Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Film

Eithne - Pią 25 Mar, 2005 01:02
Temat postu: Film
Otóż mam zamiar nakręcić film (tak film dobrze przeczytaliście). Mam jednak wiele wątpliwości czy mnie nikt nie będzie wyśmiewał, że chodzę do gimnazjum i już mi w głowie takie "dziwne" rzeczy. Jak byście zareagowali gdybyście się dowiedzieli, ze wasza koleżanka ma zamiar nakręcic film?
panienka_wierzba - Pią 25 Mar, 2005 08:30
Temat postu:
jesli ma hmm.. scenariusz, ma czym, ma kogo, a przedewszystkim ma zamysł i ochote to czemu nie
bym ja wspierała = )
Anonymous - Pią 25 Mar, 2005 08:37
Temat postu:
No cóż w naszej klasie też jest taki pomysł =] wczoraj kręcili pierwszą scenę, a więc pomysł nie jest dziwny. Film jest oczywiście nisko budżety, powiedziałabym baaardzo nisko, ale co zrobią gimnazjaliści. Ja robie z lekka mówiąc za downa. Taki przerywnik, tło, będę biegać nie wiadomo skąd i do kąd w czapeczce-parasolu i robić yhyhyhyhy
panienka_wierzba - Pią 25 Mar, 2005 08:41
Temat postu:
no my z kumpelą mamy scenariusz : >
opry mydlanej
ale [cenzura]Wink
yhyhy
moze będzie kręcone = )
jak sie nauczycielka z angola zgodzi (bo to po angielsku, wszystko pisalysmy same : >)
Anonymous - Pią 25 Mar, 2005 09:46
Temat postu:
masz racje
wyśmiałabym cię chociaż takie prowincjonalne pseudofilmy każda rodzina kręci komunie śluby matura pierwsza wizyta chłopaka [to raczej w Ameryce ale sie zdarza] itd itd itd
Elun - Pią 25 Mar, 2005 10:01
Temat postu:
nbie wiem, co tu jest do wysmiewania, przeciez nakrecanie filmu to tylko dobra zabawa, a nie jakas siara biggrin

ja ososbiscie z kumpelami latem krecimy film kryminalny i jeszcze tylko musimy dopracowac scenariusz Razz

no ale z drugiej strony sa inni ludzie, tacy jak kradziejka, zeby ci wysmiali, wiec zeby jakos temu zapobiec, to najlapeij mow o tym filmie kumpelom w formie zartu i swietnej zabawy, aby miec co pozniej pokazac znajomym na zabawie, a nie na serio, ze planujesz nakrecic na calkiem powaznie jakis film i zamierzasz wypozyczyc jakies profesjonalne sprzety itp. W tedy mogloby sie to zdarzyc, bo oczywsice dziewczyny smialyby sie z ciebie, ze ty w ogole nie masz o tym wiekszego pojecia i ze to bedzie zalosne, no chyba, ze robilas juz jakies filmy Wink
ajeczka11 - Pią 25 Mar, 2005 12:52
Temat postu:
Ja niedawno nakręciłam na polak film z koleżanami i wiesz co dostałm?6 i nikt się nie śmiał! pO ZA tym była świetna zabawa! Teraz Olaka napisała 2 scenariusz i pani kazała an mnakręcić 2 film;) Teraz potrzeba duzo duzo więcej aktorów! nAKRĘACAMY go po świętach w sobotę! Nakręcanie filmu to coś Laughing
Eithne - Sob 26 Mar, 2005 00:19
Temat postu:
zgadzam się z ajeczką11, ze nakręcenie filmu to coś. Nasz "prdukcja" jest OCZYWIŚCIE bardzo nisko budżetowa, ale staram się żeby wszystko wyglądało bardzo profesojanlnie, amatorsko, ale profesjonalnie. Ekipa, sprzęt, obsada, obróbka komputerowa, statyści, plener, muzyka... Naprawdę można wymieniać w nieskończoność...

Jak powiedziałam o tym znajomym to aż się zdziwiłam ile było chętnych. Oczywiście do grania i reżyserowania Very Happy , ale niestety te wakaty były zajęte.

Jeszcze rozdarta jestem pomiędzy tematem scenariusza , który jest moim "ulubionym" (jak ktos czytał 'Za młoda by doświadczyć" to będzie wiedział), bo wywiera na ludziach nawięcej emocji i łez. Nie wiem, czy nakręcenie filmu oda się, ponieważ role i kwestie są dość trudne...
Zobaczymy Wink
Kinga - Sob 26 Mar, 2005 00:23
Temat postu:
Ja przyznam ze nie jeden film sie kręciło Razz
A to w szkole jakis z jakiejs uroczystosci a to w domu Razz
A to z now jak sie shizow dostało to i sie ktecilo jakiegos tasiemca biggrin

A z obróbką ? Krecilam bratu na slubie film ... tak poza kamerzystą Razz
Takie wiecie <loL> krotki bo sie tez bawic musiałam biggrin
I obrobilam go cacy glancyk <rotfl> i jako prezent im dałam Razz
A oni skopiowali go i znajomym dawali do obejrzenia biggrin
I cóż Razz podobno były pytania " A ten film kto krecił ? mozecie podac namiary ?" <loL>

Heh ... zycze powiodzenia w 'ujarzmianiu' aktorów biggrin i wogole biggrin
Nirfanka - Sob 16 Kwi, 2005 23:12
Temat postu:
Dziś obejrzałam Constantina (nie wiem jak to sie pisze <lol> hehs)

film,świetny..takie tematy są extra egzorcyzmy i t d jest spox..nie brakuje scen

trzymających w akcji ogólnie jestś ŚwietnY Very Happy
nasty_girl - Sob 16 Kwi, 2005 23:48
Temat postu:
ogladalam juz jakis czas temu.. z 2 tyg chyba.. tez mi sie podobal.. chociaz jak zobaczylam ze keanu reaves gra glowna role myslalam ze film bedzie troszke lepszy..

Eithne a nie ma u was w miescie jakiegos domu kultury czy czegos tego typu, i zajec filmowych?

Moja droga, edytuj posty.
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2005 10:44
Temat postu:
koleżanko nasty posty się edytuje a nie nabija
nasty_girl - Nie 17 Kwi, 2005 11:07
Temat postu:
kradziejka na przyszlosc bede pamietac..
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2005 15:34
Temat postu:
Constantine mi się cholernie podobał, strasznie dobry film jeden z lepszych Amerykańskich ostatniego roku jakie widziałam (po za Za wszelką cenę)
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2005 15:42
Temat postu:
Film to świetny pomysł. Napewno bym cię nie wysmiala:) raczej pchalabym sie do roli hehe. Zycze powodzenia i dobrych aktorow. Wierz a sie uda.
nasty_girl - Nie 17 Kwi, 2005 15:47
Temat postu:
do ogladania za wszelka cene cos sie zabac nie moge, zawsze sciagnie sie akurat jakis film ktory wole obejrzec w pierwszej kolejnosci..
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2005 17:39
Temat postu:
Nasty jak można taki film odkładać, jak dla mnie był jednym z najlepszych jakie w życiu widziałam... jak mi się pod koniec chciało ryczeć to jest nieporozumienia achhhh... bosie
nasty_girl - Nie 17 Kwi, 2005 21:03
Temat postu:
elfkaNenar no wlasnie nie wiem jakos zawsze akurat znajdzie sie do sciagniecia film ktory bardzo chcialam obejrzec, i jak mam chwile czasu to akurat sie konczy sciagac itd.. ale po tym co napisalas chyba w najblizszym czasie se obejrze..
Nirfanka - Wto 19 Kwi, 2005 13:41
Temat postu:
elfkaNenar dlaczego chiało ci sie płakać Question ja nie widziałam powodu do płaczy ale

zgodze się z tym iż film jest naprawde godzien obejżenia Exclamation i nie ma co

odkładać obejrzenia go Very Happy ale ogladaałam także film "aniołowie apokalipsy"

świetny film jesienia chyba pojawił sie w kinach i jest poporostu świetny
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 15:04
Temat postu:
Płakać mi się chciało jak ona leżała i
1. przyjechała jej rodzinka wiadomo w jakim stanie wszyscy byli i po co przyjechali
2. prosiła bossa żeby ją zabił
3. odgryzła sobie język
4. on ją zabijał
5. upadała na deskach ringu
panienka_wierzba - Wto 19 Kwi, 2005 19:13
Temat postu:
ogladalam Aniolow Apokalipsy w kinie
no niezly film niezly
Nirfanka - Pią 22 Kwi, 2005 20:38
Temat postu:
Aniołów Apokalipsy oglądałam także w kinie świetny film

fajna akcja z amfą
panienka_wierzba - Sob 23 Kwi, 2005 13:04
Temat postu:
ja mialam isc z kolegami z klasy na tekstańską masakrę, ale nie bylo akurat w tym momencie seansu to sie wybraliśmy na aniołów
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2005 13:36
Temat postu:
pojdzcie sobie na 13 dzielnice ..szybka akcja...diablenie szybka...niezły film pomimo prymitywnej fabuły...
i obfity w walki muai thai
panienka_wierzba - Sob 23 Kwi, 2005 13:37
Temat postu:
13 dzielnica to jakis film co teraz w kinach puszczaja?
a jaki to?
sensacyjny czy cuś?
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 13:41
Temat postu:
ja do kina za czesto nie chodze bo w moim miescie w kinach sa straszne opoznienia.. wiec wole se z neta sciagnac.. i czesto filmow ktore chcialabym obejrzec nie ma w kinie..
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2005 13:49
Temat postu:
film akcji...dynamiczny szybkie zwroty akcji...wszedł w ten czwartek
jak sie skonczył to pierwsze pytanie "i to juz koniec ?" biggrin ale w trakcie jest świetny i jest tam postaci Yeti'ego
panienka_wierzba - Sob 23 Kwi, 2005 20:46
Temat postu:
moze i bym sie wybrała
ale nie mam z kim
więc się nie wybiorę
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2005 22:55
Temat postu:
też podejście....
to nie film na obmacywanie a na widowisko
panienka_wierzba - Sob 23 Kwi, 2005 23:24
Temat postu:
czy od razu na obmacywanie
po prostu chętnie wybrałabym sie z kimś
samej jakos nie za bardzo
ewentualnie samej to na jakies melodramaty kaj mozna poplakac albo cos (ewentualnie w towarzystwie znajomych, które będą równie tkliwe)
Eithne - Nie 24 Kwi, 2005 21:57
Temat postu:
Tak na temat filmu to diablenie chce sie wybrac na Miss Agent 2, ale w moim kochanym rodzinnym mieści akurat go nie ma... Albo to premiera opóźnia się już z dwa tygodnie... Możlie, że przez smierć papieża wszystko sie tak przesunęło i sie opóźnia?
Girl Zone - Nie 24 Kwi, 2005 22:09
Temat postu:
obejrzyjcie sobie piłę. zawodowy filmik
Nirfanka - Pon 25 Kwi, 2005 14:04
Temat postu:
Piła jest świetna szczególnie

momęt ucinania stopy przez gostka

z powodu dzwoniącej komórki ale

w jakże ważnej sprawie dotyczącej jego

rodziny

takżę polecam serdecznie płiłe biggrin
Girl Zone - Wto 26 Kwi, 2005 21:07
Temat postu:
Nirfanka moze założymy klub uwielbiających piłę? Mr. Green
Gdzie oglądałaś w kinie, czy na kompie?


polecam również Skarb Narodu
Anonymous - Sro 27 Kwi, 2005 10:37
Temat postu:
a ja polecam "The New Guy"
film rozzbraja
Nirfanka - Sro 27 Kwi, 2005 11:11
Temat postu:
noo baa jasne że założymy biggrin

a a ogladłam tylko nakompie:cry: ale w kinie

to bym chyba zdechła

matko niektóre momęty tego filmu naprawde mnie przerażały!!

ale jest świetny! biggrin
Elun - Sro 27 Kwi, 2005 11:17
Temat postu:
a ja polecam wam mindhunters. Jest to thriller psychologiczny trzymajacy w napieciu. Mi sie strasznie podobal ten film, i chyba sobie go jeszcze raz obejrze Smile
Anonymous - Sro 27 Kwi, 2005 15:33
Temat postu:
Dołączę się do klubu fanów Piły jeśli łaska biggrin wczoraj oglądałam =] zakończenie było przerąbane... zawsze lubi siedzieć w pierwszym rzędzie... LOL
Nirfanka - Czw 28 Kwi, 2005 21:47
Temat postu:
nie na sprawy

jak bym siedziała w kinie to bym chyba
puscila pawia

albo juz niewiem
ten moment z ta stopą mnie przeraża bleh

ale film fajny
myślalam że on ju ż stry jest a że ty go w kinie niedawno
ogladalas? Cool
panienka_wierzba - Pią 29 Kwi, 2005 17:17
Temat postu:
no dobra
jestem w trakcie ściągania piły
a co do 13 dzielnicy, przeczytałam opis filmu
nie lubie since fiction =/ wiec nie obejze raczej
no moze kiedys, ewentualie, jak sie nudziło będzie
ale chyba nawet u mnie na ftp nie ma
wiec chyba raczej nie Wink
nasty_girl - Pią 29 Kwi, 2005 17:48
Temat postu:
panienka_wierzba pila zaaaaaaaajebista jest.. wprawdzie co chwile trzeba mi bylo oczy zaslaniac bo ja nie moge patrzyc na duza ilosc krwi ale tak to super film Smile
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 19:48
Temat postu:
lol...science fictione w filmie 13 dzielnica jest mniej miej niz w we wiedzminie(który sie cechuje brakiem jakiejkolwiek nauki)
jedyne co jest nieprawdziwe to mur wokół dzielnicy, co do bomby to jak wszyscy dobrze wiemy istnieja biggrin całe sf to to ze to jest 12 lat później od teraz (czy jakos tak)
panienka_wierzba - Pią 29 Kwi, 2005 20:56
Temat postu:
to moze opis filmu zły : >
nie no, może jednak sciągne (lol, jakie niezdecydowanie)
obejze jakies 20, 30 minut
jak cos to wyłacze i wyrzuce
dzisiaj mam do obejzenia jeszcze Piłe
panienka_wierzba - Sob 30 Kwi, 2005 12:30
Temat postu:
o ja pieeeeeprze
jaki poschizowany fiiiilm
ale jaki [cenzura]
normalnie nienormalnie chyba pojde na to do kina jeszcze
ja pieprze
Anonymous - Sob 30 Kwi, 2005 12:45
Temat postu:
do kina to ja chciałem isc dwa razy (wyobrażacie sobie dwa razy) na film intermission biggrin to jest film za który warto zapłacić
panienka_wierzba - Sob 30 Kwi, 2005 12:47
Temat postu:
no ja piłe jak narazie jedynie na komputerze oglądałam
dlatego mysle nad kinem
Crakken - Pon 02 Maj, 2005 11:02
Temat postu:
Film. ja se kręce filmy. Bezbudżetowe. Na rzie mam kilka odcinków o kolesiu skleconym z lego technic. hłe, hłe.niedługo se kupię kasetę i będe kręcił podwórkowego Jackass'a. Uwielbiam ten program, tak samo jak i Viva la Bam oraz Wild Boyz.
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 11:28
Temat postu:
<rotfl> Razz Ja to takie niskobudzetowki Razz Na podwrku krece Razz
jeszcze scenografi szczatki zostały Razz deski i takie tam biggrin
Crakken - Pon 02 Maj, 2005 13:22
Temat postu:
Jakie k**** niskobudżetówki!??!?! Ja kręce BEZBUDŻETÓWKI! Kapisz? Jedyne koszty to: jednorazowo, kamera of korz oraz raz na jakiś czas taśma do kręcena filmu.
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 13:27
Temat postu:
Crakken napisał/a:
Jakie k**** niskobudżetówki!??!?! Ja kręce BEZBUDŻETÓWKI! Kapisz? Jedyne koszty to: jednorazowo, kamera of korz oraz raz na jakiś czas taśma do kręcena filmu.


Yy ... = =") czytanie ze zrozumieniem .... ja mowilam o sobie
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 21:29
Temat postu:
Czy ktoś tu mowił o Labamie? Ja nie mam MTV, ale ile odcinków udało mi się obejrzeć tyle obejrzałąm i musze stwierdzić,z e kocham ten program La BAM RLS, tylko jego domowe filmiki nie są tak niskobudżetowe jak na domowe filmiki
Anonymous - Wto 03 Maj, 2005 08:21
Temat postu:
poszukajcie sobie związku filmowego "skurcz" albo "plan9"
tj "bułgarski pościkk" , i jakieś krótsze z planu9
panienka_wierzba - Sro 04 Maj, 2005 09:11
Temat postu:
aaa kocham bulgarskie poscikki i inne Wink
yhyhy boskie
Crakken - Sro 04 Maj, 2005 16:34
Temat postu:
Em... nie La Bam, tylko ,,Viva La Bam!''. Jak nie oglądałaś przynajmniej jeszcze/lub Jackass'a i/lub Wild Boyz to się nie wypowiadaj. No dobra, nie bierz tego tak do siebie. Chodziło mi o to że to równie wypaśne programy. Prekursorem ich obu jest właściwie Jackass. Później Ekipa się rozłączyła. Część zespołu(większość) poszła do Viva La Bam jako ekipa Bam'a a Stev-O oraz Chris Pontius poszli doWild Boyz. Ciekawe tlko co teraz porabia Johnny Knoxville...
Anonymous - Sro 04 Maj, 2005 22:26
Temat postu:
Jak mam sie wypowiadac po głębszym obejrzeniu to moze podać numer telefonu do Bielsatu zeby załątwiali jakieś lepsze programy na naszą klablówę... nawet Cartoon Network mi obcięli chamy jedne =(
Anonymous - Czw 05 Maj, 2005 22:00
Temat postu:
johnny gra drobne role w filmach przeważnie

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group