Dzieci OnLine

Programowanie - "burczenie" komputera

Anonymous - Pon 21 Mar, 2005 19:47
Temat postu: "burczenie" komputera
Mam problem, moj komp strasznie burczy jakos tak to moge ujac nie wiem co moze tam byc.... cy trzeba go jakos w srodku czyscic? jaka to moze byc przyczyna?
Noid - Pon 21 Mar, 2005 19:57
Temat postu:
Może po prostu dużo kurzu dostało się do środka no i przez to różne wiatraki, filtry czy jakie tam cholerstwa jeszcze siedzą zakurzyły się. Przynajmniej tak u mnie było i po wyczyszczeniu głośność chodzenia kompa znacznie się zmiejszyła.
ajeczka11 - Pon 21 Mar, 2005 20:40
Temat postu:
Mi komputer burczy jak w środku jest jakś płyta...I tata mówi że to normalne;) I to prawdopodobnie od kurzu:) Nie wiem jak to się czyści,ale zdaje mi sie że trzeba dowiedzieć się od kogoś z serwisu Neutral
Noid - Pon 21 Mar, 2005 20:57
Temat postu:
Ja tam rozebralem kompa i odkurzaczem wszystko czyściłem Mr. Green
Anonymous - Pon 21 Mar, 2005 20:59
Temat postu: Re: "burczenie" komputera
Agnieszka napisał/a:
Mam problem, moj komp strasznie burczy jakos tak to moge ujac nie wiem co moze tam byc.... cy trzeba go jakos w srodku czyscic? jaka to moze byc przyczyna?

Jebnij kafarem, buczeć nie będzie
Anonymous - Pon 21 Mar, 2005 21:01
Temat postu:
No domowe sposoby probowałam czyli kopanie noga, reka. Potem jak mnie wkurzal to go prosilam zeby nie burczal albo jak sie cos zacinalo. Ale teraz jak zresetowałam juz nie burczy tylko mocno przy właczaniu... no zobacze ponasluchuje jeszcze jutro . Mr. Green
Anonymous - Pon 21 Mar, 2005 21:37
Temat postu:
Mój komp też kiedys mocno burczał i pomagało jak się położyło na niego jakis ciężar (w moim wypadku książka) no i mniej burczy chociaż troszke słychać że pracuje ale to normalka Wink
Anonymous - Pon 21 Mar, 2005 21:42
Temat postu:
Czytam Wasze posty i juz nie moge...odkurzcie kompa w srodku(chodzi mi o wiatraki),i PORZADNIE dokreccie obudowe.Jak to nie pomoze,trzeba bedzie wymienic zasilacz,wiatrak na AGP albo CPU.
EDIT:Chodzi mi oczywiscie o wiatrak na CPU,a nie sam procesor Smile
Anonymous - Wto 22 Mar, 2005 08:09
Temat postu:
Mi tak burczy, i burczy i burzy od poł roku. Odkurzalam, ale to nic nie dalo (a odkurzalam b. dokladnie! Razz). Cos tam sie moj brat plul, ze mi zaraz komp siadzie, bo to wiatrak, ale i tak w czerwcu wymieniam, wiec mi to rybka czy mi siadzie czy nie Wink Razz
Natomiast w tym przypadku radzilabym popytac gdzies, bo jako tako burczenie nic dobrego dla komputera nie oznacza. Neutral
Anonymous - Wto 22 Mar, 2005 14:11
Temat postu:
masz pewnie rozwalony wiatraczek
rozwalony bo? zadużo kurzu
Kinga - Wto 22 Mar, 2005 17:22
Temat postu:
To ja powiem ... żee jak mialam wczesniej innego kompa = =
( wstyd ze go tak zaniedbałam ) no to on tak burczał ... burczał ... i burczał Razz
I tak coos mu sie zaczynało pieprzyć Razz noo np ... jakies bledy czy nagle sie wylączał - -")
Doporwadzało mnie to do szewskiej pasji no ale nic biggrin

I on tak burczał ... i wylączał sie - -") pozniej juz nie burczał wogole prawie :>

A pewnego pieknego dnia nie mogłam go wogóle włączyć ...

zawiozłam go wiec do serwisu ... a co sie okazało siadły wszystkie wiatraki biggrin ... Nyo ...
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 00:50
Temat postu:
Co ma ,,burczenie" kompa do Programowania ? Neutral
Noid - Sob 09 Kwi, 2005 11:02
Temat postu:
Tyle samo co piernik do wiatraka ;] Czepiasz sie szczegolow i tyle xP
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 11:07
Temat postu:
Dobra juz jewst w miare tylkoczasami przy wlaczaniu burczy. Ale da sie wytrzymac:)
dzieki za pomoc.
potwora - Sob 09 Kwi, 2005 11:14
Temat postu:
no za pewne masz w pytke brudny "wiatraczek" - nazwa mi z glowy wyleciala ;] Tez mam taki brudny ze ***** ale mi sie nie chce czyscic :/ a co do samego wylaczania sie komputera to raczej zasilacz i ile sie nie myle :p z ktorym soobiscie tez mam problem ahahaha ;]]]
Miracle - Sob 09 Kwi, 2005 11:22
Temat postu:
To jak ja mam duzo kurzu to mi sie kieszen nie otwiera jedna i druga tesh slabo chodzi albo wogole jakos sie komp zacina. Pierwszy raz mis ei nie chciala otworyc kieszen to sie potem okaalo jak rozkrecilam kompa ze mucha tam wleciala i mialam trupa w kompie Mr. Green Ostatnio wyczyscilam dokladnie kompa calkowicie go roebralam i teraz chodzi muuuaaa.
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 18:57
Temat postu:
Czemu ten temat jest w programowaniu? :O
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 22:44
Temat postu:
No własnie ja tez tego nie rozumiem Wink
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 11:22
Temat postu:
Moderatorzy nic nie robia ;\
Noid - Nie 10 Kwi, 2005 13:09
Temat postu:
Jakbys nie zauwazyl to dzial "Programowanie" nie ma moderatora ;]
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 15:57
Temat postu:
No to admin ;]
Przydal by sie jakis mod z wiekszymi uprawnieniami, cos jakby pod-admin ;]]
Wlasnie, co to za ranga "pomocna dlon" ?
Kinga - Nie 10 Kwi, 2005 15:58
Temat postu:
Pomocna dlon to ranga specjalna zeby zaznaczyc ze ta osoba daje dobre rady Smile
Osoba z taka ranga nie ma zadnych dodatkowych przywilejów Smile
Pigmej - Nie 10 Kwi, 2005 17:14
Temat postu:
Hmmm... Ja sie zajmuje Delphi juz od 2 lat Wink Przeczytalem ok. 5000 stron Rolling Eyes a tu myslalem ze bedzie pisac cos ciekawego.. Ale widac ze ludzie w dziale Programowanie pisza o Burczeniu kompa... Extra Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group