Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - pryszczyki

jade11 - Nie 10 Kwi, 2005 11:11
Temat postu: pryszczyki
mam 11 lat. na mojej cerze tj. na nosie, na czole i w okolicy brody i ust robia sie takie małe pryszczyki. troche je widać.jak można je usuwać?
potwora - Nie 10 Kwi, 2005 11:16
Temat postu:
co masz na mysli mowiac "usuwac";p?
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 11:17
Temat postu:
myc sie specjalnymi tonikami dostepnymi w aptece
uzywac specjalnych kremow dostepnym w aptece
uzywac innych badziewiow na tradzik dostepnym w aptece
lub
pojsc do dermatologa
potwora - Nie 10 Kwi, 2005 11:35
Temat postu:
buahaha ;] moze wszystko naraz :>?
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 11:47
Temat postu:
Pewnie, czemu nie.
Miracle - Nie 10 Kwi, 2005 11:50
Temat postu:
Musisz sobie kupic mjakies preparaty na wypryski. Ja ci polecam Clearasil lub Clearasil ForMen.
nasty_girl - Nie 10 Kwi, 2005 11:53
Temat postu:
uzywaj odpowiednich kosmetykow albo do kosmetyczki..
jade11 - Nie 10 Kwi, 2005 11:54
Temat postu: ?
a w jakiej to cenie, i czy to w aptece, czy gdzie?
potwora - Nie 10 Kwi, 2005 11:56
Temat postu:
ja Ci polecam jednak najpierw wizyte u dermatologa i konsultacje z nim ;p on z pewnoscia ma wieksze doswiadczenie i wybierze dla Ciebie to co najlepsze- kazdy ma inna skore i na kazdego dzialac moze cos innego ;p dlatego to, ze tutaj jednej kolezance pomaga cos nie znaczy, ze Tobie tez musi ;p wiec wyrywaj do lekarza ;p

a wszystko najlepiej kupowac w aptece bo to sa zazwyczaj rzeczy skuteczne, a nie jak w sklepach- gowniane, drogie ale za to pachnace;]
Miracle - Nie 10 Kwi, 2005 13:45
Temat postu:
Gdyby mial tradzik albo jakies powaniejsze problemy ze skora to bym napisala zeby szla do dermatologa, ale jesli sa to tylko przyszczyki to nie ma powodu by marnowac kase.

jade11 napisał/a:
a w jakiej to cenie, i czy to w aptece, czy gdzie?


Zalezy co chcesz kupic. Cena w zaleznosci wacha sie od 7-8 zeta do 13-15. Jak chcesz sie troche wiecej dowiedziec o Clearasil to zaprasam cie na www.clearasil.pl . I klikaj na Clearasil ForMen, lub na Clearasil.
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 13:59
Temat postu:
Tak jak napisały poprzedniczki używaj żelu do mycia twarzy,toniku, lub żelu punktowego Wink
EDIT: Miracle, to chyba chłopak jest Wink
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 14:03
Temat postu:
BlackJedenastka...ekhm.. Razz

Ja polecam kupic butle aloesu i codziennie smarowac nim paszcze.Na moje pryszcze troche dało.
I w Bravo jest cos na pryszcze duza tuba ;] mi to tez duzo dało ;]
Miracle - Nie 10 Kwi, 2005 14:22
Temat postu:
Wlasnie. Jak wspomniala wyzej Gabra to w Bravo jest peelengo-zel z EVELINE. Bardzo fajny i daje jakis efekt.
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 14:54
Temat postu:
Nie radzę eksperymentować na własną rękę. Najlepiej iść od razu do dermatologa, nawet, gdy nie jest to coś poważnego. "Domowe sposoby" i "tanie super rzeczy" czasem mogą naprawdę zepsuć cerę, a problemy z wypryskami tylko zwiększyć.

Swoją drogą, dobry jest "Delikatyn żel myjący z serii Total Control". Choć moja koleżanka miała po nim cerę, że szkoda mówić. Rolling Eyes
nasty_girl - Nie 10 Kwi, 2005 14:59
Temat postu:
HeYah dlatego na cerze sie nie oszdzedza i lepiej wydac 2 razy wiecej na porzadny zel, tonik i krem niz potem plakac..
malina160 - Nie 10 Kwi, 2005 20:54
Temat postu:
heyah ja używam całej serii clearasil totalcontrol i według mnie jest świetna a najbardziej mi pasuje żel głęboko oczyszczający ale trzeba stosować wszystko reguralnie (nie za często nie za zadko) bo może to podrażnić skórę albo poprostu nie zadziałać jeśli nie jest używane przez pewien czas systematycznie nic nie zniknie z dnia na dzień na wszystko trzeba czasu ni nie można przesadzać bo się zabardzo wysuszy skórę. a co domowych sposobów odradzam parówki(kosmetyczka zrobi je lepiej a po nich dokładnie oczyći skórę )a ty możesz sobie jeszcze bardziej napaprać - krosty zrobią się bardziej czerwone a na dodatek goić się będą ponad tydzień i jakie kolwiek eksperymeny kiedyś kumpela mi poradziła " weż na te ropne pastę do zębów ona wysószy i krosty znikną lada dzień" owszem znikneły ale białych plam niemogę się pozbyć od półroku nawet solarium nie pomaga. Kumpela mi poradziła wieczorem co 3, 4 dzień żel głęboko oczyszczający codzennie wieczorem tonik i potem krem, a wśrodku dnia myć twarz żelem delikatnie myjącym i żadnego wyduszania najlepiej ajk coś wyjdzie zrobić to co powiedziałam i poza tym żadnych pudrów i korektorów i przynajmiej 2 metry od lustra aby nie kusiło wyduszanie. Ale pamiętaj wszelkie zabiegi tylko wieczorem bo skóra przed noc odpocznie a na ramo tylko zwykłe mydło albo żel delikatnie myjący.
nasty_girl - Nie 10 Kwi, 2005 21:20
Temat postu:
ja mam teraz serie nivea young a wczesniej clearskin z avonu i bylam zadowolona ze wszystkich produktow oprocz sztyftu na wypryski.. tego w pedzelku..
AloneMoon - Nie 10 Kwi, 2005 21:24
Temat postu:
Przy malych Krostkach wizyta u dermatologa nie jest potrzebna.

Uzywaj Toniku antybakteryjnego z Alkoholem( clear&skin),zele gleboko oczyszczajace ( Polecam Neutrogena Visybly clear&young Gel oczyszczajacy + maska).
Tylko ich sama nie wyciskaj..Moga pojawic sie blizny ktore ci nigdy nie zejda.
1-2 razy w tygodniu uzywaj tez peelingu ( polecam peeling z blotem z morza martwego)
Jesli sa bardzo widoczne to uzyj antybakteryjnego Pudru.
Mozesz tez chodzic do Kosmetyczki na oczyszczanie( koszt : 40-50 zl).
A jezeli ci nie zejda, i pojawia sie nowe to idz do dermatologa.
Poprostu spojrzy ci na skore oi przemisze Zel albo cos innego Wink

ps. Slyszalam gdzies ze jak je sie tabletki z cynkiem,to pryszcze szybcie znikaja!Mozesz tez sporbowac ( takie tabletki mozna kupic w kadzdym Supermarktcie).

ps2. Ja tez Mam Nivea Young ale tylko peeling, nawet fajny jest Smile
malina160 - Nie 10 Kwi, 2005 21:25
Temat postu:
o nasty_girl ta seria też jest dobra używa jej moja kuzynka ale najważniejsze żeby stosować systematycznie bo inaczej to nawet najlepsze kosmetyki nie pomogą
malina160 - Nie 10 Kwi, 2005 21:28
Temat postu:
alone moon ja bym nie polecała żadnych pudrów nawet tych antybakteryjnych bo nawet po nich się paprze
AloneMoon - Nie 10 Kwi, 2005 21:38
Temat postu:
Ale sama panie Dermatolog mi taki puder poradzila!( Mam srednio ciezki tradzik i strasznie to widac)
Pudry Antybakteryjne nie zatykaja porow i nie szkodza skorze.Tylko trzeba pamietac zeby zmywac je przed snem.
malina160 - Nie 10 Kwi, 2005 21:41
Temat postu:
skoro to pani dermatolog poradziła to jak najbardziej ale tylko antybakteryjne i zadne inne bo będzie się paprać
Anonymous - Pon 11 Kwi, 2005 08:33
Temat postu:
AloneMoon napisał/a:
Przy malych Krostkach wizyta u dermatologa nie jest potrzebna.

Uzywaj Toniku antybakteryjnego z Alkoholem( clear&skin),zele gleboko oczyszczajace ( Polecam Neutrogena Visybly clear&young Gel oczyszczajacy + maska).
Tylko ich sama nie wyciskaj..Moga pojawic sie blizny ktore ci nigdy nie zejda.
1-2 razy w tygodniu uzywaj tez peelingu ( polecam peeling z blotem z morza martwego)
Jesli sa bardzo widoczne to uzyj antybakteryjnego Pudru.
Mozesz tez chodzic do Kosmetyczki na oczyszczanie( koszt : 40-50 zl).
A jezeli ci nie zejda, i pojawia sie nowe to idz do dermatologa.
Poprostu spojrzy ci na skore oi przemisze Zel albo cos innego Wink

ps. Slyszalam gdzies ze jak je sie tabletki z cynkiem,to pryszcze szybcie znikaja!Mozesz tez sporbowac ( takie tabletki mozna kupic w kadzdym Supermarktcie).

ps2. Ja tez Mam Nivea Young ale tylko peeling, nawet fajny jest Smile

Wole nie pytać, ile by to kosztowało... A wg. mnie zamiast wydawać i na sobie eksperymentować, to lepiej iść do lekarza, on ewentualnie zapisze coś dobrego albo poleci coś, na dany rodzaj skóry. =]

EDIT:

nasty - ja to b. dobrze wiem :]
malina - a czemu to pisałaś do mnie? ;> Sama używam Total Control i jest dobry, ale to fakt faktem zależy od rodzaju cery i ble ble Razz A swoją drogą dobre jest też mydło siarkowe, ale śmierdzi =/ (używałam kiedyś na kark, już zeszły Smile)
mroweczka - Pon 11 Kwi, 2005 17:47
Temat postu:
Ja na poczatku radziłabym zorientowac się jaki masz rodzaj skory(normalna,tłusta,trądzikowa,wrażliwa,mieszana) a pozniej dobrac do tego typu skory odpowiedni tonik. Ja polecam Garnier Czysta Skóra tak jak mowiła Alone dzięki cynkowi szybciej znikaja pryszcze a ten tonik właśnie zawiera cynk. Do tego jeszcze może być jakiś krem. Jak już ktoś mowił skórę należy przecierać tonikiem regularnie-najlepiej rano i wieczorem.
Gladiatorpl - Pon 11 Kwi, 2005 21:36
Temat postu:
a ja mam takie pytanie? czy naprawde lubicie i musicie sie faszerowac dziesiatkami kremow? LOL? Razz wczesniej nie bylo kremow i jakos ludzi zyli i wygladali normalnie Razz,
A teraz trzeba miec dobra pamioec zeby spamietac setki kremow co do czego Smile hmm to chyba jedyna zaleta ze cwiczy pamiec Smile
Odkat ludzie zaczeli wszystko sztucznie robic to latwiej wypadaja wsloy i kosci sa bardziej kruche tzn latwiej zlamac i jest to juz udowodnionione naukowo Razz
nasty_girl - Pon 11 Kwi, 2005 21:40
Temat postu:
gladiatorpl trzeba dbac o wyglad.. chcialbys panne ktora ma cala mordke w pryszczach ? :d
Anonymous - Wto 12 Kwi, 2005 10:32
Temat postu:
Gladiatorpl napisał/a:
a ja mam takie pytanie? czy naprawde lubicie i musicie sie faszerowac dziesiatkami kremow? LOL? Razz wczesniej nie bylo kremow i jakos ludzi zyli i wygladali normalnie Razz,
A teraz trzeba miec dobra pamioec zeby spamietac setki kremow co do czego Smile hmm to chyba jedyna zaleta ze cwiczy pamiec Smile
Odkat ludzie zaczeli wszystko sztucznie robic to latwiej wypadaja wsloy i kosci sa bardziej kruche tzn latwiej zlamac i jest to juz udowodnionione naukowo Razz

Wątpię, by jakikolwiek facet zwrócił uwagę na laskę, która ma całą twarz (dekold, ramiona, kark, plecy...) w pryszczach.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group