Dzieci OnLine

Na luzie... - Co wam przyniosl "zajaczek"???

Miracle - Nie 27 Mar, 2005 11:17
Temat postu: Co wam przyniosl "zajaczek"???
Co wam przyniosl "zajaczek"???
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 11:20
Temat postu:
zAjaczak... jejku jak to mnie wnerwia wszyscy tylko zajacek kulcacek nikt nie pamieta o Jezusie. JA dostałam czekolade ale to nie jest dla mnie takie wazne.
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 11:29
Temat postu:
Bleh... nie rozumiem, jak można dawać prezenty na Wielkanoc... rozumiem, w Boże Narodzenie, prezenciki są bo wszyscy się cieszą... ale w Wielkanoc? Dostawanie prezentów powinno kojarzyć się z radością, a o tym święcie trudno to powiedzieć...
Ja na Wielkanoc nigdy nic nie dostałem. I jestem very hepi.
Noid - Nie 27 Mar, 2005 11:39
Temat postu:
Nic nie dostałem ]:->
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 12:30
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Bleh... nie rozumiem, jak można dawać prezenty na Wielkanoc... rozumiem, w Boże Narodzenie, prezenciki są bo wszyscy się cieszą... ale w Wielkanoc? Dostawanie prezentów powinno kojarzyć się z radością, a o tym święcie trudno to powiedzieć...
Ja na Wielkanoc nigdy nic nie dostałem. I jestem very hepi.


Przecież to właśnie Wielkanoc jest najważniejszym i najradośniejszym świętem!
Nikita - Nie 27 Mar, 2005 12:33
Temat postu: Re: Co wam przyniosl "zajaczek"???
Miracle napisał/a:
Co wam przyniosl "zajaczek"???


Yyy...Czy to już Boże Narodzenie ? Razz <patrzy w kalendaz> Eee...przecież mamy 27 marca...Nie słyszałam żeby w Wielkanoc dawało się prezenty...
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 12:41
Temat postu:
A ja dostalam w szkole od zajaczka pałe z biologii. Kocham takie prezenty.
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 13:32
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
A ja dostalam w szkole od zajaczka pałe z biologii. Kocham takie prezenty.

O_o
Od kiedy to w święta się do szkoły chodzi?
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 13:57
Temat postu:
Hm mi przyniosl najlepsze co mogl przyniesc ;]
Elun - Nie 27 Mar, 2005 14:04
Temat postu:
eee, a od kiedy w Wielkanoc dostaje sie jakies prezenty jeszcze od zajaczka? Scratch
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 14:37
Temat postu:
nie wiem jakieś dziwne tradycje macie;) u nas są normalne prezenty jakoś od zawsze nie wiem...
Elun - Nie 27 Mar, 2005 15:09
Temat postu:
wystarczy, ze w Boze Narodzenie kazdy biega po sklepach i kupuje tone prezentow, chociaz i tak nie wiem po co one sa potrzebne pod ta choinka, ale zeby jeszcze w Wielkanoc kupywac sbie prezenty?
nie no, swiat schodzi na komerche :///////////
BamBI - Nie 27 Mar, 2005 15:23
Temat postu:
ja dostalam 2 czekolady. Jak byłam mała to dostawałam kinder niespodzianki Embarassed - teraz z tego wyroslam
Kinga - Nie 27 Mar, 2005 15:31
Temat postu:
A ... mi przyniosł Yy nic biggrin
Nikita - Nie 27 Mar, 2005 16:18
Temat postu:
Yyy...A może to zależy w jakim regionie się mieszka... Rolling Eyes Smile
Miracle - Nie 27 Mar, 2005 18:15
Temat postu:
Heh. No niewiem. U mnie mjak ktos chce to kupuje komus prezent.Szczerze mowiac myslalam ze wszedzie tak jest a tu niespodzianka. Wiem ze niektorzy tesh jak maja ogrodek swoj to chowaja prezenty malym dzieciom na ogrodzie i dziecko szuka. No i wciskaja podobny kit jak z mikolajem ze zajaczek przyniosl prezenciki Laughing Ah to takie slitt Confused
Noid - Nie 27 Mar, 2005 18:18
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Yyy...A może to zależy w jakim regionie się mieszka... Rolling Eyes Smile

Ta... na pewno ma to jakieś znaczenie ;] Jak byłem mały to dostawałem, ale jak to moja mamusia określiła, jestem za stary na takie głupoty.
panienka_wierzba - Nie 27 Mar, 2005 18:28
Temat postu:
no u mnie sie zawsze dostawało prezentyw tym roku dostałam 2 zlote ([cenzura] =D)
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 19:42
Temat postu:
Słodycze, komórke na karte (wkońcu coś innego niż ten rzęch- Wierzba widziałąś go), 5 zeta
panienka_wierzba - Nie 27 Mar, 2005 19:46
Temat postu:
widziałam? eeeee moze =D ale chyba cos tam widzialam Wink
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 19:56
Temat postu:
To było coś z czego próbowałam się dodzwonić do mamy i się modliłam zeby się nie rozładowało biggrin
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 20:26
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
A ja dostalam w szkole od zajaczka pałe z biologii. Kocham takie prezenty.

O_o
Od kiedy to w święta się do szkoły chodzi?


nie chodzi. ale zajaczek sie pospieszyl, a dowiedzialam sie o tym dopiero dzisiaj Razz wiec traktuje to jako prezent <lol2>
AloneMoon - Nie 27 Mar, 2005 20:47
Temat postu:
Ja nic nie dostalam =)
Chociarz tutaj w niemczech jest taka tradycja,
ale moja rodzinka pochodzi z polski wiec trzymamy sie tylko polskich tradycji!
A nie!
Dostalam czekoladki i kubek z kroliczkiem od przyjaciela mojego taty Anglika ( Ma na imie "Steve" Razz ) ,ale to sie chyba nie liczy...czy tak?
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 21:10
Temat postu:
Zapomniałam dodać, ze dostałam jeszcze doła głębokiego jak rów mariański i porządną kłutnię i wykład na gg na szczęście... ale i tak się wkurzyłam nieźle =/ niech się skończą te *** święta
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 22:14
Temat postu:
Kurde a Wielkanoc to Wigilia że sie coś dostaje :/
Ja dostałam czekoladowego króliczka i zwykłe jajko =]
mroweczka - Wto 29 Mar, 2005 11:39
Temat postu:
Eh...Mnie te prezenty na wielkanoc wnerwiaja porzadnie :/ no ale coozz...Kiedys dostawalam teraz ten futrzak zwany potocznie zajacem zaginal w akcji :p Tylko od rodzicow dostalam jakas tam czarna bluzke i slodycze od babci i wsio :].
Gladiatorpl - Wto 29 Mar, 2005 12:40
Temat postu:
ja siedzialem w swieta z rodzina i jak przyszedl zajaczek to wyszedlem z nim na dwor skroilem go z paru stowek (tzn okradlem) pozniej pare razy dostal bejzbolem zeby nie wpadlo mu do glowy aby isc na policje i na koniec wrocilem swietowac z rodzina

Co do tego ze to smutne swieto to nie wiem bo w koncu Jezus zmartwychwstal, ale nie popieram dawania prezentow w te swieta
Anonymous - Wto 29 Mar, 2005 13:17
Temat postu:
mnie nic nie dał. no może jedna nieprzyjemna wiadomosc przez ktora jestem jeszcze oszolomiona,ale neważne.
ajeczka11 - Wto 29 Mar, 2005 16:06
Temat postu:
mi zajączek przyniósł czekoladowego zajączka i takie tam słodycze:D
Chesterka - Wto 29 Mar, 2005 19:02
Temat postu:
Ja nic nie dostałam z TEJ okazji. A dostałam z innej ;] Ale to już inna sprawa. Razz
maadzia - Nie 03 Kwi, 2005 13:59
Temat postu:
ja dostalam ruzge=)
Konwalijka - Pon 25 Kwi, 2011 13:10
Temat postu:
od zająca ? jak zobaczy lam temat ( mocno na czasie) pomyślałam, że odnowię biggrin U nas tylko dzieci dostają coś Razz Także my do rodziny dla jedziemy dzisiaj, mają 3.5 letnią dziewczynkę to piankę z Cobi kupiliśmy, pewnie bedziemy wszyscy siedzieć i lepić biggrin
Słupek - Pon 25 Kwi, 2011 17:53
Temat postu:
Łee, liczyłem na jakieś nowe posty, a tu przerwa na reklamę Sad
Konwalijka - Sro 27 Kwi, 2011 09:28
Temat postu:
hę?
Mam Ci zdjęcia przesłać żebyś nie podejrzewał mnie o to ?
Podzieliłam się info, bo ja mam duże problemy z decyzyjnością jeśli chodzi o prezent. Jeśli coś w wiadomości jest nie tak proszę o jasną sugestię.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group