Dzieci OnLine

Na luzie... - Allternative Jackass

Crakken - Sro 04 Maj, 2005 16:03
Temat postu: Allternative Jackass
Niedługo zaczxynam kręcić TAF*, pt. ,,Allternative Jackass" gdzie wszystko będzie
(*Totalnie Amatorski Film)
,,alternative'', nawet imiona aktorów w które wcieliy sie z kolegami. A tymczasem mam prośbę. Czy macie jakieś powalone/głupie/pokręcone/a prze de wszystkim łatwo dostępne pomysły na numer?

PS. film będzie w ersji VHS więc raczej nie będzie sznas aby go zobaczyć. Sorka.
codi - Sro 04 Maj, 2005 16:09
Temat postu:
Wsiądź na motor i wbij do Tesco xDD.
Zacznij jeździć po nim, porozawalaj działy, meble .itd.
To mogłoby być dobre biggrin.
Crimson Lady - Sro 04 Maj, 2005 16:17
Temat postu:
wyjdzcie o polnocy na balkon i zacznijcie spiewac japonska serenade ;D
moj kumpel kiedys tak zrobil.. tyle ze spiewal po hiszpansku ^^" i mial na sobie same slipy :p i byl oczywiscie w stanie nietrzezwym ;)
Crakken - Sro 04 Maj, 2005 16:18
Temat postu:
Emmm... pomysł, jako-taki niezły ale prosiłem o coś bardziej przystępnego. Z resztą nie jestem bogaty tak jak Bam Margera. On to sie może wygłupiać... A po za tym u nas w mieście mogę najwyżej do biedronki albo do Intermarche.
Anonymous - Sro 04 Maj, 2005 16:19
Temat postu:
Crakken napisał/a:
Emmm... pomysł, jako-taki niezły ale prosiłem o coś bardziej przystępnego. Z resztą nie jestem bogaty tak jak Bam Margera. On to sie może wygłupiać... A po za tym u nas w mieście mogę najwyżej do biedronki albo do Intermarche.

Tym lepiej Cool. Im mniejszy sklep, tym większy rozpiździaj Cool.
Crakken - Sro 04 Maj, 2005 16:30
Temat postu:
Emh... Ja pisałem o tym ile bym musiał bulić kary jak bym taką rozpierduchę zrobił. Zresztą nawet nie mam motocykla...
Crimson Lady - Sro 04 Maj, 2005 17:13
Temat postu:
hm.. to chodzcie po domach i udawajcie swiadkow jechowy. Razz
Anonymous - Sro 04 Maj, 2005 18:11
Temat postu:
Jak jeszcze chodziłam z Piotrkiem, to ja, on i jego znajomi mieliśmy praktycznie codziennie schizy. Pewnego dnia ukradliśmy (za 2 zł, haha ^^) wózek z ALBERTA i jeździliśmy nim po mieście :> Dzieci się uhahały ^^ Potem wózek wrócił na miejsce, a my happy do domu. Razz
Crakken - Sro 04 Maj, 2005 18:27
Temat postu:
Crimson Lady napisał/a:
hm.. to chodzcie po domach i udawajcie swiadkow jechowy. Razz

Nie kpij z tej religii, moja babcia była świadkiem Jechowy. Ale w sumie... To by można se jajca robic... A co do aluzji z wózkiem: skojarzyło mi się z Jackass'em. Bam Margera lubił tak robić. Siedział w wózku, ktoś go rozpędzał a wózek walił w krawężnik i bam wlatywał na trawnik. Dostanie się burę ale mozna sprobować. Inna sprawa że wózek będzie totalnie zdezelowany po paru takich rundkach...
codi - Sro 04 Maj, 2005 19:18
Temat postu:
Crimson Lady napisał/a:
hm.. to chodzcie po domach i udawajcie swiadkow jechowy. Razz



To naprawde nie jest zabawne...
Anonymous - Sro 04 Maj, 2005 19:24
Temat postu:
owiń sie srajtaśmą i przejdź po mieście Cool
panienka_wierzba - Sro 04 Maj, 2005 19:25
Temat postu:
mnie zas wczoraj nawiedziali
czy tam przedwczoraj
co miesiac czy dwa przychodzą
zawsze pytają czy moge sobie dobieral literature (lul) a potem wciskają jakąś gazetke
codi - Sro 04 Maj, 2005 19:47
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
mnie zas wczoraj nawiedziali
czy tam przedwczoraj
co miesiac czy dwa przychodzą
zawsze pytają czy moge sobie dobieral literature (lul) a potem wciskają jakąś gazetke


Ale co w tym złego?
Czy stanie ci się coś jeśli przeczytasz tą gazetkę i trochę zmądrzejesz??
A nawet jeśli się tym nie interesujesz wystarczy grzecznie odmówić.
Zresztą nie mieliśmy pisać o filmie?
panienka_wierzba - Sro 04 Maj, 2005 19:56
Temat postu:
no niby nie
ale to takie troche denerwujące
a czym zawsze, niektore rzecyz msuze przyznac niezle mnie smiesza, ale niektore nawet ciekawe
osobiscie to ja tam w boga nie wierze, wiec to dla mnie tylko takka 'szmatka lekturka' i tyle
ale babki mnie juz dobrze znaja to moglyby przestac te regułki gadac przez 3 lata ciagle
Anonymous - Sro 04 Maj, 2005 20:37
Temat postu:
Crakken napisał/a:
Crimson Lady napisał/a:
hm.. to chodzcie po domach i udawajcie swiadkow jechowy. Razz

Nie kpij z tej religii, moja babcia była świadkiem Jechowy. Ale w sumie... To by można se jajca robic... A co do aluzji z wózkiem: skojarzyło mi się z Jackass'em. Bam Margera lubił tak robić. Siedział w wózku, ktoś go rozpędzał a wózek walił w krawężnik i bam wlatywał na trawnik. Dostanie się burę ale mozna sprobować. Inna sprawa że wózek będzie totalnie zdezelowany po paru takich rundkach...

Ale mi niekoniecznie o to chodziło Razz Tylko poprostu jeździliśmy tym wózkiem (ja w środku z 4 osobnikami, haha ^^) po mieście, a że ludzie się patrzyli jak na dzieci z Jarosławia to już inna sprawa. Wink

* a wózek stracił tylko jedno kółko Razz
Anonymous - Sro 04 Maj, 2005 21:17
Temat postu:
Powieś sobie tampony za sznureczki na uszach, a do koszulki przyklej podpaski, a tak lataj przed domem, bądź blokiem. Szok murowany
Crakken - Czw 05 Maj, 2005 06:32
Temat postu:
Ze srajtaśmą dobre, ,,Sedes mumy revenge''. A z tymi świadkami Jechowy to można ludziom w przeciwieństwie do prawdziwych(którzy robią to w szczerych intencjach) wciskać ludziom kit i bujdę i ogólnie JOŁ!
Crimson Lady - Czw 05 Maj, 2005 07:42
Temat postu:
przepraszam, czy ja napisalam cos obrazliwego o swiadkach jechowy? ==""""
boooz. dobra, moze sie nie bede udzielac Razz chodzilo mi o to, ze mogloby byc zabawnie, ale najwyrazniej moje poczucie humoru jest ne takie. Razz i pamietaj, ze sam pisales o "jakichś powalonych/głupich/pokręconych/a prze de wszystkim łatwo dostępnych pomysłach na numer" i moj pomysl miescil sie w tych ramach, wiec prosze na mnie tutaj ne naskakiwac -_-'
codi - Czw 05 Maj, 2005 08:51
Temat postu:
Crimson Lady napisał/a:
przepraszam, czy ja napisalam cos obrazliwego o swiadkach jechowy? ==""""
boooz. dobra, moze sie nie bede udzielac Razz chodzilo mi o to, ze mogloby byc zabawnie, ale najwyrazniej moje poczucie humoru jest ne takie. Razz i pamietaj, ze sam pisales o "jakichś powalonych/głupich/pokręconych/a prze de wszystkim łatwo dostępnych pomysłach na numer" i moj pomysl miescil sie w tych ramach, wiec prosze na mnie tutaj ne naskakiwac -_-'


W pewien sposób obraziłaś swoim poprzednim tekstem Świadków Jehowy nawet zapewne o tym nie wiedząc.
Oni dość żadko chodza po domach a jeśli juz to robią to chcą by ludzie zapoznali się z ich religią i być może przystąpili do niej.
Dla nich jest to dość ważne.
Dlaczego nie napisałaś by chodzić po domach jako Żydzi lub przebrani za księdzów ?
Tak miło jest chronić swoją religie ale o innych można pisać i ile wlezie...
Anonymous - Czw 05 Maj, 2005 14:19
Temat postu:
Przypomniało mi się coś... zmontujcie sobie jakieś dziwne legitymacje i jak będzie prawie pusty autobus to wskoczcie do środka i udawajcie kontrolerów ew. poproś kogoś starszego, kto wygląda na ten wiek. Ludzie fajnie z reguły reagują, a jak spróbujesz sprawdzać moze nawet uwierzą =] znane z doświadczenia
Anonymous - Pią 06 Maj, 2005 07:28
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Powieś sobie tampony za sznureczki na uszach, a do koszulki przyklej podpaski, a tak lataj przed domem, bądź blokiem. Szok murowany

Mój kolega tydzień temu tak po szkole biegał. Razz Myslałam, że go dyrektor zabije. biggrin
Naomi - Pią 06 Maj, 2005 07:59
Temat postu:
Niech któryś z was podejdzie do kobiety z mężem i powie do mężczyzny:
,,Tatusiu nie poznajesz mnie?" biggrin
Crimson Lady - Pią 06 Maj, 2005 08:22
Temat postu:
codi napisał/a:
W pewien sposób obraziłaś swoim poprzednim tekstem Świadków Jehowy nawet zapewne o tym nie wiedząc.
Oni dość żadko chodza po domach a jeśli juz to robią to chcą by ludzie zapoznali się z ich religią i być może przystąpili do niej.
Dla nich jest to dość ważne.
Dlaczego nie napisałaś by chodzić po domach jako Żydzi lub przebrani za księdzów ?
Tak miło jest chronić swoją religie ale o innych można pisać i ile wlezie...


no nie wiem, czy tak rzadko. ==;
dlaczego nie napisalam, zeby chodzic po domach jako zydzi, czy przebrani za ksiedzow? bo akurat o tym nie pomyslalam. Razz'
i jesli chodzi o moja 'religie', to jestem deistka i zadna religia mnie nie rusza. Razz""
codi - Pią 06 Maj, 2005 11:24
Temat postu:
Naomi napisał/a:
Niech któryś z was podejdzie do kobiety z mężem i powie do mężczyzny:
,,Tatusiu nie poznajesz mnie?" biggrin



Ja tak kiedyś zrobiłem tylko że inny tekst xD.
Podchodze do facia i "Cześć wujek, nie poznajesz mnie?".
Jakie łachy były xDD.
Facio nie wie co się dzieje xDD.
Chesterka - Sob 07 Maj, 2005 12:28
Temat postu:
Haha ja kiedyś widziałam jak po deptaku biegali tacy chłopcy i rzucali się na szyję osobom które szły bez nikogo towarzyszącego i przyklejali im na tyłkach podpaski... xD Dobrze, że wtedy nie szłam sama i na mnie się nie rzucili ;]
Anonymous - Sob 07 Maj, 2005 12:31
Temat postu:
Co do rzucania to kiedyś u mnie przed blom wpadło kilku synków z klasy równoległej i zaczęło rzucać we wszystkich... jajkami... dostałam niestety z jednego.. bleeee
Nitemare - Nie 15 Maj, 2005 19:23
Temat postu:
włóż kominiarkę, kup sobie pistolet na kulki ,wbij się do Intermarche i krzyknij "to jest k**a napad", efekt murowany i szybka eskorta na policję teżSmile
Crakken - Nie 15 Maj, 2005 19:34
Temat postu:
Na kulki mam, i to z laserowym celownikiem nawet Very Happy . Dobre ale konsekwencje karne i tak będą Confused ... Po za tym dziś wymyśliłem tytuł roboczy filmu(ale i tak chyba taki zostanie bo fajnie brzmi): "Allternative Jackass: Chasing the Troubles" (Allternatywny* Jackass: W pogoni za kłopotami)

(*Allternative: gra słów all [wszystko] i alternative[alternatywny] podkreślająca indywidualność tytułu mimo zastosowania nazwy znanego programu)
Anonymous - Nie 15 Maj, 2005 19:59
Temat postu:
A które pomysły wybrałeś :>
Crakken - Pon 16 Maj, 2005 11:41
Temat postu:
Oj, bardzo dużo fajnych jest, ale w miarę mozliwości prosiłbym o dodawanie kolejnych chorych wymysłów waszej wypaczonej inteligencji ponieważ nawet jeśli wykorzystałbym wszystkie to i tak film miałby łącznie parę(naście) minut.
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 12:10
Temat postu:
ubierzcie sie na kolorowo i zacznijcie pokazywac 2 palce czyli tą no pacyfe i śpiewajcie 'if you're going to san francisco you should to wear some flowers in your head' biggrin hipisi :p
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 13:34
Temat postu:
Wyjdz na stadion Legii Warszawawa z koszulką Ruchu Chozów Razz
Albo ubierz sie na różowo, wez rolki, ubieerrz je na opak, wez kask i ochraniacze. I krzycz "Jestem szybki jak błyskawica!"
W OBI, przy staoiskach z muszlami "wc" zapytaj sie czy mozna wypróbowac, miej przy sobie pejper
Sklep spożywczy: Dzień dobry, są krupnioki? A żymloki?
itd
::PtyLuQ:: - Pon 16 Maj, 2005 14:03
Temat postu:
Moi koledzy też kręcili Jackassa xD !

Ale zrezygnowali ..

Przywiąż się do krzesła i sturlikaj się z jakiejś wielkej górki .

Rozpędź się na rowerze i walnij w drzewo .

Albo do wszystkich bab, które spotkasz mów " Won bitch ! "

Albo do facetów : " [cenzura] me ! " . Sama wiesz o co chodzi [; .

Duzo możliwości jest [; .
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 16:56
Temat postu:
Aren:
lepiej do legii udawac wisłe krakow Razz albo na odwrót Razz
Crakken - Pon 16 Maj, 2005 17:23
Temat postu:
Aren napisał/a:
Wyjdz na stadion Legii Warszawawa z koszulką Ruchu Chozów Razz


Wiesz, jak znam dresów i szlikowców to jakoś mi nie spieszno do grobu Confused ...
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 19:45
Temat postu:
Biegaj za skinem i krzycz "Unia górą!!!" na tych bielskich to by na pewno zadziałało =]
Nitemare - Pon 16 Maj, 2005 20:04
Temat postu:
jak chcesz mogę ci pomóc przy tym filmie i mogę siebie nakręcić RazzRazzRazz wal na gg 4706524 to obgadamy szczegóły
Idda - Sro 18 Maj, 2005 22:24
Temat postu:
taaa...zawsze możesz włożyć rajtuza na głowę i śpiewać,podskakując na jednej nodze i czołgając zarazem : P biggrin Nie,no,ale my chcemy takie cuś z koleżanką zrobić...a w ogóle ,to ostatnio załozyłyśmy kaptury na głowy i udawałyśmy Tede i Wujka Samo Zło i wszyscy mieli taaaaką bekę! biggrin A ja jeszcze z nią takie mordy robiłm,że niektórzy prawie sikali po nogach z beki! biggrin
Pulkownik Nikt - Sro 18 Maj, 2005 22:43
Temat postu:
kup w sklepie cos do picia jakis chleb i maslo wyjdz na jakis plac gdzie jest pelno ludzi wychrzan picie i chleb w krzaki rozpakuj maslo wysmaruj sie w nim i smiejac sie w nieboglosy powiedz "Ale jestem [cenzura] xD !!!! "
Anonymous - Czw 19 Maj, 2005 15:36
Temat postu:
::PtyLuQ:: napisał/a:
Albo do facetów : " [cenzura] me ! " . Sama wiesz o co chodzi [; .

To facet jest. Wink

Aaa wykorzystales juz jakis pomysl z forum? :>
Kinga - Sob 21 Maj, 2005 18:11
Temat postu:
Wiem biggrin Wejdz do kosza na smieci Razz A jak przyjedzie smieciatka i smieciarz bedzie szedl po niego to wyskocz biggrin
Crakken - Wto 24 Maj, 2005 13:19
Temat postu:
HeyaH napisał/a:
Aaa wykorzystales juz jakis pomysl z forum? :>


Jeszcze nie. czekam aż się ich trochę więcej zbierze.

________________________________________________________________

Oki. z braku laku i większej ilości pomysłów projekt zawieszam. Wykonanie przewidziane na wakacje.

________________________________________________________________

071105 1235
Wskrzeszam projekt "Allternative Jackass"! To ostatnia szansa żebyście mogli dodać swój pomysł. Niedługo zaczynam wykonanie!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group