Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - czy to w ogole mozliwe

dobryniedobry - Pią 03 Cze, 2005 13:24
Temat postu: czy to w ogole mozliwe
Pare dni temu uslyszalem na przerwe od kumpla historie o 3 mlodych polakach,ktorzy w 4 miesiace wypili 40 litrow spirytusu i wiele litrow innych alkoholi,do tego ciagle palili trawe i jedli grzyby a mimo ciagle sa w porzadku. Zyja,studiuja,maja dziewczyny,sa szczesliwi.

Pytam sie tych,ktorzy sie bardziej znaja - czy to w ogole mozliwe przetrwac takie ilosci czy to wszystko bujda.

pozdrawiam

Blazej
Anonymous - Pią 03 Cze, 2005 13:51
Temat postu:
No możliwe.
katrina - Pią 03 Cze, 2005 22:42
Temat postu:
najwyrazniej mazliwwe chodz to tylko chistoria ale sam nie probuj bo moze byc kiepawo Razz
Ma... - Pią 03 Cze, 2005 22:46
Temat postu:
Polak wszystko potrafi............ Very Happy
altruista - Sob 04 Cze, 2005 07:16
Temat postu:
szczerze watpie. Wychodzi po 0.3 litra spirytu na lebka dziennie. Juz pomijajac jak astronomiczne koszta by to byly, najnormalniej w swiecie wysiadly by im watroby i nerki.
Anonymous - Sob 04 Cze, 2005 12:55
Temat postu:
Jest to mało prawdopodobne, ale możliwe.
dobryniedobry - Sob 04 Cze, 2005 17:30
Temat postu:
przeprowadzilem z kolega badania i oto co nam wyszlo:

spirytus kosztuje 4-16 zl/l. liczymy 16zl/l x 40 = 640zl (nie tak duzo)
z 1 litra wychodzi 2,5 litra wodki - daje nam 100l wodki.
dokooptujmy do tego ze 30 litrow romow,wodek i whisky = 130litrow.
chlopakow jest 3 do tego dorzucamy 4 kompana(polska goscinnosc)
miesiace sa 4 - czyli jakies 120 dni(bo luty).
wychodzi liter codzien na 4 (malo)

ale do tego jeszcze marichuana i grzyby od czasu do czasu.

mam starszego brata powiedzial,cytuje "z dwoma dzikami dalbym rade".

czyli chyba jednak mozliwe,..
rudeboy - Sob 04 Cze, 2005 17:40
Temat postu:
hmmmm no wydaje mi sie to nawet mozliwe.....Moj starszy kuzyn rok temu byl na stypendium za granica. Po powrocie opowiedzial mi to i owo(na pewno nie wszystko Very Happy ) i on tez z kumplami z kraju wzial spirytus. Wyszlo o wiele taniej niz jak mialby kupowac wodke na miejscu. Ponoc w ogole przez pewien czas pili czysty spiryt ale potem z tego zrezygnowali bo to za duzy hardcore Twisted Evil nie wiem dokladnie jaka ilosc spirytusu wzieli ze soba ale moj kuzyn to kawal dzika i lubi wlac w siebie w opor Twisted Evil
A no i pomimo ciaglych melazny ponoc oceny przywiozl calkiem dobre Very Happy
nasty_girl - Nie 05 Cze, 2005 04:04
Temat postu:
wczesniej wydawalo mi sie ze 10 litrow spirytusu to wrecz niemozliwe zeby wypic.. i w sumie dalej jakos mi sie w to wierzyc nie chce.. a od ziolka i grzybkow sie nie umiera;p
kicp - Pią 12 Sie, 2005 12:46
Temat postu:
wypicie ponad cwiartki spirytusu na lebka jest niemożliwe. To jakaś kolejna legenda o 'twardych chuopcach'. Musieliby miec jakiegos resista na spiryt+drugi no i troche pieniedzy

"Zyja,studiuja,maja dziewczyny,sa szczesliwi." <- to akurat mozliwe, nawet jezeli sie jest cpunem/alkoholikiem/tym i tym. Ćpanie i uzaleznienia zmniejszaja w pewnym sensie na to szanse, ale nie przekreślają ich

"a od ziolka i grzybkow sie nie umiera;p" <- od ziolka sie nie umiera, aczkolwiek nigdy nie wiadomo jak zadziałają grzyby, mogą spowodować permanentną psychozę/nawet śmierć. To jedna wielka niewiadoma
Anonymous - Nie 14 Sie, 2005 01:07
Temat postu:
Przez cały dzień ćwiartkę spirytusu da się wypić; to mniej więcej tyle co "krowa", czyli nawet ja zmęczyłbym, popijając przez cały dzień (co oczywiście robione codziennie nie byłoby ani zdrowe, ani przyjemne).
mistrz_bartek - Nie 14 Sie, 2005 21:51
Temat postu: Re: czy to w ogole mozliwe
dobryniedobry napisał/a:
Pare dni temu uslyszalem na przerwe od kumpla historie o 3 mlodych polakach,ktorzy w 4 miesiace wypili 40 litrow spirytusu i wiele litrow innych alkoholi,do tego ciagle palili trawe i jedli grzyby a mimo ciagle sa w porzadku. Zyja,studiuja,maja dziewczyny,sa szczesliwi.

Pytam sie tych,ktorzy sie bardziej znaja - czy to w ogole mozliwe przetrwac takie ilosci czy to wszystko bujda.

pozdrawiam

Blazej

polacy wszystko wytrzymają
DJ-ScorpioN - Nie 14 Sie, 2005 21:56
Temat postu:
To My Polacy! Nawet 40 litrów wódki i innych napoi oprocentowanych damy rade wytrzymać... Ale ogólnie mówiąc nie radze prubować tyle pić bo hmm... będzie trzeba szykować grób... Ale jest to możliwe tyle pić.
Pan_Feanor - Pon 22 Sie, 2005 10:40
Temat postu:
Eeee ja niweidze w tym nic dziwnego... Aż strach się przyznać ale przez tydzień we Wrocławkim akademiku wypijałęm jakieś 5 tanich win dziennie, do tego ze 3 piwka i na wieczór z ćwiartke wódeczki. Niewiem co was tak dziwi, może i jest to patologia społeczna w jakiomś sęsie co robili ci chłopcy ale skoro zdaża sie okazja raz na jakiś czas to czemu się neizabawić. BYle było by kulturalnie i bezpiecznie.
0,25 litra spirytusu wypitego na szybko jest dawką śmiertelną, powoduje ścięcie się białka. Ale nic niestoi na przeszkodzie by w 6 godzin obrucić pół-0,7 litra...
Nik_Nitro - Sro 26 Paź, 2005 21:45
Temat postu: Re: czy to w ogole mozliwe
dobryniedobry napisał/a:
Pare dni temu uslyszalem na przerwe od kumpla historie o 3 mlodych polakach,ktorzy w 4 miesiace wypili 40 litrow spirytusu i wiele litrow innych alkoholi,do tego ciagle palili trawe i jedli grzyby a mimo ciagle sa w porzadku. Zyja,studiuja,maja dziewczyny,sa szczesliwi.

Pytam sie tych,ktorzy sie bardziej znaja - czy to w ogole mozliwe przetrwac takie ilosci czy to wszystko bujda.

pozdrawiam

Blazej


No musze przyznac ze ci twoi koledzy to maja niezlą wyobraźnię , dziwi mnie ze Ty jak i inni forumowicze wierzą w takie [cenzura] 40 litrow spyrliku + inne alkohole i jeszcze grzybki halutki po takiej kuracji ci "mlodzi ludzie" mieli by tak zniszczony uklad nerwowy ze nie potrafili by juz mowic tylko by bełkotali ( tak jak juz straszni pijacy co cale zycie chleją) bardziej prawdopodobne ze po 1/4 tego czasu juz dawno by nie zyli. Osobiscie nie slyszalem o mlodzieży ktora moglaby pic dziennie przez 4 miesiace po rzad (a co z szkolą , rodzicami pomijając juz kwestie materialne - kupno trunków ). A pozatym co to wogole za temat czy twoim bohaterem jest czlowiek co wypije np litra vody na glowe i nic mu nie ma ?? jesli tak to sie zastanow nad sobą bo napewno jest cos nie tak z psychą .

Pozdr
Pan_Feanor - Sro 02 Lis, 2005 07:00
Temat postu:
No człowiekowi to zaimponowało i zastanawia się nad tym czy to fizycznie możliwe.
A co do Alkocholizmu to Polacy z tego są znani. Tylko my mieliśmy nobliste który nie był wstanie odebrać nagrody bo.. był pijany...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group