Dzieci OnLine

SEKS - Ilośc nasienia a wpadka

Sajmon - Nie 24 Kwi, 2005 17:02
Temat postu: Ilośc nasienia a wpadka
Pytanie drugie ktore mnie nurtuje.

Ile nasienia potrzeba, by bylo prawdopodobieństwo wpadki?
Czy np 1 milimetr szescienny nasienia daje mniejsze prawdopodobienstwo ciązy nic wiecej? czy jest jakas ilość bezpieczna itp. Co wiecie na ten temat.
Odpowiadać na temat i nie powielać tej samej wypowiedzi prosze Smile
Kinga - Nie 24 Kwi, 2005 17:07
Temat postu:
Wiesz ... kazdy plemnik ma zdolność zapłodnienia

Z tego co wiem to w jednej porcjia spermy to 4 do 6 ml
i w tych 4-6 ml moze sie znajdować nawet do 500 milionów plemników



Jesli bys podzielił Smile te 5 ml na 500 to wiedzialbys jaka to ilosc Wink baaaardzo malutka
Sajmon - Nie 24 Kwi, 2005 17:09
Temat postu:
kurde .... Neutral
niby niewiele a jednak nerwy są .... nie chcialbym być młodym tatusiem
Kinga - Nie 24 Kwi, 2005 17:11
Temat postu:
Spokojnie spokojnie Smile Nie ma Co sie denerwować

teraz wnioskuje ze są jakies podejrzenia ? Powiem Ci ze jesli dziewczynie przesunąłs ei cykl to tez moze byc z nerw ... takie sytuacje ( podejrzenie ciazy or sth ) i nerwy z nimi zwiazane to takie blędne koło ...

stres ze ciąza -> z powodu stresu oddala sie okres -> oddala sie okres podjerzenie ciązy -> stres

i tak w kółko Smile

jesli zle wnioskuje to sie nie bulwersuj Razz zawsze jest lepiej wiedziec wiecej Wink
agag - Nie 24 Kwi, 2005 17:16
Temat postu:
nie ma "bezpiecznej ilości"
jeżeli czas i miejsce sprzyjają zapłodnieniu
Elun - Nie 24 Kwi, 2005 17:25
Temat postu:
dziewczyna moze zajsc w ciaze nawet poprzez plyn, ktory wydostaje sie z penisa przed wytryskiem nasienia, poniewaz w nim tez moga znalesc sie plemniki.
Anonymous - Nie 24 Kwi, 2005 18:25
Temat postu:
tak sie składa ze ejst bezpiczna ilość...ale licznona raczej gęstością...nie znam dokładnych danych ale minimalna wartość by przebić wszytskie wartwy ochronne komórki jajowej to 300tys. plemników/ czyba milimetr3 czy jakos tak...poniżej to poprostu sie mówi ze ktoś jest bezpłodny...
do pewnego wieku ta ilość jest poniżej granicznej czyli do jakiegoś wieku granicznego (różnie 10-12 jest kazdy bezpłodnym, bo sperma jest niezasobna w plemiki w wystarczajacej ilosci i do zapłodnienia dojść nie moze
frigg - Nie 24 Kwi, 2005 19:17
Temat postu:
masz racje tsej - ale na to sklada sie jescze ruchliwosc, zywotnisc czy mutacje, oczywiscie ilosc tez jest niezbedna...wlasnie dlatego ze tylko 1 plemnik moze zaplodnic jest ich az tyle coby szanse byly duze...ale jak wiadomo jak pech to po calosci Smile i ze wzgedu na to ze kilka takich czynnikow musi byc nie ma wystarczajacej ilosci Smile

http://www.libramed.com.pl/wpg/NumeryArchiwalne/03/05.html
nasty_girl - Nie 24 Kwi, 2005 21:49
Temat postu:
ale jezeli doszo do wytrysku raczej trudo policzyc gestosc spermy czy ile zawiera plemnikow.. mozliwosc zaplodnienia zawsze jest..
Anonymous - Nie 24 Kwi, 2005 21:52
Temat postu:
Cytat:
ale jak wiadomo jak pech to po calosci
i tak powstałem ja
ale przypomina mi sie jak kiedys kolega powiedział :
" ja sie urodziłem bo pękła prezerwatywa a mój brat ze zwietrzałej tabletki " biggrin goście byli bardzo podobni mimo róznicy wieku 1 rok
Anonymous - Pon 25 Kwi, 2005 15:46
Temat postu:
Tsej napisał/a:
Cytat:
ale jak wiadomo jak pech to po calosci
i tak powstałem ja
ale przypomina mi sie jak kiedys kolega powiedział :
" ja sie urodziłem bo pękła prezerwatywa a mój brat ze zwietrzałej tabletki " biggrin goście byli bardzo podobni mimo róznicy wieku 1 rok

Łał... jak byłem 4 lata temu w sanatorium w Rabce, miałem na sali dwóch takich gości - bracia, różnica niecały rok (jeden był ze stycznia bodajże, drugi z grudnia) i podobni do siebie jak bliźniacy :]. Może to ci sami Razz.
Anonymous - Pon 25 Kwi, 2005 22:15
Temat postu:
No, to logiczne, ze 1mm szescienny daje mniejsze szanse zaplodnienia niz 10.

Jezeli doszlo do wytrysku wewnatrz partnerki to radze przekonac ja do wizyty u ginekologa, moze byc szansa na te jakies tabletki po stosunku, ale nie znam sie na tym ;o
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 11:10
Temat postu:
no jest taka reklama jakis 'men' 72 godz po wpadce..w aptekach chyba mozna kupic..
Elun - Wto 26 Kwi, 2005 11:18
Temat postu:
ale raczej te tabletki nie pomogly by juz w tym wypadku, bo minely te 72 godziny
Kinga - Wto 26 Kwi, 2005 12:54
Temat postu:
Tak są takie tabletki
Ale w tym przypadku raczej nic sie nie stało Smile Sajmon nie ma sie czym przejmować

I faktycznie jesli chodzi o te tabletki to byloby za pozno
nasty_girl - Wto 26 Kwi, 2005 13:17
Temat postu:
te tabletki nazywaja sie "duo...." nie pamietam koncowki nazwy.. no ale ma sie tylko 72 godz i trzeba po recepte do ginekologa isc..
Chesterka - Wto 26 Kwi, 2005 13:19
Temat postu:
Gabra napisał/a:
no jest taka reklama jakis 'men' 72 godz po wpadce..w aptekach chyba mozna kupic..


Promen! Twisted Evil
Kinga - Wto 26 Kwi, 2005 13:47
Temat postu:
Nie wiempo co to piszecie skoro te 72 godziny juz minely = =

Zreszta ja nie widze potrzeby jest naparwde malo prawdopodobienstwo Sajmon ze w takije sytuacji cos sie moglo stać ze tak pwoiem Smile
Sokojnie nyu streseujecie chlopaka a narazie to tylkos pokoj spokoj biggrin
inferno_x - Wto 26 Kwi, 2005 15:04
Temat postu:
Jest na to sposób, trzeba wcierać pod pachą baranie gałki oczne ale surowe bo i naczej sukces będzie niepewny. Dla zwiększenia suteczności mozna też użyć gumek wcześniej!!!!

Cool
Kinga - Wto 26 Kwi, 2005 15:08
Temat postu:
inferno ... jeszcze jeden taki post i dostajesz ostrzezenie
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 17:58
Temat postu:
Cytat:
Łał... jak byłem 4 lata temu w sanatorium w Rabce, miałem na sali dwóch takich gości - bracia, różnica niecały rok (jeden był ze stycznia bodajże, drugi z grudnia) i podobni do siebie jak bliźniacy :]. Może to ci sami .
obaj blondynie obcienci na miske starszy i niższy nazywa sie Tomek Trybulski?
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 20:19
Temat postu:
Tsej napisał/a:
Cytat:
Łał... jak byłem 4 lata temu w sanatorium w Rabce, miałem na sali dwóch takich gości - bracia, różnica niecały rok (jeden był ze stycznia bodajże, drugi z grudnia) i podobni do siebie jak bliźniacy :]. Może to ci sami .
obaj blondynie obcienci na miske starszy i niższy nazywa sie Tomek Trybulski?

Nie, to jednak nie oni Cool. Z tych "moich" to właśnie starszy był wyższy... i nie byli blondynami... i jeśli dobrze pamiętam to żaden nie nazywał się Tomek Razz.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group