Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - [b]POMOCY! deg może uda ci się mi pomuc![/b]

mood - Sro 14 Maj, 2003 14:40
Temat postu: [b]POMOCY! deg może uda ci się mi pomuc![/b]
mam 14 lat a mój biust jest bardzo mały w mojej klasie prawie wszystkie dziewczyny mają mimimum miseczkę B a ja cały czas mam 0 albo małe A przez to wszyscy naśmiewają się ze mnie i to nie tylko w szkole bo i w rodzinie najgorsi sa chłopacy sądzę że mały biust sprawia że nikt nie zwraca na mnie uwagi, myślę że odrazu wszyscy chłopacy skreślają mnie przez to z listy, bo wszystkie bardziej dojrzałe dziewczyny mają lub miały jakiegoś chłopaka a ja. Moje doświatczenie w stosunkach damsko- męskich jest bliskie zera. Nie wiem co ze mną jest nie tak. Mam dość wysoką średnią i drzydka nie jestem. CO MAM ROBIĆ? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!
GoMati - Sro 14 Maj, 2003 15:03
Temat postu:
No cóż... zdaję sobie sprawę że możesz mieć o to do siebie pretensje bo masz 14 lat. Ja uważam że są one całkowicie nieuzasadnione. Widzisz ja mam 13 lat i nie sądze aby wielkość biustu miała dla mnie jakąś wartość. Wiem, wiem myslisz sobie: "Eeee... taki mały to sie nie zna". Ale ja myślę że w 100% będziesz miała powodzenie. O ile wiem nie ma sposobu na wirost biustu więc poczekaj. Może siem kiedyś okaże że będziesz miała biust większy niż koleżanki? Aha jeśli koniecznie kcesz sobie ulżyć to powkładaj skarpetki do stanika i już Smile . Papa i pozdrawiam!
Ulka - Sro 14 Maj, 2003 15:08
Temat postu:
To frustrujące, ze rozwój Twojego ciała, jest zalezny od hormonów i o dziedziczonych genów, a nie wedle tojego życzenia. Jeśli nie zaczęłaś się jeszzcze rozwiją, możesz się czuć gorsza od innych dziewcząt. Haczyk tkwi w tym, ze jeśli czujesz się jak pokraka; rzutuje na to tój cały wygląd. Kto chciałby spędzać czas z dziewczyną, która jest całkowicie pochłonieta mysleniem o swoich piersiach?? To nieprawda, że chłopcy wolą dziewczyny, które maja duze piersi. Chłopcy fascynują się w dziewczetach, które są z siebie zadowolone i czują się dobrze w swoim ciele. Ciało wygląda najbardziej atrakcejnie gdy jest jędre i spręzyste, niezależnie od tego czy przypomina kształtem klepsydrę, gruszkę czy fasolke szparagową.

Mam nadzieje że trochce pomogłam. deg napewno pomoże więcej. ale ja jeszcze napisze Wink
deg - Sro 14 Maj, 2003 18:15
Temat postu:
Hej! Dużo mądrego już Ci napisali Ulka i GoMati.

Twój biust ma jeszcze szanse urosnąć. Nie napisałaś, czy jesteś wysoka czy niska, czy dojrzewaniem wyprzedzasz koleżanki, czy jesteś w tyle, czy jesteś szczupła czy nie. Trudno zatem powiedzieć, czy Twój biust urośnie tylko trochę czy dopiero zaczyna się rozwijać.

Jedno jest pewnie - źle jest mieć mały biust, a jeszcze gorzej - duży. Na całe szczęście na tym świecie żyją chłopcy lubiący i jeden i drugi biust. Dlatego też na pewno znajdziesz fajnego chłopaka, niezależnie od wielkości biustu. Tutaj biust nie jest przeszkodą.

A tak poza tym, to zauważyłem, że tylko w pierwszych związkach zwraca się większą uwagę na wygląd. Ta prawdziwa, największa miłość jest ślepa - kochasz osobę a nie jej wygląd. To duża szansa dla osób tych mniej ładnych i tych całkiem nieładnych. Zobacz dookoła po osobach dorosłych - nawet osoby niezbyt urodziwe mają mężów. Często dobrych, kochających i oddanych.
Ulka - Sro 14 Maj, 2003 20:45
Temat postu:
coś jeszcze dopiszę:

U większości dziewczat piersi zaczynają się rozwijać w wieku 10-11 lat. Wiele dziewcząt zaczyna dojrzewać wcześniej, a wiele później. Niektóre dziewczęta dojrzewają w tym samym tepie co ich przyjaciółki, jednak większość dojrzewa później lub wcześniej i jedne są zadowolone, a inne zniecierpliwione. Obecnie duze jest piękne, małe swietne a średnie fantastyczne więc bądx zadowolona z samej siebie i ze swojego własnego ciała. Wink

Mam nadzieję ze coś pomogłam Wink POZDRAWIAM!!! 3maj się!!!
mood - Czw 15 Maj, 2003 09:51
Temat postu: podziękowanie
dziękuję wam wszystkim bardzo mi pomagacie w rozwiązywaniu moich problemów nie wiem co bym bez was zrobiłam DZIĘKI jeśli wy macie jakieś problemy piszcie do mnie postaram się wam pomuc Wink
Iśka - Czw 15 Maj, 2003 21:31
Temat postu:
(Nie wiem czy cię znam, ale chyba tak ... Czy ty jesteś z Opalenicy ??? Jeżeli nie to przepraszam za to poniżej, bo może niesłusznie cię oskarżam...)
Mood, nie ma się czym martwić !!! Jestem internetową koleżanką Natalii z tego forum i wiem , że ona chodzi z tobą do klasy i ma miseczkę A, a nie minimum B jak to napisałaś... Wydaje mi się, że bardzooo zabarwiłaś swój post Confused Laughing
(Acha i nie wszystkie dziewczyny miały już chłopaka... chyba wiesz które... i nie masz 14 lat, tylko 13 !!! 14 będziesz miała 8 grudnia !!!)

Ale jeżeli naprawdę by tak było, to i tak nie ma się czym martwić !!!
Anonymous - Sob 17 Maj, 2003 23:24
Temat postu:
To że masz mały biust znaczy że malutko jesz, a trzeba jeść więcej, ale z tym jedzeniem to lepiej nie przesadzać, bo nie tylko biust sie powiększy, ale i Ty cała przytyjesz, że aż będzie z Ciebie grubasek Wink
Ale nie tylko od tego to zależy. Poprostu to twój organizm sam o tym decyduje (jakoś Razz)
deg - Pon 19 Maj, 2003 21:19
Temat postu:
Kleo - czy Ty naprawdę myślisz, że wielkość biustu zależy od tego, ile jesz?
Czy analogicznie można powiedzieć, że wszystkie niskie osoby są niskie dlatego, że nie jedzą? A wysokie? To chyba obżartuchy! Smile. A co zrobimy z osobami niskimi i grubymi? Z jednej strony jedzą, a z drugiej nie? A może jedzą solidne śniadania i nie jedzą obiadu?

Oczywiście - sposób odżywania ma wpływ na wielkość biustu, ale niewielki.
Lilly - Sob 07 Cze, 2003 16:37
Temat postu: Nie martw się
biggrin Nie martw się, bo twoje piersi urosną, czy chcesz czy nie.
Każdy człowiek ma w sobie, że tak powiem "zaprogramowanie", które kontroluje twój organizm, i się rozwija wcześniej czy później. Wink
Np.: Moja koleżanka ze szkoły jest w 5 klasie, a ma duże piersi (wyglądają jak u przeciętnej 6-klasistki).
Co do chłopców, to kogoś napewno znajdziesz, bo (według mnie) liczy się to co masz w środku, a nie na zewnątrz. No, prawda, że większość chłopaków lubi dziewczyny z dużym biustem, ale i są tacy, którzy nie lubią cycatych. Cool
A zresztą, jak wyglądasz zależy też od genetyki. Pewnie kobiety w twojej rodzinie mają małe piersi, i pewnie dlatego masz małe.
A ja się cieszę, że mam mały biust. Bo duży będzie ci zwisał, jak stanika nie będziesz mieć, a to głupio wygląda.
Więc biust do góry, i trzymaj się cieplutko.

(PS. Sorry, za powtórzenia z poprzednich postów, ale napisałam tu to, co wiem.)
Anonymous - Wto 10 Cze, 2003 17:30
Temat postu:
hmm
szczerze mówiąc, wszystko już zostało powiedziane. Dodam tylko, że na przykład dla mnie (14 lat) wielkość biustu wcale nie ma wielkiego znaczenia....

1. Uważam, iż najważniejsze jest to, co dziewczyna ma w głowie a nie czy ma cycki jak Pamela Anderson ;p

2. Jeżeli już mówić o tym, na co wizualnie zwracam uwagę u dziewczyn to przede wszystkim liczy się ładna twarz i oczy Smile a potem pupa i piersi.

Jeżeli nie jesteś głupia i pusta, to zawsze znajdziesz w życiu kogoś, kto cię pokocha czy polubi bez względu na to jak wyglądasz...

pozdrawiam
hipeace
Marcinek - Wto 10 Cze, 2003 18:18
Temat postu:
hipeace, absolutnie popieram Twoje słowa Wink .

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group