Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Komiks

Gladiatorpl - Sob 26 Lut, 2005 20:43
Temat postu: Komiks
a moje hobbty to komiksy Smile
jest tu jeszcze ktos kto sie interesuje komiksami? jak tak to pisac, pogadamy Smile
Anonymous - Sob 26 Lut, 2005 20:47
Temat postu:
Ja nawet interesuje sie komiksami ale o jaki Ci chodzi (dokładniej) ?
Gladiatorpl - Sob 26 Lut, 2005 23:10
Temat postu:
roznie i takie z przeslaniem i bez Razz
Kaznodzieja, Hitman, Spider-man Razz, Sperman, Batman, Silent Hill, PUNISHER (TO NAJBARDZIEJ), X-men.................
Wiec widac ze bardziej bogatsze w tresc jak i fajne mordobicia Smile
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 10:56
Temat postu:
Aaaaaaaaaaaaa, X-Men! biggrin
Jakąś zapaloną fanatyczką nie jestem, ale, jak mi wpadnie w łapy, to przeczytam czasem i po pięć razy. :]
Ano i na tytuły uwagi nie zwracam na tytuły, ale preferuję jakieś teki eem... fantasyczne, lol. Razz
ajeczka11 - Nie 27 Lut, 2005 11:42
Temat postu:
Ja najbardziej lubie Batmana;)

Jest coool...

Aha fajny jest też X-men:)
Anonymous - Nie 27 Lut, 2005 12:13
Temat postu:
Ej no, ja ślepa jestem. Razz
Hitmana mam w domu. Razz I czytałam go z... ee... dużo razy. Wink Smile

Pozdrawiam.
nidhogg - Sob 05 Mar, 2005 17:22
Temat postu:
ja mam w domu 3 pudla Marvela - spider-many, punishery i x-many. zawsze chyba najbardziej lubilam spider-mana, taki romantyczny jest Wink
dodaykowo rosinski/van hamme - ale raczej ograniczenie do thorgala i szninkla (to nowe co splodzili jakos mi nie lezy, z reszta w nowszych thorgalach tez kombinuja za bardzo).
no i klasycznie - tytus, romek i a'tomek - mam nawet 1 wydanie 1 tomu, dzielo niemalze zabytkowe.
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 17:52
Temat postu:
nidhogg napisał/a:
ja mam w domu 3 pudla Marvela - spider-many, punishery i x-many. zawsze chyba najbardziej lubilam spider-mana, taki romantyczny jest Wink
dodaykowo rosinski/van hamme - ale raczej ograniczenie do thorgala i szninkla (to nowe co splodzili jakos mi nie lezy, z reszta w nowszych thorgalach tez kombinuja za bardzo).
no i klasycznie - tytus, romek i a'tomek - mam nawet 1 wydanie 1 tomu, dzielo niemalze zabytkowe.

Hłeh, zna się kobita na rzeczy :].
Co do Marvela, to moimi ulubieńcami są X-Meni (Wolverine roxxx Twisted Evil). Zaś jeśli chodzi o Spider-Mana, to nie wiem czy słyszeliście, ale w Indiach jest ponoć wydawana ichniejsza wersja Pajęczaka. Z tymi tylko różnicami, że:
A) Spidey nie skaka po amerykańskich miastach, ale po indyjskich (wyobrażacie sobie Spider-Mana na takim Tadź Mahal?? O_o);
B) Głównym bohaterem nie jest Peter Parker, ale jakiś inny gościu (który zresztą ma też na imię Piotr, ale w ichniejszym języku Razz).

Rosiński i Van Hamme - czy ktoś nie zna tych panów?? (Zresztą, dla mnie człowiek nie znający tych nazwisk: Rosiński, Chmielewski, Christa i z poza komiksu - Smoleń i Laskowik nie jest godzien zwać się Polakiem. :]) Thorgal króluje (chociaż rzeczywiście, późniejsze numery już nie były tak dobre, jak pierwsze)!! Słyszałem, że wyszła gra o Thorgalu właśnie... szkoda, że nie mam skąd załatwić :].
A Szninkiel to legenda komiksu... niedawno na Onetowskim forum ktoś dał takiego pomysła, że mogliby nakręcić film na jego podstawie *_*. Toż to by było wydarzenie roku Razz.

No, i jeszcze do takich klasyków komiksu obok Thorgala, Szninkla i Tytusa, osobiście zaliczam też: Kajko i Kokosz, Kajtek i Koko, Kapitan Kloss, Pilot Śmigłowca, Tajemnica Złotej Maczety, Yans i... jeszcze coś by się znalazło :]. Ach, niezapomniane chwile, kiedy się to czytało z zapartym tchem... *_*
opętana - Sob 02 Kwi, 2005 19:41
Temat postu: Re: Komiks
Gladiatorpl napisał/a:
a moje hobbty to komiksy Smile


wiem o tym :> Mr. Green

Hm co do tematu.. to kiedys czytałam Spiderman'a o ile sie nie myle. Ale komiksy mnie juz raczej nie kręcą. Moze kiedys. Wink
Anonymous - Czw 28 Lip, 2005 20:12
Temat postu:
komiksy sa ekstra

zreszta ciastka tez Cool
Anonymous - Czw 28 Lip, 2005 21:20
Temat postu:

Nie wolno odkopywac!
opętana - Pią 29 Lip, 2005 13:13
Temat postu:
ten koleś mnie juz wkurza ;p
i znowu ten Newbie ;o

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group