Dzieci OnLine

Manga & Anime - Konkurs? :>

Papierowa Tęcza - Sro 01 Cze, 2005 21:53
Temat postu: Konkurs? :>
Wraz z pojawieniem się nowej strony w sieci - Hentaicon'u [jutro premiera] - proponowałbym ogłoszenie konkursu ;] polegalby On na tym, iz do jakiegoś tam czasu zgłosiłaby się pewna grupa ludzi - nie tylko z tego forum - i mieliby .. powiedzmy miesiąc na wykonanie rysunków - które muszą być ich pracami własnymi ;] - tematyka - mangowe ecchi [dla tych co nie wiedzą co to ecchi - poniżej będzie info ;] - wysyłalibyście skany ma maila mojego i niezależne Jury wybrałoby najładniejsze :] Kto za, a kto przeciw?

PS. Przewidziane mangowe nagrody ;]

Ecchi - lekka erotyka mangowa - innymi słowy - ładne panie ubrane w skąpe stroje ;] [no co - hentaicon to przeciez strona o grach hentai xD]
Akacja12 - Sro 01 Cze, 2005 22:06
Temat postu:
Heheh ;] nie umiem rysować mang Razz no ale może coś spróbuje to wtedy dam komuś zeskanować biggrin
No więc jestem za biggrin
AloneMoon - Sob 04 Cze, 2005 15:19
Temat postu:
Ja jestem za Smile
Umiem rysowac mange,ale jeszcze nie skolczylam 18 lat ( mam 13..) = =
Ecchi ...slyszalam o tym ^^
Crimson Lady - Sob 04 Cze, 2005 16:41
Temat postu:
jestem jak najbardziej za ^^" chetnie wezme udzial w konkursie, moze byc zabawnie xD'
nasty_girl - Nie 05 Cze, 2005 04:48
Temat postu:
a ja nie umiem rysowac.. a mangi sa fee
Papierowa Tęcza - Nie 05 Cze, 2005 10:17
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
a ja nie umiem rysowac.. a mangi sa fee
moze poprostu nie rozumiesz przesłania jakie niosą ;] [albo znasz tylko takie 'ambitne' tytuły jak Pokemon, Digimon, Dragon Ball, czy też Yu-Gi-Oh!]
Papierowa Tęcza - Pon 06 Cze, 2005 14:10
Temat postu:
jezeli ktos sie chce zglosic do konkursu to zapraszam na www.hentaicon.glt.pl - forum i tam napiszcie w odpowiednim topiku :d

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group