Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Jak spędzacie soboty?

Shaleniec - Wto 10 Maj, 2005 13:01
Temat postu: Jak spędzacie soboty?
Jak spędzacie soboty? =]
Ja wychodzę na dwór, zachodzę po Martę i Mariolkę i idziemy na Czerwonke (taki opuszcozny dom). tam się umawiamy wczesniej z kolegami (zazwyczaj ejst ich z 10 =/) i śmiejemy się, gadamy, ewentualnie wypijemy piwo/trzy piwa/szczesc piw =D hee. i jest faza. a jak przychodze z domu to najpeirw siadam do kompa i sobie gadam na gg i siedze na forum, a potem ide czytac ksiazke i spatku. =] standardowy plan soboty. =p
a jak u was? pozdro
nasty_girl - Wto 10 Maj, 2005 13:34
Temat postu:
a soboty, spedzam jak kazdy inny dzien.. spotkanie ze znajomymi, wiekszosc dnia z chlopakiem, czasem gdzies jade..
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 14:12
Temat postu:
wstaje gdzieś o 6.30 - 7, na 8 mam trening na stadionie leśnym na który zabieram psa, trening trwa z 4 godziny, na 13 jednem w domu bo wracam piechotą, potem obiad, potem z psem, czytam książke / siedze w kompie i tak o 18 do 20-21 średnio ide na starówke sie przejść z mamą czy koleżanką a potem z psem jak wróce
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 14:14
Temat postu:
Moja sobota nie jest zaciekawa Razz
Wstaje koło 10.00 śniadanko, myjumyju i komputer przez cały dzień Razz
Żadko kiedy w soboty sie spotykam z kumplami..
zazulita - Wto 10 Maj, 2005 14:18
Temat postu:
Stokrotka napisał/a:
Moja sobota nie jest zaciekawa Razz
Wstaje koło 10.00 śniadanko, myjumyju i komputer przez cały dzień Razz
Żadko kiedy w soboty sie spotykam z kumplami..


Ja mam zupełnie taki sam plan dnia Wink
Mała - Wto 10 Maj, 2005 14:19
Temat postu:
rano o 10 mam próbe naszego zespołu, jakoś tak wracam około 15 na obiad. o 16 wychodzimy na miacho, albo na stacha (staszic park) lub jeszcze na basen opuszczony. i ostro fazujemy heh. ale to zalezy czasem siedze z facetem i znajomymi i kumpla. albo u faceta to różnie bywa:) potem koło 22:00 siedze sobie na kompie do 1.. Smile notak bywa
panienka_wierzba - Wto 10 Maj, 2005 14:22
Temat postu:
no kiedys chodzilam na capoeire w soboty z rana, ale teraz odpada
przerwałam, musiałam
znaczne znowu dopiero od nowego polrocza
a poza tym to hm.. do katowic bardzoc zesto w soboty jezdze, na giełde, spotykam sie ze znajomymi, chodze zwykle na jakies imprezy w sobote, a jesli nie to zawsze pozostaje sesja RPG wieczór? wieczorem jestem w domu
albo czytam książke
albo siedze na komputerze
albo oglądam telewizor
albo szyje, albo maluje, albo inne [cenzura]
Iśka - Wto 10 Maj, 2005 15:49
Temat postu:
U mnie sobota jest nudna w stosunku do piatku... w piatek wracam ze szkoly, jem obiad, szybko szybko sie myje, ide na probe teatru. Tam siedze albo do 18:30 (jesli sa nauki, ide do kosciola na msze potem na nauki (ostatni piatek bylo statni raz, dzis mam bierzmowanie Razz)), a jesli nie ma nauk, to do 19:30 - 20:00... potem nie wracam do domu, tylko od razu ide na pizze, czy 'fąfla' do pizzerii. W domu jestem cos po 22:00, a i tak mam opierduche ze sie spoznilam ;P
Sobota rozni sie tym, ze zamiast proby mam niemca (2 godziny), nie ide do szkoly. Czasem jak mi sie uda zrobie jakies lekcje, a glownie sie nudze... wieczorem znow do pizzerii, chyba ze wyjade do Poznania, czy gdzies albo mam gosci ^^
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 16:33
Temat postu:
Zależy od wielu czynników, głównie mojego stanu po piątku jak i zmeczenia po calym tygodniu Wink
Zwykle są to 4 wresje ;p
1. Obrywam telefonem o 7 rano i dostaje lakoniczna informacje, że mam się ubierać bo zaraz wpadną po mnie.
2. Śpie do 1 w poludnie wstaje pol przytomny, ide na spacer/uruchamiam kompa i tak do wieczora. Wieczorem albo znowu gdzies ide albo siedze w domu Razz
3. Najzwyczajniej wstaje o normalnej godzinie 9.30 - 10 rano ide z ekipą pograc w siatkowke, pozniej cos i tak z tego wyniknie ;p
4. Zdarzenia losowe
Girl Zone - Wto 10 Maj, 2005 16:34
Temat postu:
ja wstaję, jem śniedanko, zbieram manatki i na trening,
po treningu siedze przed salą i gadam z koleżankami.
potem ide do domu i na kompa i tak gdzieś do wieczora, chyba ze matka nakoże sprzątanie albo ide na miasto. nudna sobota...
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 18:15
Temat postu:
Przeważnie:
- budzę się w granicach 9-10 i czytam cosik fajnego w łóżku
- czasem idę pograć z kolegami, a to w nogę, a to w kosza, a to w pingla - co wypadnie
- po południu znów idę z kolegami, tym razem tylko się poszwendać albo pograć w karty :]
- wracam do domu i zasiadam na kompa, popykam w coś fajnego i pogadam z ludźmi ;]
- znów poczytam coś fajnego
- idę spać ;]
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 18:33
Temat postu:
Cytat:
Himitsu zmarł. Jego zmęczony życiem umysł w końcu się poddał. Po długiej i rozpaczliwej walce o swoje życie i upragnione szczęście. Niech spoczywa w pokoju i niechaj mu ziemia lekką będzie.

<jeb>
amen
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 19:14
Temat postu:
R2 napisał/a:
Cytat:
Himitsu zmarł. Jego zmęczony życiem umysł w końcu się poddał. Po długiej i rozpaczliwej walce o swoje życie i upragnione szczęście. Niech spoczywa w pokoju i niechaj mu ziemia lekką będzie.

<jeb>
amen

"Nie komentuj rzeczy, których twój umysł nie jest w stanie ogarnąć, człowiecze" :]
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 19:31
Temat postu:
Wstaje później niż zawsze, czasem rano spotkanie z facetem, a popołudniu sesja RPG, mam tak od niedawna, więc jeszcze nie uświadomiłam Łukasza, że będzie musial się przyzwyczaić =/
Elun - Wto 10 Maj, 2005 19:48
Temat postu:
wstaje sobie pozno, cos kolo 10/11, pozniej sprzatam chate, musze odrobic lekcje (:/), pozniej do kompa, a poznij (wreszcie0 jakis maly wypad ze znajomymi.
ale ogolnie to soboty mam przerazilwie nudne, a szczegolnie kiedy jest zima
altruista - Wto 10 Maj, 2005 19:52
Temat postu:
rano [9-12, zalezy] wyjazd do kobiety
wieczorem [kolo 22-23] powrot do domu, albo napad na pub

i tak ciagle, ale jakos nie narzekam :P
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 20:05
Temat postu:
altruista napisał/a:
rano [9-12, zalezy] wyjazd do kobiety
wieczorem [kolo 22-23] (...)albo napad na pub

i tak ciagle, ale jakos nie narzekam Razz

Mam jakieś dziwne przeczucie, że nikt by nie narzekał :].
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 20:08
Temat postu:
Może by ktoś nażekał, ale to zalezy od tego ile trwa dojazd w miejsce przeznaczenia
Akacja12 - Wto 10 Maj, 2005 20:36
Temat postu:
Jeśli nie mam muzycznej (czasem odrabiam lekcje czy duet lub zepsoł jak coś wypadnie albo jest jakiś koncert) no to wstaje raczej koło 9-11 i ide na dwór koło 12-13 z koleżankami, czasem gdzieś do miasta pojedzie się lub na plaże, no i czytam książke, jak trzeba to się ucze, gram na wiolonczeli i czasem siedze przed kompem (bo mój brat siedzi cały dzień także w weekandy mało siedze). A niedziele zazwyczaj bardzo podobnie Smile
nasty_girl - Wto 10 Maj, 2005 20:49
Temat postu:
ja w soboty spie tak zeby sie wyspac.. ostatnio cos wiecznie zmeczona jestem wiec chodze wczesnie spac wiec wstaje tak 12-13 ale spanie do 15 jest u mnie normalka... w wakacje przez miesiac wstawalam o 18 i tez nikogo nie dziwilo.. w domu wiedza ze jak spie a dzwoni tel to co by sie nie dzialo nie wolno mnie obudzic, do pokoju wejsc nie mozna nawet gdyby mama pilnie potrzebowala prostownicy, lokowki czy czegos tam.. moj sen to swietosc.. :d
altruista - Wto 10 Maj, 2005 21:10
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Może by ktoś nażekał, ale to zalezy od tego ile trwa dojazd w miejsce przeznaczenia

damn you... godzina dojazdu, w jedna strone...
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 21:12
Temat postu:
To jest wytrzymywalna długość... czas na poczytanie czegoś... przemyślenia, ostatnio lubie jeździć autobusami....
mroweczka - Wto 10 Maj, 2005 21:12
Temat postu:
Uczę się i sprzątam. Nie wychodzę nigdzie(praktycznie nigdy oprocz szkoly nie wychodze z domu).
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 21:15
Temat postu:
Spie do pozna,obijam sie albo ide na miasto,czasem wieczorkiem na jakas libac...eee,impreze,chcialem powiedziec.
opętana - Wto 10 Maj, 2005 21:38
Temat postu:
Spie do 10 (jedyny dzien kiedy mam możliwosc wyspania sie), ew. jade poza miasto z rodzicami na łono natury ;p a jak nie, to zostaje w domu z czego 90% to komp, a 10% sprzątanie. A powinno byc na odwrót. Potem rodzice wracają, ogladam jakis film na kompie i ide spac ;]
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 22:18
Temat postu:
Wchodzę trochę na komp, przeważnie potem kilka spacerów z kumpelką przed i po południu, a wieczorem IMPREZY, IMPREZY Smile
nidhogg - Sro 11 Maj, 2005 16:01
Temat postu:
hm od jakiegos czasu w soboty wstaje, siadam przed kompem, potm sie zbieram i ide na trening z psem (trening psa nie moj), zazwyczaj wracam kolo 7 i jestem tak zmeczona, ze juz mi sie nic nie chce... wiec leeeeze albo siadam przed kompem, albo czytam albo dowolnie
altruista - Sro 11 Maj, 2005 16:34
Temat postu:
w wakacje to sie chodzi spac kolo 8-10 rano, jak sie czlowiek doczlapie z pubu/imprezy :P
Nitemare - Sob 14 Maj, 2005 19:02
Temat postu:
ja w sobotę wstaję rano gdzieś ok 8:00-8:30 wsuwam śniadanie i popylam na plac wilsona spotykam się z ziomkami i razem popylamy na skatepark i do 16:00-17:00 jeździmy na bmxie potem około 18:00 jestem w domu i jestem zmęczony i albo siedzie przy kompie albo się uczę...a w niedziele jadę sam na hopy.

pozdrawiam
Anonymous - Sob 14 Maj, 2005 22:35
Temat postu:
W sobote jeżdze z kolezankami do centrum. ŁAzimy po sklepach. Idziemy na pizze itd. i czesto tez odrabiam w sobote wieczoprem lekcje albo jade do muzycznej poćwiczyc.Smile to moj ulubiony dzien tygodnia hehe:)
Shaleniec - Nie 15 Maj, 2005 07:22
Temat postu:
Agnieszka, łażenie opo sklepach to jest to, co dziewcyzny lubia najbardziej =D Love
Girl Zone - Nie 15 Maj, 2005 10:52
Temat postu:
wczoraj oderwałam się od szarej codzienności.
najpierw byłam w mieście, potem jak zwykle trening do 13. Później poszłam z przyjaciółką do kolegów. Z nimi poszłyśmy nad zalew, a co tam robiliśmy nie powiem ...bez skojarzeń było dość ciekawie
Anonymous - Nie 15 Maj, 2005 16:58
Temat postu:
budze sie ok. 12-13... myju myju. jem sniadanio-obiad... i wybywam. byle daleko Razz potem wracam wieczorem i komputerek Razz czasem mam goscia/gosci biggrin
Anonymous - Nie 15 Maj, 2005 23:25
Temat postu:
tak lazenie po sklepach:D
hehe no i jakies mini romanse:Dbiggrinbiggrinbiggrin jak napisala girl zone
Girl Zone - Pon 16 Maj, 2005 07:23
Temat postu:
Agnieszko czy ja cuś mówiłam o jakichkolwiek romansach Wink Mr. Green
Anonymous - Sro 27 Lip, 2005 12:39
Temat postu:
jest kilka opcji
1 wstaje w granicach 9.00 - 10.00,ogladam kilka kreskuwek jem sniadanie, nastepnie ide na dwur. poszwedam sie toche z kumplami po miescie i wracam do domu. jem obiad po obiedzie czytam komiksy,pykam w giepki (PC lub PS2) i tak mija dzien pod wieczur ide jeszcze na dwur. Smile
2wstaje o 8.00 jem sniadanie i ide na dwur.wracam gdzies po 15.00 jem obiad i znuw ide na dwur do wieczora. Very Happy
3wstaje po 11.00 jem sniadanie czytam kilka komiksuw i ide do kolegi. tam jestem do 15.00 wracam do domu jem obiad i reszt dnia spedzam przy komiksach i grach.( taki dzien nazywam dniem straconym. wstaje puzno wczesnie klade sie spac i nic w tym dniu nie crobilem.) Sad
Kinga - Sro 27 Lip, 2005 14:06
Temat postu:
Dorgi panie -/x\- ... Prosiłabym mimo wszystko o to aby przed wysłaniem wklejał pan tresc posta do Worda i sprawdzał ... dziekuje = =
Anonymous - Sro 27 Lip, 2005 15:46
Temat postu:
A wiesz,ze w polskim jezyku istnieje taka litera jak ó?Miej litosc,i nie rob z siebie idioty.Zadnych spiewek w stylu "jesem dys,mam papierek",bo taki papierek stawia sie dzieciakom ktorym nie chce sie pracowac nad ortografia,latwiej dostac papier,wiec moge nim sobie podetrzec dupe.Sad,but true.
Tana14 - Sob 28 Sty, 2006 15:11
Temat postu:
różnie biggrin
Martula - Sob 28 Sty, 2006 16:50
Temat postu:
Spotykam się z koleżankami Wink siedzę przed kompem i nudzę się Wink
TomcioMag - Sob 28 Sty, 2006 18:21
Temat postu:
przed kompem .... tak jak reszta tygodnia......
Luthien - Wto 08 Sie, 2006 20:56
Temat postu:
wstaje, kloce sie z siostra, sprzatam,
biore dluga kapiel,
wieczorem wychodze z przyjaciolka
i siedzimy na miescie ze znajomymi
szydzimy z ludzi
i plujemy na wszystkich!
Nikita - Wto 08 Sie, 2006 21:48
Temat postu:
Jak spędzam soboty?
Zwyczajnie..nie mam przyjaciół, więc rzadko gdzieś wychodzę. Pomagam w domu, sprzątam, siedzę czasem przy kompie i słucham muzyki, czytam dużo gazet o kotach, a wieczorem jakąś książkę. Czasem coś ugotuję lub upiekę, och ach ^^
Laki - Wto 08 Sie, 2006 23:38
Temat postu:
U mnie niema jakos okreslonego planu "Co mam robic w sobote" zawsze jest albo [cenzura], albo [cenzura] nudno Razz
smutna - Sro 09 Sie, 2006 00:34
Temat postu:
wakacyjna sobota to ostatnio u mnie dzien jak co dzien:D hee ja + moj misiak = sympatyczny wieczorek razem:D
czasem jakas impreza albo gg:>biggrin
Marcia10 - Czw 10 Sie, 2006 15:58
Temat postu:
Ja roznie. Njaczesciej siedze przed kompem lub chodze do miasta. Albo do kolezanek:D
Ikusia - Czw 10 Sie, 2006 19:09
Temat postu: jak spędzacie soboty?
ja najczęściej jeżdże nad morze:). A wtedy gdy jest zimno szlajamy się z kumpelami po sklepach Very Happy
MKS - Wto 29 Sie, 2006 16:12
Temat postu:
nudno mija mi aż do 16-17 wtedy zazwyczaj ide z kumplem na pare piw i rozmawaimy do późna potem ewentualniej jeszcze na jakąś impreze
nasty_girl - Sro 30 Sie, 2006 09:08
Temat postu:
od ostatniego roku, to zazwyczaj jescze do wrocławia jeżdziłam, Sebastian na uczelnie, a ja na zakupy, albo ze znajomymi.. tak jakoś imprezy to ostatnio rzadko, jak już to na jakieś piwo ze znajomymi.. w moim mieście nie ma gdzie na normalną dyskotekę pójść, więc jak gdzieś jadę bardziej wykorzystuję to.. a tak poza tym, to tak, jak to pisałam te z półtora roku temu.
ewamarchewa - Nie 31 Gru, 2006 17:00
Temat postu:
Ja albo jestem u babci i szaleję z koleżankami (a w nocy czytam aż zasnę nad książką), albo spędzam dzień przy kompie.
Czarna - Pon 01 Sty, 2007 04:34
Temat postu:
zazwyczaj w barze albo na jakims koncercie Smile Czasem tulac sie do swojego faceta a czasem po prostu si euczac...
opętana - Pon 01 Sty, 2007 20:16
Temat postu:
a ciekawe co robimy w niedziele, poniedzialek, wtorek, środe, czwartek i piątek... ?
Nikita - Wto 02 Sty, 2007 16:30
Temat postu:
Temat zamykam. Istnieje już podobny w dziale "Na luzie" w którym można pisać na bieżąco co się robiło i w jakim dniu : P : P

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group