Dzieci OnLine

Na luzie... - Jestem nowa

ecrita - Sob 04 Cze, 2005 20:14
Temat postu: Jestem nowa
Cześć!!!Mam na imię Aleksandra i chodzę do 4 klasy szkoły podstawowej w Kaliszu.Jestem bardzo ambitna.tylko z w-f mi gorzej idzie.Oczywiście nie chcę się przechwalać.Mam młodszego brata Bartosza.Moja mama jest nauczycielką j.niemieckiego ,a mój tato jest najlepszym informatykiem w Kaliszu i rozprowadza internet bezprzewodowy.Ja wprzyszłości chciałabym zostać nauczycielką historii araz polkiego lub po prostu być pisarką.Mam nadzieje że będzie mi siętu podobało i że poznam wielu fajnych nastolatków.

pozdrow Ecrita Laughing

www.zajefajnanastolata.blog.onet.pl

www.zyciepapieskie.blog.onet.pl
Anonymous - Sob 04 Cze, 2005 20:21
Temat postu:
Witam ;]
Miłego klikania...
i żebyś mile spędzała tutaj każda wolną chwile...
Anonymous - Sob 04 Cze, 2005 23:22
Temat postu: Re: Jestem nowa
ecrita napisał/a:
a mój tato jest najlepszym informatykiem w Kaliszu i rozprowadza internet bezprzewodowy

łał masz kulną rodzinke
opętana - Nie 05 Cze, 2005 00:00
Temat postu:
eee łelkam ;p a czemu nie chcesz sie przechwalać, pochwal sie ;p
nasty_girl - Nie 05 Cze, 2005 02:41
Temat postu:
witam witam.. mam tylko komentarz malutki co do twoich planow na przyszlosc.. nigdy ale to przenigdy nie badz nauczycielka.. a juz tymbardziej histori Razz a pisarka.. jezeli ma sie talent to fajna sprawa Smile
Akacja12 - Nie 05 Cze, 2005 09:37
Temat postu:
Jak bardzo chce to niech będzie, oby tylko sprawiało to przyjemność Wink
też dodam małą przestroge
1. Bardzo mało się zarabia chyba że wyjedziesz za granice
2. W domu nie masz spokoju bo musisz sprawdzać prace zeszyty i takie tam
3. Dzieci mogą być naprawde przeokropne
4. To bardzo odpowiedzialny zawód - jak na przykład uderzysz dziecko (pod wpływem emocji bo pierwsze Cię uderzy), to zdaje sie że mogą Cię wyrzucić ze szkoły...
5. Musisz być opanowana i mieć podejście do dzieci, emocje nie mogą wziąć góry ;]
E no to na tyle po własnych doświadczeniach posiadania mamy nauczycielki (w tej samej szkole... koszmar xP)
Papierowa Tęcza - Nie 05 Cze, 2005 10:21
Temat postu:
Cytat:
Ja wprzyszłości chciałabym zostać nauczycielką historii araz polkiego lub po prostu być pisarką.Mam nadzieje że będzie mi siętu podobało i że poznam wielu fajnych nastolatków.
heh.. same as me - z tym 2 gorzej, ale z tymi pierwszymi dwoma .. Razz

No cóż..... Konnichiwa :]
Anonymous - Nie 05 Cze, 2005 10:32
Temat postu:
Ta.. najlepszy w Kaliszu bo rozprowadza net bezprzewodowy Cool ;]]]]
Ej, pochwal sie swymi dotychczasowymi pisarskimi zdobyczami! Zamiesc nam cos!
Mroczny_jogurt - Nie 05 Cze, 2005 11:09
Temat postu:
swietny blogaseQ masss biggrin taki luzowyyyyy aaaaaaa :******* tesh fcem taki:*** muaaaa pozdrOOffki i cmokasQi dla Cebie
Akacja12 - Nie 05 Cze, 2005 11:52
Temat postu:
No taki słit nie? Haha Razz
Papierowa Tęcza - Nie 05 Cze, 2005 11:57
Temat postu:
O kur*a.. wlasnie go zobaczylem.. xD.... są rzeczy na tym świecie, które się nawet mangowcą nie śniły...
Anonymous - Nie 05 Cze, 2005 16:26
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
O kur*a.. wlasnie go zobaczylem.. xD.... są rzeczy na tym świecie, które się nawet mangowcą nie śniły...

mangowcom.
nasty_girl - Nie 05 Cze, 2005 16:45
Temat postu:
Ant0nFucker napisał/a:
swietny blogaseQ masss biggrin taki luzowyyyyy aaaaaaa :******* tesh fcem taki:*** muaaaa pozdrOOffki i cmokasQi dla Cebie


o lol.. mam nadzieje ze to bylo napisane z ironia?
natalka - Czw 09 Cze, 2005 15:54
Temat postu: Re: Jestem nowa
ecrita napisał/a:
Cześć!!!Mam na imię Aleksandra i chodzę do 4 klasy szkoły podstawowej w Kaliszu.Jestem bardzo ambitna.tylko z w-f mi gorzej idzie.Oczywiście nie chcę się przechwalać.Mam młodszego brata Bartosza.Moja mama jest nauczycielką j.niemieckiego ,a mój tato jest najlepszym informatykiem w Kaliszu i rozprowadza internet bezprzewodowy.Ja wprzyszłości chciałabym zostać nauczycielką historii araz polkiego lub po prostu być pisarką.Mam nadzieje że będzie mi siętu podobało i że poznam wielu fajnych nastolatków.

pozdrow Ecrita Laughing

www.zajefajnanastolata.blog.onet.pl

www.zyciepapieskie.blog.onet.pl
cześć też jestem nowa ale już mam koleżanki Smile Kwiat miłego klikania na klawiaturce tylko żebyś nie popłamała palców Very Happy
Papierowa Tęcza - Czw 09 Cze, 2005 18:08
Temat postu: Re: Jestem nowa
natalka napisał/a:
ecrita napisał/a:
Cześć!!!Mam na imię Aleksandra i chodzę do 4 klasy szkoły podstawowej w Kaliszu.Jestem bardzo ambitna.tylko z w-f mi gorzej idzie.Oczywiście nie chcę się przechwalać.Mam młodszego brata Bartosza.Moja mama jest nauczycielką j.niemieckiego ,a mój tato jest najlepszym informatykiem w Kaliszu i rozprowadza internet bezprzewodowy.Ja wprzyszłości chciałabym zostać nauczycielką historii araz polkiego lub po prostu być pisarką.Mam nadzieje że będzie mi siętu podobało i że poznam wielu fajnych nastolatków.

pozdrow Ecrita Laughing

www.zajefajnanastolata.blog.onet.pl

www.zyciepapieskie.blog.onet.pl
cześć też jestem nowa ale już mam koleżanki Smile Kwiat miłego klikania na klawiaturce tylko żebyś nie popłamała palców Very Happy
zebys sie nie pozygala od tej slodkosci... O_o
Crakken - Pią 10 Cze, 2005 09:39
Temat postu: Re: Jestem nowa
natalka napisał/a:
(...)miłego klikania na klawiaturce tylko żebyś nie popłamała palców Very Happy


A ja to co? Ja wszystko co o bię robie eXtremalnie! Walę w ścianę eXtremalnie, otwieram drzwi eXtremalnie! GRAM EXTREMALNIE! Zawsze jak coś robię ryzykuję przynajmniej zdrowiem i co?

PS. Yo, i życzę wielu miłych chwil (eh, to takie oklepane) spędzonych na foro.

YO, NIGGAZ, ZAPIER***J NA FORO AŻ CI SIĘ KULASY POWYGINAJĄ, JOŁ!* (*wariant eXtremalny, no nie?)
mroweczka - Sob 11 Cze, 2005 13:08
Temat postu:
Też kiedyś w 4 klasie byłam ambitna Mr. Green .
To,że teraz jesteś dobra z historii czy tam polskiego to nie znaczy,że cały czas będziesz...Materiał caly czas się zmienia ja też kiedyś lubiłam te dwa przedmioty Razz . A teraz ledwo wyrabiam na 4 Razz . Wszyscy myślą, że będę nauczycielką matmy bo mam talent (LoL) ale ja nie chcę z powodów wymienionych przez Akację Razz ...
A tak poza tym witam biggrin .
natalka - Pon 13 Cze, 2005 15:19
Temat postu: Re: Jestem nowa
Crakken napisał/a:
natalka napisał/a:
(...)miłego klikania na klawiaturce tylko żebyś nie popłamała palców Very Happy


A ja to co? Ja wszystko co o bię robie eXtremalnie! Walę w ścianę eXtremalnie, otwieram drzwi eXtremalnie! GRAM EXTREMALNIE! Zawsze jak coś robię ryzykuję przynajmniej zdrowiem i co?

PS. Yo, i życzę wielu miłych chwil (eh, to takie oklepane) spędzonych na foro.

YO, NIGGAZ, ZAPIER***J NA FORO AŻ CI SIĘ KULASY POWYGINAJĄ, JOŁ!* (*wariant eXtremalny, no nie?)
no dobra ty teżuważaj żebyś sobie palców nie połamał Kwiat
Anonymous - Pon 13 Cze, 2005 16:55
Temat postu:
och, natalko moja ty koleżanki widzę że znowu możesz pisać na forum? to bardzo bardzo dobrze
Anonymous - Pon 13 Cze, 2005 19:39
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
och, natalko moja ty koleżanki widzę że znowu możesz pisać na forum? to bardzo bardzo dobrze

naslałas ją na mnie!!
terroryzujesz mnie 10-latkami!!
Shame on you ;(

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group