Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Problem

ziom309 - Pią 08 Kwi, 2005 01:04
Temat postu: Problem
Jak Można Zachamować Popęd Seksualny Bo Czasami Nie Moge Się Postrzymać
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 01:13
Temat postu:
Masturbuj sie, lub znajdz chetna dziewczyne.
Innego, bezkrwawego wyjscia nima ;].
nasty_girl - Pią 08 Kwi, 2005 09:30
Temat postu:
a od czego ty masz raczki? instrukcji obslugi ci potrzeba?
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 10:00
Temat postu:
Sa ludzie, ktorzy w wieku 13-14 lat nie wiedza na temat masturbacji i seksu NIC. Wierz mi ;].
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 10:29
Temat postu:
Naprawde Uwierz Mi Idź Do Działu Seks Tam Były Podobne Tematy
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 10:45
Temat postu: Re: Problem
ziom309 napisał/a:
Jak Można Zachamować Popęd Seksualny Bo Czasami Nie Moge Się Postrzymać

ale masz ochote wtedy na seks samemu czy z kims?
Niewazne,silna wola i juz sie powstrzymujesz ;]
potwora - Pią 08 Kwi, 2005 13:52
Temat postu:
Widac Gabra ze nie znasz na wlasnym przykladzie znaczenia slowa "poped seksualny" ;]
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 14:15
Temat postu:
bo nie jestem expertem ani nimfomanką

a moze nasza doswiadoczona pani potwora udzieli rady koledze zamiast sie nabijac z niedoswiadocznych glupkow ;]
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 15:03
Temat postu:
Zahamować nie można, on zawsze będzie. A, że w wieku dojrzewania się on nasila, możesz go rozładowywać - poprzez np. masturbację lub stosunek.
nasty_girl - Pią 08 Kwi, 2005 16:44
Temat postu:
ale chyba lepiej dla niego bedzie jak sam sie zaspokoi
potwora - Pią 08 Kwi, 2005 17:08
Temat postu:
Bardzo ladnie Heyah ;> Poped seksualny w wieku dojrzewania to nie tylko sprawa hm... pewnej osobowosci ale rowniez dochodza tutaj hormony- szczegolnie u mezczyzn :p Dlatego, cokolwiek bys nie robil to POPEDU nie zachamujesz - taka juz ludzka natura ze poped seksualny jest naturalna czescia zycia kazdego czlowieka. Kazdy odczuwa je inaczej to prawda, ale zawsze w pewnym momencie zycia sie pojawia predzej czy pozniej. jezeli przeszkadza Ci to to masz duzy problem. Jedyne co mozesz robic to faktycznie rozladowywac napiecie seksualne np. poprzez masturbacje czy tez jakies kontakty sexsualne z np. dziewczyna ;] (niekoniecznie hahaha ;]). No to chyba wszystko co moge napisac ;] Powodzenia :p
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 01:24
Temat postu:
Jak jestes mlody (a taki najprawdopodobniej jestes) to radze to przetrzymac Wink Bo juz zdarzaja sie przypadki ze chodzi dziewczyna w ciazy w wieku 14-15 lat a potem chlopczyk placze i jest bezradny.. Samo dziecko po urodzeniu co sobie pomysli ? ze w takim wieku jego matka juz to zrobila i ,,owocnie". Pozatym chlopak napewno juz odejdzie od dziewczyny bo ma zawalone zycie. A na aborcje napewno nikt sie nie zgodzi Wink
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 10:23
Temat postu:
Co Ty pieprzysz? On sie pytal jak rozladowac poped sexualny, a nie, czy zaplodnic dziewczyne.
mroweczka - Sob 09 Kwi, 2005 11:02
Temat postu:
pigmej to,że jest młody nie znaczy,że musi "przetrzymać", a nie każde rozładowywanie napiecia musi być seksem i kończyć sie dzieckiem...A masturbacja od czego jest? (lol,jak to zabrzmialo Very Happy ) To ze jest mlody nie znaczy,ze musi to "przetrzymać" (ciekawe czy to da się przetrzymać swoja drogą Razz ) jak juz mowilam...
potwora - Sob 09 Kwi, 2005 11:06
Temat postu:
rotfl Pigmej rozwaliles mnie tym postem ;]
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 11:39
Temat postu:
No to niech sie masturbuje Wink a chodzilo mi to to ze jak juz go ciagnie do tego to zeby to lepiej przetrzymal w tym wieku. Moze juz sie dosyc dlugo masturbuje i mu to nie wystarcza ? Razz
nasty_girl - Sob 09 Kwi, 2005 12:04
Temat postu:
"a na aborcje sie nikt nie zgodzi" Pigmej wyobraz sobie ze jest bardzo duzo takich lekarzy ktorzy zgodza sie usunac dziecko, bez wzgledu na to ze jest do zabronione
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 12:07
Temat postu:
Nie chodzi o lekarzy tylko o rodzicow. I nie wiem czy sama dziewczyna by sie na to zgodzila Neutral
nasty_girl - Sob 09 Kwi, 2005 12:30
Temat postu:
zazwyczaj sa to mlode dziewczyny i same ida do ginekologa, i w takich sytuacjach nikt nie pyta o zgode rodzica bo zazwyczaj chodzi tez o to zeby rodzice sie nie dowiedzieli
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 13:26
Temat postu:
Ale to jest w ogole okropne Neutral Jak ja bym byl w ciazy to bym sie na takie cos nie zgodzil zeby mi wyciagali czesci dziecka jakimis kleszczami Neutral
nasty_girl - Sob 09 Kwi, 2005 14:00
Temat postu:
pigmej to ty bys sie nie zgodzil, a inni sie zgadzaja.. nie zmienisz tego
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 15:12
Temat postu:
A ty bys sie zgodzila ? Razz
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 15:58
Temat postu:
oh dzieci
powiedzcie to samo dla ksiedza który przestrzega celibatu
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 16:43
Temat postu:
My ostatnio na rekolekcjach mielismy o aborcji i o eutanazji. Ale nie gadajmy tu o tym Neutral
nasty_girl - Sob 09 Kwi, 2005 21:16
Temat postu:
pigmej ja bym sie nie zgodzila, ale znam 2 osoby ktore wolaly to zrobic niz powiedziec rodzica i "zmarnowac se zycie" ..
Idda - Sob 09 Kwi, 2005 22:41
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
pigmej ja bym sie nie zgodzila, ale znam 2 osoby ktore wolaly to zrobic niz powiedziec rodzica i "zmarnowac se zycie" ..


Taaa...tyle,że jakbyś urodzila takiego dzieciaka w wieku 15 lat,to co??Powiedziałabyś mamie,żeby udawała rodzica??Ja uwazam,że np. moja mama by się tam zgodziła(chociaż stara : P),ale czytałam już jakieś 2 lata temu(nie,no,rok-->głosno o tym na forum było biggrin)o matce,która kazała swojej córce usunąć dziecko pod groźbą wydziedziczenia etc. ...nei wiem,co teraz z tą dziewczyną jest..w każdym razie dziecko usunęła .. :/ A jeszcze może być i tak,że dziewczyna urodzi i od razu odda dziecko do jakiegoś przytułku,czy czegos w tym rodzaju...albo ucieknie ze szpitala...były takie przypadki,były...błedne koło,no mówię Wam...ale nie róbmy już offtopa biggrin
nasty_girl - Sob 09 Kwi, 2005 22:50
Temat postu:
idda nie wiem co bym zrobila w takiej sytuacji, bo trudno jest mowic jak sie tego nie przezyje samemu, mysle ze moja matka by sie nie cieszyla ale zaakceptowala by to i starala sie mi pomoc, na pewno nie pozwolila by mi usunac, a ja bym tego nie zrobila, moze w ostatecznosci zdecydowalabym sie na tabletki "po" jak by nie bylo na to za pozno, chociaz ostatnio znajoma z klasy je wziela i wiem jakie wyrzuty sumienia miala..
Pigmej - Nie 10 Kwi, 2005 17:09
Temat postu:
A ja nie wiem co bym zrobil bo nie jestem kobieta Wink ... A tak na marginesie: O czym mial byc ten temat? Razz
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 19:44
Temat postu:
Ja chcialem tylko dodac ze poprawna forma zle pisanego przez Was wyrazu to:
RODZICOM
nasty_girl - Nie 10 Kwi, 2005 20:50
Temat postu:
pigmej ale jak bys zaplodnil jakas dziewczyne to byl by to rowniez twoj problem, chyba ze nie jestes na tyle odpowiedzialny aby wychowac wlasne dziecko

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group