Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Czuje..tampony

AloneMoon - Sob 23 Kwi, 2005 11:45
Temat postu: Czuje..tampony
Wlasnie dostalam miesiaczki i probka Tamponow o.B mini juz przyszla.
Dzis sie odwazylam zalozyc...pierwsza proba sie nie udala.Druga jul lepiej...ale jak wpychalam go glebiej,nagle nie moglam pchac dalej,a jak pchnelam to mnie bolalo.
Teraz jak siedze,ide albo biegne to go czuje.Coto "blokuje" mi wepchcniecie,dlachego mnie boli i...jag zrobic zebym go nie czula! ?
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2005 11:52
Temat postu:
Gdy tampony są źle założone można odczuć ból
Jeżeli to jest wersja mini to zaczy że tampon nie jest za duży
Przy wkładaniu tamponów odczuwa sie ból ale tampon może wepchąć dalej w niektórych wypadkach (np. u mnie Wink )
A jeśli źle Ci sie nosi tampon wróc do podpasek Smile
panienka_wierzba - Sob 23 Kwi, 2005 11:54
Temat postu:
jesli czujesz tampona to wciśnij go głębiej
pod inym kątem jesli pod takim się nie da
upewnij się że wyjęłaś poprzedni (takie przypadki też się zdażają)
no to chyba tyle
Kinga - Sob 23 Kwi, 2005 12:03
Temat postu:
Poprawnie zalozonego tamponu wogole nie czuc Smile
Na poczatek moze kup sobie tampony tampaxu czy jakies inne z aplikatorem ...
Ja nie moglam np od razu z tymi bez aplikatroa Razz musiałam aplikator miec bo inaczej sie nie dało biggrin

A no dobrze by było jakbys sie rozluzniła ... mozesz np stojąc postawic jedną noge wyzej albo kucnąc pod scianą Razz

I jak napisała wierzba pod roznym katem Wink
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2005 12:06
Temat postu:
http://www.dorastam.pl/csp/student/ tutaj pogrzeb,jest napisane,że czuc niewielki opor ktory trza pokonac..
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 12:43
Temat postu:
moze za plytko je wsadzasz, ob mini maja odpowiedni rozmiar wiec po prostu proboj wlozyc glebiej.. moze sie stresowalas i dlatego zle wlozylas.. pare prob i bedzie dobrze..
agag - Sob 23 Kwi, 2005 12:53
Temat postu:
nie stresuj się, to będzie ok.
pozycje masz w instrukcji
Na początku czujesz, to oczywiste, ale później przyzwyczajasz się tak samo jak do .. stanika i nawet nie wiesz że jest
ajeczka11 - Sob 23 Kwi, 2005 14:00
Temat postu:
Jeśli tampon źle założony-wejdz na doratam.pl tam poszukaj instrukcji zakładana tych tamponikówWink
A moze zmienić tampony na podpaski?Ja 100 razy wole podpaski
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 14:12
Temat postu:
ajeczka11 nie trzeba szukac w necie, do opakowania jest doloczona ulotka i tam pisze dokladnie wszystko..
AloneMoon - Sob 23 Kwi, 2005 14:32
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:

A moze zmienić tampony na podpaski?Ja 100 razy wole podpaski

Ooo nie..juz probowalam podpaski.Czuje sie jak w Pieluszce :/
Mam takie pytaniie..ta "blokada" w pochwie to jakies miesnie pochwy (gdzies czytalam) czy blona dziewiczna?
Kinga - Sob 23 Kwi, 2005 14:35
Temat postu:
Blona jest bardzo płytko wiec to raczej nie ona ...
Pochwa nie jest idealnie gładka pzoatym jest umiesniona ...
Wiec jak napniesz mimowlonie z poddenerwowania miesnie yto tez taka blokada moze byc Smile
ROzluznij sie i prpbuj pod innym kontem ...

tak tak to miesnie mogą byc
frigg - Sob 23 Kwi, 2005 14:36
Temat postu:
ja stawaim na miesnie - byc moze jestes spieta przy wsadzaniu i dlatego masz spiete miesnie i czujesz bol...wic zostaje ci sie tylko odprezyc...wiesz, gleboki oddech, rozluznienie i powinien wejsc bez problemu
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 14:57
Temat postu:
tak jak frigg powiedziala to wina miesni.. przez stres sie skurczaja, gdyby byla to wina blony dziewiczej wtedy tamponow by nie mogly stosowac dziewice.. a jak wiadomo moga, i blona w niczym nie przeszkadza..
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2005 15:03
Temat postu:
co robi policjantka kiedy napadnie ją gwałciciel...
1)użyć chwytów i pałki policyjnej
2)użyćgazu łzawiącego bądz paralizatora
3)jeśli dwa poprzednie punkty zawioda...to należy sie rozluźnić i starać sie czerpać przyjemność, z tego doświadczenia
ajeczka11 - Sob 23 Kwi, 2005 15:14
Temat postu:
Tsej co to miało być?
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 15:37
Temat postu:
widocznie tsej lubi byc gwalconym i sprawia mu to radosc <lol>
Kinga - Sob 23 Kwi, 2005 16:29
Temat postu:
Hah ... niezle niezle

A co do tematu jak pisałam moze spróbuj zaczać od tych z aplikatorem TAMPAX sa z aplikatorami ... ja wlasnie ich na poczatku uzywałam Razz
mroweczka - Sob 23 Kwi, 2005 18:52
Temat postu:
Tak jak mowily dziewczyny moze sprobuj zalozyc go troche dalej pod innym kątem.
Niektóre błony są tak hamsko zbudowane,że po prostu nie da się założyć tamponu kiedy ma się jeszcze błonę(naprawdę!!)...Ja tak miałąm przynajmniej,dopóki nie straciłam błony. Jednak sądzę,że w Twoim przypadku to nie błona, bo tampon jakoś wchodzi...A własnie, czy masz go włożonego do końca czy troche jeszcze "wystaje"?
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 18:57
Temat postu:
mroweczka ty masz 14 lat.. i juz dziewictwo stracilas?
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2005 19:11
Temat postu:
Cytat:
widocznie tsej lubi byc gwalconym i sprawia mu to radosc <lol>
nie będe komentował sensu tej wypowiedzi ponieważ gwałt to stosunek seksualny wbrew woli drugiej osoby

Cytat:
dopóki nie straciłam błony.
jak dla mnie to brzmi na normalke jeżeli chodzi o dzieci online a szczególnie o momenty gdy dzieci sa offline
po tym co wy tu wypisujecie to 14 latka dziewica to stara panna
mroweczka - Sob 23 Kwi, 2005 19:15
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
mroweczka ty masz 14 lat.. i juz dziewictwo stracilas?

Tsej napisał/a:
[

Cytat:
dopóki nie straciłam błony.
jak dla mnie to brzmi na normalke jeżeli chodzi o dzieci online a szczególnie o momenty gdy dzieci sa offline
po tym co wy tu wypisujecie to 14 latka dziewica to stara panna

Źle mnie zrozumieliście...Nie dziewicwto...Błonę dziewiczą...Błonę dziewiczą można stracić na różne sposoby nie tylko przy stosunku...można nawet przy cwiczeniach gimnastycznych,jeździe konnej, jeździe na rowerze, masturbacji...
Tsej-daj se siana, co? ><"
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 20:13
Temat postu:
ale takie przypadki sa bardzo zadnkie.. no juz przy masturbacji czesciej .. zreszta to ze ci tampon normalnie wchodzi nie znaczy ze stracilas blone dziewicza.. na poczatku wiekszosc osob ma problemy z wlozeniem tamponu a potem juz se jakos radzi..
AloneMoon - Sob 23 Kwi, 2005 20:37
Temat postu:
Wlozylam go tak gleboko ze nie wystawal.Ale dalej go czulam.Chodzilam w nim tak 4 godz. pozniej go wyjelam.Bardzo latwo bylo go wyjac Smile
Teraz kupilam sobie Tampony O.b z aplikatorem...jeszcze nie probowalam.
Czy naprawde latwiej sie je wklada?
panienka_wierzba - Sob 23 Kwi, 2005 20:40
Temat postu:
mi nie
duzo gorzej
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 20:45
Temat postu:
pewnie jescze za plytko.. nie ma byc tak ze nie wystaje tylko w srodku w odpowiedniej glebokosci ma byc.. poprubuj jescze pare razy, rozluznij sie przy tym i z czasem sie nauczysz..
mroweczka - Nie 24 Kwi, 2005 12:09
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
ale takie przypadki sa bardzo zadnkie.. no juz przy masturbacji czesciej .. zreszta to ze ci tampon normalnie wchodzi nie znaczy ze stracilas blone dziewicza.. na poczatku wiekszosc osob ma problemy z wlozeniem tamponu a potem juz se jakos radzi..

Ale ja sobie tego nie wymyslilam...Juz to kiedys opowiadalam...Wczesniej mialam problemy z zalozeniem tamponow, przy jeździe konnej strasznie pchalam sie na przedni lek i potem mialam pelno krwi na majtkach i w ogole...a zadnej ranki nie zauwazylam :] i potem jak probowalam zaaplikowac tampon to wszedl od razu...dlatego tak mysle,ze to wtedy. a zreszta niewazne.
U mnie z aplikatorem jak z proca ==' nie cierpie.
nasty_girl - Nie 24 Kwi, 2005 12:16
Temat postu:
ja na szczescie przy jezdzie konnej nie stracilam dziewictwa.. no i prawde mowiac dalej mi sie jakos dziwne to wydaje zeby w spodniach w taki sposob je stracic..
mroweczka - Nie 24 Kwi, 2005 12:36
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
ja na szczescie przy jezdzie konnej nie stracilam dziewictwa.. no i prawde mowiac dalej mi sie jakos dziwne to wydaje zeby w spodniach w taki sposob je stracic..

no dla mnie tez bylo dziwne...ale wiesz wszystko wskazuje na to,a nic sobie zewnatrz nie zrobilam,zeby bylo tyle krwi.
btw-mialam bryczesy
AloneMoon - Nie 24 Kwi, 2005 12:38
Temat postu:
Wczoraj probowalam Applikator.Nawt latwo poszlo :)Applikator lotwo wszedl...a nigdy nie jezdzilam konno Razz
Nic nie czulam! ( Tylko male "Napiecie" w podbrzuszu)
.Zostawilam Tampon a noc.Rano wstalam i nie moglam go wyjac! Bolalo ale wreszcie sie udalo ;P
Jakie Tampony polecacie dla takich "poczatkujacych" jak ja? ( Ile ja mam tych pytan...)
mroweczka - Nie 24 Kwi, 2005 12:46
Temat postu:
Hm...jesli latwiej ci z aplikatorem to z aplikatorem...Ja zaczynalam od ob, polecam.
A jak juz sie przyzwyczailam to biore byle jakie Razz Teraz to mi rybka, praktycznie niczym sie nie roznia, no tylko cena i tymi swoimi bajerami ale mi wszystko jedno, co mam w sobie : ) .
Nie polecam tamponow na noc jesli spisz wiecej niz 5,6 godzin.
Taaa...na poczatku strasznie jest wyjac tampon (ach,te czasy :_) lol) ale z czasem sie przyzwyczaisz : ) .
Anonymous - Nie 24 Kwi, 2005 13:10
Temat postu:
Boshe ja tak nie cierpie wkładać tamponów że szok normalnie O__o
Tamponów nie powinno sie zakładać na noc gdyż krew powinna swobodnie wypływać, czy cus takiego, czytałam to gdzieś Razz

Pees. No sorry ale ja niedorozwój czy co ale co to są tampony z aplikatorem ?!
nasty_girl - Nie 24 Kwi, 2005 13:13
Temat postu:
mroweczka no to ja naprawde nie wiem jak mozna przez bryczesy.. ;p

alonemoon chyba tak jak probwalas ob mini.. z jedwabna powloka niby lepiej wchodza.. ja stosuje tempony jakos od 3 lat wiec problemu z ich wkladaniem nie mam..
AloneMoon - Nie 24 Kwi, 2005 13:14
Temat postu:
Stokrotka..
To sa Tampony z taka "Rurka" ktora ulatwia wkladanie Tampou w odpowiedne miejsce.

Ja sobie kupilam O.b Aplikatory Normal.
agag - Nie 24 Kwi, 2005 13:19
Temat postu:
przy wyciąganiu może stawiać opór wtedy, gdy nie jest jeszcze nasączony

Aplikator to jednorazowa papierowa rurka, tak skonstruowana, że tampon trafia na odpowiednie miejsce (głąbokość), no i .. pozwala uniknąć brudzenia rąk
blueshadow - Pon 25 Kwi, 2005 14:47
Temat postu:
proponuje zajrzec na www.dorastam.pl tam znajdziesz animacje jak poprawnie wlozyc tampon mozesz tez zamowic darmowe probki tamponow ob powodzenia:P
Akacja12 - Wto 26 Kwi, 2005 20:37
Temat postu:
Stokrotka napisał/a:
czytałam to gdzieś :P
To jest najlepszy argument jak nie masz wiarygodnego źródła.

Ja kiedyś próbowałam założyć tampona no ale coś bolało mnie więc zrezygnowałam...może jeszcze kiedyś spróbuje :)
Anonymous - Sro 27 Kwi, 2005 08:01
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
czytałam to gdzieś Razz
To jest najlepszy argument jak nie masz wiarygodnego źródła.

Ja kiedyś próbowałam założyć tampona no ale coś bolało mnie więc zrezygnowałam...może jeszcze kiedyś spróbuje Smile

nyo ja zakładałam i wejść nie chciał =/ a był 2-gi dzień okresu (zazwyczaj mam 7 dni), byłam rozluźniona etc., więc problemu większego być nie powinno Razz

ale fakt faktem, jak oglądałam potem rozmowy w toku "jestem obojnakiem" to schiza miałam nie małego Wink
romana - Czw 09 Cze, 2005 21:11
Temat postu:
hej,
tampony TO ZADEN PROBLEM, gdy wie sie, jak ich uzywac;)

po prostu naley uwaznie przeczytac instrukcje.
zreszta nie ma w tym filozofii.
tym dziewczynom, które jednak mają naprawde problemy z tamponami polecam te z aplikatorem, tampaxy.
te nowe aplikatory są rewelacyjnie zaokrąglone, zgarbne,zalatwiają sprawę w pare sekund, i - co najwazniejsze- w miare bezbolesnie. sa w dodatku higieniczne. i jooosh;)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group