Dzieci OnLine

Twój wolny czas - manifestacja

Anonymous - Czw 07 Kwi, 2005 15:17
Temat postu: manifestacja
dobra, umieszcze to tu a więc potrzebuje pomocy ale takiej no eee pomocy bardziej rzeczowej tzn nie wirtualnej
bo organizuje ze znajomą [cały świat pozdrawia moją JaninęSmile] manifestacje przeciwko cyrkowi bo w naszym mieście będzie cyrk
ogólnie będzie pod nazwą Cyrk jest śmieszny nie dla zwierząt i potrzebowałabym pomocy albo jakiś materiałów. wiem że znajde je w necie ale chodzilo mi o to że ktoś może poprostu już byłby chętny to bym prosiła... tzn nie wiem projektowanie ulotek propagandowych itd itd itd hasła no takie potrzebne rzeczy
jeśli ktoś jest z olsztyna lub okolic i chciałby wziąśc udział tzn przyjść pod Uranię gdzie owy cyrk aktualnie przebywa to też tak jakoś się zgłosić poproszę
tematyka to warunki trzymania zwierząt w cyrkach / prawa zwierząt / futra i tym podobne
Anonymous - Czw 07 Kwi, 2005 19:27
Temat postu:
hmmm... ciekawe Kradziejka i przyznam ze bardz pozyteczne, chetnie wazielabym udzial w tej manifestacji ale mieszkam troche daleko od Olsztyna... no ale moze by sie cos wykombinowało. Co do ulotek moge poszukac zdjec, ale Ty napewno tez mozesz to zrobic. Wkazdym razie jestem chetna do pomocy.
Inversja - Czw 07 Kwi, 2005 19:43
Temat postu:
Szkoda że tak daleko...
Ale jak coś to mogę zająć się projektowaniem plakatów,ulotek i później na meila ci przesłać niewiem jak chcesz Very Happy
Chesterka - Pią 08 Kwi, 2005 10:42
Temat postu:
Kluku-klik Oto strona empati na ktorej znajdziesz różne informacje i takie tam ;]
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 13:54
Temat postu:
http://www.album.astral.pl/album/fotos/1225/49/1407/18.jpeg

http://www.album.astral.pl/album/fotos/1225/49/1407/17.jpeg
Keśka - Sob 09 Kwi, 2005 20:58
Temat postu:
Hej, Kradziejko! Jestem chętna do pomocy Smile Ale... Manifestacja, to chyba nie 2 osoby, co? Wink


PS. A może by tak zrobić coś na większą skalę? Np. strona internetowa, jakiś łańcuszek mailowy? Jestem w redakcji gazetki szkolnej w mojej podstawówce, więc mogłabym ewentualnie coś napisać... Poza tym mogłabym rozdawać ulotki w mojej szkole. Kiedyś robiłam taką akcję przeciwko transportom koni na rzeź. Tylko, że wtedy zbierałam podpisy.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group