Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Mutacja

ty12 - Sro 30 Mar, 2005 21:27
Temat postu: Mutacja
Mam dopiero 12 lat i już przechodzę MUTACJĘ. Co ze mną jest nie tak. Czy można mieć tak wcześnie MUTACJĘ !!!!????
Anonymous - Sro 30 Mar, 2005 21:29
Temat postu:
bój sie jakbys miał w wieku 8 lub 17 lat Wink
Masz mutacje w bardzo dobrym wieku i sie ciesz! Razz
Noid - Sro 30 Mar, 2005 21:30
Temat postu:
Kazdy dojrzewa inaczej, jedni szybciej, inni wolnej. Mi sie zaczela mutacja w 6 klasie (12 lat? xD) wiec nie masz sie czym niepokoic.
Gladiatorpl - Sro 30 Mar, 2005 21:30
Temat postu:
e to spoko wiek Razz raczej nie jest to wczesnie wiec nie masz sie czym przejmowac
Gabra czemu jak ma sie w wieku 15lat to jest problem?
Anonymous - Sro 30 Mar, 2005 21:31
Temat postu:
Gladiatorpl napisał/a:

Gabra czemu jak ma sie w wieku 15lat to jest problem?

łojezu popieprzyło mi sie biggrin.
zedytowałam.
Gladiatorpl - Sro 30 Mar, 2005 21:43
Temat postu:
17 to chyba tez nic zlego Razz chociaz juz gorzej Razz, moze troche dziwnie brzmi chlopiecy glos w tym wieku ale to chyba nic zlego Razz, a jak dziewczynie przeszkadza ze chlopak ma mutacje w wieku 15,17 no to nie wiem Razz w koncu leci na niego czy na glos? Smile
Jest tez sporo facetow ktorzy caly czas maja chlopiecy glos, i dopiero po 30latach ostrego palenia maja "twardy" glos Razz
nasty_girl - Sro 30 Mar, 2005 21:47
Temat postu:
po prostu szybko dorastasz
AloneMoon - Czw 31 Mar, 2005 11:41
Temat postu:
Mutacja glosy przychodzi zwykle miedzy 13 a 15 roku zycia,
ale kazdy dorasta w swoim tempie.Niektorzy szybciej( tak jak ty) a niektorzy wolniej...
Nie musisz sie martwic. Wink
arekk - Nie 03 Kwi, 2005 10:00
Temat postu:
ty12-a ja ci zazdroszcze wczesnej mutacji bo mi sie zaczela jak mialem prawie 15.Teraz mam 15 i 4miesiace i dalej pieje jak kogut i w zasadzie mi wstyd ze nie muwie jak stary.Najgorzej jest jak sie chce powiedziec cos tak zeby wyglondalo powaznie a wyjdzie wiadomo jak. Uwazam po sobie ze wczesna mutacja to powod do dumy ze szybko dojrzewasz.
Anonymous - Nie 03 Kwi, 2005 12:43
Temat postu:
arekk napisał/a:
ty12-a ja ci zazdroszcze wczesnej mutacji bo mi sie zaczela jak mialem prawie 15.Teraz mam 15 i 4miesiace i dalej pieje jak kogut i w zasadzie mi wstyd ze nie muwie jak stary.Najgorzej jest jak sie chce powiedziec cos tak zeby wyglondalo powaznie a wyjdzie wiadomo jak. Uwazam po sobie ze wczesna mutacja to powod do dumy ze szybko dojrzewasz.

Jejku, zaakeptuj to, że ją masz i ciesz się, że ją w ogóle masz. Powiem Ci tyle, że chodzę do klasy 2 gimnazjum, z czego 90% chłopców aktualnie "pieje" albo skrzeczy. Wink
Gladiatorpl - Nie 03 Kwi, 2005 13:48
Temat postu:
arekk ja na twoim miejscu strzelibym sobie w leb, jak mozesz zyc i wytrzymywac z takim wstydem? Razz
arekk - Nie 03 Kwi, 2005 18:00
Temat postu:
Chodze do 3 kl gima i wolbym zebym mial mutacje w drugiej bo pewno bylbym teraz po.A jesli mi sie szybko glos nie zmieni to jak niedlugo pojde do lo i jesli dalej bede pial (moze jako jedyny w klasie) to bedzie przechlapane. A w ogule to zejdzcie ze mnie bo i tak juz mam na tym tle kompleks.
Anonymous - Pon 04 Kwi, 2005 11:53
Temat postu:
arekk napisał/a:
Chodze do 3 kl gima i wolbym zebym mial mutacje w drugiej bo pewno bylbym teraz po.A jesli mi sie szybko glos nie zmieni to jak niedlugo pojde do lo i jesli dalej bede pial (moze jako jedyny w klasie) to bedzie przechlapane. A w ogule to zejdzcie ze mnie bo i tak juz mam na tym tle kompleks.

Jeżeli podchodzisz to tego, że to źle, to jest rzeczywiście źle. Jeśli koncetrujesz się na tym, to choćby Ci bilrboardy pisano, że jest okej, nadal będziesz swoje miał. -__-" Z resztą jeśli w LO mają patrzeć na to, że mutacja=out, po mutacji=lajt no to jest coś zdeczka nie tak, nie sądzisz? Confused
Sam sobie stwarzasz kompleksy, zamiast cieszyć się, że masz mutacje i przynajmniej nie będziesz całe życie brzmiał jak baba.

Ps. A mutacja rzadko trwa rok, zazwyczaj dużo więcej Razz
Gladiatorpl - Pon 04 Kwi, 2005 15:19
Temat postu:
jak idziesz do liceum ktore przyjmuje wszystkich niezaleznie od puntkow to na 100% beda sie z ciebie smiali Razz idz do najlepszego liceum to nie beda Razz bo to juz inne podejscie ludzi Smile
Paulinaaa - Sob 09 Kwi, 2005 12:17
Temat postu: OK
Według mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku
malina160 - Nie 10 Kwi, 2005 21:19
Temat postu:
według mnie jak chłopak ma mutację wcześniej to się z gróbym głosem wydaje taki bardziej DOJRZAŁY I MĘSKI ale jak ma mutację późnie to też fajnie bo wtedy jak piszczy to jest SŁODZIUTKI ale tak wogule to sie nie martwcie ja np. nie zwracam aż takiej uwagi na głos chłopaka ważne żaby miał spoko charakter i był poprostu w porządku
Setryu - Sro 18 Lut, 2009 21:41
Temat postu:
Taa ja mam 11 lat i 5 mieśięcy i już mam mutacje Smile i sie tym nie przejmuje Very Happy
Luke_Skywalker - Czw 19 Lut, 2009 10:06
Temat postu:
Ale odkopałeś za hoho!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group