Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Golarka vs maszynka do golenia :>

lucek - Sob 26 Mar, 2005 22:08
Temat postu: Golarka vs maszynka do golenia :>
Uzywa ktos tego pierwszego? Bo z maszynka to chyba kazdy sie zetknl. Moglby ktos wypisac na zasadzie porownania alety i wady golarki? Czy mozna sie na sucho golic (bez pianek etc), czy skutecznie usuwa zarost itd... z gory dzieki Wink
nasty_girl - Sob 26 Mar, 2005 23:18
Temat postu:
ja uzywam golarki intuition albo wosku..
panienka_wierzba - Nie 27 Mar, 2005 10:29
Temat postu:
panienko : > to jest pytanie raczej dla facetow (patrz dział), ale ja uzywam maszynki na żyletki ^^.
nasty_girl - Nie 27 Mar, 2005 10:44
Temat postu:
oops nie doczytalam :d
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 13:38
Temat postu: Re: Golarka vs maszynka do golenia :>
lucek napisał/a:
Uzywa ktos tego pierwszego? Bo z maszynka to chyba kazdy sie zetknl. Moglby ktos wypisac na zasadzie porownania alety i wady golarki? Czy mozna sie na sucho golic (bez pianek etc), czy skutecznie usuwa zarost itd... z gory dzieki Wink

Wg. mojego chlopaka (Razz jak to brzmi Laughing) o wiele lepsza jest maszynka. Ponoc probowal tego i tego (jak mial kozia brodke) ale jednak lepiej uzywa mu sie maszynki.
To jednak kwestia gustu. biggrin

Pozdrawiam
altruista - Nie 27 Mar, 2005 22:22
Temat postu:
maszynki elektryczne maja to do siebie ze sa niedokladne i nieporeczne, przy mocnym zaroscie trzeba siedziec z dziadostwem dobre 15 minut zeby sie porzadnie ogolic, kiedy z brzytwa czy zwykla maszynka starczy spokojnie 5-10. No i latwiejsze w transporcie, oraz nie wymaga zrodla zasilania, co na takim np splywie kajakowym czy innym cholerstwie jednak sporo znaczy.
Michuś - Pon 28 Mar, 2005 21:35
Temat postu:
z tego co słyszałem od kuzyna to są nieskuteczne nie golą dokładnie i można mieć jakieś uczulenia Question ale nie używałem nigdy takiej bo od niedawna się golę więc może jak ktoś z chłopaków używał to niech napisze Arrow tata mi tylko mówił że jak się nosi baki to wygodnie się je przycina maszynką el. albo taką do włosów Cool
maadzia - Pią 01 Kwi, 2005 21:09
Temat postu:
osobiscie to golę sobie tylko łydki Laughing
(no i............... Laughing )
nasty_girl - Pią 01 Kwi, 2005 21:52
Temat postu:
madzia tak samo jak ja piszesz tu.. a chodzilo o to czym faceci sie gola:d
Gladiatorpl - Sob 02 Kwi, 2005 10:19
Temat postu:
cos niepelne te wasze odpowiedzi Razz od golarki mozna dostac uczulena (zazwyczaj plamki w miejscach golenia) ale tylko gdy z golarki korzysta inna osoba, z golarki powinna korzystac jedna osoba bo inaczej czesto wystepuja podraznienia skory
No i tyle

a juz nie radze napewno zeby ta sama golarka facet golil twarz a dziewczyna intymne miejsca, bo wtedy to moze wystapic jakis totalny przewrot twarzy Razz, ale osobiscie nie byle mtego swiadkiem wiec mozecie probowac Razz
nasty_girl - Sob 02 Kwi, 2005 12:16
Temat postu:
ale te czerwone kropeczki to zazwyczaj podraznienia spowodowane sucha skura ...
maadzia - Sob 02 Kwi, 2005 14:29
Temat postu:
niemoge z bki qrde jakie problemy =) użyjcie wosku=)
nasty_girl - Sob 02 Kwi, 2005 14:49
Temat postu:
maadzia faceci se maja twarzyczki golic waskiem ?
karabin - Sob 25 Cze, 2005 09:02
Temat postu:
Ja tam sie gole maszynka do golenia i nawet to lubie robic, zajmie mi najwiecej 10 min i robie to co tydzien i nie narzekam Razz
Anonymous - Nie 26 Cze, 2005 16:56
Temat postu:
nigdy nie używałem elektrycznej ani zyletek, wole jednorazówki i na sucho bo z pianką za dużo zachodu
Anonymous - Nie 26 Cze, 2005 18:07
Temat postu:
Ja golę się maszynką na żyletki lub maszynką jednorazową, na mokro (używam kremu Polena Lider).
altruista - Nie 26 Cze, 2005 20:28
Temat postu:
tsej - na sucho? whoa... ja po czyms takim wygladal bym jakbym tulil sie z wyjatkowo rozdraznionym kotem
Anonymous - Nie 26 Cze, 2005 20:44
Temat postu:
mówiłem że używam jednorazówek a nie żyletek...zresztą trza umieć umiar w pociaganiu ostrzem
mnie sie zdażyło zaciąć dwa razy w zyciu może trzy max...
Sebo - Nie 26 Cze, 2005 21:02
Temat postu:
co do elektrycznej to z tego co wiem to jak starszy jesteś to się opłaca używać bo ona jest dobra do twardszego zarostu. Pianek używam różnie gillette albo nivea i zwykłe jednorazówki chociaż mam taką na wymienne ostrza ale jakoś nie dokupuje;P
Anonymous - Nie 26 Cze, 2005 21:04
Temat postu:
Ja nie znoszę elektrycznych, bo kiepsko golą i łaskoczą.
altruista - Nie 26 Cze, 2005 22:03
Temat postu:
elektryczne sux

zaciac sie dwa razy w zyciu... damn, jak rano wchodze do lazienki bez awaryjnej kawy rozruchowej to jest spora szansa ze keidy wyjde, wezma mnie za brata jasona voorchesa. Szczytem bylo kiedy raz nalozylem sobie pianke, po czym zaczalem golic sie nie tym koncem maszynki co trzeba. [tak, jestem tym typem ktory miedzy pobudka a przebudzeniem ma +/- godzine braku aktywnosci mozgu]
Anonymous - Nie 26 Cze, 2005 22:05
Temat postu:
ja kiedyś wysmarowałem r[piiiii]j, a że ledwo na nogach stałem, postanowiłem ogolić się na siedząco i przysnąłem.

Razz
Anonymous - Nie 26 Cze, 2005 23:47
Temat postu:
ja straciłem przytomność/zasnołem kiedys przy dmuchaniu nosa do zlewu..ale podobno jak sie dmucha to to całkiem prawdopodobne

te dwa zacięcia to jeszcze można wziąc pod uwage że ilośc samych goleń nie ejst codzienna...bo zapuszczam brode i ją gole do zera...zostawiając klasyczna muflonia bródke...
z prostego faktu nie chce mi sie ..a tak i tak dobrze wygladam ( moim własnym mniemaniu a to wystarcza)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group