Dzieci OnLine

Zwierzęta - Hektor mój 9 letni kupel

Inversja - Wto 26 Kwi, 2005 16:06
Temat postu: Hektor mój 9 letni kupel
Mam takie pytanko w związkju z moim kochany 9 letnim psiakiem. Hektor jest mieszańcem kundla z owczarkim niemieckim.Przed chwilą przyszłam znim ze spacerku. Umyłam mu łapy, u teraz moje pytanie:
-Dlaczego nie potrafi nawet 5 minut wytrzymaćna jednym miejscu??
tzn. położył się w przedkokoju jak zwykle nie mineła minuta poszedł w inne miejsce i tak jest od 15 min. co mam zrobić??

EDIT:on nigdy sie tak nie zachowywal
nasty_girl - Wto 26 Kwi, 2005 16:11
Temat postu:
no bo psy potrzebuja duzo ruchu.. to normalne ze nie chce mu sie siedziec... a niektorym spacer nie wystarcza.. dlatego duze psy powinno sie trzymac jak ma sie np dom zeby na dworze mogly sie wybiegac tyle na ile maja ochote..
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 19:12
Temat postu:
moze sie skaleczey..
obejrzyj mu te łapska
zazulita - Wto 26 Kwi, 2005 22:12
Temat postu:
Popieram to co mówią inni. Jest to duży pies, który potrzebuje dużo ruchu. Myślę, że nic się na to nie poradzi (chyba, żebyś z nim chodziła caałodzienny spacer). Takie psy oczywiście powinny mieszkać na dworze. W domu sie męczą. Jeśli Ciebie to tak bardzo denerwuje, to nie wiem, może dawaj mu jakies tableki na uspokojenie (nie wiem czy pomogą)Wink
ToJa - Wto 26 Kwi, 2005 23:09
Temat postu:
Odi jest wiosna. Twój pies ogląda się za panienkami Razz
Pewnie w okolicy jakaś suczka ma ruję. Psy wyczuwają to z dużych odległości.

Zazulita takich rad nie powinnaś udzielać. Tabletki powinno się podawać po konsultacji z weterynarzem.
zazulita - Sro 27 Kwi, 2005 13:30
Temat postu:
ToJa napisał/a:
Zazulita takich rad nie powinnaś udzielać. Tabletki powinno się podawać po konsultacji z weterynarzem.


Tak, oczywiście, to miałam na myśli Wink Uważam, że takie zachowanie psa nie jest czymś nie normalnym i ja na miejscu Odi bym się tym nie przejmowała. Jest jeszcze jedno rozwiązanie-mozesz pójść z psem do psiego psychologa (Razz), ale myślę, ze powie Ci to samo co Nasty_girl i Toja:wink:
Inversja - Sro 27 Kwi, 2005 15:42
Temat postu:
już jest wszystko dobrze Smile wiecie co mu się stało?? znowu rozwalił sobie pzur i trzeba było znim lecieć do wete.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group