Dzieci OnLine

Programowanie - Dziwny problem z komputerem

Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 19:06
Temat postu: Dziwny problem z komputerem
Szczerze mówiąc nie wiem, czy to dobry dział, ale kij z tym. Najwyżej mod przeniesie temat.

A więc mam tak problem:
Mój komputer nie chce się wyłączać. Mimo, że zaznaczam "Zamknij komputer", ten uruchamia się ponownie. Nie ma innego sposobu na wyłączenie go jak przez naciśnięnie przycisku POWER.
Wie ktoś może, co jest tej mojej maszynce? Confused
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 19:13
Temat postu:
Kafar w łape i krótka konwersacja.
adam(o)_1991 - Wto 19 Kwi, 2005 19:16
Temat postu:
Widocznie coś nie tak z przewodami.Procesor powinien dostarczyć informacje że ma nie płynąć prąd i wyłączyć komputer.A nie możesz po prostu wyłączać komputera z prądu?
Elun - Wto 19 Kwi, 2005 19:19
Temat postu:
ja tak kiedys mialam, i sie okazalo, ze mialam wirusa, ale rownie dobrze mowi byc, tak jak mowi adam.
Dexter - Wto 19 Kwi, 2005 19:24
Temat postu:
Procesor nie decyduje o wyłączeniu, tylko układ z płyty głównej wysyła sygnał do zasilacza o odłączeniu zasilania.

Postaram się znaleźć rozwiązanie to tutaj napiszę.

//Edit://
Odpowiedz na twój problem znalazłem ale pod XP a widzę że masz 98 tak więc chyba za bardzo nie mogę pomóc Sad
Chesterka - Wto 19 Kwi, 2005 19:29
Temat postu:
To może być wirus, też tak kiedyś miałam i był wirus :] (albo ten informatyk to kompletna ciapa ;])
adam(o)_1991 - Wto 19 Kwi, 2005 19:30
Temat postu:
Dexter napisał/a:
Procesor nie decyduje o wyłączeniu, tylko układ z płyty głównej wysyła sygnał do zasilacza o odłączeniu zasilania.

Postaram się znaleźć rozwiązanie to tutaj napiszę.


moze, ale wpier to procesor wysyła do płyty głównej
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 20:03
Temat postu:
Jest jeszcze taka opcja, że masz wadliwego Windowsa. Też mi się kiedyś coś takiego działo i pomógł mi jakiś "suplement zamykania systemu" czy coś takiego.
Noid - Wto 19 Kwi, 2005 20:11
Temat postu:
Mialem dokladnie to samo xD Wlasnie wtedy sie wkurzylem i zainstalowalem Linuksa, ale czuje, ze u Ciebie to nie przejdzie ;]
adam(o)_1991 - Sro 20 Kwi, 2005 08:07
Temat postu:
i na serio tylko po to ci linux?
ja linuxa nie polecam jakby ktos go chcial tylko po to zeby sie system wyłączył
Noid - Sro 20 Kwi, 2005 09:41
Temat postu:
adam(o)_1991 napisał/a:
i na serio tylko po to ci linux?

Mam Linuksa, bo dla mnie M$ to shit jakich malo. Przynajmniej teraz mam stabilny, bezpieczny i szybki system, wolny od wirosow i trojanow. Zainstalowalem Linuksa rowniez dlatego, ze mam nieco wieksze ambicje od innych xP
Eithne - Sro 20 Kwi, 2005 16:45
Temat postu:
Fakt jest faktem, że Linux jest dobry przeważnie dla inteligentnych i "zaawansowanych"...
ja wolę kochane, psie przyzwyczajenie do mojego XP Mr. Green
adam(o)_1991 - Pią 22 Kwi, 2005 14:20
Temat postu:
LOL.
LINUX wedlug mnie jest po to, aby samemu go podbudowywac, programowac w nim, bawic sie jego zrodle, etc. <-- w koncu dlatego zrodlo jest darmowe w sieci
Anonymous - Sro 27 Kwi, 2005 11:43
Temat postu:
adam(o)_1991 napisał/a:
LOL.
LINUX wedlug mnie jest po to, aby samemu go podbudowywac, programowac w nim, bawic sie jego zrodle, etc. <-- w koncu dlatego zrodlo jest darmowe w sieci

robisz tu straszny offtop:(

nyo a co to topicu, to miałam kiedyś taki problem to było 3 lata temu i sie okazało, że w czeluściach komputera siedziało za dużo wirów :/
Yarpen_Abbil - Sob 13 Sie, 2005 18:59
Temat postu:
Ja także korzystam tylko i wyłącznie z Linuxa... Mam teraz szybki, stabilny, bezpieczny i nowoczesny system... W 100% darmowy (Nie, żebym wcześniej płacił za windowsa Wink ) i z Otwartym Kodem Źródłowym...
Anonymous - Sob 13 Sie, 2005 19:27
Temat postu:
Yarpen_Abbil - moglbys laskawie patrzec na date?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group