Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - pomozcie iwonie [problem]

alienspox - Sro 01 Cze, 2005 20:39
Temat postu: pomozcie iwonie [problem]
moja kumpela iwona w poprzednim polroczu:
- jej muzyka: techno i hiphop
- pali, pije
- uczy sie bardzo dobrze
- ubiera koszulki, kolorowe bluzki etc
- chodzi na wf

iwona w 2 polroczu:
- ma w d*** ze grozi jej lacz z wfu
- pali, pije, cpa
- opuszcza sie w nauce i zwisaja jej oceny
- sluch punkrocka i twierdzi ze hh i techno to szmaty
- ubiera sie na czarno
- tnie sie nozem do ciecia tapet po rekach!
- ma kolezanke z 2 gim ktora tez pali, pije, cpa i tnie sie nozem do ciecia tapet
- chce pomalowac se pokoj na czarno!

moze wiecie co ja tak zmienilo? skad zmiana stylu? sekta? moze cos innego? bylem z tym u dyrektorki. na razie sprawa w toku. pommozecie? zrobcie to dla biednej iwony ktora nie wie w co sie pakuje! ;(
Inversja - Sro 01 Cze, 2005 21:00
Temat postu:
Porozmawiaj z koleżanką. CHyba że już prubowałaś, to w tedy dyskretnie spytaj się jej czy należy do sekty,ale nie wydaje mi się. Widać dziewczna chce sobie zmarnować życie powiedz to jej rodzicom,wychowawczyni/wychowawcy wtedy ona/on odeśle ją do pedagoga szkolnego (przynajmniej unas ak jest) wtedy pedagog z nią porozmawia.
Akacja12 - Sro 01 Cze, 2005 21:31
Temat postu:
Chyba złe wplywy koleżaanki.
Musisz z nią porozmawiać....naprawde nie wie w co się pakuje. Idz z nią gdzieś, zaprzyjaznij się z nią i wyjaśnij. Może wtedy zrozumie co robi...
Anonymous - Sro 01 Cze, 2005 21:32
Temat postu:
To oczywiste co sie stalo. Znalazla nowe towarzystwo, ktore sie swietnie bawi przy uzywkach wiec rowniez sie w nie zaglebia. Jest nieszczesliwa, ale tez zbyt mloda, by zrozumiec prawdziwy sens szczescia, oraz to, ze takie zachowanie jej nie pomoze w tym.
Nie mieszaj w to punku i czarnych kolorow. To poprostu element zmiany stylu, ktora ona zle pojmuje.

I jezeli nie znajdzie faceta/przyjaciolki [ktorzy by ja od tego odwiedli] lub poprostu sama od siebie nie zmadrzeje, to nie licz na poprawe. Jest tez taka mozliwosc, ze ktos jej przemowi do rozumu, ale to musi byc ktos inteligentny. Prawdopodobnie jednak nie zmieni sie, az sama nie zrozumie swych bledow.

Psycholog w tym wypadku jest bez sensu, a juz napewno szkolny. Wnerwi sie poprostu jeszcze bardziej i bedzie na sile pokazywac, ze jest ponad to wszystko.
altruista - Sro 01 Cze, 2005 22:07
Temat postu:
jest po prostu gowniara pragnaca akceptacji i zarazem poczucia wyzszosci i innosci, za 5 lat jej przejdzie. I polec jej skalpele medyczne, dostepne w aptece - tna czysciej i glebiej niz jakis tam noz do tapet.
Shaleniec - Czw 02 Cze, 2005 08:01
Temat postu:
czytalam cos podobnego w ... bravo girl czy w bravo. dziewcyzna nagle zaczela sie ubeirac na czarno, ostry ceimny makijaz... i sie okazalo, ze ta jej nowa kolezanka wepchnela ją do ajkiejs sekty i kazala najpeirw krasc hostie na mszy, a potem rozwalali groby... ak najszybciej ktos cos musi zrobic! ale sam sobie nie poradzisz.. w przypadku tamtej dziewcyzny nawet policja (!!) musiala sie wtracac.
narazie proponuje zeby rodzice tej dziewycnzy sie dowiedzieli, a nie tylko szkola...
altruista - Czw 02 Cze, 2005 10:12
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
czytalam cos podobnego w ... bravo girl czy w bravo. dziewcyzna nagle zaczela sie ubeirac na czarno, ostry ceimny makijaz... i sie okazalo, ze ta jej nowa kolezanka wepchnela ją do ajkiejs sekty i kazala najpeirw krasc hostie na mszy, a potem rozwalali groby... ak najszybciej ktos cos musi zrobic! ale sam sobie nie poradzisz.. w przypadku tamtej dziewcyzny nawet policja (!!) musiala sie wtracac.
narazie proponuje zeby rodzice tej dziewycnzy sie dowiedzieli, a nie tylko szkola...

to pewnie nastepna osoba powola sie na 'modna pani domu', teorie kreacjonistyczne albo necronomicon.

btw - <jeb>
Anonymous - Czw 02 Cze, 2005 10:19
Temat postu:
Przypadek twojej koleżanki przepowiedział Nostradamus.
Shaleniec - Czw 02 Cze, 2005 13:53
Temat postu:
boze, i co z tego ze rpzeczytalam w bravo? =/ poprostu przypadkie sie natknelam na ta gazete jak bylam u kolezanki i mnie zaciekawil artykul.
Anonymous - Czw 02 Cze, 2005 13:59
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
boze, i co z tego ze rpzeczytalam w bravo? =/ poprostu przypadkie sie natknelam na ta gazete jak bylam u kolezanki i mnie zaciekawil artykul.

Problem w tym, ze przytaczasz tutaj takie bzdury.
Shaleniec - Czw 02 Cze, 2005 15:45
Temat postu:
to nie bzdury Razz
Anonymous - Czw 02 Cze, 2005 16:11
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
to nie bzdury Razz

bzdury, bzdury. Pewnie cala tamta historia jest zmyslona ;].
alienspox - Czw 02 Cze, 2005 17:17
Temat postu:
ja tez czytalem ten artykul (czego sie nie robi zeby zabic nude biggrin ) i jest identycznie jak tam. podejrzewam sekte. ale juz zglosilem to pani dyrektor a zarazem pedagog i sprawa jest w toku.
Anonymous - Czw 02 Cze, 2005 21:28
Temat postu:
pewnie zaczela przegladac blogi gdzie bylo napisane np. dzis ciełam sie nozem do tapet i zaczela byc taka hardkorówa przez internet...albo tez zaczela sluchac innej muzyki i wogule..
Anonymous - Pią 03 Cze, 2005 17:02
Temat postu:
alienspox napisał/a:
ja tez czytalem ten artykul (czego sie nie robi zeby zabic nude biggrin ) i jest identycznie jak tam. podejrzewam sekte. ale juz zglosilem to pani dyrektor a zarazem pedagog i sprawa jest w toku.

Brawo, nie dalo sie postapic w glupszy sposob.
Sekta Laughing Laughing hahaha
alienspox - Sob 04 Cze, 2005 08:36
Temat postu:
nie mowilem ze to sekta Shocked
a nasz pedagog dziala z podejsciem i nie mowi rodzicom "a wasza corka to..."
Anonymous - Sob 04 Cze, 2005 10:15
Temat postu:
Dziewczyna tylko jeszcze bardziej sie zbuntuje. A pedagog pewnie zrobi dokladnie tak jak powiedziales, ze tego uniknie ;].
nasty_girl - Nie 05 Cze, 2005 04:08
Temat postu:
ludzie zmieniaja sie.. pod wplywem otoczenia zazwyczaj, nowi znajomi, cos do czego sie wczesniej nie mialo dostepu.. pogadaj z nia.. ale jezeli dla niej wazniejsi beda ci znajomi i to co z nimi robi to raczej nic tu nie zdzialasz.. mozesz ja najwyzej przekonywac ze zle robi, ze oni nie sa odpowiednimi ludzmi..
mroweczka - Nie 05 Cze, 2005 21:37
Temat postu:
Moim zdaniem to po prostu złe otoczenie.
Zgadzam się z Ant0nem, muzyki w to nie mieszaj...A to,że uważa hh za śmiec to akurat normalne u osób,które "przechodzą" na punk, rock, grunge.
I tu też muszę przyznać racje Gabrze, że teraz panuje moda na cięcie się... Neutral Nie wiem po co...żeby pokazać "oh, patrzcie jaka ja jestem hardkorówa, nie boje sie krwi, oł je i co teraz Neutral ".
To,że się opuściła w nauce to też wynik towarzystwa...Narkotyki zresztą też. Moim zdaniem to nie żadna sekta, taki wiek...I ona nie jest skrajnością...Pewnie za jakieś 5 lat jej przejdzie jak już ktoś powiedział, a potem sama nie bedzie mogla pojąć, jak mogla być tak głupia...
Aneta65 - Czw 09 Cze, 2005 20:41
Temat postu:
a ja myśle że dziewczna pośrednio zmieniła się przez tą nhową kumpele aale myśle że głowny wpływ miało całe otocznie.....często (odczuwam na własnej skórze) ludzie bywają np. oskarżani o naśladowanie czyjegoś stylu mimo że zazwyczaj chcą być indywidualni.....ale przecież w dzisiejszych cxzasach jak założysz inny ciuch to ludzie cie zezczują. A tacy ludzie jakich opisalaś przyciągają uwage i intrygują......wiadmo że większość ludzi krytykuje taki ubiór i styl i moze dlatego twoja kumpela postanowiła się z tego wyrwać (nie znamjej wiec moge tylko gdybać nie twierdze że przytoczyłam właściwą teorie) pokazać światu że umie się wyróżnić zrobić coś naprawde odważnego......często właśnie takie dziewczynki pozornie grzeczne, z dobrymi stopniami w końcu wybuchają pod presją otoczenia.........Sądze ze pedagog szkolny ani rodzice jej nie zmienią myśle że nawet pogorszą sprawe bo dziewczyna poczuje się osaczona i zbuntuje się jeszcze bardziej i nie wyrwiecie jej z tego od razu....potrzebny jej albo jakiś wstrząs żeby mogła sie otrząsnąć albo powolne wyciągaanie jej metodą nic na siłe..........mozna rozmawiać nawet w ten sposób żeby ona nie wiedziała że próbujesz ją wyciągnąć ale to bardzo trudne.......................nie wiem co ci poradzic..........przykro mi....
Anonymous - Pon 20 Cze, 2005 15:08
Temat postu:
No nie wiem. A jak jest u niej w rodzinie? Może to właśnie problemy rodzinne! Ciężko będzie z nią rozmawiać, ale trzeba spróbować. Coś jednak musiało się stać. Może nawet dziewczyna nie wraca do domu na noc. Tnie się, bo czuje, że nie widzi innego wyjścia. Zamyka się w sobie. Trzeba ratować dziewczynę, bo sobie życie zmarnuje! A czy u Was w szkole jest jakiś pedagog?
DameK_17 - Pią 05 Sie, 2005 23:19
Temat postu:
pedagog i rodzice oni muszą wiedzieć i przede wszystkim coś zrobić aby nie skończyło się to źle

musi się zgłosić do poradni pedagogiczno-psychologicznej wizyty są za darmo
a będzie ją miała bardzo szybko ponieważ problem jest bardzo duży

no i oczywiście musi zmienić towarzystwo tylko nie na siłe może jakiś wspólny wyjazd z rodzicami gdzieś na wycieczke pomoże ale przede wszystkim terapia
Devil - Wto 09 Sie, 2005 15:50
Temat postu:
Po części macie racje ale w pewnych miejscach sie nie zgadzam to że ubiera sie na czarno itd. itd. to standard w środowisku metali oczywiście wykluczam słabą nauke bo to już zależy od nas samych. Ale już cięcie to jest przesada znałem takich paru debili co tak robili jeden został na psychiatri a drógi wącha kwiatki od spodu. Tak więc to jest moje zdanie sam jestem metalem i wiem co i jak.

Pozdro MASTER DEVIL

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group