Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - okropne !!!

Anonymous - Wto 10 Cze, 2003 18:25
Temat postu: okropne !!!
jestem okropnie zla !! w nosie na pocztaku nosa wyskoczyl mi pryszcz !! u gory jest bialy troche boli co ja mam zrobic !!!!!!!!!???????
Marcinek - Wto 10 Cze, 2003 21:28
Temat postu:
Spokojnie.... Nie denerwuj się tym.... Wiele osób w Twoim wieku ma trądzik, jeżeli będziesz używać różnych specjalnych płynów, kremów itd. to napewno będzie mniejszy. A to białe to chyba ropa, ale to też normalne.
Anonymous - Wto 10 Cze, 2003 21:38
Temat postu:
no ale w nosie????????? to co ja mam se tak kremy wpychac ?? Sad(
Iśka - Wto 10 Cze, 2003 22:03
Temat postu:
Aska! nie wpychaj sobie kremu do nosa. Mi się zdaje, że kremy działają więcej przed wyjściem pryszcza ropnego, niż kiedy on już jest (i strasznie ci przeszkadza Wink ). Teraz nie pozostaje ci nic innego, jak tylko czekać, aż pryszcz sam zejdzie... Wink
Chociaż jeśli chcesz, to możesz iść do kosmetyczki, żeby go ci "wydusiła" (sama pod żadnym pozorem tego nie rób !!!)... Wink
Marcinek - Sro 11 Cze, 2003 11:45
Temat postu:
Ach... ja początkowo zrozumiałem, że to Ci się zrobiło na nosie, a nie w nosie. Wydaje mi się, że powinnaś postąpić tak jak napisała Iśka.
hajdulka - Sro 11 Cze, 2003 17:49
Temat postu:
Powinnaś poczekac sam zniknie !
Lilly - Sro 11 Cze, 2003 21:32
Temat postu: ...
Moim zdanie powinnaś powiedzieć to mamie, a mama będzie wiedziała co zrobić:
~pójść do kosmetyczki
~czy sama ci go wyciśnie

Ale sama go nie duś, bo możesz coś sobie zrobić (nie wiem dokładnie co).
Ale tym raczej sie nie przejmuj.


Ale wiem, że to jest wstydliwe, dlatego narazie poczekaj.
Może jednak sam zejdzie...
Marcinek - Sro 11 Cze, 2003 21:36
Temat postu:
Jeśli będziesz próbowała sobie sama wycisnąć, to możliwe, że będzie wręcz odwrotnie niż byś chciała. Możliwe, że albo będzie to jeszcze gorzej wyglądało, albo (jeśli trochę wyciśniesz tej ropy i tego nie zdezynfekujesz) Ci się rozniesie po całej twarzy.
Marcinek - Sro 11 Cze, 2003 21:38
Temat postu:
Oczywiście wcale nie musi się stać, tak jak napisałem, ale radzę nie ryzykować.
mrylka - Pią 13 Cze, 2003 20:48
Temat postu:
Ja też myślę, że powinnaś spytac sie mamy. Zgadzam się z Lilly - mama to najlepszy doradca Smile
Alice_10 - Pon 14 Lip, 2003 18:08
Temat postu:
tez raz tak mialam.Ale sam zszedl.Mama sie dowiedziala i muwila na mnie : Dziewczyna z bablem w nosie Evil or Very Mad
Gościówa - Sro 16 Lip, 2003 18:56
Temat postu: okropne
Dobra dobra tylko bez paniki. W okresie dojrzewania bardzo wiele osób ma problemy z pryszczami. Ty masz tylko jednego to jeszce nie tragedia. JA też przechodziłam przez pryszcze i uwież mi miałam więcej niż jednego Smile)) Poprostu uzbroj się w cierpliwośc sam zniknie a jeśli nie będzie chciał to go delikatnie wyciśnij tylko pierw zdezynfekuj skure i palce spirytusem. RAdze ci używac aknosanu jest on bardzo dobry, smaruj nim twarz rano i na wieczur...zapobiega on powstawaniu pryszczy.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group