Dzieci OnLine

Na luzie... - piątek 13?

Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 09:20
Temat postu: piątek 13?
z czystej ciekawości pytam o najciekawsze przesądy lub niefortunne zdażenia w dniu dzisiejszym?:]
EU07 - Pią 13 Maj, 2005 09:31
Temat postu:
Nie jestem przesądny biggrin A o tym, że dziś jest piątek, w dodatku 13 dzień miesiąca dowiedziałem się wczoraj od kumpla, który bardzo przeżywa, że w taki dzień przyszło mu pisać maturę z biologii Laughing

Dla mnie zaś dzisiejszy dzień zapowiada się bardzo leniwie, toteż wątpię żeby się przydarzyło coś niefortunnego, co najwyżej spali się komputer Laughing
Nitemare - Pią 13 Maj, 2005 09:43
Temat postu:
tiaa założę się że dziś będzie beznadziejnie trudna kartkówka z biologii w szkole biggrin
zwykle 13 to u mnie pechowy dzień biggrin

pozdr
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 10:30
Temat postu:
mój kolega sie urodzil w piątek 13 i wcale nie wygląda na pechowca
Kinga - Pią 13 Maj, 2005 12:30
Temat postu:
ja akurat lubie 13 ... ale dzis mialam nie za nie za dzien ... chociaz moze i lepiej bedzie ... cóż ...
Papierowa Tęcza - Pią 13 Maj, 2005 12:47
Temat postu:
dostalem dzis 2 z chemii z odpowiedzi - mimo, ze babce mowilem, ze sie przygotowywuje do sprawdzianu z innego dzialu, bo mam w pon pisac (z chemii), Iś chora, wiec jutro sie na zjezdzie losuxowym nie pojawi - NIE NAWIDZE PIĄTKU TRZYNASTEGO Sad - (no moze jedynie mile bylo to, ze dostalem 5 z polaka..)
Nikita - Pią 13 Maj, 2005 13:00
Temat postu:
A ja mam numer w dzienniku 13 i co ?! Razz
Nie jestem osobą przesądną, choć...kiedyś 13-stego w piątek zbiłam szybę w szkole Razz
Ale dzisiaj na szczęście było spokojnie ^^ Ale nie zapeszajmy Razz Bo jeszcze wszystko się może zdarzyć =D
zazulita - Pią 13 Maj, 2005 13:03
Temat postu:
Ja dzisiaj nie miałam pecha (oprucz tego, ze w mojej szkole odwołali dyskotekę Rolling Eyes ), a tak wogóle to ja przesądna nie jestem. Jakoś nigdy nie miałam pecha w piatek 13 Wink
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 13:15
Temat postu:
Tak, zdażyło się kilka pechowych rzeczy... Nie takich co się zdażają codziennie, tylko bo ja wiem? Takie większy pech raz na miesiąc. Uważam jednak, że to tylko przypadek.
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 13:18
Temat postu:
A ja mam 13 w dzienniku biggrin I jest raczej dla mnie liczba jak kazda inna, tylko ze w tym dniu przesadnie uwazamy na niebezpieczenstwa no i aż za bardzo i z tego są te przesądy, dzien chyba jak kazdy inny
panienka_wierzba - Pią 13 Maj, 2005 13:54
Temat postu:
nic sie nie stało
nie ejstem przesądna
pozatym urodzilam sie 13
moze nie w piatek ale 13 Wink
Noid - Pią 13 Maj, 2005 13:58
Temat postu:
Mi tam się narazie (narazie ;]) nic nie zdarzyło, ale kumpel dostał cyrklem kilka razy (no comments) i ma uszodzone nerwy w ręce, więc nie może ją ruszać ani nic, cholernie go boli i będzie miał jakąś operację ;]
Naomi - Pią 13 Maj, 2005 14:04
Temat postu:
Hmmm... Raczej nic złego. Trochę zaklnęłam na koleżankę(która mnie wkurzyła), ale to nic biggrin
Jak narazie jest ok^^
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 14:07
Temat postu:
a mnie kolezanka kopala dzis ostrro Razz
i podarłam wszystkie plakaty jakie mialam na drzwiach ;]
Akacja12 - Pią 13 Maj, 2005 14:24
Temat postu:
E tam, nie robi, chociaż z grugiej strony - kto idzie tłuc lustra? xP
codi - Pią 13 Maj, 2005 14:27
Temat postu:
A mój kolega miał dzisiaj pecha Razz .
Wzorowy uczeń żadnych pał a tu nagle dostał dziś 4 pały i dwie uwagi xDD.
Ja na szczęście nic nie dostałem xD.
panienka_wierzba - Pią 13 Maj, 2005 14:31
Temat postu:
łoo
to pecha miał niemiłosiernego
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 14:38
Temat postu:
a ja dzisiaj dostałam mandat za rzucanie jajkami po pomnikach
bo doszłam z koleżanką do wniosku że zrobie zdjęcie jajka centralnie w momencie upadku tzn rozbijania sie na powierzchni i wybralysmy pomnik Szubienice i wzięłyśmy 10 jaj, aparat fotograficzny i poszłyśmy i nas straż miejska zlapała:/ porażka mam płacić 90złSmile ale niezaplace nie jestem jeleniem a oprócz tego to nic strasznego raczej jeszcze [moja znajoma ma dzisiaj urodziny - madziu nie wiesz że istnieje to forum ale i tak wsyskiego najlepsiejsiego:)]
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 15:33
Temat postu:
Mi się nic nie przydażyło złego.. a co dobrego do dostałam trzy 5 w budzie =]
Moja kumpela ma numer 13 w dzienniku i dziś poszła do odpowiedzi i jedyneczka Razz
Heh ja mam 12 w dzienniku Razz
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 16:19
Temat postu:
czy ja wiem cyz pech ...a może poprostu zasłużyli biggrin
::PtyLuQ:: - Pią 13 Maj, 2005 16:34
Temat postu:
Dochodzę do wniosku, że piątek 13 to szczęśliwy dzień ..

Odwołali nam kartkówkę z przyrody pod pretextem sprzątania pod szkołą xD ..

Nic poza tym ..

A ja mam 16 nr. no i ... ?
panienka_wierzba - Pią 13 Maj, 2005 16:37
Temat postu:
zwykle sie zasluguje
a potem sie zwala na nifortunnosc itp.
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 16:39
Temat postu:
No właśnie, nam pani też dzis odwała wypracowanie z ,,Ani,, =D No i dobrze, ta książka jest do kitu
mroweczka - Pią 13 Maj, 2005 17:50
Temat postu:
Aren napisał/a:
No właśnie, nam pani też dzis odwała wypracowanie z ,,Ani,, =D No i dobrze, ta książka jest do kitu

Uwielbiam ta książkę ;P Ale fakt, współczuję chłopakom, którzy musze to czytać.
U mnie dzień jak dzień-normalnie. No oprócz dwóch sprawdzianów nieudanych, ale to akurat wczoraj sie nie uczyłam ;P.
Papierowa Tęcza - Pią 13 Maj, 2005 17:58
Temat postu:
Zmieniam swoją wcześniejszą opinię: TO JEDNAK JEST WSPANIAŁY DZIEŃ ;D
Pojechałem do krakowa i zacząłem szukać po księgarniach 'Księgi Pięciu Kręgów' - Musashiego Miyamoto - obszedłem całe stare miasto, wszystkie księgarnie - AŻ WKOŃCU ZNALAZŁEM! PO 4 GODZINACH SZUKANIA ZNALAZŁEM OSTATNIE 2 EGZEMPLARZE XD jestem uradowany : D
Elun - Pią 13 Maj, 2005 19:24
Temat postu:
piatek 13 to dla mnie jeden ze zwyklych dni. Jeszcze chyba nigdy nic mi sie zlego nie przytrafilo w taki dzien, wrecz przeciwnie, czasem jest o wiele lepszy od innych Wink
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 19:42
Temat postu:
Dzisiaj było tak bezbarwnie jak zawsze. Poza tym, że 3 nauczycielki się na mnie wydarły (nie baw się zabawką na leckcji! nie pyskuj! rób notatki! pisz!), dostałam w środek twarzy piłką do kosza (mój nos jest bardzo wytrzymały Wink) i o mało co nie zasnęłam na historii (stokrotka*! stokrotka! nie zasypiaj pupo!)
Ale to taki typowy piętek był/jest Smile Chociaż może się coś jeszcze zdarzy... (chciałabym... chciała... chciałabym... chciała...)


* mówią na mnie stokrotka
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 19:43
Temat postu:
Jestem troche przesądna ale dzisiaj nic zlego sie nie wydarzylo... tzn dzien sie nie skonczyl ale w skzole bylo oki:) Mysle, ze niepowinno sie wierzyc w takie przesadyi chyba tez z tym zerwe.
Bo jesli ktos wie ze dzis 13 piatek to jest swiadomy i sobie wmawia ze bedzie mial pecha itd. slatego wtedy moze mu sie cos przytrafic.
Kinga - Pią 13 Maj, 2005 19:47
Temat postu:
Mhm ... a tego ... no wiec dzien mialam koszmarny Smile

Ale ze 13 raczej szczescie mi przynosi Smile
Cos czuje ze to co sie dzis zdarzyło wyjdzie mi tylko na dobre Wink
Zreszta kolega z ktorym sienspotkałam zeby mu sie w rekaw wyplakac tez tak stwierdzil Wink

HyHy:P Mozna rzec ze Kinga ma nowe zycie Wink

Niektorzy wiedza o co chodzi niem ? :>

A inni beda musieli trwac w nieswiadomości Wink
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 20:21
Temat postu:
Dzien jak najbardziej zryty, z gory na dol w kazdym jego aspekcie. Przynajmniej wieczor mi humor nieznacznie poprawil.
Reasumując było [cenzura]
panienka_wierzba - Sob 14 Maj, 2005 09:18
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Mhm ... a tego ... no wiec dzien mialam koszmarny Smile

Ale ze 13 raczej szczescie mi przynosi Smile
Cos czuje ze to co sie dzis zdarzyło wyjdzie mi tylko na dobre Wink
Zreszta kolega z ktorym sienspotkałam zeby mu sie w rekaw wyplakac tez tak stwierdzil Wink

HyHy:P Mozna rzec ze Kinga ma nowe zycie Wink

Niektorzy wiedza o co chodzi niem ? :>

A inni beda musieli trwac w nieswiadomości Wink

na pewno będzie lepiej
i pamietaj 'nie warto!' :*
Naomi - Sob 14 Maj, 2005 12:26
Temat postu:
Już po piątku 13 więc close =)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group