Dzieci OnLine

Manga & Anime - Najbardziej znana?

Mornariel - Pią 06 Maj, 2005 22:07
Temat postu: Najbardziej znana?
No, więc jaka jest waszym zdaniem najbardziej znana/popularna manga?


Wg mnie najbardziej znana jest Sailor Moon, ale jaka jest najbardziej popularna to już nie wiem.


Papierowa Tęcza - Sob 07 Maj, 2005 09:27
Temat postu:
Są dwie aktualnie takie mangi - tyle, żę jedna już zdycha (ze starości - był bum i już nie ma Razz) - tą mangą jest Dragon Ball - teraz na jego miejsce wszedł mistrz nad mistrzów - Naruto - i to jest właśnie najbardziej znana i popularna manga - wystarczy popatrzeć ile osób ściąga ją przez bittorrenta (jak pojawi się nowy ep anime Razz)
Anonymous - Sob 07 Maj, 2005 11:53
Temat postu:
Nie żebym była jakaś takaś, ale nie zapominajmy o Pokemonach...
Kinga - Sob 07 Maj, 2005 12:17
Temat postu:
Yy ... jak t było ... JATTAMAAAN <loL>
Anonymous - Sob 07 Maj, 2005 13:30
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Yy ... jak t było ... JATTAMAAAN <loL>

Oł jea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Normalnie aż mi się dzieciństwo przypomniało XD I zabawy w Yattamana XP Ale schizy to były... aż miło powspominać :]
A tak poza tym:
Królestwo Kalendarza (chyba tak się to zwało - wiecie, Yattodettaman i takie tam XP)
Generał Daimos Twisted Evil
Gigi La Trotolla ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation Mr. GreenMr. GreenMr. GreenMr. GreenMr. GreenMr. GreenMr. GreenMr. GreenMr. Green
Sally Czarodziejka XD
Bia XD
I jak coś mi się przypomni to jeszcze dopiszę Laughing
Crimson Lady - Sob 07 Maj, 2005 13:35
Temat postu:
Sally Czarodziejka wymiaaata ;D w dziecinstwie to ogladalam, tak jak i Sailor Moon i Dragon Ball... xD'
Papierowa Tęcza - Sob 07 Maj, 2005 15:37
Temat postu:
ożesz wyyy! GENERAŁ DAIMOS NAJLEPSZY JEEEST! nanannaaa.... moyase... moyasee...
Anonymous - Sob 07 Maj, 2005 21:10
Temat postu:
rodziejce na pewno każdy słyszał...a gigi sie na pewno każdemu podobał
Anonymous - Sob 07 Maj, 2005 21:35
Temat postu:
A pamięta ktoś Super świnkę? To dopiero była bajka =] super super pig biggrin...
Crimson Lady - Sob 07 Maj, 2005 21:40
Temat postu:
lul! ^^" pamietam :D boska byla xD' tak swietnie prychala ;D
Kinga - Sob 07 Maj, 2005 21:51
Temat postu:
HaHahhhahahaha tez pamietam swinke :>
Keeveek - Sob 21 Maj, 2005 17:45
Temat postu:
gdyby nie Dragon Ball to fenomen mangi i anime nie zostałby tak rozpowszechniony na świecie jak był. Jest tutaj także duży wpływ Sailor Moon.

Co do świnki, to była świetna biggrin pamiętam, ze dziewczyna zamieniala się w nią przy pomocy puderniczki
Anonymous - Sob 21 Maj, 2005 18:36
Temat postu:
o bogowie...jak szczęście nie pamietam świnki !
Papierowa Tęcza - Sob 21 Maj, 2005 21:22
Temat postu:
Cytat:
gdyby nie Dragon Ball to fenomen mangi i anime nie zostałby tak rozpowszechniony na świecie jak był. Jest tutaj także duży wpływ Sailor Moon.
owszerm.. zgodzę się z Tobą, ale nie do końca - IMO większy wpływ jednak miał Sailor Moon niż Dragon Ball - poza tym były też takie produkcje jak Kapitan Tsubasa *ROXOWAŁ NA CAŁĘGO biggrin*,Załoga G, Generał Daimos, Yattaman - potem jeszcze Saint Seiya, MKR, Slayers - nie tylko SM i DB były joł Razz
AloneMoon - Sob 21 Maj, 2005 22:19
Temat postu:
Naruto ?
Nie znam.. ;3
Dla mnie najbardziejpopularniejsza manga to sailor moon..
I moze jeszzce Inuyasha? A jak to tylko w niemczech.
Keeveek - Nie 22 Maj, 2005 08:08
Temat postu:
Sailor Moon nie zdobyło takiej popularności na całym świecie jak Dragon Ball. A już na pewno nie Yattaman Wink
Papierowa Tęcza - Nie 22 Maj, 2005 08:50
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
Sailor Moon nie zdobyło takiej popularności na całym świecie jak Dragon Ball. A już na pewno nie Yattaman Wink
oj SM zdobylo, zdobylo - lecz w poprzednim pokoleniu ;P
panienka_wierzba - Nie 22 Maj, 2005 10:49
Temat postu:
ja pamietam zaczarowane pudeleczko czy cos
takie stare
byla siostra i brat i rodzicow mieli w chmurach czy cos
i byli magiczni
i laska miala takie pudełeczko 9puderniczke chyba) dzieki ktorej mogla się we wszystko zmieniac
i to bylo 'jakumajamajakum' czy cos takiego (mowila tak : >) ale nazwy nie pamietam
to boskie bylo =D
albo dżidżi Wink
AloneMoon - Nie 22 Maj, 2005 11:10
Temat postu:
Pamietam jeszcze Super-swinke( Super pig) xD
Byla jakas tam dziewczyna co sie zakochala,a pewnego dnia znalazla tez jakas puderniczke i jak ja otworzyla to zamieniala sie w taka super swinie ktora ratowala swiat xD
Jak ja to kochalam..
Holy Knight - Nie 22 Maj, 2005 16:56
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
ja pamietam zaczarowane pudeleczko czy cos
takie stare
byla siostra i brat i rodzicow mieli w chmurach czy cos
i byli magiczni
i laska miala takie pudełeczko 9puderniczke chyba) dzieki ktorej mogla się we wszystko zmieniac
i to bylo 'jakumajamajakum' czy cos takiego (mowila tak : >) ale nazwy nie pamietam
to boskie bylo =D
albo dżidżi Wink

Lustereczko kasiu lustereczko to leciało na poloni 1 jak ja jeszcze byłem dzieciakiem Razz
panienka_wierzba - Nie 22 Maj, 2005 18:18
Temat postu:
Holy Knight napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:
ja pamietam zaczarowane pudeleczko czy cos
takie stare
byla siostra i brat i rodzicow mieli w chmurach czy cos
i byli magiczni
i laska miala takie pudełeczko 9puderniczke chyba) dzieki ktorej mogla się we wszystko zmieniac
i to bylo 'jakumajamajakum' czy cos takiego (mowila tak : >) ale nazwy nie pamietam
to boskie bylo =D
albo dżidżi Wink

Lustereczko kasiu lustereczko to leciało na poloni 1 jak ja jeszcze była dzieciakiem Razz

tak tak ^^ jeju jak ja to lubilam za podlotka =D (chocbym teraz nie byla takowym) = ]
Holy Knight - Nie 22 Maj, 2005 22:35
Temat postu:
ty podlotka ?? ile lat wdedy mogłąs miec 6 ?? 7 jak leciało to drugi raz ?Razz
ja powiem tak ja tak popolarnego DB miałem puszczanego w 1990 roku na ruskich VHS ogólnie mnie sstarsi już od czasów prenatalnych karmili fantastyka , tolkienem , gwiezdnymi wojnami jak matka była na SW gdy leciały w polsce ( przyuwazcie ze unas leciały z 3 - letnim opóznieniem to była w 6 miesiacu. Japońskie pyskie już leciały na starym VHS z przemytu odkad pamietam potem była polonia 1 ale szczerze ja oglądałem nawet żeńskie animce ale pewien okres czasu nie cierpiałem anime a mianowicie był to okres mody na Sialor Moon poprostu nie potrafiłem znieśc tej lafiryndy.
Widze że pamietasz tez GiGi gostkowi by sie pewnie spodobało granie w lineage II Razz
Shaleniec - Pon 23 Maj, 2005 06:40
Temat postu:
najpopoularniejsze sa dragon ball, naruto, chobits, sailor moon.. =P
Anonymous - Pon 23 Maj, 2005 10:03
Temat postu:
nie prawda p chobicoś i naruto nie słyszałem
Papierowa Tęcza - Pon 23 Maj, 2005 17:58
Temat postu:
Tsej napisał/a:
nie prawda p chobicoś i naruto nie słyszałem
bo się nie znasz - Chobits i Naruto to aktualnie najpopularniejsze anime na świecie - w szczególności to drugie
Shaleniec - Pon 23 Maj, 2005 18:04
Temat postu:
ano wlasnie.. =) ja soobiscie srednio sie interesuje manga i anime, ale chobitsa, naruto, dragon baal i sialor moon ogladalam.. ogladalas tez kilka innych, np. utene...
panienka_wierzba - Pon 23 Maj, 2005 20:25
Temat postu:
Holy Knight napisał/a:
ty podlotka ?? ile lat wdedy mogłąs miec 6 ?? 7 jak leciało to drugi raz ?Razz
a bo ja wiem z 5 =D
Cytat:

Widze że pamietasz tez GiGi gostkowi by sie pewnie spodobało granie w lineage II Razz
tak tak ;] podobalo by sie Wink
Holy Knight - Pon 23 Maj, 2005 20:33
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
najpopoularniejsze sa dragon ball, naruto, chobits, sailor moon.. =P
z czego tylko dwie pozycje z wyminionych orzez ciebie leciały w naszej TV

A co do mangi to ja raczej jestem tak zwany mangowiec ale naruto nie lubie SM też chobits hmm to jest smieszne do 6 odcinka ale raczej dla starszych biorąc pod uwage umiejscowienie włacznika
Shaleniec - Wto 24 Maj, 2005 06:46
Temat postu:
no na pewno chobits nie jest dla 10-latkow bodajze.. ale trzeba przyznac, ze Hideki wygladal komicznie tak sei czajac zeby tam wlozyc reke.. Rolling Eyes Mr. Green
Papierowa Tęcza - Wto 24 Maj, 2005 07:15
Temat postu:
A ja z wyżej wymienionych nie przepadam tylko za DB - znudziło mi się toto ;P Naruto jest fajne - a no i moze jeszcze do listy dodamy Full Metal Alchemist - chociaz nie lubie tego, to jest popularne Razz

poza tym: Hellsing, Trigun, Neon Genesis Evangelion - IMO bardzo popularne
Anonymous - Wto 24 Maj, 2005 10:13
Temat postu:
ten neongenecoś...to obejrzałem parenaście odcinków...syf podchodzący pod kanony akiry gdzie tylko krzyki i wybuchy....nawet ładnie narysowanych panien nie było w tej kreskówce!
Shaleniec - Wto 24 Maj, 2005 13:45
Temat postu:
oo Hellsing jest..mrau.. cudne =D wampiry sa najlepsze!
Keeveek - Pią 27 Maj, 2005 12:45
Temat postu:
tak naprawdę to Hellsing miał dobrą tylko muzyke i większość rysunków. Bo jakoś fabularnie nie pociągał. Zresztą ta manga nie pasuje do 'najbardziej znana' Wink
Anonymous - Pią 27 Maj, 2005 14:52
Temat postu:
no nie wiem...ja sie na maggach wogule nie znam a słyszałem o hellsingu...
Holy Knight - Pią 27 Maj, 2005 20:44
Temat postu:
fakt faktem muzyka a zwłaszcza ending wyrabisty
Shaleniec - Pią 27 Maj, 2005 20:53
Temat postu:
no muzyka jets piena, ale tez cudna kreską narysowana =]
Holy Knight - Pią 27 Maj, 2005 23:52
Temat postu:
ee tam szczerze ta kreska to miał być kicz z założenia tak jak cała fabuła anime to miał byc kicz pastisz nie tyle co na europejską kulture co na japońskie stereotypy co do europejskiej kultury . Bo wyobraźcie sobie że wielu waszych skośnych rówieśników na serio wierzy ze u nas biegaja fampiry a walke z diabłem i złem koscioła katolickiego odbieraja dosłownie
Shaleniec - Sob 28 Maj, 2005 08:15
Temat postu:
no ebz przesada, z tym że u nas biegają wampiry to chyba przesada =\ na pewno nikt tak nie mysli, chyba ze ktos chory na umysle -_-'
Keeveek - Sob 28 Maj, 2005 09:31
Temat postu:
moja droga.. jak mój tata był w Iraku.. to jeden amerykanin powiedział, że wydawało mu się, że w Polsce ludzie jeżdżą na wielbłądach..
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 10:44
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
moja droga.. jak mój tata był w Iraku.. to jeden amerykanin powiedział, że wydawało mu się, że w Polsce ludzie jeżdżą na wielbłądach..

Mylenie amerykańskiego toku myślenia z japońskim (ba, z jakimkolwiek innym) jest karygodne.
Keeveek - Sob 28 Maj, 2005 10:46
Temat postu:
ja tylko przedstawiam wyobrazenie obcokrajowców o naszym kraju
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 11:01
Temat postu:
No może tak. Ale czytając to razem z poprzednimi postami można też odebrać to jako porównanie. Jak widać, błędnie.

Ale mniejsza z tym. Zaś po Amerykanach nie należy się wiele spodziewać, i taką reakcją nie należy się dziwić. To zacofany naród :]
Holy Knight - Sob 28 Maj, 2005 20:24
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
no ebz przesada, z tym że u nas biegają wampiry to chyba przesada =\ na pewno nikt tak nie mysli, chyba ze ktos chory na umysle -_-'

Kiedyś miałem okazje uczestniczyć w programi wpółpracy młodzierzy JICA i poznałem paru japończyków i możliwe że przesadzali co zreszta u nich jakos jest czeste ale jednemu z nich młodsza siostra w mailu napisała by nie zapominał wieszac sobie czasnku przy łużku jak bedzie w polsce . Na srio jak znimi gadałem to okazało sie że wśród tamtejszych nastaolatków jest bardzo popularna naiwnośc i wiara w tamtejsze stereotypy o europi.
Ale nasi młodzi mangowcy maja podobny problem bo wierza że w mangach jest prawdziwy obraz Japonii
Himitsu napisał/a:
Keeveek napisał/a:
moja droga.. jak mój tata był w Iraku.. to jeden amerykanin powiedział, że wydawało mu się, że w Polsce ludzie jeżdżą na wielbłądach..

Mylenie amerykańskiego toku myślenia z japońskim (ba, z jakimkolwiek innym) jest karygodne.


No bo według miernika naiwności i życia stereotypami japończycy ich bija niestety
Mornariel - Sob 27 Sie, 2005 19:30
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
ja tylko przedstawiam wyobrazenie obcokrajowców o naszym kraju

Pff... Francuzi myślą, ze u nas swinie i krczaki po ulicach biegaja, a myjezdzimy jeszcze bryczkami. -.-"

Naruto... znane, ale nie przepadam za tym. Teraz mam znowu faze na Love Hina (mam spaczenie na takie mangi). Oprocz tego zaczelam czytac "Oh! My Goddess!" i "Tokyo mEw Mew" (ohyda,... ale sycaca XD). Niestety nie moge znalezc 7 tomu "Brzoskwini". ;p
Papierowa Tęcza - Sob 27 Sie, 2005 20:06
Temat postu:
KSOO TOKYO MEW MEW SUUUUUUUX!
Naruto fajne jest:)

A brzoskwini nr.7 jeszcze nie ma ;p
Marcia10 - Sob 27 Sie, 2005 21:01
Temat postu:
Hmmm.. ja tam sie na tym nieznam. A gdzie mozna takie cos znalezc? To chodzi o to ze to sa jakies komiksy czy co?
Anonymous - Sob 27 Sie, 2005 21:32
Temat postu:
cos w tym stylu,japonskie,czytane od prawej do lewej.

Co do tematu,Hellsing jako manga tez mi nawet przypasil.
Anonymous - Sob 27 Sie, 2005 21:36
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
cos w tym stylu,japonskie,czytane od prawej do lewej.

W naszym wydaniu niekoniecznie. Chociażby taki "Mars", którego czytało się "normalnie".
Anonymous - Sob 27 Sie, 2005 21:38
Temat postu:
Jedna jaskolka wiosny nie czyni.

Swoja droga,jak sie czlowiek przyzywczai,to na lekcji ksiazke do przedmiotu od prawej potrafi otworzyc. Very Happy
Anonymous - Sob 27 Sie, 2005 21:42
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
Jedna jaskolka wiosny nie czyni.

Swoja droga,jak sie czlowiek przyzywczai,to na lekcji ksiazke do przedmiotu od prawej potrafi otworzyc. Very Happy

To i bez czytania mang się zdarza ;P
A Mars z tego co wiem jedyny nie był (jednak osobiście innych wydań z lewej na prawo nie widziałem ;P). Po zachodniemu to były zwłaszcza mangi jako pierwsze w Polsce wydawane, teraz chyba już takich nie wydawają.
Papierowa Tęcza - Sob 27 Sie, 2005 22:04
Temat postu:
wszystkie mangi wydawane przez wydawnictwo Kasen są 'normalne' pod względem kierunku - a kuuurde ja już sam nie wiem ktora strona jest dobra Razz [patrzy na pułkę mangową xD] - waalić Razz ja już się przyzwyczailem Wink
Anonymous - Sob 27 Sie, 2005 22:20
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
wszystkie mangi wydawane przez wydawnictwo Kasen są 'normalne' pod względem kierunku - a kuuurde ja już sam nie wiem ktora strona jest dobra Razz [patrzy na pułkę mangową xD] - waalić Razz ja już się przyzwyczailem Wink

To pojęcia względne. Zależne od miejsca zamieszkania, Wschód czy Zachód ;P
Marcia10 - Nie 28 Sie, 2005 21:25
Temat postu:
Tenczi, to ty tak kochasz te Mangi ze masz ich cala polke?
Papierowa Tęcza - Sro 31 Sie, 2005 08:34
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
Tenczi, to ty tak kochasz te Mangi ze masz ich cala polke?
nyuu ^___^
Anonymous - Sro 31 Sie, 2005 10:03
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
Tenczi, to ty tak kochasz te Mangi ze masz ich cala polke?
nyuu ^___^

Tylko jedną? O_o
Nie spodziewałbym się ;P
Marcia10 - Sro 31 Sie, 2005 15:43
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
Tenczi, to ty tak kochasz te Mangi ze masz ich cala polke?
nyuu ^___^

Tylko jedną? O_o
Nie spodziewałbym się ;P


ja tez myslalam ze ma ich wiecej. powiedz, ile ich masz?
Papierowa Tęcza - Sro 31 Sie, 2005 19:44
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
Himitsu napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
Tenczi, to ty tak kochasz te Mangi ze masz ich cala polke?
nyuu ^___^

Tylko jedną? O_o
Nie spodziewałbym się ;P


ja tez myslalam ze ma ich wiecej. powiedz, ile ich masz?
mało... koło 110 tomów + jeszcze 5 tomików Para Kissa które dałem tu maj frend for ever Razz
Marcia10 - Sro 31 Sie, 2005 19:52
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
Himitsu napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
Tenczi, to ty tak kochasz te Mangi ze masz ich cala polke?
nyuu ^___^

Tylko jedną? O_o
Nie spodziewałbym się ;P


ja tez myslalam ze ma ich wiecej. powiedz, ile ich masz?
mało... koło 110 tomów + jeszcze 5 tomików Para Kissa które dałem tu maj frend for ever Razz


WooW, no to sporo biggrin. A na polkach ukladasz czy jak? Jesli tak to ile ich masz?
Anonymous - Czw 01 Wrz, 2005 09:57
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
mało... koło 110 tomów + jeszcze 5 tomików Para Kissa które dałem tu maj frend for ever Razz

Cóż, zważając na fakt że niektórzy nie mogliby sobie pozwolić na taki zestaw, to rzeczywiście prawie nic :]
Marcia10 - Czw 01 Wrz, 2005 11:54
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
mało... koło 110 tomów + jeszcze 5 tomików Para Kissa które dałem tu maj frend for ever Razz

Cóż, zważając na fakt że niektórzy nie mogliby sobie pozwolić na taki zestaw, to rzeczywiście prawie nic :]


nic? jak to?
Anonymous - Czw 01 Wrz, 2005 13:35
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
Himitsu napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
mało... koło 110 tomów + jeszcze 5 tomików Para Kissa które dałem tu maj frend for ever Razz

Cóż, zważając na fakt że niektórzy nie mogliby sobie pozwolić na taki zestaw, to rzeczywiście prawie nic :]


nic? jak to?

IRONIA - sprzeczność między dosłownym znaczeniem wypowiedzi — pozorną akceptacją jakiegoś poglądu, a jej istotnym sensem — świadomie ukrytą negacją.
mozaika - Sro 20 Wrz, 2006 20:29
Temat postu: Re: Najbardziej znana?
Czesc dopiero zaczelam poruszac temat mangi i anime wiec nie znam sie na niczym. Question Nawet nie wiem do konca jak obslugiwac sie tym forum. Confused wiec prosze o odisanie...

POMOCY NIC NIE WIEM!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation

[ Dodano: Sro 20 Wrz, 2006 20:49 ]
UWAGA ! PROSZE O POMOC

Czesc !Dopiero zainteresowalam sie manga i anime wiec sie niezbyt orientuje. Embarassed
PROSZE O ODPISANIE!!! Shocked


POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nikita - Pią 22 Wrz, 2006 12:52
Temat postu:
czego dokładnie nie wiesz?
mozaika - Pią 22 Wrz, 2006 14:44
Temat postu:
Wzasadzie to mam problem z zrozumieniem wielu rzeczy.NP.jak odrurznić mange od postaci rysunkowych? Question Question Question

ps.Dięki za odpisanie!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love

Hunter - Nie 21 Paź, 2007 12:02
Temat postu:
a ja nie mam dostepu do zadnych mang :/ jedyne to co moge ogladac w tv i ogladam to http://pl.youtube.com/watch?v=mxigyGLJp5w nie wiem czy to manga ale mi sie podoba Smile
Marcia10 - Nie 21 Paź, 2007 14:59
Temat postu:
Ostatnio polubilam FF (Final Fantasty jakby ktos nie wiedzial ) i Naruto.. xD jakos mnie wzielo. Aha, i cos fajnego leci na zig zapie wieczorem...
Mariolka - Pon 22 Paź, 2007 15:08
Temat postu:
Brat mi mówił własnie że coś leci wieczorkiem typu manga na zigzapie Smile
Hunter - Nie 28 Paź, 2007 09:17
Temat postu:
ostatnio w nocy na zigzapie ogladalem jakis program i bylo wlasnie o mangach jakies zapowiedzi itp coraz bardziej mi sie one podobaja :/
Anonymous - Nie 28 Paź, 2007 19:38
Temat postu:
Pokemony rlz.
Hunter - Sro 31 Paź, 2007 17:12
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
Pokemony rlz.


hehe dobre Smile a mi sie juz moja bajka tak spodobala ze nie przegapiam zadnego odcinka Smile
Laki - Czw 01 Lis, 2007 01:03
Temat postu:
Cytat:
Pokemony rlz.

Hehe, a ja myślałem, że to o użytkownikach forum : )
Mariolka - Pią 16 Lis, 2007 15:55
Temat postu:
Znalazłam fajną stronkę, może Wam się spodoba Smile http://www.hyper.pl/manga
Anonymous - Nie 18 Lis, 2007 15:54
Temat postu:
Cytat:
Hehe, a ja myślałem, że to o użytkownikach forum : )

Niee, tym razem mowa o tej bajeczce.
Zaczarowana - Pon 03 Gru, 2007 23:25
Temat postu:
jedynie z anime to oglądam fill metal alchemist na zigzapie Smile przypadła mi do gustu Smile znacie jeszcze jakieś które lecą w kablówce fajne?
Kurz - Czw 20 Mar, 2008 12:50
Temat postu:
Nabardziej znana...
Pewnie Naruto :]
Wcześniej Dragon Ball i Pokemony, a w dawnych czasach (lata '90-te) to Sailor Moon.
Sir Józek - Pon 21 Kwi, 2008 09:18
Temat postu:
Taak.. Naruto to bardzo ciekawe Anime ;] Myślę, że teraz to właśnie Naruto jest najbardziej znane.

Oo właśnie! Ma ktoś stronę gdzie można obejżeć wszystkie odcinki z pierwszej serii? Na www.naruto.wbijam.pl można obejżeć tylko 178 odcinków. Sad

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group