Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Tampon

Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 10:01
Temat postu: Tampon
No właśnie. Próbuję już drugi raz :/ Na pewno jestem rozluźniona, tampon jest najmniejszy etc., więc co się dzieje? Gdzieś tak pół roku temu byłam u lekarza i jest niby wszystko ok. Ale nadal nie mogę go włożyć... Co jest? :/


PS. I tak btw to poczatek okresu (pierwszy dzien) wiec i obfite krwawienie. Rolling Eyes
mroweczka - Pon 16 Maj, 2005 12:15
Temat postu:
Niektóre błony dziewicze są tak hamsko zbudowane, że dopuki nie przebijesz błony nie założysz tamponu.
Ale skoro byłaś u lekarza...
Heyah, coś musi być. Skoro z błoną wszystko OK, jesteś rozluźnona, najmniejszy rozmiar, to najwidoczniej po prostu źle go kierujesz. Przy pierwszych probach rzadko sie udaje, np. moje koelżanki co niektóre nabrały wprawy dopiero za kliknastym razem...
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 12:21
Temat postu:
Tzn. u lekarza byłam kiedyś, w innej sprawie.
A kieruję... próbowałam w różnych kierunkach (czy to przypadkiem dziwnie zabrzmiało? Wink)... Nyo nie wiem, najwyżej jeszcze raz pójdę do lekarza. Razz
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 13:05
Temat postu:
No może nie jesteś zabardzo rozciągnięta
tz. że nie masz rozciągnientej pochwy
tz. nie masz nogi na wannie czy krześle żeby ona się rozciągnęła (oczywiście są też inne sposoby Wink )
chyba wiesz o co mi biega Wink
nasty_girl - Pon 16 Maj, 2005 13:12
Temat postu:
jest taki zel ulatwiajacy wprowadzenie tampony, kupisz go w aptece..
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 13:35
Temat postu:
i aplikator..tampax sie wabi ^^
mroweczka - Pon 16 Maj, 2005 14:09
Temat postu:
Gabra napisał/a:
i aplikator..tampax sie wabi ^^

Nie zawsze aplikator pomaga. U mnie wręcz przeszkadza, wolę bez.
Akacja12 - Pon 16 Maj, 2005 14:17
Temat postu:
Ja jednak uważam że sie nie rozluźniłaś, to na pewno stres, że się nie uda itp myśle że powinnaś próbować dalej bo w końcu się uda

//sama mam taki problem ale chyba za bardzo się stresuje - no cuż bede jessze próbować
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 16:01
Temat postu:
Aaaaa ja chyba jestem szczęściarą,bo mi za pierwszym razem siem udało Razz Może spróbuj w innej pozycji,np. na leżąco,albo na kibelu(wiem,że głupio brzmi,ale niektórym tak jest łatwiej)
Trzymam kciuki,i napisz, jeśli uda Ci sie go wreszcie założyć ;]
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 20:00
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Ja jednak uważam że sie nie rozluźniłaś, to na pewno stres, że się nie uda itp myśle że powinnaś próbować dalej bo w końcu się uda

Ale jednak sie nie stresowalam.

Stokrotko - no wlasnie tak mialam. :/

Co do tych z aplikatorem - sporobje... a jak nic sie teges to znowu poleze do lekarza. Wink

A co do zelu - Nasty, nie wiesz moze ile to kosztuje?
nasty_girl - Pon 16 Maj, 2005 20:20
Temat postu:
Nie mam pojecia.. tylko kiedys jak w szkole rozdawali tampony to do tego byl taki zel, ale nie korzystam wiec nie wiem..
laniade - Sro 18 Maj, 2005 12:30
Temat postu:
heelo dzieczyny to znowu ja Laughing właśni z 5 minutek temu założyałam pierwszy raz tampon i jest zarąbiście prawie nic go nie czuje (za pierwszym razem się udało na) Wink ale ten sznureczek sztrasznie wkyrza bo dotyka mi tego na zewntrz itakie dziwne jest ale nie wiem noi za kazdym rzem kiedy wstaje to takie uczucie jakby mi ta krew cos z tym tamponem nie wiem dziwne uczucie. ale pisza po to żeby wam podziękować bo tak się strasznie tego bałąm a wcale to nie było takie straszne
Confused Wink Wink jeszcze raz thanks!! Love
AA co do problemu przepraszam ze się tak wtrąciłam do tematu ale temat tampony to o tamponach Wink myślę że powinnaś spróbować jeszcze raz kładać nogę na kibelku na wanni albo jak chcesz myslę że ci się uda ja na początku nie wiedziaałam gdzie włożyć wzięłam lusterko książeczkę i sobie tłumaczyłam "aha to jest to, tu , tam" i tak dalej mówię ci spróbuj też tak z książeczką (ja ją dostałam w szkole) a jak nie masz to możesz kupić specjalny zestaw dla początkujących z książeczką i ze wszytskimi bajerami co tam zazwyczaj ma Wink
nasty_girl - Sro 18 Maj, 2005 12:53
Temat postu:
do sznureczka sie przyzwyczaisz.. troszke ponosisz i nie bedziesz na niego zwracac uwagi
Anonymous - Sro 18 Maj, 2005 13:21
Temat postu:
Ja sznureczka wogle nie czuje Razz
Akacja12 - Sro 18 Maj, 2005 15:23
Temat postu:
To ja też spróbuje przy najbliższej okazji ;] hehe laniade no to świetnie że Ci wyszło od razu Smile
laniade - Sro 18 Maj, 2005 17:20
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
To ja też spróbuje przy najbliższej okazji ;] hehe laniade no to świetnie że Ci wyszło od razu Smile


jak chcesz to ci się uda mnie to trochę bolało ale poźniej sposio, hej a was tez tak przy wyjmowaniu troche boli??
Neutral
aaa i od razu za czwartm razem spróbowałam włożyć normal trochę bolało nawet bardzo nie wiem może poczekać jesczze?? jakoś wszedł ale chyba nie za dobrze bo cos mnie tak szczypie;/ jak sie z ni m ruszam
AloneMoon - Sro 18 Maj, 2005 20:11
Temat postu:
Mi tez nie udalo sie wlozyc "noramlego" Tampona mini.
Nawet zrobilam juz o tym temat ale chyba juz go nikt nie pamieta.( http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=7310)

Teraz uzywam aplikator,i jest mi naprawde lawiej.
Wkladasz aplikator tak gleboko do pochwy az poczujesz opur,rozliznisz sie i wciskasz rureczke.Tampon sam wsuwa sie na odpowiednie miejsce.
Mozna tez sprobowac zele ale niewiem czy to pomoze.Moze pomoze wsunac tampon ale nie pomoze na opor.
A jak nic sie na da to poprostu przejsc na podpaski
^^
Anonymous - Czw 19 Maj, 2005 16:28
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
Co mam sobie darowac?Wkladanie tampona w nos?Czy chcesz zebym sie wykrwawil?

Swoje glupie komentarze. Moze ty jestes idealny i nie masz problemow, ale nie kazdy taki jest. :/

AloneMoon - skoro tak mówisz... to chyba sproboje (ale za miesiac Wink). I thx za yy instrukcje <lol>



Aha i co do blony dziewiczej - to ona nie przeszkadza, bo jej od jakiegos czasu nie ma Wink
Hera - Pon 30 Maj, 2005 19:36
Temat postu:
niektore dziewczyny/kobiety maja po prostu za maly otwor w blonie dziewiczej , zdarza sir to rzadko, ale jednak...
mozesz to oczywiscie zmienic, codziennie staraj sie DELIKATNIE wlozyc tampon, tylko ostroznie, tylko po to, aby rozciagnac blone dziewicza... az w koncu wlozysz Wink
Anonymous - Pon 30 Maj, 2005 19:46
Temat postu:
Hera napisał/a:
niektore dziewczyny/kobiety maja po prostu za maly otwor w blonie dziewiczej , zdarza sir to rzadko, ale jednak...
mozesz to oczywiscie zmienic, codziennie staraj sie DELIKATNIE wlozyc tampon, tylko ostroznie, tylko po to, aby rozciagnac blone dziewicza... az w koncu wlozysz Wink

Pisalam juz, ze nie mam blony dziewiczej.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group