Dzieci OnLine

Twój wolny czas - O której wolno i niewolno wychodzic dziewczynom w wieku 16 l

Akacja12 - Sro 11 Maj, 2005 16:12
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
w wakacje przez miesiac wstawalam o 18 i tez nikogo nie dziwilo..
To Ty tracisz cały dzień prawie że na spanie? xp to o której wtedy szłaś spać no i ile spałaś zazwyczaj? biggrin
nasty_girl - Sro 11 Maj, 2005 20:52
Temat postu:
Akacja12 w wakacje przestawiam sie na tryb nocny.. ide spac o 8, wstaje o 18.. a potem mam swoj "dzien"
Shaleniec - Pią 13 Maj, 2005 14:56
Temat postu:
nasty, ile masz lat? musisz byc pelnoletnia, bo dla mnie np. by starzy nie pozwlili tak cala noc gdzies lazic =p (mam 15 lat)
pozdro
Anonymous - Pią 13 Maj, 2005 16:28
Temat postu:
To sobie looknij do profilu....
Nasty masz 16 lat
Kinga - Pią 13 Maj, 2005 16:32
Temat postu:
Tyle co ja biggrin
Hehe biggrin mi na takie numery rodzice nie pozwalaja biggrin
Ciezko jest na jakiejs osiemnastce poprosic o zostanie do 24 Razz <lOL> !
Shaleniec - Pią 13 Maj, 2005 19:19
Temat postu:
16 lat to mało =/ albo bardzo zapanowałaś nad rodzicami, ze nie mają nic do gadania co do Twojego wychdozenia, albo cłakiem ich nie obchodzisz. bo to nie jest normalne, zeby 16-letnia dziewczyna cala noc lazila gdzies.
pozdro
nasty_girl - Pon 16 Maj, 2005 12:17
Temat postu:
no mam 16 jak juz bylo mowione, w domu mam lajcik i robie co chce co poki czegos nie przeskrobie, a ze przez ostatnie pare miesiecy sie pilnuje to nikt mi niczego nie zabrania..
Shaleniec - Sro 18 Maj, 2005 07:21
Temat postu:
dla mnie nawet gdybym byla jakims aniolem bez grzechu nie pozwoliliby lazic cala noc =P
nasty_girl - Sro 18 Maj, 2005 12:10
Temat postu:
ale gdybys szla gdzies z zaufana osoba na impreze i wrocila chociaz troszke pozniej bylo by w porzadku pewnie pozwolila by ci byc nastepnym razem dluzej bo wiedziala ze nie bedziesz tam pic itd, i tak z czasem by wiedziala ze mozna ci zaufac i pozwalala na coraz wiecej..
Shaleniec - Sro 18 Maj, 2005 18:00
Temat postu:
ale lazenie od 18 wieczorem do 8 rano to "lekka" rpzesada w wieku 16 lat. =P
nasty_girl - Sro 18 Maj, 2005 20:06
Temat postu:
zalezy co kto lubi robic.. ja tam wole zycie noca..
codi - Sro 18 Maj, 2005 20:59
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
zalezy co kto lubi robic.. ja tam wole zycie noca..


Popieram, popieram Razz.
Fajnie jest w nocy pujść na jakąś iprezke z kolegami albo się powłóczyć po ulicy Twisted Evil .
Albo przejść się do kafejek prowadzonych przez kumpli i całą noc se jaja robić Cool .
Ja wtaje tak około 14.00 - 15.00 i jest good Mr. Green .
nasty_girl - Sro 18 Maj, 2005 21:06
Temat postu:
ale nie polecam pojscia na dyskoteke i mowienia rodzica ze sie idzie do kolezanki jak sie nie ma gdzie potem pojsc... nie ma to jak od 5 do 10 po dyskotece zwiedzac park..
Nikita - Czw 19 Maj, 2005 11:04
Temat postu:
Grzeczne dziewczynki wracają przed dziesiątą Very Happy
Anonymous - Czw 19 Maj, 2005 15:47
Temat postu:
A niegrzeczne kiedy chcą =]
nasty_girl - Czw 19 Maj, 2005 17:49
Temat postu:
wlasnie to samo chcialam napisac co nenar:P

no a na pytanie o ktorej wolno czy nie wolno nie da sie odpowiedziec.. to zalezy od ciebie, twoich rodzicow.. jezeli potrafisz sie z nimi dogadac to zawsze do jakiegos kompromisu sie dojdzie, jezeli zachowujesz sie nieodpowiednio wg nich to wiadomo ze beda ci na mniej pozwalali i porownywanie o ktorej kto moze wracac do domu raczej nie ma sensu..
Anonymous - Pią 20 Maj, 2005 11:06
Temat postu:
jaka jest różnica między porządna dziewczyna a nieporządną
do porządnej jets pociag a do nieporządnej kolejka
Akacja12 - Pią 20 Maj, 2005 12:28
Temat postu:
Ktoś offtopa przeniusł a ja się zdziwiłam bo moge użyć funkcji pomógł Razz
Shaleniec - Sob 21 Maj, 2005 08:09
Temat postu:
lol.. Rolling Eyes ja n. wczorajmoglam byc na dworku do 22:30 =P ale i tak przyszlam o 22 bo:
a) bylo zimno
b) nie blyo czego pic =P
c) malo bylo ludzi
d) wszyscy byli zmuleni
Chesterka - Sob 21 Maj, 2005 09:42
Temat postu:
A ja miałam wczoraj wrócić o 20:30 (to za karę :/) ale i tak wróciłam o 21:40 :] Zresztą niespecjalnie, bo koleżanka mi przestawiła zegarek Neutral


Tylko teraz nie mogę iść na koncert... Evil or Very Mad

Zresztą nie mam 16 lat ;P

Ps. To ja podzieliłam temat :]
nasty_girl - Sob 21 Maj, 2005 12:38
Temat postu:
a ja do domu wrocilam z pol godz temu..
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 00:14
Temat postu:
Ja mam wychodne do ktorej chce. Ale dluzej niz 22-24 nie siedze nigdzie, bo mi sie nie chce i nie ma z kim. Nie ma to jak moje mieciutkie lozeczko biggrin
Ano i ze ostatnio matka przestala sie rzuac iz smierdze petami i alkoholem (mimo ze nie pale i nie pije - bo ja grzeczna jestem <lol>)... To dziwne. Nawet bardzo.
Co do wakacji - moj brat sie przestawial. Chodzil spac o 6, budzil sie o 19. Razz Matke ku***** brala, ale coz, dorosly to moze robic co chce. Ino* jak sie wyprowadzil, to sypia "normalnie".

* gwara...
nasty_girl - Sob 28 Maj, 2005 08:11
Temat postu:
no pisalam gdzies wyzej ze jak twoj brat w wakacje mialam.. ostatnie pare dni wakacji byly calkiem bez snu a do szkoly jak poszlam to wygladalam jak bym z jakiegos obozu koncentracyjnego wrocila
Kinga - Nie 29 Maj, 2005 20:37
Temat postu:
HeyaH napisał/a:
Ja mam wychodne do ktorej chce. Ale dluzej niz 22-24 nie siedze nigdzie, bo mi sie nie chce i nie ma z kim. Nie ma to jak moje mieciutkie lozeczko biggrin
Ano i ze ostatnio matka przestala sie rzuac iz smierdze petami i alkoholem (mimo ze nie pale i nie pije - bo ja grzeczna jestem <lol>)... To dziwne. Nawet bardzo.
Co do wakacji - moj brat sie przestawial. Chodzil spac o 6, budzil sie o 19. Razz Matke ku***** brala, ale coz, dorosly to moze robic co chce. Ino* jak sie wyprowadzil, to sypia "normalnie".

* gwara...


HeyaH ja to w tym roku na rekolekcjach byłam Razz CHciałam grzeczna byc i wogole ...
Ale te pare godzin w kosciele kadzidło ... No i wracam do domu ... Ojciec mnie obwą[cenzura] " paliłaś!" ja mowiłam ze nie ... ze skąd ! ... bla bla ... ale i tak mialam mega awanture = = <loL>
Francesca - Nie 19 Cze, 2005 13:36
Temat postu:
A ja normalnie to wracam koło 20 już do domku Wink

Za to jak jest impreza czy ognisko, to mogę zostawać często na całą noc... A mam dokładnie 16 lat
Shaleniec - Nie 19 Cze, 2005 21:38
Temat postu:
16 lat i tylko do 20? to lekka rpzesada chyba...
Francesca - Nie 19 Cze, 2005 22:13
Temat postu:
No dobra, czasem o 9... Ale nie moge po zmroku.. Chyba, że mnie odprowadza Wink
Sebo - Nie 19 Cze, 2005 22:34
Temat postu:
hehe nasty to wogóle ma fajnie;) tak często jak może być u mnie na noc to masakra:P wszystko zależy od zaufania rodziców w jej przypadku jej rodzice bardzo mnie lubią i mają do mnie zaufanie więc jej na wiele pozwalająSmile
Elun - Nie 19 Cze, 2005 23:06
Temat postu:
ja mam 15 lat i moge siedziec na dworze do 22 zima i do troche pozniej latem. I to niezaleznie o ktorej wyjde, ale to sie tyczy glownie spacerow, bo jesli ide na jakas impreze, to raczej oczywste, ze nie wroce wczesniej nie po polnocy. I cale szczescie moge sie dogadac z moimi rodzicami.
nasty_girl - Pon 20 Cze, 2005 00:23
Temat postu:
no wlasnie.. nie maja do mnie zaufania tylko maja do ciebie za moje dobre oceny chwala ciebie a nie mnie.. i gdzie tu sprawiedliwosc.. a ze fajnie mam to prawda... Razz hyhy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group