twisted Evil

Zróbmy bitewny konkurs-ten,kto będzie miał najbardziej pomysłowe sposoby wpychania kisielu za kostium,gogle itp. wygra nagrodę pocieszenia(jeśli nie wygra bitwy biggrin)co Wy na to? biggrin
Anonymous - Pon 07 Mar, 2005 21:19
Temat postu:
Ok stop no wiec. Musimy rozpoczac walke uczestnikami tak jak jest w kolejności.
Anonymous - Pon 07 Mar, 2005 22:13
Temat postu:
Aragorn napisał/a:
Dorota93-Wielka Siostra/Wielki Brat wybierz kogo chcesz.


Ja wiybieram Wielką Siostrę Razz

Ps. Sorka że takie spóźnienie ale coś z kompem było nie tak Confused
Anonymous - Pon 07 Mar, 2005 22:17
Temat postu:
Toz nowu ja i nie wiem czy można jeszcze pokazywać swoje stroje ! A mój to taki : [img]http://img02.allegro.pl/photos/oryginal/43/4381/438108/43810816[/img]
Anonymous - Wto 08 Mar, 2005 16:28
Temat postu:
Nuda......... może sobie urządzim jakąś zabawy czy cuś....... możę pogramy w bierki?! Laughing
Chesterka - Wto 08 Mar, 2005 17:09
Temat postu:
Oficjalne i ostateczne pary do walk!

Aren-Napastnik
ElfkaNenar-Idda
Kinga-Iśka
Akacja-Mała
Mróweczka-Gabra
Panienka_Wierzba-Gabrielen
Nina006-Dorota93

(Siebie wypisałam, bo nie mam czasu =P Jadę gdzieśtam po jakiś konkurs o ekologicznej szkole czy coś...)
Anonymous - Wto 08 Mar, 2005 18:15
Temat postu:
Ja i Wielki Brat..... BOJE SIE Wink
Idda - Wto 08 Mar, 2005 20:53
Temat postu:
dorota93 napisał/a:
Ja i Wielki Brat..... BOJE SIE Wink


Ty masz przeciez Big Brata biggrin
Iśka - Wto 08 Mar, 2005 21:42
Temat postu:
Aren napisał/a:
Nuda......... może sobie urządzim jakąś zabawy czy cuś....... możę pogramy w bierki?! Laughing

No jak grać w bierki jak basen z kisielem (kiślem? lol) ustawiony i trzeba sie bić, bo zaraz wystygnie a ja sie w zimnym bila nie bede Razz I to Ty Aren i Napastnik powinniście zaczynać xP
Anonymous - Wto 08 Mar, 2005 23:41
Temat postu:
<podchodzi do basenu z kisielem, bierze gwizdek go ust... siuuuuu> Aren i Napastnik prosze stanąc po moich obydwu stronach .(hehe fajnie miec 2 chlopakow obok siebie biggrin) no to zaczynamy... walka ma byc czysta ... bla bla bla... no to wskakujcie do basenu. START
Anonymous - Sro 09 Mar, 2005 14:22
Temat postu:
czyli my idzia jesteśmy drugie =)
Bierze szalfroczek i oddala się do kuchni gdzie robi sobie ciepły kisielek malinowy i go zajada... i tak sobie poczekamy

Patrzy się w kamerę i zacyzna śpiewać "A miało być tak pięknie, miało nie wiać w oczy nam i ociekać szczęsciem, miało być 100 lat 100 lat"

Trochę nudno moze zagramy w mięsną zabawę biggrin
Idda - Sro 09 Mar, 2005 14:59
Temat postu:
A na czym ona polega??Rzucaniu się kawałkami surowego mięsa z kota?? biggrin Jak tak,to ja nie mogę,bo sam widok mięsa mnei odrzuca,a co dopiero..rzucanie?? XD
Anonymous - Sro 09 Mar, 2005 15:15
Temat postu:
Na tym kto wymieni więcej przetworów mięsnych biggrin
Idda - Sro 09 Mar, 2005 15:53
Temat postu:
Ja mam lepszy pomysł,ale to nie tutaj biggrin A co do tej zabawy,to...dooobra biggrin W końcu mżemy się pobawić ,oczekująć na naszą turę : P biggrin

Parówkaaa
Anonymous - Sro 09 Mar, 2005 20:44
Temat postu:
Ja żartowałam przecieżto jest do zabaw a tutaj tylko bysmy posty nabijały, po za tym ludzie udzielajcie się... Bo wam na obied nie zrobie kotletów
Iśka - Sro 09 Mar, 2005 21:30
Temat postu:
No właśnie... co w tym domu ostatnio tak cicho? Może to przez tą grypę? ;p
Mielismy sie bic! =D
Akacja12 - Czw 10 Mar, 2005 15:31
Temat postu:
E tam może wymienimy swoje opinie na jakiś temat. Ta ogólnie czy ktoś to ogląda jeszcze w tvn???
Anonymous - Czw 10 Mar, 2005 15:34
Temat postu:
Hmmm pobuka ej co jest z BB
Akacja12 - Czw 10 Mar, 2005 20:01
Temat postu:
Nikt nic nie pisze Sad(. A co z bitwa??? Może by dać kolejne zadanie? Ej nie ma nic w lodówce...no co to jest??
Anonymous - Czw 10 Mar, 2005 20:22
Temat postu:
Nie masz nic do jedzenia? Mamy pełen basen kisielu więc smacznego =) a co do mięska to może zjemy kogoś z tych co się nie odzywają? Bo pewnie tak dogorywają gdzieś w krzakach
Akacja12 - Czw 10 Mar, 2005 21:01
Temat postu:
Dobra...kogo by tu zjeść? XD. A kisielku mam zdeczka dość Razz
Anonymous - Pią 11 Mar, 2005 13:38
Temat postu:
Musze was zmartwic.
Moj komp jest rozlozony na czesci pierwsze.niewiem kiedy bedzie gotowy do pracy. Narazie jestem u kumpla na necie. Od czasu do czsu bedze zerkal co sie dzieje w mojej i czesi chacie.Widzicie nawet polskich znakow nie mam na tym kompie.Mysle ze moj komp bedzie sprawny gdzies w przyszly tygodniu. Tym czasem powodzenia i do napisania pa

Wasz Kochany Aragorn
Anonymous - Pią 11 Mar, 2005 17:01
Temat postu:
wg. mnie troche bezsensu, ze te walki trwaja juz kilka dni... takim tempem to my bb nigdy nie skonczymy. Wink
Anonymous - Pią 11 Mar, 2005 17:08
Temat postu:
NHapastniku czekam prz basenie.......... Smile
Akacja12 - Sob 12 Mar, 2005 09:58
Temat postu:
Aragorn a co z avem? Bo roobisz mi wiesz? biggrin
Wielka Łapa - Nie 13 Mar, 2005 16:05
Temat postu:
Kochani współmieszkańcy domu BBDO! Ja biorę się za instalację sauny (Będzie obok jakuzy jakby co Smile ), a wy rozegrajcie w końcu te kisielowe walki, bo ten malinowy syf już od tygodnia stoi w basenie. Sprawa bardziej cuchnie niż afera z trupem. Jakbyście zaczęli to zawołajcie mnie, może trochę poptrzę i pokomentuję... ale nuda Sad
Akacja12 - Nie 13 Mar, 2005 16:35
Temat postu:
jow jakuzi biggrin
ja już skończyłam walke z małą i wygrałam RazzRazzRazz
Wielka Łapa - Nie 13 Mar, 2005 17:10
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
jow jakuzi biggrin
ja już skończyłam walke z małą i wygrałam RazzRazzRazz


Faktycznie. Aren i Napastnik sprężajcie się! Smile
Anonymous - Nie 13 Mar, 2005 21:04
Temat postu:
Elfka staje na brzegu mazi i czeka na Idę, która robi świerzego kisielu, który był w zapasach podwieczorków, ale nikt go już nie ruszał...

A może by inne zadanie, bo jak widze wszyscy mają dość tego zadania biggrin
Anonymous - Pon 14 Mar, 2005 15:10
Temat postu:
Wyjezdzam jutro na wycieczke.Wracam w srode i chyba bede miec neta!!<jupi> Mysle ze jeszcze w tym tygodniu bedzie nastempne zadanie. Tym czasem nara bo lece sie pakowac seya!!
Idda - Pon 14 Mar, 2005 19:00
Temat postu:
/me przybiega szybko na brzeg basenu i z zaskoczenia wrzuca do niego Paulinkę ^^ a sama zanurza najpierw ostroznie jeden paluszek od stopy : P biggrin
Inversja - Pon 14 Mar, 2005 21:04
Temat postu:
2 dobre wiadomośći:
-Pierwsza LUDZIE JA MAM NETA!!
-Druga to new zadanie

Urządźcie walke pokemonów. Pokebole znajdziecie w spiżarni. Z powodu mojego wyjazdu (wracam w środe) walki mają być zakończone do czwartku!!
Żadnysz ale!!

Anonymous - Pon 14 Mar, 2005 21:27
Temat postu:
Ida ty ciastoludku pokonałaś mnie =P
Elfa popiernicza do spiżarni wybać sobie swojego pokemona biggrin wybiera tego co jej nadano przy imieniu i nazwisku =]

Kretoszczurojeżozwierz wybieram Cię biggrin
Idda - Wto 15 Mar, 2005 13:30
Temat postu:
HA!Nikt nie pokona mojego pokemona!n XD


Muahahaha!Kto si.e ze mną zmierzy??!! : P biggrin
panienka_wierzba - Wto 15 Mar, 2005 14:57
Temat postu:
mi sie nudzi ten BB powoli...
chyba zrezygnuje, ale sie zastanowie jeszcze
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 16:54
Temat postu:
Nic nowego się tu nie dzieje i nuuuuda, ja może też opuszcze domek ale jak Wierzba sie jeszcze zastanowie Rolling Eyes
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 19:11
Temat postu:
Ej no, jedno zadanie sie nie skonczylo, a dopiero zaczelo i juz kolejne. Neutral nie za szybko?...Confused
Wielka Łapa - Wto 15 Mar, 2005 19:46
Temat postu:
Muszę ogłosić dwa komunikaty:

1. Wybudowałem (złożyłem ? Razz) przecudną saunę! Jako pierwszy z niej skorzystam, a od jutra wszyscy mieszkańcy (ci co mają zamiar odejśc też) mogą się w niej relaksować.

2. Z powodów osobistych, natury psychologicznej i trwającej tu w domu nuuuuudy podjęłem decyzję, że OPUSZCZĘ PROGRAM. Wszystkim obecnym i nieobecnym dziękuję za wspólnie spędzony czas...

Cóż...
Heyah
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 20:33
Temat postu:
Idda jeszcze chwila a pozostaniemy we dwie i będziemy sobie robić dobrze w stęchłym kisielu =]
Idda - Wto 15 Mar, 2005 20:43
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Idda jeszcze chwila a pozostaniemy we dwie i będziemy sobie robić dobrze w stęchłym kisielu =]


Robić dobrze?? Czy mam mieć skojarzenia : P?? biggrin No,coż...jeśli same zostaniemy,to pewnie obydwie wygramy : P Egzekwo(nie wiem,jak to się pisze biggrin)pierwsze miejsce.. biggrin
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 20:45
Temat postu:
No mi chodziło o naleśniki... tak tak ale szkoda, ze nie będzie głosowania SMS, wiedziałam, ze większości się znudzi biggrin
Idda - Wto 15 Mar, 2005 21:05
Temat postu:
O naleśniki??To ja juz nic nie kumam....będziemy sobie robić dobrze naleśniki?? : P To jest za madre na mój móżdżek : P biggrin W każdym razie ja będę się dzielnie trzymać do końca! biggrin
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 21:30
Temat postu:


no to jestem tym pokemonem biggrin<lol>
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 21:36
Temat postu:
O jak widzę Agnieszka też chce robić dobrze naleśniki... zapytajcie pokemony czy też chcą, bo zrobię więcej =]
Anonymous - Sro 16 Mar, 2005 07:45
Temat postu:
Ja Wam wygrac nie dam, muahahahaha Twisted Evil
Moj poke-zjeb wyglada tak:

Na imie ma Niezłe Ziółko. Smile I jest booooooski. ;]
Chesterka - Sro 16 Mar, 2005 18:00
Temat postu:
Komunikat


W DBBDO było osatnio mało zadań i w ogóle wszystkiego, bo Aragornowi zepsuł się komputer, a ja też zbytnio dużo casu nie miałam, żeby zająć się BBDO. Tak więc teraz są nowe sposoby głosowania. W tej ankiecie głosujecie na dwie osoby jak będzie następna głosujecie na 3 itd. =]
Napastnik - Sro 16 Mar, 2005 18:15
Temat postu:
Mój słit pokemon ;] :


Wielka Łapa pisał, że opuszcza program na własne życzenie, jedna strona do tyłu ;] . Niedługo jeszcze zostane ostatnim facetem w tym domu (mi by to nie przeszkadzało ;] ).
Chesterka - Sro 16 Mar, 2005 20:17
Temat postu:
Doszliśmy z Aragornem do wniosku, że zakończymy BBDO i w tej ankiecie macie zaznaczyć KTO MA WYGRAĆ BBDO!!! Mr. Green
Akacja12 - Sro 16 Mar, 2005 20:30
Temat postu:
NIEEE CZEMU ZAKOŃCZYĆ??? JA mam wygrac to chyba jasne biggrin
Anonymous - Sro 16 Mar, 2005 20:39
Temat postu:
ŁĘeeeeeeeeeeeeeeee:( nieeeee nie pozwole !!! bu
Napastnik - Sro 16 Mar, 2005 20:58
Temat postu:
Lol... ?
Anonymous - Czw 17 Mar, 2005 13:48
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Doszliśmy z Aragornem do wniosku, że zakończymy BBDO i w tej ankiecie macie zaznaczyć KTO MA WYGRAĆ BBDO!!! Mr. Green

Hah, a czyz to nie jest oczywiste? Wink Oczywiscie zartuje. Razz
Cos tak czulam, ze to zaraz padnie... Ost. nic sie nie dzialo, ludzie malo pisali... W porownaniu z pierwszymi 3 dniami to lohoho. Wink
Ale - szkoda. [bede musiala sobie zmienic ava Razz]
Iśka - Czw 17 Mar, 2005 14:46
Temat postu:
No ale jak mam wybrac, skoro tylu kandydatow ? O_o
Iiii tam... ja nie chce zeby byl koniec =(
Idda - Czw 17 Mar, 2005 15:17
Temat postu:
Tes nie kcem końca :,-( buuuuuu!!! biggrin No,dobra,dosyć zużytych smarkatek biggrin Hmm...bardzo chciałabym powiedzieć,na kogo oddałam głos,ale nie powiem ^^ biggrin
Akacja12 - Pią 18 Mar, 2005 10:29
Temat postu:
Ida ja wiem, na siebie XD
Wielka Łapa - Pią 18 Mar, 2005 16:25
Temat postu:
Co? Jestem? Surprised

Cóż, jeśli to końcówka programu to jestem zmuszony zostać... nurtuje mnie tylko jedno pytanie: KTO WYGRA?
Anonymous - Pią 18 Mar, 2005 20:32
Temat postu:
Zwyciężyła ElfkaNenar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous - Pią 18 Mar, 2005 20:33
Temat postu:
Ooo...mam z Kinga egzekwo(nie wiem,qrna,jak to się pisze:P)2 miejsce....to co dostaniemy?? :D Calusa?? : P zamawiam od Pottera :D
Anonymous - Pią 18 Mar, 2005 20:40
Temat postu:
Ach dziękuję dziekuję wszystkim moim fanom autografy zaczne rozdawać jak wyjdę ze studia dziękuję dziękuję. Błysk fleszy mnie oślepia ach dziękuję... i jaka teraz nagroda :> tylko poproszę nie kisiel biggrin
Anonymous - Pią 18 Mar, 2005 20:51
Temat postu:
Wiwat ! <tłumy szlaejących widzów wznoszą toast> :P Panno Nenar prosimy o autografy ! Ludzie ! Uspokójcie się ! O_____o Pojawiła się ! Panna Nenar w obstawie pięćdziesięciu ochroniarzy :P Yeah ! Co za widok ! Proszę państwa ! Jest to wzruszająca chwila, gdy zwyciężczyni Big Brothera opuszcza mury Domu ! Och..Ach.. :P
Akacja12 - Pią 18 Mar, 2005 21:21
Temat postu:
Prawie jednogłośnie biggrin
Inversja - Pią 18 Mar, 2005 21:35
Temat postu:
Zwycięzcą jest.....
ElfkaNenar
Gratulujemy!!

Anonymous - Pią 18 Mar, 2005 22:10
Temat postu:
Tak tak a teraz stawiam wszystkim byłym domowiczom piwo co wy na to biggrin
Anonymous - Pią 18 Mar, 2005 22:10
Temat postu:
Bravo Elfka !biggrin jupi jupi wychodzimy juz? <wszyscy prowadza Elfke> <oslepienie aparatow> aaaaaaaaaaa biggrin
Chesterka - Sob 19 Mar, 2005 11:26
Temat postu:
I tak zakończyła się pierwsza edycja BBDO!!!
Wygrała ElfkaNenar!!!
Gratulujemy! Nagrody zostaną rozdane później Wink

Wszelkie uwagi prosimy kierować do tematu BBDO lub do organizatorów BBDO (Mnie i Aragorna)


2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group