Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Golenie w³osków ³onowych

dhk3 - Wto 26 Kwi, 2005 13:53
Temat postu: Golenie w³osków ³onowych
mam 14 i 6m-c. mam problem czy to nromalne ¿e depiluje sobie w³osy ³onowe (?) regularnie od wakaci (?) Rolling Eyes
czy to co¶ ¼le zemn± czy jak ?
BamBI - Wto 26 Kwi, 2005 14:02
Temat postu:
To normalne! Wiêkszo¶æ dziewczyn goli swoje w³osy ³onowe.Smile To chyba dobrze ¿e chcesz jako¶ wygl±daæ , nie.

Edit: Uppps nie zauwa¿ylam , ale spoko niektorzy chlopacy to robia
Chesterka - Wto 26 Kwi, 2005 14:03
Temat postu:
To jest chyba ch³opak.... Neutral
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 14:06
Temat postu:
he he bambi jelonku zobacz jakie ty domy¶lne ejstes ...gosc sie poda³ za faceta biggrin
Kinga - Wto 26 Kwi, 2005 14:09
Temat postu:
O boshe no przeciez to normlaka
Facieci tez moga usuwac owlosienie w okolicach genitaliow i nie ma w tym ( dla mnie ) nic strasznego dziwnego or sth
nasty_girl - Wto 26 Kwi, 2005 14:20
Temat postu:
jak kinga powiedziala.. to jest sprawa osobista czy sie goli czy nie.. wprawdzie dziewczyny czesciej, no ale jak jakiemus chlopakowi sie podoba..
inferno_x - Wto 26 Kwi, 2005 14:23
Temat postu:
Spróbujcie usun±æ w³osy z moszny. Golark± elektryczn± czy zwyk³±, zawsze jest ryzyko. Jest to wygodne i wra¿liwo¶æ wzrasta na dotyk. Smile
ajeczka11 - Wto 26 Kwi, 2005 15:35
Temat postu:
Tak ja wszyscy inni na[isali to jest w 100% normalne!!
Ka¿da dziwczyna jak chce to sobie goli!!
I to nic dziwnego;)
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 15:42
Temat postu:
a i jeszcze jedno: golisz sobie bo jak sie goli to odrastaja wieksze :p [tzn tak czytalam ;p] i jestes zmuszony do regularnego robienia tego :p
inferno_x - Wto 26 Kwi, 2005 16:04
Temat postu:
Wiêc mozna chodziæ bez bielizny, wszystko zas³oni±.Razz
Kinga - Wto 26 Kwi, 2005 17:07
Temat postu:
A pozniej jak cos to macheta daa ??


Nie no ale na serio to nie jest w tym nic dziwnego tyle ze fakt ... moga odrastaæ mocniejsze ... a pozniej jak bedziesz goli³ to beda zostawac takue zcarne punkciki jakby Nyu twarde
Chesterka - Wto 26 Kwi, 2005 18:06
Temat postu:
Gabra napisa³/a:
jak sie goli to odrastaja wieksze


Lepiej tak nie mów, bo jeszcze sobie penisa odetnie, ¿eby mu wiêkszy odrós³ xD
Naomi - Wto 26 Kwi, 2005 18:46
Temat postu:
Jak chcesz to gol... I tak w±tpie, ¿eby kto¶ to zobaczy³(¿e ogolone masz__)=]
Kinga - Wto 26 Kwi, 2005 18:58
Temat postu:
ktos jednak moze zobaczyc biggrin np dziewczyna jego o ile takow± posiada Razz

No chyba ze jest exhibicjonist± to i tlum zakonnic zobaczy Razz
nasty_girl - Wto 26 Kwi, 2005 19:11
Temat postu:
a jesli bedzie sie chcial pochwalic i zrobi fote i nam wysle (oby nie);p
dhk3 - Sro 27 Kwi, 2005 13:24
Temat postu:
nasty_girl napisa³/a:
a jesli bedzie sie chcial pochwalic i zrobi fote i nam wysle (oby nie);p

chesz zobaczyæ :mrgreen: (i tak ci nie poka¿e :D)

PS. dziêki all ;)

[# EDIT #]

Jeszce jedno pytanie.. Jak Pujde np do Pielegniarki szkolnej i Ona bêdie mi kaza³a pokazæ ... wicie co ;P Albo u leka¿a .... i zobacz to co mog± zrobiæ ... powiadomiæ roodziców ... ? czy wogule mog± Zobaczyæ ?

PS. Jestem ON ! :)
nasty_girl - Sro 27 Kwi, 2005 16:10
Temat postu:
uwierz mi ze zobaczyc nie chce..

pielegniarka szkolna ogladac tez nie bedzie chciala i nie ma powodow, u lekarza tez raczej nie.. no chyba ze jakis taki bardzo dziwny przypadek to wtedy bys musial pokazac..
Kinga - Sro 27 Kwi, 2005 20:46
Temat postu:
Rotfl ... powiadomic rodziców ? a co to ja obchodzi ...
Zreszta raczej nie zgadladaja ... nawet na tym badaniu w gimnazjum ... tzn spotka³am sie z opinni± ze uchylaja bokserki lub kazda stanac w bokserkach czy tam slipach Razz
Anonymous - Sro 27 Kwi, 2005 21:06
Temat postu:
Nie powiadomi rodzicow, tylko Cie wysmieje ;]
haha, nie no, rob co chcesz
nasty_girl - Sro 27 Kwi, 2005 21:15
Temat postu:
jak to nie powiadomia... do mojej mamy zadzwonila pielegniarka ze nogi gole <lol> normalnie niektorzy ludzie to mnie rozbrajaja.. pielegniarka ci pewniejescze zmierzy linijka czy nie masz za krotkich bo jak cos to zadzwoni do twojej mamy ze wlosy lonowe se podcinasz i powie wychowawczyni zeby ci uwage w dzienniku wpisala..
Shaleniec - Sro 27 Kwi, 2005 21:18
Temat postu:
niezla faza z tym goleniem na nogach =D buahahahaha!
a co do tego, ze golisz to absolutnei normalne. to bardzo higieniczne i kazdy chlopak tak powinien robic! teraz, kiedy bielizna zostala wynaleziona, posiedanie wlosow lonowych jest zbêdne. =)
pozdrawiam.
dhk3 - Sro 27 Kwi, 2005 22:07
Temat postu:
Shaleniec napisa³/a:
posiedanie wlosow lonowych jest zbêdne. =)

ale w 6 kl. SP. Kiedy¶ na godzinie Wychowawczej W grupach ch³opacy i dzewczyny schodzili¶my i Omawia³ cykl doj¿ewania ... i powiedzia³a ¿e ¿e te w³osy s± doczego¶ potrzebna Ale tera ja ju¿ zapomia³em do czego ... (mo¿e kto¶ przypmni :D)

PS. Sprosyuje to ¿e od wakaci sobie gole ... Poniewasz jak By³em nad wod± to Zobaczy³em ¿e mi pare w³oskuw wystaje i w ten sm dzieñ ogoli³em i mi siê spodoba³o .. tylko ¿e za pierszym razem to okropnie drapa³o ale ju¿a 2x Wcale ;]
Shaleniec - Czw 28 Kwi, 2005 07:01
Temat postu:
w³osy ³onowe s± po to, ¿eby chroniæ narz±dy p³ciowe. ale od jakiego¶ czasu funkcjê t± przejê³a bielizna. Razz wiêc w³osy ³onowe s± zbêdne!
pozdro.
marog6 - Czw 28 Kwi, 2005 08:30
Temat postu:
Wypowiem sie jako bardziej do¶wiadczony.
Wiesz nie wszyscy sobie gol± ale mysle ¿e nie w tym nic z³êgo, zreszt± sam to robie od czasu do czasu. Jeslichodzi o badanie w gimnazjum to u mnie przynajmniej pielegniarka nie zaglada³a chocia¿ sie bardzo ba³em, ale z resz± to nie jej interes Smile
Co do odrastania bo to najwiêkszy mit, jesli zacze³e¶ dopiero dojrzewac to wiadomo ¿e szybciej zaczn± rosn±c, ale je¶li ju¿ mia³e¶ duzo (a to pisa³e¶) to nie bed± szybciej ani szczególnie mocniejsze rosn±æ, i tez sie z toba zgodze ¿e juz przy drugim razie prawie nic nie swêdzi i higienicznie wyglada.

Pozdro marog6
dhk3 - Czw 28 Kwi, 2005 14:13
Temat postu:
Cytat:
Jeslichodzi o badanie w gimnazjum to u mnie przynajmniej pielegniarka nie zaglada³a chocia¿ sie bardzo ba³em,

Umnie w szkole te¿ nie zagl±da³a .... Ale Moi Koledzy z By³ej klasy mówili ¿e U Leka¿a i Pan Doktor ;D zagl±da³ ufff ale naszcze¶cie mi nie zaj¿a³ ... ale jeszce wtedy mia³em ma³e ow³¶enie Mr. Green
Kinga - Sob 30 Kwi, 2005 18:46
Temat postu:
< rotfl > z tym zagladaniem to wogole u chlopaków zawsze apnika jest <loL>
Historie sa rozne wymyslone na te tematy i wogole Razz
dhk3 - Sob 30 Kwi, 2005 22:23
Temat postu:
@Kinga: Moja jest prawdziwa ... ja nie lubie k³amaæ ;]
Kinga - Nie 01 Maj, 2005 11:29
Temat postu:
Ale niektorzy bardzo lubi± ubarwiaæ historie wizyty u lekarza Smile
Anonymous - Nie 01 Maj, 2005 13:53
Temat postu:
Cytat:
w³osy ³onowe s± po to, ¿eby chroniæ narz±dy p³ciowe. ale od jakiego¶ czasu funkcjê t± przejê³a bielizna. wiêc w³osy ³onowe s± zbêdne!
pozdro.
buahauhauhauhauahauhuahaa
od "jakiego¶" czasu? biggrin
frigg - Pon 02 Maj, 2005 22:48
Temat postu:
Shaleniec napisa³/a:
w³osy ³onowe s± po to, ¿eby chroniæ narz±dy p³ciowe. ale od jakiego¶ czasu funkcjê t± przejê³a bielizna. Razz wiêc w³osy ³onowe s± zbêdne!
pozdro.


gdyby wlosy lonowe byly by zbedne to pewnie by w drodze ewolucji zginely.....tudziesz sie wytarly od bielzny...jakos sie tak nie dzieje....wlosy lonowe sa po to zeby chronic narzady rodne przed wirusami, bakteriami czy grzybami..sa naturalna bariera ochronna - wiekszosc swinstw sie na nich zatrzymuje i nie dochodzi do zakazenia...przynajmniej nie tak czesto jak moglo by bez wlosow notorycznie usowanych...dlatego lekarze zwlaszcza ginegolodzy odradzaja czeste golenie, lub nie usuwanie ich z okolic warg sromoych
dhk3 - Wto 03 Maj, 2005 01:26
Temat postu:
frigg napisa³/a:
Shaleniec napisa³/a:
w³osy ³onowe s± po to, ¿eby chroniæ narz±dy p³ciowe. ale od jakiego¶ czasu funkcjê t± przejê³a bielizna. Razz wiêc w³osy ³onowe s± zbêdne!
pozdro.


gdyby wlosy lonowe byly by zbedne to pewnie by w drodze ewolucji zginely.....tudziesz sie wytarly od bielzny...jakos sie tak nie dzieje....wlosy lonowe sa po to zeby chronic narzady rodne przed wirusami, bakteriami czy grzybami..sa naturalna bariera ochronna - wiekszosc swinstw sie na nich zatrzymuje i nie dochodzi do zakazenia...przynajmniej nie tak czesto jak moglo by bez wlosow notorycznie usowanych...dlatego lekarze zwlaszcza ginegolodzy odradzaja czeste golenie, lub nie usuwanie ich z okolic warg sromoych

a co u facetów ? ;D
nidhogg - Wto 03 Maj, 2005 12:05
Temat postu:
a u facetow stanowia oslone izolacyjna, zeby im sie jajka nie przegrzewaly...
z reszta u bab dziala na podobnej zasadzie ino w druga strone Wink
klop - Sob 02 Lip, 2005 09:40
Temat postu:
heh ja tam siê ca³y golê (tzn.rêcê, nogi, itp.) bo skóra sprawia wra¿enie g³adszej i ³atwij siê opala (tylko na mosznie mam wuosy)







P.S. ten temat z 3 cm cz³onkiem to jeden wielki JOKE... przyznaæ siê, kto uwierzy³???


prosze nie odnawiaæ starych tematów
Anonymous - Sob 02 Lip, 2005 11:26
Temat postu:
klop napisa³/a:
heh ja tam siê ca³y golê (tzn.rêcê, nogi, itp.) bo skóra sprawia wra¿enie g³adszej i ³atwij siê opala (tylko na mosznie mam wuosy)







P.S. ten temat z 3 cm cz³onkiem to jeden wielki JOKE... przyznaæ siê, kto uwierzy³???


Dziwol±g jaki¶.
nasty_girl - Pon 04 Lip, 2005 10:18
Temat postu:
klop wiedzielismy ze to zart.. ktory swiadczy na dodatek o twojej glupocie..

pan jest metroseksualny.. <lol>
marog6 - Pon 04 Lip, 2005 11:16
Temat postu:
Metro, albo mo¿e uprawia jaki¶ sport? (tylko te rêce nie pasuj±) Np. kolarze przecie¿ gol± ogi, ¿eby ³atwiej plastry schodzi³y ze skóry. Wzasadzie ka¿dy mo¿e robiæ co chce wiêc to jego sprawa a z reszt± nikt by sie nawet nie kapn±³ ¿e nogi ogoli³.
nasty_girl - Pon 04 Lip, 2005 11:38
Temat postu:
jak by sie nie kapnal? w pewnym wieku to jednak smiesznie wyglada jak facet ma gladkie nogi.. pozatym ja mu tego nie zabraniam.. tylko mowie ze takie cos to podlega pod metroseksualizm.. ciekawe co jescze takiego robi:d
Anonymous - Pon 04 Lip, 2005 20:24
Temat postu:
Kolarze gola nogi? Surprised
Eee... to moze i plywacy gola? Zeby byc bardziej... oplywowi?

Facet z ogolonymi nogami wyglada nie tyle smiesznie, co zalosnie. Mnie na widok takiego osobnika cofa, przy czym sama czuje sie mesko...
nidhogg - Wto 05 Lip, 2005 13:48
Temat postu:
no o ile plywacy nie maja tych swoich superextra bajer kostiumow z luska rekina. to a i owszem gola nogi, gola rece i gola klaty....
Chesterka - Czw 07 Lip, 2005 15:11
Temat postu:
nidhogg napisa³/a:
no o ile plywacy nie maja tych swoich superextra bajer kostiumow z luska rekina. to a i owszem gola nogi, gola rece i gola klaty....


A fe! To musi okropnie wygl±daæ ;/

(Biedna Otylia, te¿ musia³a ogoliæ klatê i plecy i rêce... ;P)
nasty_girl - Czw 07 Lip, 2005 16:01
Temat postu:
co innego kobieta co innego facet
nidhogg - Pi± 08 Lip, 2005 00:06
Temat postu:

zeby nie bylo, ze oszukuje Wink
marog6 - Pi± 08 Lip, 2005 09:44
Temat postu:
Mam nadzieje,¿e nikt z was nie pomy¶la³, ¿e kolarze gol± na noga po to, ¿eby mniejszy opór powietrza by³ Smile Z reszt± jak w temacie te¿ gol± bo przecie¿ siedz± 6h na siode³ku to i sie nie¼le mog± spociæ Smile
combain - Pi± 08 Lip, 2005 14:02
Temat postu:
marog6 napisa³/a:
Np. kolarze przecie¿ gol± ogi, ¿eby ³atwiej plastry schodzi³y ze skóry.
Hm, nie tyle plastry co ogolona skóra ³atwiej siê regeneruje, ale najwieksze znaczenie ma tu wcieranie ma¶ci oraz ¿elów i czêste masa¿e. Do tego dochodz± walory estetyczne biggrin Ogolone nogi wygl±daj± bardziej PRO Razz Ale ja nigdy bym sie na to nei odwa¿yl, lubie swoje wloski na nogach i nie jezdze zawodowo. Wielu amatorow sportowcow robi to wlasnie zeby wygladac bardziej profesjonalnie:D
Anonymous - Pi± 08 Lip, 2005 21:39
Temat postu:
Facet bez w³osów to co¶ jeszcze bardziej podejrzanego, ni¿ ow³osiony jak ma³pa.
Anonymous - Sob 16 Lip, 2005 16:50
Temat postu: Re: Golenie w³osków ³onowych
dhk3 napisa³/a:
mam 14 i 6m-c. mam problem czy to nromalne ¿e depiluje sobie w³osy ³onowe (?) regularnie od wakaci (?) Rolling Eyes
czy to co¶ ¼le zemn± czy jak ?


hahha jak mo¿esz my¶leæ ze nienormalna jestes ze golisz w³osy ³onowe? Laughing Wskazane ejst aby ka¿da dziewczyna goli³a w³osy ³onowe. Moja mam zawsze mi powtarza "je¶li zobaczysz pod pach± chociaz jednen w³osek to go zgól bo dziewczynka która nei goli siê wygl±da bardzo nie ³adnie, bo jak wygl±da dziewczynka ow³osiona? " ja dodam ze taka dziewcyzna wygl±da jak ow³osiona ma³pka Very Happy Dlatego nie krêpuj siê i gól bo kazda dziewczyna to robi Razz
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 11:08
Temat postu: Re: Golenie w³osków ³onowych
CoRnEliA Smile napisa³/a:
hahha jak mo¿esz my¶leæ ze nienormalna jestes ze golisz w³osy ³onowe? Laughing Wskazane ejst aby ka¿da dziewczyna goli³a w³osy ³onowe. Moja mam zawsze mi powtarza "je¶li zobaczysz pod pach± chociaz jednen w³osek to go zgól bo dziewczynka która nei goli siê wygl±da bardzo nie ³adnie, bo jak wygl±da dziewczynka ow³osiona? " ja dodam ze taka dziewcyzna wygl±da jak ow³osiona ma³pka Very Happy Dlatego nie krêpuj siê i gól bo kazda dziewczyna to robi Razz


Yyy... CoRnEliA, nie wiem czy nie zauwa¿y³a¶, ale to jest ch³opak, a nie dziewczyna =/


A co do tych ow³osieñ Wink
Nie lubiê facetów nawet z ogolon± klat±. Przecie¿ mi siê na ich widok robi niedobrze. Robi± mi siê trochê podejrzani, wiêc jak facet ma go³± klatê, znaczy, ¿e depiluje. Po prostu wydaj± mi siê wtedy ma³o mêscy, a wrêcz niemêscy! Jak by³am na kolonii nad morzem, to na pla¿y spotyka³am samych ratowników ze zdepilowan± klat±. Chcieli siê opaliæ, czy pochwaliæ siê swoj± go³± klat±? Twisted Evil
Kinga - Nie 17 Lip, 2005 12:38
Temat postu:
A tam Razz DLa mnie facet moze sie golic Razz Gdzie tam chce <loL>

Tzn no tacy metroseksualisci co i kosmetyczka, puder <hahaha> etc etc ... to nii nii
Razz Dalby mi buziaka a tu slad szminki na policzku <hahaha>

Ale jak mu zalezy to sie golic moze Razz
Elun - Nie 17 Lip, 2005 15:21
Temat postu:
dla mnie golic, to jedynie co moze, to pod pachami
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 15:37
Temat postu:
pod pachami ewentualnie tak, ale w³osy ³onowe po co?
TomcioMag - Nie 17 Lip, 2005 20:43
Temat postu:
lepiej jak s± w³osy niz ich nie ma : O
zawsze to cieplej biggrin <lol>
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 20:49
Temat postu:
AmazonkAA napisa³/a:
dla mnie golic, to jedynie co moze, to pod pachami

inspektor_nr4 napisa³/a:
pod pachami ewentualnie tak, ale w³osy ³onowe po co?


A mnie facet nawet z ogolonymi pachami obrzydza! Kto to widzia³, ¿eby facet goli³ siê pod pachami, to obrzydliwe Razz

Je¶li kogo¶ urazi³am, jakiego¶ gostka, to sorki Very Happy
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 23:22
Temat postu:
DLa mnie obrzydliwe jest jak facet goli sie pod pachami...nierozumiem jak tak mozna...top dziewczyny maj± sie golic a nie boye Very Happy
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 23:23
Temat postu:
ja tam siê nie golê ani pod pachami ani wogóle. mam w±sy i zapuszczam brodê ¿eby wygl±daæ jak Rumcajs z czeskiego filmu Wink
somebody - Nie 17 Lip, 2005 23:24
Temat postu:
Jezeli jestes metro lub homo,mozesz sie zgolic.Ale wtedy nie zapomnij tez o nogach i codziennym nakladaniu maseczki.
Anonymous - Pon 18 Lip, 2005 15:15
Temat postu:
somebody napisa³/a:
Jezeli jestes metro lub homo,mozesz sie zgolic.Ale wtedy nie zapomnij tez o nogach i codziennym nakladaniu maseczki.


czy¿by¶ co¶ sugerowa³? Razz
kos - Pon 18 Lip, 2005 15:33
Temat postu:
Cytat:
Np. kolarze przecie¿ gol± ogi, ¿eby ³atwiej plastry schodzi³y ze skóry


ale glownym powodem golenia nóg u sportowców, szczegolnie u pilkarzy siatkarzy i kolarzy, s± masa¿e. wykonywane przy pomocy ma¶ci odprezajacych regenerujacych itp. takie mascie powoduj± czasami zapalenia cebulek i dlatego sie goli nogi. rowniez chodzi o to ze w "³ys±" nogê jest latwiej wetrzec ma¶æ i zrobic masa¿ ni¿ w "nie ogolon±".

Cytat:

Kolarze gola nogi? Surprised
Eee... to moze i plywacy gola? Zeby byc bardziej... oplywowi?


gol± gol±.

plywacy standardowo.
Anonymous - Pon 18 Lip, 2005 16:28
Temat postu:
Za to bokserzy nie.
somebody - Pon 18 Lip, 2005 16:29
Temat postu:
inspektor_nr4 napisa³/a:
somebody napisa³/a:
Jezeli jestes metro lub homo,mozesz sie zgolic.Ale wtedy nie zapomnij tez o nogach i codziennym nakladaniu maseczki.


czy¿by¶ co¶ sugerowa³? Razz

Absolutnie nie.Jestem przeciwny metroseksualistom,gejom tez,wiec naturalnie sam nie naleze do zadnej z tych grup.
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 21:08
Temat postu:
niektorzy tak robia z toba jest wszystko oki
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 21:12
Temat postu:
Wrecz przeciwnie,gosc ma nierowno pod sufitem,jesli to robi.
cosinusik - Czw 18 Sie, 2005 23:06
Temat postu:
to nic dziwnego, ¿e depilujesz sobie w³osy. jak siê lepiej z tym czujesz to czemu masz tego nie robiæ

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group